فیلتر
گوشواره مردانه و اسپرت

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
گوشواره حلقه ای +پلاک و زنجیر (قابل جدا شدن)
گوشواره اسپرتی مردانه و زنانه جدید که می توان آویز های آن را از حلقه بیرون آورد و به عنوان یک گوشواره ساده حلقه ای نیز استفاده کرد. این گوشواره کلاسیک با استایل اسپرتی که دارد هم برای دختران و هم پسران در تمام سنین قابل استفاده می باشد.
گوشواره اسپرت با آویز اسپایکی سه تایی/ ضد حساسیت
گوشواره پانکی پسرانه و دخترانه طرح حلقه ای همراه با آویز که قابل جدا شدن و تبدیل به گوشواره حلقه ای ساده و یا تک یا دو آویز را نیز دارد. این گوشواره وزن کمی دارد و هم برای استایل های اسپرت و هم مجلسی قابل استفاده می باشد.
گوشواره حلقه ای اسپرت با آویز قابل جدا شدن
مدل گوشواره جدید زنانه و مردانه که می توان آویز آن را بیرون آورد و به عنوان یک حلقه گوش ساده استفاده کرد. این گوشواره دو حالته استایل اسپرت و فشنی دارد و هم برای دختران و هم پسران قابل استفاده است.
پیرسینگ آهنربایی گوش دخترانه و پسرانه طرح اسمایل
گوشواره جدید مغناطیسی با طرح اسپرت استیکر لبخند که به صورت مگنتی در دوطرف گوش قرار می گیرد و استفاده آسانی برای همه افراد دارد. این پیرسینگ های مغناطیسی برای کسانی که علاقه ای به سوراخ کردن گوش ندارند گزینه مناسبی می باشد.
گوشواره پیرسینگ مگنتی مردانه پسرانه طرح اسکلتی
گوشواره آهنربایی پسرانه بدون سوراخ و بدون ایجاد حساسیت با استفاده راحت. این مدل پیرسینگ مردانه مگنتی از بهترین گزینه ها برای افرادی است که سوراخ گوش ندارند و یا می خواهند از دردسرهای گوشواره های سوراخ دار راحت باشند.
گوشواره فیک بدون سوراخ مدل دو ردیفه (زنانه و مردانه)
ایرکاف پسرانه و دخترانه جدید با طراحی کلاسیک و استفاده آسان و راحت که می توان در بخش های مختلف گوش از جمله لاله گوش نیز استفاده کرد. (اسم گوشواره هایی که نیاز به سوراخ ندارند را فیک می نامند.)
گوشواره پیچی استیل مدل ستاره ای (دخترانه و پسرانه)
گوشواره اسپرتی دخترانه و پسرانه ضد حساسیت با طراحی فشن که به صورت سوزنی داخل سوراخ گوش قرار گرفته و به صورت پیچی بسته می شود. این گوشواره ستاره ای استیل به دلیل پیچی بودن مناسب استفاده در ورزش و فعالیت های با تحرک بالا نیز می باشد.
گوشواره میخی نگینی کریستال (دخترانه و پسرانه)
گوشواره تک نگین جدید، طرح مربعی مردانه و زنانه با استفاده راحت به صورت سوزنی و ضد حساسیت. این گل گوش نگینی از دسته گوشواره های اسپرت و برای تمام سنین قابل استفاده می باشد.
گوشواره/ پیرسینگ گوش ساده مینیمال (مردانه و زنانه)
گوشواره ضد حساسیت استیل که به صورت پیچی بسته می شود و از جدیدترین گوشواره های اسپرت و فشن برای تمام سنین است. این گوشواره استیل مشکی با ابعاد مناسب و استایل گنگ از پرکاربردترین گوشواره ها است و قابلیت ست شدن با انواع استایل ها را دارد.
گوشواره هفت رنگ استیل مدل پیچی طرح پولک ماهی
گوشواره پیچی دخترانه پسرانه جدید از جنس استیل ضد حساسیت که به صورت پیچی باز و بسته می شود. این گوشواره دخترانه زیبا دارای پهنای یک سانتیمتر است و با توجه به ابعاد و اندازه مناسبی که دارد گزینه خوبی برای استفاده در مهمانی ها، روزمره، ورزش و... می باشد.
گوشواره صلیب آویز حلقه ای جدید/ پسرانه و دخترانه
گوشواره بدل صلیب در دو رنگ مشکی و نقره ای که به صورت میخی/ سوزنی به گوش متصل می شود. از این گوشواره خفن دخترانه می توان با بیرون آوردن آویز صلیب، به عنوان گوشواره حلقه ای ساده نیز استفاده کرد.
گوشواره میخی/ پیچی جدید طرح اسکلت (پسرانه و دخترانه)
گوشواره میخی استیل مردانه و زنانه، ضد حساسیت، با طراحی گنگ و خفن، از جدیدترین مدل های گوشواره اسپرت مناسب دختران و پسران از سنین نوجوانی تا بزرگسال. بخش دایره ای این پیرسینگ/ گوشواره به صورت پیچی باز می شود.
گوشواره مغناطیسی پسرانه و دخترانه اسپرت طرح نایک
گوشوار فیک پسرانه از دسته گوشواره های بدون سوراخ با استفاده راحت و بدون دردسر که به صورت مگنتی به گوش متصل می شود.این مدل گوشواره آهنربایی را می توان برای استایل های اسپرت، فشن، پانک، هیپ هاپ، خیابانی و گوتیک نیز استفاده کرد.
گوشواره طرح سنجاق قفلی/ پیرسینگ سوزنی
گوشواره مدل سنجاق قفلی جدید، حلقه ای/ سوزنی مناسب دختران و پسران با استایل های مختلف اسپرت، رپری، پانک، گوتیک، راک و هیپ هاپ. مزیت این نوع گوشواره ها ضد حساسیت بودن، ابعاد مناسب و استفاده راحت برای تمام سنین می باشد.
گوشواره پیرسینگ گوش مردانه و زنانه/ مشکی و نقره ای
گوشواره های دارک و پانک از اکسسوری های گوش پرطرفدار در میان جوانان است که می توان به عنوان تک گوشواره در گوش چپ یا راست و یا به صورت جفتی استفاده کرد. این گوشواره های گنگ وزن کم و سبکی دارند و به صورت یونیسکس برای مردانه و زنان قابل استفاده می باشند.
گوشواره آویز بلند سه تایی طرح برگ (مشکی و نقره ای)
گوشواره آویزی جدید با سه لاین زنجیری استیل با طرح پانکی دخترانه و پسرانه از جدیدترین مدل های گوشواره اسپرت، ضد حساسیت با قابلیت جدا کردن هر کدام از زنجیر ها و تبدیل به گوشواره دو لاین، تک لاین و یا حلقه ساده
گوشواره تک مردانه و زنانه بدون سوراخ مدل کلیپسی
پیرسینگ گوش بدون سوراخ برای پسران و دختران در دو رنگ مشکی و نقره ای با استفاده راحت و ضد حساسیت. آویز این پیرسینگی کلیپسی گوش را می توان جدا کرد و به عنوان گوشواره حلفه ای ساده نیز استفاده کرد.
گوشواره پیرسینگ پیچی طرح سه ستاره
پیرسینگ پیچی گوش استیل دخترانه و پسرانه قابل استفاده برای تمام بخش های گوش از جمله لاله گوش. این مدل پیرسینگ گوش ضد حساسیت و ضد زنگ است و برای هر دو گوش راست و چپ می توان استفاده کرد.
پیرسینگ گوش برای پسر و دختر مدل چاکرا sahasrara
پیرسینگ گوش استیل و ترند از جدیدترین پیرسینگ های گوش با طرح ساهاسرارا که نماد چاکرای هفتم می باشد. این مدل پیرسینگ گوش، ضد حساسیت و با طراحی و ابعاد مناسبی که دارد برای استفاده با استایل های مختلف مناسب است.
گوشواره پیرسینگ صلیب استیل مدل آویز دار
پیرسینگ طرح صلیب، مدل پیچی از جنس استیل ضد حساسیت با ابعاد مناسب و قابل استفاده برای پسران و دختران با سبک و استایل های مختلفی مانند پانک، راک، هیپ هاپ، رپری و ...
پیرسینگ گوش برای مردان و زنان طرح Yin and Yang
پیرسینگ گوش جذاب مدل یین یانگ که از نماد های اساطیری چینی است و به دو انرژی مکمل جهان هستی مرتبط می باشد. این مدل پیرسینگ گوش زنانه و مردانه به صورت پیچی باز شده و در سوراخ گوش قرار می گیرد.
گوشواره آویز دخترانه و پسرانه طرح صلیب مشکی
گوشواره دخترانه صلیب مشکی از جدیدترین گوشواره های دخترانه با طراحی اسپرت در سبک پانک و راک که به صورت حلقه ای/ سوزنی به گوش متصل می شود. این گوشواره دخترانهِ خفن وزن کم و استفاده راحتی داشته به صورت تکی در یک گوش و یا جفتی در دو گوش استفاده می شود.
گوشواره مشکی پسرانه و دخترانه آهنربایی طرح سواستیکا
گوشواره بدون سوراخ گوش مردانه و زنانه طرح دار با خاصیت آهنربایی قوی و بدون ایجاد حساسیت. قطر گوشواره یک سانتیمتر است و استفاده از این گوشواره راحت، سریع و بدون دردسر می باشد.
گوشواره زنجیر دار ترکیبی/ صلیب و اسکلتی
گوشواره دو تایی متصل به هم که یکی نیاز به سوراخ دارد و دیگری بدون نیاز به سوراخ، این مدل گوشواره ترکیبی با آویز اسکلت و صلیب را می توان در قسمت لاله گوش و نرمه پایینی گوش استفاد کرد و با توجه به اسپرت بودن ان هم برای مردان و هم زنان قابل استفاده می باشد
گوشواره برای گوش بدون سوراخ پسرانه و دخترانه
گوشواره بدون سوزن که به راحتی و به صورت کلیپسی بسته می شود و می توان به صورت تکی در یک گوش و یا جفتی در دو گوش استفاده کرد. این گوشواره جدید، ضد حساسیت بوده و با ابعاد و وزن مناسبی که دارد به عنوان یک گوشواره اسپرت با استایل های مختلف هماهنگ می باشد.
گوشواره با طرح مار کبری دخترانه و پسرانه/ بدون سوراخ
گوشواره مار مشکی و نقره ای کلیپسی، بدون احتیاج به سوراخ بودن گوش و قابل استفاده برای دختران و پسران، بدون حساسیت با استفاده راحت برای تمام سنین
گوشواره پیرسینگ گوش جدید طرح صلیبی
مدل پیرسینگ گوش صلیب در دو رنگ مشکی و استیل، مناسب برای مردان و زنان و بدون ایجاد حساسیت. آویز این مدل پیرسینگ گوش دخترانه را می توان جدا کرد و از آن به عنوان یک گوشواره حلقه ای ساده استفاده کرد.
گوشواره پیرسینگ گوش کلیپسی طرح پیکان
جدیدترین مدل پیرسینگ گوش بدون احتیاج به سوراخ بودن گوش و قابل استفاده در همه بخش های گوش به صورت تکی و یا ترکیبی با گوشواره های دیگر. این مدل گوشواره فیک دخترونه و پسرونه در دو رنگ مشکی و نقره ای و ضد زنگ و ضد حساسیت می باشد.
گوشواره صلیب دوتایی زنجیر و ستاره (بدون نیاز به سوراخ)
گوشواره لاله گوش آویز جدید که به دلیل کلیپسی بودن و عدم نیاز به سوراخ می توان به هر قسمت از گوش متصل کرد. همچنین هر کدام از بخش های این مدل گوشواره را می توان جدا یا به حلقه آن متصل کرد.
پیرسینگ گوشواره حلقه ای طرح جمجمه ای
گوشواره طرح جمجمه از از جدیدترین گوشواره های مردانه در سبک پانک راک و قابل استفاده به صورت تک گوش و یا جفتی در دو گوش. از این مدل گوشواره حلقه ای برای سوراخ دوم گوش نیز می توان استفاده کرد.
پیرسینگ گوش مغناطیسی مردانه و زنانه اسکلتی
پیرسینگ مگنت دار از انواع گوشواره آهنربایی طرح دار و بدون نیاز به سوراخ گوش است که به آسانی قابلیت اتصال و جدا کردن از گوش را دارد و از انواع گوشواره های فیک محبوب در میان پسران و دختران می باشد.
گوشواره فشن دخترانه و پسرانه اسپرت/ بدون سوراخ
گوشواره سنجاق قفلی از جدیدترین مدل های گوشواره دخترانه اسپرت که به صورت کلیپسی بسته می شود و احتیاج به سوراخ بودن گوش ندارد. این نوع گوشواره ها را می توان به صورت تکی در یک گوش و در قسمت پایین و یا لاله گوش آویزان کرد.
گوشواره بدون سوراخ گوش دخترانه پسرانه فنری
پیرسینگ گوش دخترانه و پسرانه فیک، در سبک زیورآلات گوتیک، هیپ هاپ و راک، از جدیدترین مدل های پیرسینگ آویز دار که می توان هرم های آویز آن را بیرون آورده و به عنوان یک پیرسینگ ساده فنری برای گوش، بینی و لب استفاده کرد.
گوشواره جدید اسپرت طرح خورشیدی (بدون سوراخ)
گوشواره کلیپسی خورشیدی بدون احتیاج به سوراخ گردن گوش با ابعاد مناسب و وزن کم، مناسب برای استفاده پسران و دختران به صورت تکی در گوش چپ یا راست و یا به صورت جفتی در دو گوش
گوشواره آهنربایی مشکی طرح صلیب/ دخترانه و پسرانه
گوشواره بدون سوراخ مغناطیسی با سطح آهنربایی بزرگ و چسبندگی بالا روی گوش، مناسب برای دختران و پسران با استایل های اسپرت، رپری، پانک، راک و ضد حساسیت مناسب برای افراد با پوست حساس
گوشواره لاله گوش سه ردیفه طرح مینیمال/ دخترانه و پسرانه
گوشواره تک برای لاله گوش بدون احتیاج به سوراخ کردن که می توان برای هر دو گوش راست و چپ استفاده کرد. و با باز و بسته کردن دهانه آن برای هر سایز و اندازه گوشی مناسب می باشد.
گوشواره نگین دار اسپرت طرح صلیب/ زنانه و مردانه
گوشواره نگین کاری شده کریستالی مدل حلقه ای (قطر یک سانتیمتر) مناسب برای استفاده های مجلسی، روزمره و خیابانی، تولید شده از آلیاژ استیل و تیتانیوم، ضد حساسیت و ضد زنگ
گوشواره صلیب نگین دار زنانه و مردانه مشکی
گوشواره نگینی جدید و اسپرت شامل 11 عدد نگین دایره ای کریستال روی سطح صلیب که به صورت حلقه ای/ سوزنی داخل گوش قرار می گیرد و هم برای پسران و هم دختران قابل استفاده می باشد.
گوشواره برای گوش بدون سوراخ طرح I LOVE YOU
یکی از جدیدترین مدل های گوشواره کلیپسی دخترانه با طرح حکاکی شده I LOVE YOU بر روی بدنه آن که می توان روی لاله یا نرمه گوش استفاده کرد. این مدل گوشواره حلقه ای به وسیله لولایی که در میان آن قرار دارد، باز و بسته می شود.
گوشواره بدون سوراخ گوش پسرانه و دخترانه مدل ماری جوآنا
گوشواره فانتزی مشکی مدل کلیپسی بدون نیاز به سوراخ کردن گوش از دسته پرسینگ های فیک گوش، مناسب استفاده برای پسران و دختران با استفاده راحت و بدون دردسر
گوشواره ستاره ای بدون نیاز به سوراخ/ دخترانه و پسرانه
گوشواره شیک مردانه و زنانه کلیپسی با آویز ستاره و طراحی اسپرت که هم برای دختران و هم پسران در استایل های مختلف قابل استفاده است. و نیازی به سوراخ کردن گوش نیز نداشته و به صورت کلیپسی به گوش متصل می شود.
گوشواره پرسینگی دخترانه و پسرانه طرح تیغ
گوشواره برای مرد و زن با طراحی فانتزی در سبک پانک و راک، با وزن و ابعاد مناسب برای استفاده روزمره ، ورزشی و مجلسی. این مدل پیرسینگ گوش پسرونه و دخترونه ضد حساسیت و نیاز به سوراخ گوش دارد.
گوشواره مشکی آهنربایی ساده مردانه و زنانه (پیرسینگ مغناطیسی)
پیرسینگ های مگنتی مدلی از گوشواره های خاص برای مردان و زنان هستند که بدون سوراخ کردن و به اصطلاح به صورت فیک به گوش متصل می شوند، در این مدل از آهنربایی با مواد ضد حساسیت استفاده شده و از انواع با کیفیتِ پیرسینگ های آهنربایی می باشد.
گوشواره پیرسینگ بدون سوراخ طرح برگ
گوشواره گیره ای بدون سوراخ مردانه و زنانه از گوشواره های ترند در سبک پانک راک است که با توجه به عدم نیاز به سوراخ کردن گوش در میان پسران نیز پرطرفدار می باشد.
گوشواره آویز جدید صلیب و ستاره دخترانه پسرانه
گوشواره آویز زنجیری ترکیبی، از جدیدترین مدل های گوشواره در سبک پانک راک و جزء زیورالات اسپرت مناسب برای دختر و پسر که به صورت تکی در یک گوش و یا جفتی در دو گوش استفاده می شود.
گوشواره میخی آویز طرح اسکلت جمجمه /دخترانه و پسرانه
گوشواره اسکلتی جدید، فلزی با طراحی ویژه مناسب استایل های پانک و راک، دارای یک سوزن در بخش جمجمه که به صورت میخی به گوش متصل می شود و دست و پاهای این اسکلت به صورت آویزان خواهد بود.
گوشواره کلیپسی جدید/ گوشواره جونگ کوک
گوشواره ضد حساسیت و بدون سوارخ با طراحی کلاسیک و آویز هرمی، مناسب استفاده در گوش چپ و راست به صورت جفتی و تکی برای مردان و زنان
گوشواره آویز پسرانه و دخترانه طرح صلیب سه تایی
گوشواره صلیب زنجیر دار مدل فیک که نیازی به سوراخ کردن گوش ندارد و به راحتی به صورت کلیپسی قابل اتصال و جدا کردن از گوش می باشد. این مدل گوشواره بدون سوراخ هماهنگ با استایل های هیپ هاپ، پانک،راک، رپری و اسپرت می باشد.
گوشواره بدون سوراخ گوش مدل صلیب پسرانه و دخترانه
گوشواره کلیپسی صلیب زنانه و مردانه از دسته پیرسینگ های فیک که بدون سوراخ کردن به گوش متصل می شوند. در این مدل گوشواره کلیپسی پسرانه، می توان صلیبِ متصل به گوشواره را جدا کرد و از آن به عنوان پیرسینگ حلقه ای ساده استفاده کرد.
گوشواره حلقه آویزدار جدید دخترانه پسرانه/ طرح بی تی اس
گوشواره بی تی اس ترند، از جدیدترین مدل های گوشواره آویزی اسپرت با آویز بلند است که مناسب استایل های هیپ هاپ، پانک، رپری و... می باشد. این گوشواره اسپرتی ضد حساسیت بوده و از مدل های استفاده شده توسط اعضای بی تی اس (تهیونگ، جیمین، شوگا) می باشد.
گوشواره صلیب زنانه و مردانه ضد حساسیت حلقه ای
گوشواره اسپرت مردانه و زنانه با آویز صلیبی در دو رنگ نقره ای و مشکی و ابعاد مناسب برای استفاده های روزمره و مجلسی. این گوشواره دخترانه شیک را می توان به عنوان گوشواره تکی در یک گوش نیز استفاده کرد.
گوشواره آویز جدید دخترانه و پسرانه اسپرت نقره ای و مشکی
گوشواره صلیب دار همراه با زنجیر آویز از مدل های جدید گوشواره اسپرت پسرانه و دخترانه، ساخته شده از آلیاژ فلزی ضد حساسیت. این مدل گوشواره های زنجیری توسط اعضای گروه موسیقی BTS نیز استفاده می شود و به گوشواره های بی تی اس معروف است.
گوشواره علامت صلیب آویز مدل حلقه ای ( آویز قابل جدا شدن)
گوشواره برای پسران و دختران با سوراخ، مدل صلیب دار که حلقه را می توان از آویز جدا کرد و به عنوان یک گوشواره حلقه ای ساده استفاده کرد. این مدل گوشواره خفن، ضد حساسیت و هماهنگ با انواع استایل های اسپرت، رپری، پانک و راک می باشد.
گوشواره اسپرت دخترانه زنانه پسرانه طرح سنجاق قفلی پیرسینگی
گوشواره دخترانه جدید مشکی و نقره ای، نحوه بسته شدن به صورت قفلی/ سوزنی، قابل استفاده به صورت گوشواره تکی دخترانه و یا جفتی، این پیرسینگ گوش حلقه ای ضد حساسیت و قابل استفاده برای کودک تا بزرگسال می باشد.
گوشواره پیرسینگی آهنربایی مدل عقرب
گوشواره اسپرت مشکی (دخترانه و پسرانه) که به صورت آهنربایی به دو طرف لاله گوش متصل می شود،افرادی که مایل به سوراخ کردن گوش نیستند استفاده از این مدل گوشواره ها جایگزینی بدون درد و کاملا بهداشتی محسوب می شود.
پیرسینگ گوش طرح صلیب (گوشواره تک گوش دو تکه)
گوشواره صلیب دخترانه/پسرانه شامل دو گوشواره کلیپسی با آویزهای صلیبی که با زنجیر بهم متصل شده اند؛ شما می توانید این گوشواره فیک را بدون نیاز به سوراخ کردن، به دو بخش مختلف از لاله گوش آویزان کنید.
گوشواره کلیپسی مردانه, زنانه, بچه گانه، ساده/ قطر 1cm
گوشواره حلقه ای کلیپسی با طراحی ساده و شیک و رنگ بندی متنوع؛ این گوشواره مردانهِ بدون سوراخ از جنس استیل- تیتانیوم بوده و ضد حساسیت، که به صورت لولایی باز و بسته می شود و از مدل های کلاسیک گوشواره های فیک می باشد.
گوشواره دو سوراخه آویز دار زنجیری بلند اسپرت
مدل گوشواره لاله گوش جدیدِ حلقه ای، اسپرت ،دو تکه، زنجیر دار و آویزی که یک طرفِ آن به لاله گوش و طرفِ دیگر به نرمه گوش متصل می شود. این گوشواره اسپرت جدید احتیاج به دو سوراخ گوش داشته، ضد حساسیت و در سبک پان رانک و مناسب استایل های اسپرتی می باشد.
گوشواره آویز حلقه ای طرح اسکلتی جمجمه مشکی
گوشواره آویز دار مدل اسکلتی از دسته گوشواره های حلقه ای اسپرت است که با آویز اسکلتی مناسب تیپ های فشن و سبک پانک و راک می باشد. انداختن این مدل گوشواره ها به صورت تکی در یک گوش و یا به صورت جفتی در هر دو گوش برای پسر ها و دختران انجام می شود.
گوشواره حلقه ای آویز صلیب مشکی و نقره ای زنانه و مردانه
گوشواره حلقه ای صلیب جدیدترین مدل گوشواره اسپرت دخترانه و پسرانه است که به صورت سوزنی داخل گوش قرار می گیرد و می توان به صورت تکی داخل یک گوش و یا هر دو گوش استفاده کرد. این گوشواره آویز دار ضد حساسیت بوده و از کودکی تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
گوشواره آهنربایی پسرانه و دخترانه طرح fuck ضد حساسیت
گوشواره بدون سوراخ مردانه و زنانه با استفاده راحت و وزن کم، قابل استفاده از کودک تا بزرگسال. این مدل پیرسینگ آهنربایی گوش در سبک راک پانک بوده و به دلیل حجم کم و نداشتن مشکلات سوراخ کردن گوش از گوشواره های محبوب در میان جوانان می باشد.
گوشواره میخی اسپرت مشکی و نقره ای دخترانه و پسرانه طرح اسپیرال
گوشواره میخی دخترانه و پسرانه با طراحی مارپیچی در سبک پانک و راک از جدیدترین مدل های گوشواره های اسپرت می باشد که هم به صورت تکی در یک گوش و هم به صورت جفتی استفاده می شود. جنس این گوشواره اسپرت شیک از استیل و ضد حساسیت می باشد.
گوشواره حلقه ای آویز دار دخترانه و پسرانه اسپرت استایل پانک راک
گوشواره جدید دخترانه و پسرانه از مدل های حلقه ای با آویز کوتاه که از دسته زیور آلات هیپ هاپی محسوب می شود. این گوشوارهِ خاص توسط اعضا بی تی اس (جیمین و شوگا) نیز استفاده می شود و از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
گوشواره جیمین حلقه ای آویز جدید /پسرانه و دخترانه
گوشواره اعضای بی تی اس با طرحی از پر و زنجیر آویز که به صورت سوزنی به گوش متصل می شود. این گوشواره حلقه ای جدید، اسپرت بوده و هم برای زنانه و هم مردانه قابل استفاده است.
گوشواره اسپرت دخترانه و پسرانه طرح برگ سوزنی
گوشواره مشکی اسپرت مدل آویز برگ، طرحی جدید در سبک پانک راک. اتصال به گوش به صورت سوزنی/ قفلی بوده و احتیاج به سوراخ بودن گوش دارد. از مزیت های این مدل گوشواره اسپرت، وزن کم و ابعاد جمع و جور آن است که برای همه سنین و اکثر مکان ها قابل استفاده می باشد.
گوشواره مدل سه صلیب بدون سوراخ کردن زنانه و مردانه
گوشواره پیرسینگ مردانه و زنانه کلیپسی مدل سه صلیب شامل یک صلیب بزرگ و دو صلیب آویز کوچک تر که به حلقه اصلی متصل می باشند. این مدل پیرسینگ گوش پسرانه و دخترانه ضد حساسیت بوده و بدون درد و آسیب به گوش به راحتی قابل استفاده می باشد.
گوشواره صلیب مردانه زنانه/ پیرسینگ بدون سوراخ کلیپسی
گوشواره فیک صلیب یکی از جدیدترین گوشواره های کلیپسی است که نیازی به سوراخ کردن گوش ندارد. این گوشواره گیره ای کاملا ضد حساسیت بوده و به واسطه ی لولایی که دارد به خوبی در گوش فیکس می شود.
پیرسینگ صلیب اسپرت (پیرسینگ لب، بینی، گوش)
گوشواره میخی پسرانه، دخترانه مدل صلیب که به صورت پیچی بسته شده و برای پیرسینگ بینی و لب هم قابل استفاده است. با توجه به وزن و ابعاد مناسبی که این مدل گوشواره صلیبی دارد می توان علاوه بر استفاده های رسمی و مجلسی به عنوان یک پرسینگ روزمره نیز استفاده کرد.
پیرسینگ بینی لب و گوش مدل پیچی طرح ماری جوآنا
پیرسینگ اسپرت و چند کاره ای که در بخش های مختلف بدن قابل استفاده است. این پرسینگ، یک گوشواره میخی پشت پیچی و سبک برای استفاده در لاله و نرمه گوش است. همچنین به عنوان پرسینگ لب (زیر و بالای لب) و بینی (راست و چپ) قابل استفاده است.
گوشواره پیرسینگی مگنتی مردانه و زنانه طرح بتمن
پیرسینگ فیک گوش پسرانه و دخترانه طرح خفاشی. به گوشواره هایی که نیاز به سوراخ ندارند گوشواره های فیک گفته می شود. این مدل پرسینگ مگنت گوش به راحتی و بدون ایجاد درد و حساسیت به گوش متصل می شود.
گوشواره مگنتی صلیب پسرانه و دخترانه بدون نیاز به سوراخ گوش
گوشواره آهنربایی مردانه و زنانه با سطح آهنربایی بزرگ و خاصیت مغناطیسی قوی که برای استفاده در هر شرایطی از جمله انواع ورزش ها مناسب می باشد. این مدل پیرسینگ مغناطیسی دخترانه خطر عفونت و حساسیت پوستی ندارد و مناسب استفاده کودک تا بزرگسال می باشد.
پیرسینگ گوش صلیب پسرانه و دخترانه مدل سوزنی
گوشواره صلیب حلقه ای مدل سوزن دار که برای اتصال به گوش نیاز به سوارخ بودن گوش دارد. این پیرسینگ صلیب طراحی اسپرتی دارد و هم به عنوان پرسینگ مردانه و هم زنانه استفاده می شود. این نوع گوشواره های صلیبی هم به صورت تکی و هم جفتی برای دو گوش استفاده می شود.
گوشواره بدون سوراخ دخترانه و پسرانه طرح یین و یانگ
گوشواره پسرانه مگنتی با طرحی از Yin and yang که قدمتی طولانی داشته و به معنای جاودانگی و مکمل بودن اشیای متضاد در جهان است. این مدل گوشواره مردانه با آهنربای قوی که دارد به خوبی به گوش متصل شده و در فعالیت های روزمره و ورزش نیز از گوش جدا نمی شود.
گوشواره آویز صلیب دخترانه و پسرانه (گوشواره صلیب جیمین)
گوشواره بلند دخترانه با آویز زنجیری و دو صلیب کوچک و بزرگ، این گوشواره حلقه ای صلیب از جدیدترین انواع گوشواره های اسپرت است که به صورت سوزنی در گوش قرار گرفته و قفل می شود. امکان بیرون آوردن آویز و استفاده به عنوان گوشواره حلقه ای ساده نیز وجود دارد.
گوشواره مغناطیسی مردانه/ زنانه طرح ستاره شش پر
پیرسینگ مغناطیسی پسرانه/ دخترانه (بدون سوراخ)، از جدیدترین گوشواره های فیک که به راحتی قابل استفاده است و برای همه سنین مناسب می باشد. به واسطه آهنربای قوی که این گوشواره مشکیِ اسپرت دارد می توان علاوه بر استفاده روزمره در ورزش نیز از آن استفاده کرد.
پیرسینگ مگنتی گوش پسرانه/ دخترانه مدل Superman
گوشواره پسرانه بدون سوراخ با طرح سوپرمن که نماد قدرت و شجاعت است و با دو قطعه مغناطیسی به گوش متصل می شود. این گوشواره پیرسینگ پسرانه ضد حساسیت بوده و به دلیل سطح آهنربایی نسبتا بزرگ و قوی که دارد علاوه بر روزمره در ورزش نیز قابل استفاده است.
گوشواره اسپایک دار حلقه ای پسرانه و دخترانه/ کلیپسی
گوشواره پیرسینگ حلقه ای فیک با زائده های اسپایکی نسبتا تیز و استایل فشن و اسپرت. این گوشواره فیک نیازی به سوراخ کردن گوش ندارد و برای هر سن و سال و جنسیتی قابل استفاده است.
گوشواره پیرسینگ فیک پسرانه/ دخترانه مدل صلیب
گوشواره فیک دخترونه/ پسرونه که نیازی به سوراخ کردن گوش ندارد و به صورت فنری می توان در قسمت های مختلف گوش استفاده کرد؛ بخش آویزِ این گوشوارهِ صلیب مشکی را می توان جدا کرد و به صورت گوشواره حلقه ای کوچک نیز استفاده کرد.
گوشواره حلقه ای پسرانه/ دخترانه مدل هولوگرام هفت رنگ
گوشواره حلقه ای هولوگرامی با ظاهر لوکس و جذاب که هم دختران و هم پسران می توانند از آن استفاده کنند. این مدل گوشواره حلقه ای به وسیله یک سوزن در گوش فیکس می شود و با اکثر استایلها و رنگ ها همخوانی دارد.
گوشواره حلقه ای ساده استیل رنگ طلایی (بچه گانه تا بزرگسال)
گوشواره حلقه ای اسپرت پسرانه و دخترانه، دارای آبکاری طلایی براق و مشابه به طلا. این گوشواره حلقه ای/ پیرسینگ، ضد زنگ و ضد حساسیت بوده و از نوزاد تا بزرگسال قابل استفاده است.
گوشواره مردانه میخی مدل پیچ (پرسینگ میخی جدید)
گوشواره میخی اسپرت مشکی و رنگی، مدل سازی شده از پیچ، که به صورت دو تکه به دو طرف گوش متصل می شود. این گوشواره میخی پسرانه، ضد حساسیت و ضد زنگ است و مناسب استفاده در گوش چپ یا راست می باشد.
گوشواره مردانه حلقه ای کوچک مشکی (دخترانه و پسرانه)
گل گوش حلقه ای ساده با ضخامت 2 میلی متر و بسیار سبک که به صورت لولایی باز و بسته می شود. این مدل پیرسینگ حلقه ای مناسب استفاده افراد از 3 سال تا بزرگسال می باشد و می توان به عنوان گوشواره برای سوراخ دوم گوش نیز استفاده کرد.
گوشواره میخی نگین دار دخترانه/ پسرانه مدل پیچی (جفتی)
گوشواره تک نگین مردانه/ زنانه مدل پیچی با استایل اسپرت مناسب دختران و پسران و همچنین با توجه به سایز کوچک گزینه مناسبی برای گوش نوزادان و کودکان می باشد. این مدل گوشواره های پیچی به صورت تکی در یک گوش و یا دو تایی برای هر دوگوش استفاده می شود.
گوشواره پیرسینگ مشکی مدل اسکلت
پیرسینگ آهن ربایی تشکیل شده از دو قطعه دایره ای که در قسمت داخلی آنها آهنربای قوی کار شده که آنها را به هم می چسباند.این گوشواره مردانه /زنانه بدون نیاز به سوراخ گوش است و می توان به راحتی بر روی گوش خود قرار داد.
گوشواره مگنتی مشکی مردانه و زنانه طرح لنگر
گوشواره مردانه مشکی ظریف به شکل دایره ای و بدنه استیلی، با استفاده راحت و بدون دردسر؛ برای استفاده باید دو تکه این گوشواره مغناطیسی را از هم جدا کرده و یکی را روی لاله گوش و دیگری را در زیر قرار دهید تا همدیگر را جذب کرده و در گوش فیکس و محکم شود.
گوشواره فیک گوش مدل حلقه کوچک (گوش و بینی) قطر 1cm
شما می توانید با خرید گوشواره حلقه ای بدون سوراخ به دور از درد و خون ریزی ،به راحتی از این حلقه فیک استفاده کنید. این مدل پیرسینگ فنری از جنس استیلِ ضد زنگ ،حساسیت و مناسب استفاده تمامی افراد می باشد.
پیرسینگ گوش اسکلت - استیل مدل بدون سوراخ
مدل گوشواره پسرانه و دخترانه طرح اسکلت سه بعدی با یک آهنربای قوی جهت ثابت ماندن روی گوش، از مزیت های این پیرسینگ آهنربایی، جنس استیل و طراحی ظریف و دقیق آن است که ضد حساسیت و ضد زنگ بوده و از پرطرفدارترین گوشواره های پسرانه می باشد.
پیرسینگ فیک گوش طرح ستاره/ گوشواره آهن ربایی اسپرت
گوشواره برای گوش های بدون سوراخ با خاصیت مغناطیسی قوی و طراحی ظریف و سبک که بدون ایجاد درد، آسیب و حساسیت به راحتی در گوش قرار می گیرد، این گوشواره اسپرت مشکی با طرح زیبایِ ستاره ای مناسب پسران و دختران در همه سنین می باشد.
پیرسینگ گوش مدل حلقه ای اسپایک دار
گوشواره فیک گیره ای مردانه و زنانه سبک پانک راک با قفل اهرمی محکم نیازی به سوراخ کردن گوش نداشته به آسانی قابل استفاده است، این مدل جدید پیرسینگ گوش که از استیل - تیتانیومِ با کیفیت و ضد حساسیت تولید شده در برابر لکه دار شدن و زنگ زدگی نیز مقاوم است.
گوشواره پیرسینگ دخترانه و پسرانه مدل heart
گوشواره شیک و زیبای دخترانه و پسرانه که معمولا به صورت تکی در گوش چپ یا راست (یا هر دو گوش) استفاده می شود گوشواره استیلی که بدون درد،زخم و ایجاد حساسیت شما را صاحب یکی از خاص ترین پیرسینگ های گوش می کند
گوشواره حلقه ای پیرسینگ دخترانه و پسرانه
گوشواره حلقه ای شیک و مدرن، ضد حساسیت و مناسب استفاده برای کودکان و بزرگسالان، از مزیت های این مدل گوشواره حلقه ای قفلی وزن کم و استفاده راحت آن می باشد.
گوشواره طرح صلیبی ساده و فیک (بدون سوراخ) زنانه مردانه
گوشواره کلیپسی طرح صلیب و آویز دار که نیازی به سوراخ بودن گوش ندارد و برای دختران و پسران در تمام سنین قابل استفاده است. این گوشواره صلیبی به راحتی و به صورت حلقه ای/ کلیپسی به گوش متصل می شود.
گوشواره های بدون نیاز به سوراخ | پیرسینگ صلیب گوش مردانه زنانه
گوشواره برای پسر و دختر طرح صلیبی که به صورت جفتی و یا تک گوش می توان استفاده کرد. اسم گوشواره هایی که نیاز به سوراخ ندارند را گوشواره فیک می نامند که در این مدل به صورت کلیپسی به گوش متصل می شود.
گوشواره حلقه ای جدید استیل و اسپرت دخترانه و پسرانه
گوشواره حلقه ای طرح جدید مدل کاملا ساده و مدرن، با سایز متوسط و بدون نیاز به سوراخ کردن گوش. از این مدل گوشواره های حلقه ای برای افرادی که حساسیت به سوراخ کردن گوش دارند و همچنین مردان بیشتر استفاده می شود.
گوشواره کلیپسی زنانه و مردانه طرح صلیب (حلقه ای و بدون سوزن)
گوشواره پسرانه گیره ای با طرح یونیک صلیب؛ این گوشواره حلقه ای مردانه را می توان بدون هیچ گونه درد و خون ریزی به گوش متصل کرد و با استایلهای اسپرت، راک و پانک همخوانی دارد.
گوشواره مگنتی پسرانه دخترانه جدید طرح آدیداس
گوشواره مگنتی زنانه مردانه اسپرتی adidas که بدون سوراخ کردن گوش و به صورت فیک به گوش متصل می شود. با توجه به عدم نیاز به سوراخ کاری گوش در این مدل گوشواره مگنتی، استفاده از آن راحت و بدون درد بوده و از زیورآلات مورد توجه برای آقایان به شمار می رود.
گوشواره آویز اسپرت طرح ستاره مدل حلقه ای دخترانه و پسرانه
گوشواره اسپرت زنانه و مردانه مشکی و نقره ای از مدل های فشن و جدید گوشواره های آویز دار است که مناسب استایل های پانک، راک و تیپ های خیابانی و اسپرت می باشد. با توجه به ابعاد مناسبی که این گوشواره دارد برای تمام سنین قابل استفاده می باشد.
گوشواره لاله گوش بدون سوراخ (مدل تزئینی فلزی)
گوشواره مخصوص لاله گوش نوعی جدیدی از زیورآلات است که به صورت نیم حلقه ای طراحی شده و مانند یک بست فلزی و بدون نیاز به سوراخ کردن بر روی گوش قرار می گیرد. این گوشواره لاله گوشِ استیل، اسپرت (دختر و پسری) می باشد.
گوشواره بدون سوراخ مردانه / زنانه مدل اژدها (کلیپسی)
گوشواره گیره ای مردانه مدل حلقه ای در دو رنگ نقره ای و مشکی، با طرح حکاکی شده روی بدنه، که آن را از سادگی خارج کرده است. این طرح از گوشواره های کلیپسی را می توان به عنوان گوشواره لاله گوش نیز استفاده کرد.
گوشواره بدون نیاز به سوراخ گوش طرح عقرب (دخترانه و پسرانه)
مدل جدید گوشواره های کلیپسی مناسب استایلهای اسپرت و پانک. همان گوشواره بدون سوزن است که بدون نیاز به سوراخ و مانند یک گیره به گوش متصل می شود و آقایان نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.
گوشواره پیرسینگی اسپرت مگنت دار مدل بتمن (مرد خفاشی)
یکی از جدیدترین پیرسینگ های فیک گوش با طراحی فوق العاده ظریف و زیبا و طرح بتمن؛ این گوشواره مردانه بدون سوراخ را می توان به عنوان گوشواره تکی و هم به صورت جفتی استفاده کرد.به علت وجود آهنربای قوی در دو قسمت داخلی گوشواره، به راحتی در گوش فیکس می شود.
گوشواره (پیرسینگ گوش پسر و دختر) مگنتی طرح سواستیکا
گوشواره پسرانه اهنربایی با طرحی که نشانه اتحاد زن و مرد یا نمادی از چهار عنصر باستانی آب٬ آتش٬ خاک و باد است،بدون نیاز به سوراخ و به واسطه دو آهنربای قوی به گوش متصل می شود.استفاده از گوشواره های ظریف در استایل های اسپرت به صورت تکی یا جفتی کاربرد دارد.
گوشواره مگنتی طرح صلیب مدل آهنربایی
گوشواره پسرانه صلیب شامل دو قطعه دایره ای از جنس استیل ضد زنگ که به وسیله ی آهنربای قوی که در قسمت داخلی آن تعبیه شده، به دو طرف بخش پایینی گوش متصل می شود، این گوشواره اسپرت برای گوش بدون سوراخ گزینه ایده آلی می باشد.
گوشواره ساده مردانه آهنربایی هفت رنگ مدل GF8
گوشواره مگنت زنانه-مردانه بدون نیاز به سوراخ؛ گل گوش ساده با آهنربای قوی در قسمت داخلی که دو قطعه ی را کاملا محکم به هم چسبانده و در هنگام استفاده از گوش جدا نمی شوند.این گوشواره بدون سوراخ از استیل و تیتانیوم ضد زنگ و ضد حساسیت ساخته شده است.
گوشواره آهنربایی دخترانه-پسرانه طرح ستاره 6 گوش
گوشواره مشکی،نقره ای مردانه، زنانه که با خاصیت مغناطیسی به گوش متصل می شود، گل گوش فیکی که نیازی به سوراخ کردن گوش نداشته و به راحتی برای همه افراد در همه سنین قابل استفاده است، از این مدل پرسینگ فیک به صورت تکی و یا جفتی برای هر دو گوش استفاده می شود.
پیرسینگ گوش آهنربایی مدل اسکلتی Skeleton3
پیرسینگ گوش ضد حساسیت مناسب گوش چپ و راست در سبک پانک راک، با خاصیت مغناطیسی که به بخش غضروفی گوش متصل می شود، مدلِ جدید گوشواره-پیرسینگ که بدون درد،خونریزی و آسیب به گوش قابل استفاده می باشد.
گوشواره مگنتی پسرانه مدل ماری جوآنا
گوشواره پیرسینگ فیک، بدون سوراخ کردن گوش مناسب برای استفاده هر دو گوش به صورت تکی و جفتی،قطر آهنربای پیرسینگ تنها 6میلی متر و قطر خود پیرسینگ 8میلی متر است و با وزن کمی که دارد بدون هیچ گونه مزاحمت و آسیبی به گوش می توان استفاده کرد
گوشواره دخترانه و پسرانه مدل smile
گوشواره دخترانه و پسرانه مدل smile
ــــــ ناموجود ــــــ
گوشواره های فیک،به گوشواره هایی گفته می شود که احتیاج به سوراخ کردن نداشته و می توان بدون درد و یا آسیب به گوش از آن ها استفاده کرد،در این میان گوشواره های مگنتی که با خاصیت آهنربایی به دو طرف لاله گوش می چسبند از پر طرفدارترین ها محسوب می شوند
1 2

برای ورود به هر بخش کلیک کنید:

گوشواره آهنربایی گوشواره حلقه ای گوشواره مگنتیگوشواره میخی گوشواره صلیب

گوشواره مردانه کدام گوش؟

امروزه این که گوشواره باید در کدام گوش باشد، جایگاهی ندارد. مردان آزاد هستند، بی‌آنکه نگران معانی و نشانه‌ ها باشند، گوشواره‌ ها را به هر شکلی که مایل باشند بپوشند. و بیشتر مردم نیز این نشانه‌ ها را نمی شناسند.

معنی گوشواره در گوش راست پسران چیست؟

هیچی! اگر این سوال را 30سال پیش می پرسیدید شاید جواب دیگری داشت اما الان گوش راست یا چپ معنایی ندارد.هر طور که راحت هستید.

تک گوشواره به چه معناست؟

اولین بار قزاق های روسی از گوشواره های تکی استفاده می کردند، انداختن گوشواره تک گوش در مردان مشخص کننده نان آور خانواده بود و بدین معنی بود که آن شخص باید تامین کننده مایحتاج و به نحوی سرپرست خانوار باشد.

معنی گوشواره انداختن در گوش چپ یا راست چیست؟

آقایان باید کدام گوش را سوراخ کنند؟ تا چند سال پیش این که آقایان کدام گوش را سوراخ کنند معنا و مفهوم خاصی داشت. اما امروزه این که گوشواره باید در کدام گوش باشد، جایگاهی ندارد. مردان آزاد هستند، بی‌آنکه نگران معانی و نشانه‌ ها باشند، گوشواره‌ها را به هر شکلی که مایل باشند بپوشند. و بیشتر مردم نیز این نشانه‌ هارا نمی شناسند.

حکم شرعی گوشواره مردانه در ایران و اسلام چیست؟

اگر جنس گوشواره یا پیرسینگ از طلا نباشد و از نمونه هایی که مختص زنان است نیز استفاده نشود.منعی نخواهد داشت. (هر گونه زیورآلات طلا برای مردان در دین اسلام جایز نیست)

بهترین گوشواره مردانه کدام است؟

این موضوع کاملا شخصی است و بسته به سلیقه افراد متغیر است. عموم مردان برای رهایی از دردسرهای سوراخ کردن گوش ترجیح می دهند از گوشواره های فیک استفاده کنند، گوشواره هایی که نیازی به سوراخ نداشته باشند و در کمترین زمان بتوان آن را تعویض یا از گوش جدا کرد.

آیا پوشیدن گوشواره های استیل در طولانی مدت مضر است؟

خیر، گوشواره ای استیل 100% بدون نیکل هستند و برای همه به ویژه کسانی که پوست حساسی دارند توصیه می شود. همچنین نسبت به گوشواره طلا و نقره بسیار مقرون به صرفه هستند.

مزایای گوشواره استیل چیست؟

مقاومت در برابر خوردگی و حرارت، ضد زنگ، ضد سایش و ضد خراش، مقاوم در برابر رطوبت و نور خورشید، هزینه خرید و نگهداری بسیار پایین نسبت به دیگر جواهرات

عدد 316 که روی بعضی جواهرات حک شده چه معنی دارد؟

این عدد درجه مقاومت استیل در برابر خوردگی است که 316 نشان دهنده بالاترین و باکیفیت ترین نوع استیل است.

نظر مراجع اسلام در مورد حکم گوشواره برای مرد چیست؟

در ارتباط با حکم گوشواره گوش چپ یا راست برای پسران باید گفت اگر از جنس طلا باشد حتما حرام است و اگر طلا نباشد و طبق فرهنگ جامعه باشد. مانعی ندارد. در نتیجه این مساله به عرف جامعه بر می گردد که در تعیین حکم شرعی آن موثر است.

گوشواره کلیپسی چیست؟

گوشواره هایی که به سوراخ کردن گوش نیازی ندارند و در دو طرف لاله یا نرمه گوش قرار گرفته و به صورت کلیپسی فیکس می شوند. این مدل گوشواره های کلیپسی به دلیل استفاده راحت و بدون دردسر در میان جوانان دختر و پسر رواج بیشتری دارند و مناسب افرادی است که تمایلی به سوارخ کردن گوش ندارند.

گوشواره مردانه از کجا بخریم؟ (فروشگاه های گوشواره مردانه)

فروشگاه آرتینا متنوع ترین و پر بازدیدترین فروشگاه اینترنتی در زمینه پیرسینگ و گوشواره های مردانه و اسپرت است که می تواند تجربه خرید آسان، سریع و مطمئنی را برای شما رقم بزند

امروزه گوشواره ها جای پای خود را در میان اکسسوری های مردانه باز کرده اند و در انواع استایل ها و تیپ های جدید (به ویژه هنرمندان و ورزشکاران) می توان نمونه های مختلف آن را مشاهده کرد.

راهنمای خرید گوشواره مردانه

بسته به اینکه آیا:

 • گوش شما قبلا سوارخ شده است یا نه؟
 • آیا دائما از گوشواره استفاد می کنید یا خیر؟
 • آیا پوست شما حساسیت به مواد خاصی دارد یا خیر؟

انتخاب گوشواره باید متناسب با سبک شخصیتی، موقعیت اجتماعی و مکانی که می خواهید استفاده کنید باشد.

مثلا در یک محیط رسمی مانند جلسات کاری با مدیران و یا محیط کاری که ارتباط مستقیم با ارباب رجوع و مشتریان مختلف دارد گوشواره انداختن زیاد جالب نخواهد بود. چون مردم نظرات مختلفی دارند و این می تواند روی کار ما تاثیر گذار باشد.

با در نظر گرفتن این نکات می توانید انتخاب خوبی داشته باشید.

گزینه های مختلفی برای انتخاب گوش واره پیش روی شماست، از گوشواره ای فانتزی و تزئینی گرفته تا گوشواره ای برند و گرانقیمت.

انواع گوشواره برای مردان

گوشواره های میخی

احتمالا اولین گوشواره هایی که با آن برخورد می کنید گوشواره های میخی هستند؛ این گوشواره ها که به گوشواره های سوزنی معروف هستند مهمترین و بزرگترین گروه از گوشواره ها می باشند.

عکس گوشواره مردانه صلیب مشکی

ویژگی بارز این گوشواره ها داشتن یک سوزن یا میله باریک مستقیم است که از گوش عبور می کند و به وسیله یک بست در پشت آن محکم می شود.

انواع گوشواره میخی

گوشواره های میخی در همه اشکال و اندازه ها وجود دارند (توپی، دایره ای، حلقه ای، تاج، و... از هر جنسی مانند طلای سفید، نقره، پلاتین، استیل و سنگ تولید می شوند.)

انواع گوشواره های حلقه ای

مهمترین فاکتور هایی که باید در هنگام خرید گوشواره مردانه به خاطر داشته باشید:

هماهنگ بودن گوشواره با شکل صورت و رنگ پوست

استایل گوشواره مردانه

اینکه گوشواره با رنگ پوست و شکل صورت مطابقت داشته باشد بسیار مهم است و تاثیر زیادی روی استایل و تیپ افراد دارد.

گوشواره مردانه چی بخریم؟

پوست روشن: رنگ نقره ای و سفید برای پوست های روشن بسیار مناسب است.
پوست های کمرنگ و شیری: از گوشواره هایی با رنگ طلایی و زرد دوری کنید و بیشتر از رنگ سفید و نقره ای استفاده کنید.
پوست های سبزه: انتخاب گوشواره برای این رنگ پوست ها راحت است و تقریبا از همه رنگی می توان استفاده کرد.
پوست تیره و سیاه: گوشواره های طلا و رنگ طلایی برای پوست های تیره بسیار چشم نواز هستند، هر چند از نقره ای و سفید هم می توان استفاده کرد اما همچنان رنگ طلایی بهترین انتخاب است.

شکل صورت نیز در انتخاب گوشواره موثر است

خرید گوشواره بر اساس اندازه صورت

 • صورت های دراز: گوشواره های گرد
 • صورت های بیضی شکل:گوشواره های میله ای و بلند
 • صورت های مربع شکل: گوشواره های گرد و خمیده
 • صورت های گرد: گوشواره های مربعی

برای صورت های مختلف چه گوشواره ای بخریم؟

استایل های مختلف با گوشواره

مانند سایر اکسسوری ها، گوشواره ها نیز باید با ظاهر شما هماهنگ باشند.

 • از گوشواره های رنگارنگ و فانتزی برای لباس های شیک و روزانه خود استفاده کنید.
 • از گوشواره های ظریف برای لباس های رسمی استفاده کنید.

اندازه گوشواره باید با با اندازه بدن شما هماهنگ باشند، اگر ریز جثه هستید از گوشواره های بزرگ استفاده نکنید.