پرسش های متداول اکسسوری زنانه
اکسسوری به هرگونه اشیای جانبی یا متعلقاتی گفته می‌شود که برای تکمیل و زیبا کردن یک محصول یا استفاده بهتر از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، در ارتباط با لباس: اکسسوری ها شامل جواهرات، کیف، کفش، کمربند و شال و روسری است. در ارتباط با موبایل، اکسسوری ها به هرگونه قاب، پوشش محافظ، هدفون، باتری خارجی و سایر لوازم جانبی مربوط به آن اشاره می‌کند.
آرتینا فروشگاه اکسسوری تخصصی با سابقه 5 ساله دارای کامل ترین دسته بندی های اکسسوری شامل اکسسوری مو، اکسسوری تولد، اکسسوری هدیه و ... از مدل های ترند و به روز می باشد.
اکسسوری دخترانه معمولاً به اجناس مختلفی از جمله گردنبند، دستبند، گوشواره، ساعت، کیف، کلاه، روسری، عینک آفتابی و ... گفته می‌شود. این اکسسوری‌ها به منظور تکمیل و زیباسازی لباس‌ها و استفاده در انواع مهمانی‌ها، مجالس و رویدادهای خاص استفاده می‌شوند.
اکسسوری دخترانه گنگ به مجموعه‌ای از اشیا و تزئینات مختلف اشاره دارد که بیشتر توسط دختران جوان استفاده می‌شود. این اکسسوری‌ها ممکن است شامل گردنبند، دستبند، گوشواره، حلقه، موهای از دست رفته، استیکرها و، بندهای وسط، استیکرها و زیورآلات سر باشد. علاوه بر این، ممکن است دختران از عینک آفتابی، کیف دستی، کیف پول، ساعت، گیر های مو و ساق دست استفاده کنند.
کلاه و شال گردن: برای محافظت از سر و گردن در برابر سرما و باد می‌توانید از کلاه و شال گردن استفاده کنید. طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی از این اکسسوری در آرتینا وجود دارد./دستکش: بهتر است در زمستان از دستکش استفاده کنید تا دستانتان در برابر سرما محافظت شود. دستکش‌های نخی، بافتنی و چرمی متنوعی در آرتینا قابل خرید است./ جوراب‌های زمستانی: جوراب‌های ضخیم و نرم که می‌توانند پاهای شما را در زمستان گرم نگه دارند. عینک آفتابی: هر چند که زمستان است، اما همچنان تابش مضر اشعه ماورای بنفش خورشید می‌تواند پوست و چشمان شما را تحت تأثیر قرار دهد. بنابراین، استفاده از عینک آفتابی با شیشه‌های محافظ می‌تواند مفید باشد.