Loading...
سوالات پرتکرار
بله، امکان خرید حضوری در شعبه یک واقع در شهر یزد-بلوار شهید محمد کاظم واعظ-نرسیده به فلکه اول-فروشگاه آرتینا امکان پذیر می باشد.
هزینه ارسال با پست سفارشی 8900 تومان و با پست پیشتاز بسته به وزن بین 12هزار تا 15هزارتومان می باشد.
در صورتی که کالایی در فروشگاه ناموجود باشد با کلیک روی گزینه "موجود شد به من اطلاع بده" و ورود شماره تماس به محض موجود شدن کالا با پیامک شما را مطلع می کنیم
آرتینا دارای نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال به شماره 1-1-809654-65-0-1 می باشد که از طریق کلیک روی لینک پایین سایت قابل رویت می باشد، همچنین امکان خرید حضوری در شعبه حضوری آرتینا نیز وجود دارد.
بله می توانید بعد از تایید سفارش با شماره ثابت 03537307140 تماس گرفته (در ساعات اداری) و شماره کارت را دریافت نمایید و از طریق دستگاه های خودپرداز واریز را انجام دهید
برای لغو سفارش با واحد خدمات آرتینا تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ها و اقدامات لازم برای انجام درخواست شما را در دستور کار خود قرار می‌دهند.
بله،تمامی سفارشاتی که مجموع مبلغ آن ها بیش از200هزار تومان باشد به صورت رایگان ارسال می گردد
بسته به تعداد دفعات خرید و مناسبت ها و جشنواره های مختلف کد تخفیف به صورت اتوماتیک برای مشتری ارسال می گردد
بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.
بله، شما تا 7 روز پس از تحویل کالا می‌توانید سفارش یا کالای خود را بازگردانید، توجه داشته باشید پس از 7 روز امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد. بعد از هماهنگی با پشتیبانی سایت مرسوله را به این آدرس ارسال کنید یزد-بلوار ازادگان-خیابان معراج-نبش کوچه 38 واعظ پور-آرتینا- کدپستی 8917818801
برای عودت وجه ابتدا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد‌شد. در صورت لغو سفارش طی 1 تا 3 روز کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت برگرداندن کالا، 2 تا 5 روز پس از دریافت کالا توسط آرتینا ، مبلغ سفارش به حساب شما برگردانده خواهد‌شد.
پس از تکمیل سفارش و دریافت کد خرید، سفارش در نوبت ارسال قرار خواهد گرفت ارسال روزانه 2بار انجام میشود. سفارشاتی که تا قبل از ساعت 8 صبح ثبت شوند، در همان روز ارسال میشود و سفارشاتی که بعد از ساعت 8 صبح و یا در ایام تعطیلی فروشگاه ثبت شوند، به اولین روز کاری موکول می شوند. یک روز پس از ثبت سفارش و دریافت کد خرید، با مراجه به منو پیگیری سفارش و وارد کردن کد خرید میتوان به کد رهگیری مرسوله پستی که در بخش "وضعیت سبد" اضافه شده، دسترسی داشت. با وارد کردن کد رهگیری در سایت پست، میتوان وضعیت مرسوله را پیگیری کرد.
بله،بعد از تکمیل مراحل ثبت سفارش در بخش نحوه ارسال "پست پیشتاز" و در ادامه گزینه "وجه را درب منزل پرداخت می کنم" را انتخاب نمایید.
پس از تحویل مرسوله به پست، سفارشاتی که با پست پیشتاز ارسال بشوند بین 1 تا 4 روز کاری و با پست سفارشی 2 تا 6روز کاری به دست شما می رسد.
ثبت سفارش پرداخت درب منزل به منزله تایید نهایی و ارسال نیست. همکاران در ساعات کاری با شما تماس می گیرند و بعد از گرفتن تاییده کد پستی و صحیح بودن آدرس در روز بعد سفارش ارسال می شود.
در صورتی که سوال شما در مورد یکی از محصولات آرتینا است در پایین صفحه محصول سوال خود را مطرح نمایید به تمامی سوالات تا حداکثر 24ساعت پاسخ داده میشود
برگشت به بالا