باندانا های جدید
دستمال سر اسکارف مدل RT22
دستمال سر اسکارف مدل RT22
%10 50,000
45,000 تومان
باندانا یا دستمال سر همه کاره که برای بستن دور دست، گردن، سر و استفاده به عنوان دستمال تزئینی برای گره زدن به کیف، کوله پشتی و کلاه استفاده می شود. و از اکسسوری های کاربردی در انواع ورزش ها و رقص نیز می باشد.
باندانا طرح اسکلت و جمجمه مدل be8
دستمال سر و گردن پارچه ای نخی به شکل مربع با رنگ و چاپ ثابت دارای تصویر اسکلت های انتزاعی که می توان از آن به بیش از 12 مدل شامل دستمال سر ،سر بند،آویز کیف ، بازو بند و ...استفاده نمود.طرفداران این بانداناهای اسکلتی ،جوانانی با استایل های رپری و فشن هستند
باندانا طرح اسکلت و جمجمه be1
باندانا طرح جمجمه با رنگ و چاپ ثابت در برابر شستشو یک دستمال چند منظوره با کارایی های فراوان محسوب می شود از جمله از اینگونه دستمال ها می توانید در ورزش به عنوان محافظ صورت در برابر نور خورشید،طوفان،گرد و خاک و یک عرق گیر مناسب سر و صورت استفاده نمود
دستمال باندانا نخی طرح بته جقه زرد (دخترانه و پسرانه)
باندانای سر، دست و گردن جزء اکسسوری های ترند دنیای مد است که با حالات و روش های مختلفی استفاده می شود. از کاربردهای باندانا استفاده به عنوان دستمالِ مچ بند، هد بند، بستن دور گردن و بازو را می توان نام برد.
دستمال سر اسکلتی طرح جمجمه مدل RT-B02
دستمال سر از اکسسوری خاص در دنیای مد و لباس بوده که به شکل های مختلفی بسته می شود و در استایلینگ اسپرت می توان از آن به عنوان باندانای سر، باندانا حجاب، باندانا دست و کاربردهای فراوان دیگر استفاده کرد.
دستمال سر قرمز نخی مدل ALIEN
دستمال سر قرمز نخی مدل ALIEN
%12 50,000
44,000 تومان
باندانا اسکارف دخترانه و پسرانه ؛ این باندانا با طرح منظم صورتک های فضایی دو چشمی پوشانده شده که می توان با تا زدن به روشهای مختلف از آن به عنوان دستمال سر، هدبند، مچ بند، بازوبند و حتی به عنوان آویز کیف و کوله نیز استفاده کرد.
دستمال سر مردانه و زنانه چهارگوش مدل harry potter
باندانا زرد و مشکی، طرح عینک و مثلث الهام گرفته از فیلم هری پاتر؛ ترکیب رنگ زرد مشکی در این باندانا هارمونی جذابی ایجاد کرده است. این مدل دستمال سرها از کودک تا بزرگسال قابل استفاده می باشد، و یکی از اصلی ترین کاربردهای آن بستن دور دهان و گردن می باشد.
دستمال سر جدید اسکلتی مدل Skeletal
باندانا یا همان دستمال مربعی پارچه ای با جنس تمام نخی که با چاپ یکطرفه طرح های مختلف بر روی پارچه یک اکسسوری فشن و کاربردی به حساب می آید.این دستمال سر و گردن تزئینی به عنوان آویز کیف، سربند_هدبند، مچ بند، بازوبند و ... استفاده می شود تا شما را خاص تر کند
باندانا چهار گوش مدل Skeleton love
بستن باندانا یا همان دستمال سر اسپرت روی سر، دست، گردن، بازو، پا، و یا آویزان کردن به سبد خرید، کیف و کلاه تنها بخشی از کاربردهای فراوان دستمال-باندانا ها می باشد، در ورزش از جمله در کوهنوردی نیز از این مدل دستمال ها به عنوان اسکارف استفاده می شود
باندانا طرح اسکلت و جمجمه be4
باندانا اسکلتی رپری تماما نخی با چاپ ثابت و قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی که علاوه بر بستن سر و گردن کاربرد های متنوعی از جمله استفاده به عنوان رومیزی،آویز کیف، کوله و بک دراپ دارد
دستمال سر رنگی طرح گروه slipKnoT
باندانا اسکارف با طرح و لوگو گروه موسیقی آمریکایی slipknot، یک دستمال سر خاص و ویژه که برای تزئین مو، آویز کیف، دستمال کوهنوردی، اسکارف موتور سواری، دستبند، هدبند، ماسک اسکارفِ صورت با بسیاری کاربردهای دیگر و روش های مختلف بستن استفاده می شود.
باندانا طرح اسکلت و جمجمه be2
باندانا هایی که از الیاف تمام نخی تولید می شوند علاوه بر نرمی و لطافت در تابستان به عنوان یک عرق گیر خنک و مناسب در استفاده های روزمره و ورزشی، در زمستان نیز به عنوان یک محافظ در برابر سرما کاربرد دارند
باندانا طرح اسکلت و جمجمه be9
این دستمال سر جنس نخی، سایز مربع و رنگ ثابت با طرح اسکلت دارد. این باندانا اسکلتی از آن دسته محصولاتی است که غالبا پسران نوجوان و جوان طرفدار آن هستند و مطابق مد طراحی شده است و آن را به 12 روش می‌توان بست. طرح اسکلت طرفداران زیادی در دنیا فشن دارد.
باندانا نخی سفید شیری طرح star
استفاده ار رنگ مشکی در تولید دستمال سر امری مرسوم است و اکثر اسکارف ها نیز با پس زمینه رنگ تیره تولید می شوند، اما جدیدا استفاده از باندانا با رنگ روشن و شاد در بین جوانان و حتی کودکان مرسوم شده ،به ویژه وقتی پای ست کردن با لباس، کیف و کفش هم در میان باشد
باندانا طرح بته جقه مشکی
باندانا طرح بته جقه مشکی
%10 50,000
45,000 تومان
باندانا با طرح و چاپ ثابت مدل ترمه مناسب برای استفاده به عنوان دست بند، هد بند، دستمال گردن و ...
باندانا طرح اسکلت و جمجمه be3
باندانا نخی با رنگ ثابت و چاپ ماندگار علاوه بر کاربردهای گوناگون قابلیت استفاده به عنوان عرق گیر و پوشاندن سر و صورت برای جلوگیری از تابش آفتاب به پوست را نیز دارد.
باندانا(دستمال سر و گردن) طرح ستاره ای
باندانا از جمله اکسسوری های پرکاربرد در دنیای مد و فشن به شمار می رود که البته کاربردهای فراوان و روش های بستن متنوعی نیز دارد،از این مدل دستمال سر ها در فعالیت های روزمره و ورزشی مانند کوهنوردی و دوچرخه سواری نیز استفاده می شود
باندانا طرح صلیب مشکی
باندانا طرح صلیب مشکی
%10 50,000
45,000 تومان
باندانا سر و گردن مربعی 50 سانتی با طرح صلیب یا چلیپا که رنگ سیاه و جنس نخی قابل شستشو دارد مناسب مجالس غیررسمی و محافل دوستانه است. روش‌های مختلفی برای بستن آن وجود دارد که برای آگاهی بیشتر توضیحات محصول را ملاحظه نمایید.
دستمال سر چهار گوش سبز_مشکی مدل BILLIE
باندانا بیلی با نوشته سبز رنگ BILLIE (بیلی آیلیش خواننده مشهور آمریکایی) در زمینه مشکی؛ دستمال گردن نخی اسپرتی که از اکسسوری های پرکاربرد است و بنا بر خلاقیت و سلایقِ مختلف از آن استفاده های متنوعی می شود.
باندانا طرح گربه فانتزی مشکی
باندانا دخترانه با طرحی از انبوه گربه ها در کنار هم،این مدل باندانا را می توانید به دور دست، گردن و یا سر ببندید و به دلیل طرح یک دست آن در تمام محیط پارچه، بدون در نظر داشتن اینکه طرح در کجا قرار می گیرد به راحتی می توانید تا بزنید
باندانا دستمال سر جدید pink floyd the wall
دیوار آجری که اسم آلبوم گروه موسیقی پینگ فلوید با نام دیوار روی آن نقش بسته، باندانایی که می توان روی سر، دست و پا گره زد و حتی زیر مقعنه و زیر شال نیز از آن استفاده کرد.استایل رپ این دستمال سر مشکی برای بسته شدن روی صورت به عنوان اسکارفیس نیز عالی است.
باندانا فشن و اسپرت قرمز طرح ستاره ای
یکی از جدیدترین ترند های روز، استفاده از باندانا با روسری به صورت هد بند و دستمال سر می باشد؛ همچنین گره زدن باندانا به عنوان دستمال گردن، آویز کیف و کوله، مچ بند و ... یک اکسسوری ترند و خاص در بین جوانان می باشد که طرفداران زیادی دارد.
دستمال سر و گردن طرح گرین ماسک
باندانا دخترانه و پسرانه اسپرت با طرح آدمک فضایی سبز که بصورت منظمی بر روی این دستمال سر مربعی چاپ شده اند.جنس تماما نخ این باندانا اسپرت سبب شده که رطوبت را به خوبی جذب نموده و مناسب استفاده به عنوان دستمال سر، اکسسوری مو، دستمال گردن و ... می باشد
باندانا سیاه - سفید (دستمال گردن و سر زنانه) مدل RT-STAR02
دستمال سر و گردن نخی مشکی با طرح زیبای بته جقه و ستاره های کوچکی که یادآور آسمانی پر ستاره هستند. باندانا روی سر کاربرد های متفاوتی از جمله دستمال عرق گیر، پیشانی بند، ماسک و... و همچنین کاربردهای فانتزی برای عکاسی و حوزه مد و زیبایی دارد.
آخرین محصولات ماسک و نقاب
ماسک فانتزی خرگوش جدید
ماسک فانتزی خرگوش جدید
%12 97,000
85,000 تومان
نقاب بالماسکه دخترانه و پسرانه با دو گوش خرگوشی بلند و طراحی سه بعدی کاملا مطابق با صورت انسان که می توان این ماسک جشن هالووین را به وسیله کش پشت آن برروی صورت خود محکم کنید و در مهمانی ها و جشن های مختلف استایل خاص و فشنی را داشته باشید.
ماسک صورت دالی اورجینال (شخصیت سریال  فیلم خانه کاغذی money heist)
نقاب سالوادور دالی, قابل استفاده برای عکاسی, تئاتر, بازی مافیا, هالووین, بالماسکه، تولد, شوخی و دکوری. این ماسک دارای منافذ تنفسی، بند کشی برای فیکس شدن روی سر و پد ابری برای قرارگیری راحت روی پیشانی می باشد.
ماسک و عینک اسکی/ موتور سواری حرفه ای با ارسال رایگان
نقاب و عینک موتور سواری جدا شونده، ضد باد و بخار با قابلیت های ویژه برای ورزش هایی مثل اسکی، اسکیت، دوچرخه سواری، رالی. با پد جداشونده، فیلتر تنفسی و بند تنظیم. در بخش های داخلی این ماسک موتور سواری، که در تماس مستقیم با صورت است از ابر استفاده شده است.
ماسک صورت دلقک خنده دار (بند دار و نشکن)
ماسک دلقک بازی از اکسسوری های مناسب شوخی و مراسم بالماسکه، تولد و پارتی، هالووین و تئاتر می باشد. این ماسک صورت فانتزی با بند کشی روی سر فیکس می شود و مناسب دختر و پسر از نوجوان تا بزرگسال می باشد.
ماسک هکر معروف آنانیموس اصلی (نقاب وی فور وندتا) Hacker mask
ماسک خفن و مشهور با الهام از فیلم V for Vendetta که برای پوشاندن و مخفی نگه داشتن چهره استفاده می شود، از ماسک وندتا Anon Nation Guy Fawkes برای سرگرمی، نمایش، هالوین، بالماسکه, پارتی و... استفاده می شود و با بند کشی در پشت، روی سر فیکس می شود.
ماسک کدو تنبل هالووین، نمایش و جشن
ماسک هالووینی با طرحی از کدو نارنجی که از نمادهای جشن هالووین است. این مدل ماسک فانتزیِ هالووین تمام صورت را پوشانده و با بند کشی روی سر محکم می شود. همچنین یک لایه توری داخلی، روی سوراخ های چشم و دهان قرار گرفته است.
ماسک جوکر جدید روی صورت (خون آشام)
ماسک پلاستیکی هالوین با طراحی ارگونومی (مطابق با صورت انسان) که شبیه ساز شخصیت جوکر(joker) بوده و استفاده از آن در جشن های هالوین، پارتی ها و ... یک گزینه ی فان و عالی می باشد.این ماسک ترسناک جوکر دارای یک کش در پشت سر می باشد که بر روی سر فیکس می شود.
ماسک صورت پوکر مدل نمایشی خنثی
ماسک نمایشی و فانتزی ساده، که در جشن های هالوین، تولد، شوخی و سرگرمی و همچنین در نمایش های تئاتر پرکاربرد می باشد، در این ماسک منافذی در قسمت دهان، بینی و چشم برای دید بهتر و تنفس راحت قرار دارد.
کلاه ایمنی موتور سیکلت مدل اسکلتی (کلاه کاسکت اسپرت skull) ارسال رایگان
کلاه کاسکت حرفه ای طرح جمجمه، مناسب استفاده به عنوان کلاه ایمنی موتور کراس، تریل، پرش، دوچرخه و اتومیبل؛ تعبیه منافذ تنفسی، لنزهای باکیفیت، بند و قفل حرفه ای با قابلیت تنظیم سایز و باز و بستن راحت، قابل استفاده از هر دو طرف کلاه و نقاب آفتابگیر جدا شونده.
دستمال سر و گردن های جدید
اسکارف فلورسنت شبرنگ دخترانه و پسرانه چهار فصل
اسکارف شبرنگ طرح جدید و اسپرت که به صورت گردنی استفاده می شود و با حالت کشی که دارد از کودک تا بزرگسال (8سال به بالا) قابل استفاده است.این مدل دستمال سروگردن های شبنما در تاریکی حالت بلک لایت زیبایی دارد و در مراسم و جشن ها، هالووین و... پرکاربرد می باشد.
اسکارف طرح ارتشی چریکی (دستمال سر و گردن کامپیوتری)
اسکارف چریک مردانه و زنانه طرح کامپیوتری که در طبیعت گردی، شکار، کوهنوردی و دیگر ورزش ها کاربرد های زیادی دارد. از این نمونه اسکارف ارتشی برای استتار و هم رنگ شدن با طبیعت در فعالیت های نظامی و شکار استفاده می شود.
دستمال سر و گردن اسپرت (ورزشی-کوهنوردی) مدل RT-B03
اسکارف طرح اسکلت، یک اکسسوری غیر رسمی و ساده اما پرکاربرد که از سر، صورت و گردن شما در برابر آفتاب و آلودگی هوا محافظت می کند این مدل اسکارفِ پارچه ای خفن بسیار راحت و سبک بوده و برای فعالیت های ورزشی،کوهنوردی، اسکیت و بدنسازی مناسب می باشد.
دستمال گردنی ورزشی (مدل اسکارف اسکلتی)
دستمال گردن طرح دار با جنس لطیف و کشسانی زیاد، مناسب بستن به دست، گردن، مچ، سر و ... برای تمام سنی ،از این اسکارف به عنوان یک سربند ورزشی و عرق گیر در تمامی رشته های ورزشی می توان استفاده کرد.
اسکارف جوکر (دستمال سر و گردن مدل JOKER)
کلاه اسکارف جوکر بدون داشتن هیچ درز و دوخت اضافی، پوست را در هنگام استفاده آزار نمی دهد و استفاده از آن به عنوان سربند، مچ بند، دستمال گردن و ... کاربرد دارد.این دستمال سرِ طرح جوکر قابلیت تنفس و جذب عرق بالایی دارد.
اسکارف ساده رنگ قرمز (دستمال سر و گردن دخترانه و پسرانه)
اسکارف خام کشی با زمینه ساده و یکدست قرمز از جنس پلی استر که به علت قدرت جذب رطوبت بالا و خشک شوندگی سریعی که دارد به عنوان دستمال سر ورزشی دخترانه و پسرانه کاربرد دارد؛ از دیگر موارد استفاده می توان به دستمال گردن، اسکارف کلاهی ، مچ بند و ... اشاره کرد.
اسکارف روسری ورزشی دخترانه و پسرانه (سربند اسپرت)
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه از اکسسوری های کاربردی است که روی سر، گردن و دست بسته می شود. این اسکارف دخترانه چندکاره، با کشسانی زیاد و با الیاف سبکی که دارد هیچ گونه فشاری را روی سر و گردن وارد نمی کند. و از کودکی تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
اسکارف ورزشی مردانه و زنانه مدل بته جقه
ست اسکارف که به عنوان روسری کوهنوردی، طبیعت گردی، دوچرخه سواری و به عنوان دستمال سر برای باشگاه و انواع ورزش ها استفاده می شود. این مدل دستمال سر دخترانه اسپرت، کشسانی بالایی دارد و فری سایز بوده و برای دختر و پسر از 3 سال به بالا قابل استفاده است.
اسکارف و سربند ورزشی مردانه و زنانه رنگ زرد
کلاه اسکارف پسرانه و دخترانه با زمینه ساده زرد که حس هیجان را منتقل کرده و از بهترین انتخاب ها برای ورزش، تفریح، کوهنوردی و طبیعت گردی است. این دستمال سر کشی با قابلیت تنفس، بدون درز و دو رو بوده و قابلیت استفاده از تمامی جهات را دارد.
دستمال سر و گردن اسکارف ساده صورتی
اسکارف زنانه ساده و خام رنگ صورتی، بدون درز، دوخت و کاملا کشی. این مدل اسکارف های ساده مناسب اکثر سلیقه ها بوده و با بیشتر استایل های ورزشی و اسپرت ست می شود. کاربرد این اسکارف های جادویی بسیار متنوع است و در اکثر ورزش ها استفاده می شود.
اسکارف طرح ساده زرشکی پسرانه و دخترانه
ماسک اسکارف ساده ورزشی با انواع مدل بستن و استفاده های گوناگون در محیط های مختلف ورزشی. کاربرد اصلی این نوع دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه به عنوان دستمال گردن است که می توان با بالاتر آوردن آن تا روی دهان و بینی را هم پوشاند.
روسری مخصوص ورزش مردانه و زنانه طرح بته جقه
دستمال سر برای کوهنوردی و انواع ورزش های تابستانی و چهار فصل با حالت کششی زیاد، وزن کم و کاربرد و روش های بستن فراوان. یکی از کاربردهای این مدل اسکارف دخترونه و پسرونه بستن دور مچ دست است که به عنوان مچ بند اسپرت استفاده می شود.
کلاه اسکارف زنانه و پسرانه مشکی طرح لویی ویتون
کلاه مدل اسکارف ،اسپرت و بند دار که از بچه گانه تا بزرگسال قابل استفاده بوده، دو لایه و مناسب پاییز و زمستان می باشد. این مدل کلاه های اسکارف که به اسکارف کلاه شو معروف هستند به عنوان شال گردن رینگی نیز کاربرد دارند.
اسکارف شبرنگ مردانه/زنانه طرح Skelton
دستمال سر طرح اسکلت شب رنگ قابل استفاده به عنوان ماسک صورت، دستمال گردن، هدبند و ... ؛ طرح روی این اسکارف در تاریکی، از خود نور سبز رنگی را ساطع می کند و سبب جلب توجه افراد به شما می شود و گزینه ای عالی برای استفاده در پیاده روی و دوچرخه سواری شبانه است.
دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه (اسکارف ورزشی) طرح چهارخونه قرمز
دستمال سروگردن کوهنوردی طرح جدید اسپرت قابل استفاده برای تمام فصول و همه سنین که با توجه به کشی و فری سایز بودن کاربردهای متنوعی در انواع ورزش ها مانند کوهنوردی دوچرخه سواری طبیعت گردی کویر نوردی ... دارد.
کلاه اسکارف زنانه و دخترانه مشکی زمستانی بند دار
کلاه اسکارف ورزشی چند منظوره و دو لایه که لایه داخلی از خز و لایه بیرونی از بافت ریز بوده و مناسب فصول پاییز و زمستان می باشد. این کلاه اسکارف پشمی علاوه بر کلاه قابل تبدیل شدن به ماسک و شال گردن رینگی را دارد و از کودک تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
اسکارف سر دخترانه صورتی ساده (کوهنوردی، ورزشی، اسپرت)
روسری اسکارف ورزشی زنانه و دخترانه بدون طرح و ساده قابل استفاده به عنوان سربند دخترانه، هدبند، دستمال گردن ورزشی، روسری کوهنوردی ... از این مدل اسکارف های پارچه ای در 4 فصل سال و از سنین کودکی تا بزرگسالی استفاده می شود.
فیس ماسک اسکارفی شب نما نخی مردانه و پسرانه
اسکارف فلورسنت یا شبرنگ که بعد از قرار گرفتن در معرض نور، درخشش زیبایی در تاریکی با نور سبز خواهد داشت. این مدل اسکارف های شب نما کشی و فری ساز بوده و برای نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده است
ماسک اسکارف شبرنگ دخترانه و پسرانه
ماسک نخی صورت و دهان طرح خنده جوکر و خاصیت کشسانی زیاد با قابلیت فیکس شدن روی صورت که طرح آن به صورت شب نما می باشد. این مدل اسکارف ها برای هالووین نیز گزینه ایده آلی محسوب می شود.
اسکارف شب نما مدل اسکلتی (دستمال سر و گردن اسپرت )
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت با چاپ ثابت و خاصیت کشسانی زیاد که می توان آن را به عنوان دستمال گردن، ماسک صورت، هدبند و ... استفاده کرد.به واسطه خاصیت فلورسنت این اسکارف پسرانه، در شب نور سبز رنگی را از خود ساطع می کند که جلوه ویژه ای خواهد داشت.
دستمال سر و گردن طرح جادوگر (بلک لایت)
دستمال سر با طرحی از چهره جادوگر و چاپ BLACK LIGHT که در تاریکی شب رنگ و درخشان است قابل فیکس شدن روی صورت به عنوان ماسک و دستما گردن را دارد.
دستمال سر و گردن شب نما جوکری
دستمال سر و گردن شبرنگ با طرح و چاپ ثابت صورت جوکری خونی که با برخورد نور به آن، در تاریکی حالت فلورسنت خواهد داشت.
کلاه اسکارف زنانه و مردانه (ماسک سر و گردن 11 کاره)
اسکارف ورزشی زنانه جدید مناسب تمام فصول و قابل استفاده در انواع ورزش های تابستانی و زمستانی. این اسکارف های کلاه شونده قابل شستشو، قابل تنفس با خشک شوندگی سریع و کاربردهای فراوانی مانند ماسک طوفان و باد، دستمال گردن، هدبند ورزشی ... را دارند.
اسکارف بی تی اس bts زنانه و مردانه (روسری ورزشی)
اسکارف دخترانه ورزشی طرح گروه بی تی اس فری سایز و کشی مناسب همه افراد با هر سن و جنسیتی. از این مدل اسکارف bts برای پوشاندن سر و صورت و همچنین با تغییر شکل به عنوان کلاه، دستمال سر، هد بند، مچ بند... استفاده می شود.
اسکارف سر دخترانه چندکاره- کیسه ای طرح پلنگی
اسکارفِ اسپرت (باف) بدون درز و لوله ای شکل با طرح پلنگی؛ یکی از مهم ترین کاربردهای اسکارف نخی، محافظت از صورت، بینی و دهان در مقابل باد و سرما بوده و به علت جذب رطوبت بالا و کشسانی مناسب گزینه ای عالی برای انواع ورزش ها به ویژه کوهنوردی می باشد.
اسکارف ماسک صورت طرح پرچم آمریکا
دستمال گردن دخترانه و پسرانه اسپرت مدل پرچم از جمله اسکارف های گردنی همه کاره ای است که کاربرد های فراوانی در ورزش و کارهای روزمره دارد. این مدل اسكارف ورزشي را می توان به عنوان کلاه، بستن دور دست (مچ بند)، عرق گیر و همچنین ماسک صورت استفاده کرد.
دستمال سر ورزشی زنانه  /مردانه (اسکارف گردن و سر)
ترکیبی از رنگ های گرم و نسبتا تیره با طرح شاخ و برگ های درخت بر روی این اسکارف طرح دار استفاده شده است. کلاه اسکارف ورزشی از جدیدترین اکسسوری های تزئینی و کاربردی مناسب استفاده تمامی سنین بوده و با توجه به جنس خاصی که دارد به راحتی قابل شستشو می باشد.
کلاه اسکارف پسرانه و دخترانه لب خز طرح ستاره
اسکارف زمستانی دو لایه خز دار که با بستن بند کشی انتهای آن تبدیل به کلاه اسپرت شده و به کلاه چند کاره معروف است. این مدل اسکارف های پشمی کاربرد شال گردن، کلاه، اسکارف و دستمال گردن زمستانی را به صورت یک جا دارند.
کلاه سه کاره اسکارفی زمستانی دخترانه و پسرانه مدل ستاره
کلاه گردنی زنانه و مردانه لب خز با قابلیت استفاده به عنوان اسکارف، شال گردن و ماسکِ صورت که با بستن بندِ کشی آن به کلاه تبدیل می شود. این مدل کلاه شیطونی با توجه به فری سایز بودن آن برای کودکان از 6 سال تا بزرگسال (زن و مرد) قابل استفاده می باشد.
اسکارف زمستانی مردانه و زنانه طرح چریکی
اسکارف ارتشی خز دار، دو لایه و مناسب هوای سرد، باد و طوفان که با بند کشی که داشته قابل تبدیل شدن به کلاه را دارد. این اسکارف پلار زمستانی فری سایز بوده و برای کودک تا بزرگسال در فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری، پیاده روی، کوهنوردی و... مناسب می باشد.
کلاه کیسه ای پسرانه و دخترانه مدل اسکارفی دو لایه
کلاه گردنی دخترانه و پسرانه اسپرت، با بند کشی که قابل باز شدن و تبدیل آن به اسکارف خز دار زمستانی می باشد. این مدل کلاه های گردنی به عنوان شال گردن و اسکارفیس زمستانی برای پوشاندن صورت نیز کاربرد دارد.
روسری ورزشی زنانه و مردانه (دستمال سر ورزشی) طرح کهکشانی
کلاه روسری ورزشی دخترانه و پسرانه که یک دستمال اسپرت همه کاره برای انواع رشته های مختلف ورزشی محسوب می شود. این مدل اسکارف ها فقط مخصوص ورزش نیستند و می توان به عنوان دستمال گردن، مچ بند یا دستمال سر در همه مکان ها و با اکثر لباس های روزمره استفاده کرد.
اسکارف فیس اسکلت سیگاری پسرانه دخترانه
اسکارف گیمینگ و ورزشی طرح اسکلتِ خفن از جدیدترین نمونه های اسکارف سر و صورت پسرانه است که با وزن کمی که دارد برای استفاده در ورزش و همچنین به عنوان ماسک دهان و بینی برای آلودگی و گرد و غبار نیز استفاده می شود.
اسکارف دخترانه فانتزی طرح love (دستمال سر ورزشی)
اسکارف زنانه ورزشی با طراح های زیبای دخترانه مناسب استفاده به عنوان دستمال گردن اسپرت و همچنین به عنوان کلاه توربان ورزشی در باشگاه، کوهنوردی، دوچرخه سواری که می توان با حالت های مختلفی مثل کش مو، هدبند و سربند ورزشی نیز استفاده کرد.
اسکارف طرح اسکلت و جمجمه پارچه ای چند کاره اسپرت
دستمال گردن مردانه اسپرت مدل اسکارفیس اسکلتی با قابلیت تغییر کاربردهای متنوع از جمله کلاه، دستمال سر، ماسک، چشم بند، هدبند، تل مو، کش مو، مچ بند... همراه با روش های مختلف بستن که هم برای مردان و هم زنان در همه فعالیت های روزمره و ورزشی استفاده می شود.
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه طرح اسپرتی فشن lobster
دستمال اسکارف با طراحی جدید مناسب دختران و پسران جوان و گزینه ای ایده آل برای استفاده در ورزش هایی مانند کوهنوردی صخره نوردی اسکی تنیس و سایر ورزش ها که از کاربردهای آن می توان به عرق گیر، محافظ در برابر باد، سرما، گرما و نور خورشید اشاره کرد.
اسکارف دستمال سر پسرانه و دخترانه (دستمال سروگردن اسکلت)
دستمال گردن ورزشی پارچه ای با قابلیت خشک شوندگی سریع، کشسانی زیاد و چاپ و رنگ ثابت که می توان آن را به ده ها حالت مختلف بست؛ از این مدل اسکارف فانتزی به عنوان دستمال سر دوچرخه سواری، موتورسواری، کوهنوردی و ... استفاده می شود.
دستمال سر کشی دخترانه و پسرانه اسپرت طرح بیلی ایلیش
اسکارف بیلی آیلیش از مدل های ترندِ دستمال سر ورزشی دخترانه و پسرانه است که از پارچه مقام و بادوام در برابر شستشو با کشسانی مناسب تولید شده است. این دستمال های همه کاره مناسب استایل های اسپرت و خیابانی و هم چنین استفاده در رشته های مختلف ورزشی می باشد.
دستمال سر ورزشی زنانه و مردانه (اسکارف سر و صورت و گردن)
دستمال سر و گردن کوهنوردی که به دستمال های باف نیز معروف است و از دسته اسکارف های همه کاره ورزشی است که مناسب تمام سنین در هر رشته ورزشی می باشد. یکی از کاربرد های این محصول استفاده به عنوان صورت بند پسرانه و دخترانه می باشد.
دستمال سر فانتزی دخترانه و زنانه و بچه گانه طرح کارتونی (4فصل)
اسکارف بچه گانه و بزرگسال با طرح های انیمیشنی و شادِ فانتزی که برای تمام سنین دخترانه و پسرانه قابل استفاده است. این مدل دستمال سر برای ورزش، تفریح، کوهنوری و ست کردن با لیاس و استایل های خیابانی مناسب می باشد.
اسکارف صورت و سر و گردن طرح جدید فانتزی دخترانه
دستمال گردن زنانه اسپرت که با نام های روسری کوهنوردی و اسکارف شناخته می شود. دستمال سر اسپرتی که روش های بستن زیادی به اعضای مختلف بدن دارد و از پرکاربردترین لوازم ورزشی برای مردان و زنان در فصول و مکان های مختلف می باشد.
اسکارف طرح اسکلت اسپرت زنانه مردانه بچه گانه (بدون درز)
اسکارف فیس اسکلتی جدید با طرح شلوغ جمجمه ای که یک دستمال سر همه کاره محسوب می شود. این مدل اسکارف اسکلت سبک، کشی و بدون دوخت می باشد و در انواع ورزش ها مانند اسکیت، باشگاه بدنسازی، دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهنوردی استفاده می شود.
اسکارف سر و صورت و گردن اسپرت طرح رنگی جدید
اسکارف ورزشی زنانه و مردانه بدون درز و کشی که به اسکارف 11 کاره معروف است و کاربردهای زیادی در ورزش، کار، فعالیت روزانه و دنیای مد دارد. این مدل هد اسکارف ها در ورزش هایی مانند موتور سواری، کوهنوردی و باشگاه های ورزشی پرکاربرد می باشد.
اسکارف bts دخترانه و پسرانه طرح جدید اسپرت
اسکارف لاکچری با طرحی از اسامی و لوگو بی تی اس که جزء دستمال سر های 11 کاره ای است که به حالت های مختلف روی سر و صورت و دست بسته می شود. از این دستمال سر برای باشگاه ها و سالن های ورزشی و ورزش هایی که در معرض آفتاب، باد و سرما قرار دارند استفاده می شود.
اسکارف جدید دخترانه و پسرانه طرح گاوی
اسکارف برای باشگاه، کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیاده روی و بسیاری از ورزش ها و فعالیت های روزمره کاربرد دارد که می توان آن را با حالات و کاربردهای مختلفی استفاده کرد. این مدل اسکارف با تم سفید مشکی از جدیدترین مدل های اسکارف ورزشی دخترانه و پسرانه می باشد.
دستمال سر اسپرت دخترانه و پسرانه طرح الین
جدیدترین مدل اسکارف طرح دار معروف به اسکارف 11 کاره ورزشی، از این مدل اسکارف دخترانه و پسرانه به دلیل خاصیت کشی و ابعاد مناسبی که دارد می توان به عنوان اسکارف بچه گانه برای کودکان نیز استفاده کرد.
کلاه اسکارف دخترانه و پسرانه طرح استار (دو لایه و بند دار)
اسکارف کلاهی زمستانه و چند کاره دارای بند کشی که علاوه بر اسکارف با بستن بند آن تبدیل به کلاه اسپرت پسرانه و دخترانه می شود. این مدل کلاه اسکارف، فری سایز بوده و از کودک تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
اسکارف گردن سر و صورت طرح nasa
اسکارف نخی ضخیم که به اسکارف 11 کاره شهرت دارد و مناسب طبیعت گردی، کوهنوردی و انواع ورزش های داخل سالن و فضای باز است. این مدل دستمال سر و گردن ورزشی طرح ناسا کاملا کشی و مناسب دختران و پسران در تمام سنین می باشد.
اسکارف دست سر صورت و گردن طرح اسکلتی پانیشر
اسکارف اسکلتی پارچه ای، نسبتا ضخیم و بلند با طول 48 و پهنای 25 سانتیمتر که به خوبی سر و گردن و صورت را پوشش می دهد. این مدل اسکارف طرح دار برای چهار فصل سال و در ورزش ها و فعالیت های مختلف از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
اسکارف اسپرت دخترانه و زنانه طرح دار نخی
دستمال سر کشی همه کاره با طرح فانتزی دخترانه مناسب بستن دور گردن، مچ دست، سر و صورت که در همه ورزش های سالنی و محیط بیرون کاربرد دارد. این مدل اسکارف ورزشی زنانه را می توان به عنوان سربند ورزشی و تل مو حین ورزش استفاده کرد.