فیلتر


میخی، سوزنی، پیچی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
گوشواره طرح برگ فانتزی دخترانه و زنانه
گوشواره فانتزی دخترانه و زنانه جدید با طراحی ویژه که به صورت میخی به گوش متصل می شود. این گوشواره اسپرت و شیک با طراحی خلاقانه ای که دارد برای استفاده روزمره، مهمانی، دورهمی ها، جشن ها و استایل های اسپرت و خیابانی کاربرد دارد.
گوشواره پیچی استیل مدل ستاره ای (دخترانه و پسرانه)
گوشواره اسپرتی دخترانه و پسرانه ضد حساسیت با طراحی فشن که به صورت سوزنی داخل سوراخ گوش قرار گرفته و به صورت پیچی بسته می شود. این گوشواره ستاره ای استیل به دلیل پیچی بودن مناسب استفاده در ورزش و فعالیت های با تحرک بالا نیز می باشد.
گوشواره میخی نگینی کریستال (دخترانه و پسرانه)
گوشواره تک نگین جدید، طرح مربعی مردانه و زنانه با استفاده راحت به صورت سوزنی و ضد حساسیت. این گل گوش نگینی از دسته گوشواره های اسپرت و برای تمام سنین قابل استفاده می باشد.
گوشواره هفت رنگ استیل مدل پیچی طرح پولک ماهی
گوشواره پیچی دخترانه پسرانه جدید از جنس استیل ضد حساسیت که به صورت پیچی باز و بسته می شود. این گوشواره دخترانه زیبا دارای پهنای یک سانتیمتر است و با توجه به ابعاد و اندازه مناسبی که دارد گزینه خوبی برای استفاده در مهمانی ها، روزمره، ورزش و... می باشد.
گوشواره میخی/ پیچی جدید طرح اسکلت (پسرانه و دخترانه)
گوشواره میخی استیل مردانه و زنانه، ضد حساسیت، با طراحی گنگ و خفن، از جدیدترین مدل های گوشواره اسپرت مناسب دختران و پسران از سنین نوجوانی تا بزرگسال. بخش دایره ای این پیرسینگ/ گوشواره به صورت پیچی باز می شود.
گوشواره طرح سنجاق قفلی/ پیرسینگ سوزنی
گوشواره مدل سنجاق قفلی جدید، حلقه ای/ سوزنی مناسب دختران و پسران با استایل های مختلف اسپرت، رپری، پانک، گوتیک، راک و هیپ هاپ. مزیت این نوع گوشواره ها ضد حساسیت بودن، ابعاد مناسب و استفاده راحت برای تمام سنین می باشد.
گوشواره پیرسینگ گوش مردانه و زنانه/ مشکی و نقره ای
گوشواره های دارک و پانک از اکسسوری های گوش پرطرفدار در میان جوانان است که می توان به عنوان تک گوشواره در گوش چپ یا راست و یا به صورت جفتی استفاده کرد. این گوشواره های گنگ وزن کم و سبکی دارند و به صورت یونیسکس برای مردانه و زنان قابل استفاده می باشند.
گوشواره آویز بلند سه تایی طرح برگ (مشکی و نقره ای)
گوشواره آویزی جدید با سه لاین زنجیری استیل با طرح پانکی دخترانه و پسرانه از جدیدترین مدل های گوشواره اسپرت، ضد حساسیت با قابلیت جدا کردن هر کدام از زنجیر ها و تبدیل به گوشواره دو لاین، تک لاین و یا حلقه ساده
گوشواره پیرسینگ پیچی طرح سه ستاره
پیرسینگ پیچی گوش استیل دخترانه و پسرانه قابل استفاده برای تمام بخش های گوش از جمله لاله گوش. این مدل پیرسینگ گوش ضد حساسیت و ضد زنگ است و برای هر دو گوش راست و چپ می توان استفاده کرد.
گوشواره میخی آویز طرح اسکلت جمجمه /دخترانه و پسرانه
گوشواره اسکلتی جدید، فلزی با طراحی ویژه مناسب استایل های پانک و راک، دارای یک سوزن در بخش جمجمه که به صورت میخی به گوش متصل می شود و دست و پاهای این اسکلت به صورت آویزان خواهد بود.
ایرکاف گوشواره لاله گوشی جدید فلزی مدل ELF
گوش الفی، جدیدترین مدل گوشواره لاله ی گوشی است که از نوع گوشواره های ایرکاف سوزنی بوده و دارای یک شیار برای قرار گرفتنِ لاله گوش می باشد. طراحی این گوشواره برگرفته از انیمیشن تاج و تخت الف ها بوده و مناسب دختران نوجوان تا بزرگسال است.
گوشواره حلقه آویزدار جدید دخترانه پسرانه/ طرح بی تی اس
گوشواره بی تی اس ترند، از جدیدترین مدل های گوشواره آویزی اسپرت با آویز بلند است که مناسب استایل های هیپ هاپ، پانک، رپری و... می باشد. این گوشواره اسپرتی ضد حساسیت بوده و از مدل های استفاده شده توسط اعضای بی تی اس (تهیونگ، جیمین، شوگا) می باشد.
گوشواره اسپرت دخترانه زنانه پسرانه طرح سنجاق قفلی پیرسینگی
گوشواره دخترانه جدید مشکی و نقره ای، نحوه بسته شدن به صورت قفلی/ سوزنی، قابل استفاده به صورت گوشواره تکی دخترانه و یا جفتی، این پیرسینگ گوش حلقه ای ضد حساسیت و قابل استفاده برای کودک تا بزرگسال می باشد.
گوشواره صلیب جدید بزرگ / زنجیر و آویز دار دخترانه زنانه
گوشواره صلیب بزرگ در سبک پانک و از دسته گوشواره های دو تکه میخی با زنجیر آویز که از گوشواره های ترند در میان جوانان می باشد. این مدل گوشواره طرح صلیب بهترین هدیه در مناسبت های مختلف برای عزیزان و دوستان می باشد.
گوشواره میخی اسپرت مشکی و نقره ای دخترانه و پسرانه طرح اسپیرال
گوشواره میخی دخترانه و پسرانه با طراحی مارپیچی در سبک پانک و راک از جدیدترین مدل های گوشواره های اسپرت می باشد که هم به صورت تکی در یک گوش و هم به صورت جفتی استفاده می شود. جنس این گوشواره اسپرت شیک از استیل و ضد حساسیت می باشد.
پیرسینگ صلیب اسپرت (پیرسینگ لب، بینی، گوش)
گوشواره میخی پسرانه، دخترانه مدل صلیب که به صورت پیچی بسته شده و برای پیرسینگ بینی و لب هم قابل استفاده است. با توجه به وزن و ابعاد مناسبی که این مدل گوشواره صلیبی دارد می توان علاوه بر استفاده های رسمی و مجلسی به عنوان یک پرسینگ روزمره نیز استفاده کرد.
پیرسینگ بینی لب و گوش مدل پیچی طرح ماری جوآنا
پیرسینگ اسپرت و چند کاره ای که در بخش های مختلف بدن قابل استفاده است. این پرسینگ، یک گوشواره میخی پشت پیچی و سبک برای استفاده در لاله و نرمه گوش است. همچنین به عنوان پرسینگ لب (زیر و بالای لب) و بینی (راست و چپ) قابل استفاده است.
گوشواره مردانه میخی مدل پیچ (پرسینگ میخی جدید)
گوشواره میخی اسپرت مشکی و رنگی، مدل سازی شده از پیچ، که به صورت دو تکه به دو طرف گوش متصل می شود. این گوشواره میخی پسرانه، ضد حساسیت و ضد زنگ است و مناسب استفاده در گوش چپ یا راست می باشد.
گوشواره میخی نگین دار دخترانه/ پسرانه مدل پیچی (جفتی)
گوشواره تک نگین مردانه/ زنانه مدل پیچی با استایل اسپرت مناسب دختران و پسران و همچنین با توجه به سایز کوچک گزینه مناسبی برای گوش نوزادان و کودکان می باشد. این مدل گوشواره های پیچی به صورت تکی در یک گوش و یا دو تایی برای هر دوگوش استفاده می شود.
گوشواره فانتزی مدل مار (یک سوراخ با حلقه مخصوص لاله گوش)
گوشواره برای لاله گوش که با یک میله داخل سوراخِ بخشِ نرمه گوش فیکس می شود و با بخش خمیدهِ انتهاییِ دم مار روی لاله ی گوش قرار می گیرد. طرح مار در این گوشواره دخترانه، نماد خوش شانسی بوده و از آن بصورت تکی در یک گوش یا جفتی در دوگوش استفاده می شود.
گوشواره میخی اسپرت طرح شیرآب
گوشواره میخی اسپرت طرح شیرآب
ــــــ ناموجود ــــــ
طرحی سه بعدی از شیر آب در مقیاس ریز و میلی متری قطعا شما را حیرت زده خواهد کرد! این گل گوش فانتزی با طراحی بامزه و جالب شیر آب یک اکسسوری خاص برای تزئین گوش مناسب دختران و پسران بوده که توسط میله انتهایی و قفل ژله ای در گوش چفت میشود
گوشواره دخترانه مجلسی مدل cone45
گوشواره دخترانه مجلسی مدل cone45
ــــــ ناموجود ــــــ
این گوشواره زنانه خاص برای مهمانی های ویژه ، جشن های دوستانه و ...ایده آل است و لبه های صیقلی و برش های ظریف آن در کنار طراحی زیبا و جذاب به شباهت آن با طلای واقعی می افزاید.طراحی این گوشواره استیل ضد حساسیت مطابق با مد روز بوده و طرفداران زیادی دارد.
گوشواره آویز استیل رنگ ثابت مدل wcurve
گوشواره آویز استیل رنگ ثابت مدل wcurve
ــــــ ناموجود ــــــ
گوشواره بدل فانتزی با طراحی مینیمال و خاص و یک قوس ملایم با رویه مات که زیبایی آن را چندین برابر نموده ؛ این گوشواره استیل دخترانه به راحتی با استایل های اسپرت و مجلسی ست میشودو استفاده از این اکسسوری جذاب در مهمانی ها سبب جلب توجه افرادبه شما نیز می شود.
گوشواره دخترانه فانتزی مدل cone25
گوشواره دخترانه فانتزی مدل cone25
ــــــ ناموجود ــــــ
گوشواره آویز طلایی با ظاهر براق و رنگ کاملا ثابت یک اکسسوری دخترانه دوست داشتنی است که جلوه ی ویژه ای به صورت و استایل شما می بخشد.این گوشواره بدل طرح طلا مدل مخروط توخالی که به زیبایی و ظرافت هر چه تمام تر تراش خورده و قفل میخی خاص آن سبب آزار گوش نمیشود
گل گوش اسپرت تک گوش مدل سگ فانتزی
گل گوش اسپرت تک گوش مدل سگ فانتزی
ــــــ ناموجود ــــــ
گل گوش فانتزی اسپرت با طرح سگ ظریفی که بر روی لاله ی گوش قرار گرفته و دو قسمت بدن سگ به وسیله میله درونی آن به راحتی در هم چفت می شود.این گوشواره میخی شامل دو تکه می باشد که قسمت سر آن در جلوی گوش و قسمت پاهایش در پشت گوش قرار می گیرد
گوشواره لاله گوشی مدل گلدار
گوشواره لاله گوشی مدل گلدار
ــــــ ناموجود ــــــ
استفاده از گوشواره از دیرباز بین فرهنگ های مختلف در بین زنان رواج داشته;گوشواره های لاله گوشی در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است. این محصول با قرار گیری کامل بر روی لاله ی گوش و با داشتن یک قفل در پشت آن زیبایی شما را منحصر به فرد میکند.
گوشواره لاله گوشی دو پروانه ای
گوشواره لاله گوشی دو پروانه ای
ــــــ ناموجود ــــــ
این گوشواره های زیبا با قرار گیری روی لاله گوش زیبایی شما در مجالس را چند برابر میکند. طراحی خاص و منحصر به فرد
گوشواره لاله گوشی مدل تک پروانه
گوشواره لاله گوشی مدل تک پروانه
ــــــ ناموجود ــــــ
گوشواره های لاله گوشی در سالهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است و معمولا این مدل گل گوش ها به صورت تکی استفاده می شود