جدیدترین ها
روگوشی زمستانه و پاییزه فانتزی طرح استیکر
گوش گیر پشمی جدید، با تراکم خز زیاد در قسمت روگوشی و گوش های فانتزی فریم دار که قابلِیت خم شدن و حالت پذیری در تمام جهات را دارد. این اکسسوری کاربردی ایده ای عالی برای هدیه دادن نیز محسوب می شود.
گوش گیر سرما و فانتزی/ کودک و بزرگسال
گوش گرم کن دخترانه با طراحی لاکچری و با کیفیت، گوش های فریم دار برای فرم دهی دلخواه و روگوشی های پشمالو و بسیار نرم که حس لذت بخشی را هنگام قرار گرفتن روی گوش ها ایجاد می کند.
هدفون خرگوشی پشمالو فانتزی/ مدل گل وسط
روگوشی بچه گانه و بزرگسال (فری سایز) با قابلیت تاشوندگی و جای دادن راحت و کم ججم در کیف و کوله پشتی. همچنین گوش های این گوشگیر دارای فریم با قابلیت جابه جایی و حالت گرفتن در تمام جهات می باشد.
روگوشی دخترانه و زنانه گوش دار طرح هدفونی پشمی
گوش گیر طرح هدفونی خز دار و تاشو با کیفیت بالا با روگوشی های بزرگ که به خوبی تمام گوش را می پوشاند و برای استفاده در پاییز و زمستان گزینه ایده آلی می باشد. همچنین این اکسسوری زمستانی را می توان به عنوان یک کادو زیبا و کاربردی هدیه داد.
گوش گیر پسرانه و دخترانه اسپرت طرح لبخند/ کودک و بزرگسال
روگوشی پسرانه (گوش گیر برای زمستان) با طراحی تاشو و روگوشی های پشمی خز دار که گوش ها را به خوبی در بر گرفته و از ورود سرما و باد به گوش جلوگیری می کند. این گوش گیر اسپرت به صورت فری سایز از کودکان 3 سال تا دختران و پسران بزرگسال قابل استفاده می باشد.
هدفون دخترانه گوش دار/ کودک و بزرگسال مدل خرگوشی
گوش گرم کن هدفونی از جدیدترین مدل های روگوشی زمستانه است که با طراحی فانتزی و قابلیت تا شدن از اکسسوری های پرکاربرد زمستانه محسوب می شود. این گوشگیر با حجم و تراکم خز بالایی که دارد علاوه بر گرمی حس لطافت و نرمی را روی گوش ها و صورت ایجاد می کند.
گوشگیر زنانه و دخترانه زمستانی طرح گوشدار
هدفون کیوت دخترانه پشمی از اکسسوری های کاربردی و زیبا برای استفاده در زمستان جهت گرم نگه داشتن و محافظت از گوش ها در برابر سرما و باد. روگوشی های این هدفون، بزرگ با تراکم بالا بوده و به طور کامل روی گوش ها را می پوشاند.
گوش گیر پشمالو کیوت (جمع شو) طرح استیکر
روگوشی جدید و فانتزی دخترانه، فری سایز مناسب کودک و بزرگسال، با طراحی زیبا و متریال با کیفیت. از این روگوشی خز دار برای گرم نگه داشتن گوش ها در هوای سرد و هنگام باد و طوفان استفاده می شود و از اکسسوری های زمستانی زیبا و کاربردی برای دختران و زنان می باشد.
گوش بند دخترانه فانتزی و خز دار مدل هدفونی
گوش گیر جدید خرگوشی با طراحی کیوت و فری سایز، تولید شده از متریال بسیار با کیفیت، روگوشی های بزرگی که به طور کامل گوش ها را می پوشاند و خز های لطیفی که حس نرمی و گرمی را به خوبی منتقل می کند.
گوشگیر زمستانی هدفونی/ پشمی (کودک تا بزرگسال)
روگوشی فانتزی و کیوت مدل خرگوشی، از اکسسوری های کاربردی و شیک زمستانه، فری سایز با قابلیت انعطاف پذیری بالا، دارای روگوشی های بزرگ و بسیار نرم و لطیف، خز های پر تراکم که قابل سشوار کشیدن نیز می باشد.
روگوشی/ گوش گیر مردانه پسرانه زمستانی (قطر 12cm)
گوش بند مردانه مشکی با لایه داخلی خز، سبک با استفاده راحت، بدون مزاحمت برای موها و فری سایز قابل استفاده برای پسران 8 سال تا بزرگسال با هر سایزی. از این روگوشی مردانه برای موتور و دوچرخه سواری، پیاده روی و فعالیت های روزمره در بیرون منزل استفاده می شود.
گوش گیر زمستانی خرگوشی/ فری (کودک و بزرگسال)
گوش گیر پولیشی پشمالو و نرم از دسته روگوشی های هدفونی و فانتزی. این مدل گوش گیر خزی قابل جمع شدن بوده و گوش ها نیز دارای فریم و قابلیت انعطاف پذیری و جابه جایی را دارند.
گوش گیر زمستانی دخترانه فانتزی طرح خرگوش
گوش گرم کن خرگوشی با گوش های متحرک و قابل انعطاف، این گوش بند از جنس خز پولیشی با گرمی و لطافت زیاد برای محافظت از سرما استفاده می شود و با توجه به فری سایز بودن و قابلیت انعطاف زیادی که دارد از کودک تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
گوش گیر پشمی تمام خز مدل گوش دار فانتزی
گوش گیر زمستانی خرگوشی بچه گانه و بزرگسال، تاشو و مناسب برای استفاده در مدرسه، مسافرت، پیاده روی و تفریحات زمستانی. این گوش گیر جدید، فری سایز است با قابلیت انعطاف زیاد که برای هر سایز سر یا هر حجم مویی مناسب می باشد.
گوش گرم کن خرگوشی دخترانه مدل هدفونی پشمالو
گوش گیر زمستانی فانتزی جدید، بزرگسال و بچه گانه با قابلیت تاشوندگی،جابه جایی و فرم پذیری گوش ها. این گوش بند دخترانه دارای روگوشی های پر تراکمی از خز بوده و تجربه لذت بخشی را از گرمی و نرمی روی گوش ها فراهم می کند.
هدبند بافت روگوش پسرانه و دخترانه رنگ مشکی اسپرت
هد مردانه بافتنی با طرح زمینه ساده مشکی و کاملا کشی که به راحتی پوشیده می شود. این هدبند اسپرت دولایه است و در قسمت گوش ها عریض تر شده و به خوبی گوش ها و پیشانی را در برابر باد و سرما می پوشاند.
هدبند گوش دار بافتنی مردانه, پسرانه, زنانه رنگ خاکستری (پیشانی بند زمستانی)
هدبند اسپرت بافت, متراکم و مناسب استفاده آقایان و بانوان در فصلهای سرد, کشی و فری سایز, از ویژگی مهم این هدبند روگوشی زمستانه دو لایه بودن آن است و اینکه در قسمت گوش ها عریض شده و بصورت کامل آنها را پوشش می دهد.

گوش گیر از اکسسوری های فانتزی زمستانی برای کودکانه و بزرگسالان است که با طرح های متنوعی در فروشگاه آرتینا ارائه می شود.

گوش گیر های طرح هدفونی، روگوشی های گوش دار و طرح حیوانات، گوش گیر های جدید پمپی و مدل های تاشو از نمونه های ترند این اکسسوری پرطرفدار هستند.

هنگام خرید گوش گیر زمستانی به ابعاد روگوشی و امکان تاشدن و کم حجم شدن آن دقت کنید، داشتن ابعاد مناسب برای جا دادن در کیف از نکات مهم خرید روگوشی های زمستانی است.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت گوش گیر زمستانی دخترانه و پسرانه، نوع متریال استفاده شده در آن مانند نوع خز، پارچه، جنس فریم، میزان تراکم پشم و خز ها، ابعاد، و همچنین امکان تا شدن گوشگیر را می توان نام برد.