اسکارف دخترانه و پسرانه
همه مدل ها
اسکارف روسری ورزشی دخترانه و پسرانه (سربند اسپرت)
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه از اکسسوری های کاربردی است که روی سر، گردن و دست بسته می شود. این اسکارف دخترانه چندکاره، با کشسانی زیاد و با الیاف سبکی که دارد هیچ گونه فشاری را روی سر و گردن وارد نمی کند. و از کودکی تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
اسکارف ماسک صورت طرح پرچم آمریکا
دستمال گردن دخترانه و پسرانه اسپرت مدل پرچم از جمله اسکارف های گردنی همه کاره ای است که کاربرد های فراوانی در ورزش و کارهای روزمره دارد. این مدل اسكارف ورزشي را می توان به عنوان کلاه، بستن دور دست (مچ بند)، عرق گیر و همچنین ماسک صورت استفاده کرد.
اسکارف سر دخترانه چندکاره- کیسه ای طرح پلنگی
اسکارفِ اسپرت (باف) بدون درز و لوله ای شکل با طرح پلنگی؛ یکی از مهم ترین کاربردهای اسکارف نخی، محافظت از صورت، بینی و دهان در مقابل باد و سرما بوده و به علت جذب رطوبت بالا و کشسانی مناسب گزینه ای عالی برای انواع ورزش ها به ویژه کوهنوردی می باشد.
اسکارف ورزشی زنانه و مردانه (دستمال سر و گردن ورزشی)
مدل جدید اسکارف که یک دستمال نخی به شکل استوانه ای و بدون درز و دوخت با کشسانی زیاد است که علاوه بر کاربردی بودن، جنبه ی تزئینی نیز داشته و به عنوان باندانا دست، دستمال سر تزئینی و ... در استایل های غیررسمی و ورزشی استفاده می شود.
دستمال سر و گردن مردانه زنانه طرح HIGHWAY
دستمال سر و گردن همه کاره، بدون دوخت و درز ،پارچه کشی با شستشوی راحت و خشک شوندگی سریع، وزن سبک و جنس نرم، مقاوم در برابر باد،گرد و خاک و آلودگی. این دستمال سر و گردن پسرانه قابل استفاده برای تمام سنین در انواع رشته های ورزشی و فعالیت های روزمره را دارد.
روسری مخصوص ورزش مردانه و زنانه طرح بته جقه
دستمال سر برای کوهنوردی و انواع ورزش های تابستانی و چهار فصل با حالت کششی زیاد، وزن کم و کاربرد و روش های بستن فراوان. یکی از کاربردهای این مدل اسکارف دخترونه و پسرونه بستن دور مچ دست است که به عنوان مچ بند اسپرت استفاده می شود.
کلاه اسکارفی اسپرت (چند کاره) دخترانه و پسرانه
کلاه اسکارفی دخترانه با جنس مخملی که علاوه بر کاربرد معمول آن بصورت اسکارف، با کشیدن بندی که در قسمت انتهایی آن تعبیه شده، می توان آن را به عنوان کلاه نیز استفاده کرد. کاربرد دیگر این کلاه کیسه ایِ پسرانه استفاده به عنوان شال گردن رینگی می باشد.
کلاه اسکارف زنانه و مردانه (ماسک سر و گردن 11 کاره)
اسکارف ورزشی زنانه جدید مناسب تمام فصول و قابل استفاده در انواع ورزش های تابستانی و زمستانی. این اسکارف های کلاه شونده قابل شستشو، قابل تنفس با خشک شوندگی سریع و کاربردهای فراوانی مانند ماسک طوفان و باد، دستمال گردن، هدبند ورزشی ... را دارند.
دستمال سر و گردن طرح جادوگر (بلک لایت)
دستمال سر با طرحی از چهره جادوگر و چاپ BLACK LIGHT که در تاریکی شب رنگ و درخشان است قابل فیکس شدن روی صورت به عنوان ماسک و دستما گردن را دارد.
دستمال گردنی ورزشی (مدل اسکارف اسکلتی)
دستمال گردن طرح دار با جنس لطیف و کشسانی زیاد، مناسب بستن به دست، گردن، مچ، سر و ... برای تمام سنی ،از این اسکارف به عنوان یک سربند ورزشی و عرق گیر در تمامی رشته های ورزشی می توان استفاده کرد.
اسکارف طرح ساده زرشکی پسرانه و دخترانه
ماسک اسکارف ساده ورزشی با انواع مدل بستن و استفاده های گوناگون در محیط های مختلف ورزشی. کاربرد اصلی این نوع دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه به عنوان دستمال گردن است که می توان با بالاتر آوردن آن تا روی دهان و بینی را هم پوشاند.
اسکارف کوهنوردی و اسپرت مدل بلک لایت
ماسک پارچه ای شب رنگ (چاپ بلاک لایت) با کشش بالا، با طرحی از صورت جوکر در حال خنده؛ این اسکارف شبرنگ جوکر با جنس پارچه ای با کشسانی بالا بوده و کاملا بر روی سر یا صورت فیکس می شود.
اسکارف طرح اسکلت اسپرت زنانه مردانه بچه گانه (بدون درز)
اسکارف فیس اسکلتی جدید با طرح شلوغ جمجمه ای که یک دستمال سر همه کاره محسوب می شود. این مدل اسکارف اسکلت سبک، کشی و بدون دوخت می باشد و در انواع ورزش ها مانند اسکیت، باشگاه بدنسازی، دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهنوردی استفاده می شود.
اسکارف فیس اسکلت سیگاری پسرانه دخترانه
اسکارف گیمینگ و ورزشی طرح اسکلتِ خفن از جدیدترین نمونه های اسکارف سر و صورت پسرانه است که با وزن کمی که دارد برای استفاده در ورزش و همچنین به عنوان ماسک دهان و بینی برای آلودگی و گرد و غبار نیز استفاده می شود.
دستمال سر دخترانه ورزشی رنگی (اسکارف گردنی)
دستمال کوهنوردی یا همان اسکارف سر و گردن چند کاره با قابلیت های فراوان و حالت های مختلف بستن روی سر، گردن و دست. از این مدل دستمال سر و گردن ها در امور مختلف روزانه و رشته های مختلف ورزشی به خصوص باشگاه های ورزشی استفاده می شود.
اسکارف سر دخترانه و پسرانه طرح هری پاتر
اسکارف اسپرت یا همان دستمال گردن کوهنوردی و ورزشی از جمله دستمال سر های کاربردی و جذاب در میان ورزشکاران و طرفداران استایل های اسپرت است. یکی از موارد استفاده این مدل اسکارف ها به عنوان سربند ورزشی در ورزش هایی مانند بدنسازی، دوچرخه سواری و تنیس می باشد.
فیس ماسک اسکارفی شب نما نخی مردانه و پسرانه
اسکارف فلورسنت یا شبرنگ که بعد از قرار گرفتن در معرض نور، درخشش زیبایی در تاریکی با نور سبز خواهد داشت. این مدل اسکارف های شب نما کشی و فری ساز بوده و برای نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده است
دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه (اسکارف ورزشی) طرح چهارخونه قرمز
دستمال سروگردن کوهنوردی طرح جدید اسپرت قابل استفاده برای تمام فصول و همه سنین که با توجه به کشی و فری سایز بودن کاربردهای متنوعی در انواع ورزش ها مانند کوهنوردی دوچرخه سواری طبیعت گردی کویر نوردی ... دارد.
اسکارف دستمال گردن اسپرت رنگی طرح دار
اسکارف تابستانی و چهار فصل پارچه ای، سبک با کشسانی بالا با کاربردهای فراوانی مانند دستمال صورت، دستمال گردنی ورزشی، سربند ورزشی و... این مدل اسکارف رنگی جدید از لوازم ضروری در ورزش هایی مانند کوهنوردی طبیعت گردی و بادی بیلدینگ می باشد.
دستمال سر اسکارف ورزشی دخترانه و پسرانه
اسکارف طرح دار کشی از جدیدترین انواع دستمال سر کوهنوردی که به عنوان اسکارف اسکی، اسکارف دوچرخه سواری و بسیاری از ورزش ها و فعالیت های ورزشی و روزمره کاربرد دارد. همچنین می توان به عنوان سربند ورزشی دخترانه و پسرانه نیز استفاده کرد.
اسکارف طرح اسکلت اسپرت (سر صورت و گردن)
دستمال سر و گردن مردانه و پسرانه جدید با طرح فیس اسکلتی و پارچه کشی، مناسب استفاده در چهار فصل سال از کودکی تا بزرگسال. روش های متنوعی برای بستن این نوع اسکارفیس ها وجود دارد که می توان در هر فعالیت و ورزشی از آن استفاده کرد.
دستمال سر و گردن اسکارف پسرانه دخترانه اسکلت
دستمال سروگردن اسکلت از دسته اسکارف های چند کاره که با کاربردهای زیاد در انواع رشته های ورزشی مانند کوه نوردی و دوچرخه سواری و همچنین باشگاه های ورزشی. این نوع دستمال های ورزشی را می توان به عنوان مچ بند روی دست نیز استفاده کرد.
دستمال سر اسکارفی پسرانه طرح نظامی/ چریکی
دستمال سر و گردن دوچرخه سواری، کوهنوردی، طبیعت گردی و قابل استفاده در همه رشته های ورزشی با طرح استتاری و ارتشی سبز رنگ. این مدل دستمال سر و گردن مردانه برای تمام سنین قابل استفاده است و خاصیت کششی زیاد و خشک شوندگی سریعی دارد.
اسکارف طرح ساده تک رنگ دخترانه و پسرانه تمام سنین
اسکارف ورزشی ساده نخی از سری دستمال سر و گردن های لوله ای که دور گردن قرار گرفته و به حالت های مختلفی استفاده می شود. از این مدل اسکارف گردن ها در ورزش های فضای باز مانند اسکی، کوهنوردی، تنیس و همچنین در باشگاه های بدنسازی استفاده می شود.
دستمال سر و گردن  دخترانه و پسرانه چند کاره طرح ترمه
دستمال سر و گردن چند کاره کوهنوردی دوچرخه سواری نخی با کشسانی زیاد از تمام جهات، وزن بسیار کم، شستشوی راحت با خشک شدن سریع . از این مدل اسکارف برای تمام سنین زن و مرد قابل استفاده می باشد. (3سال به بالا)
دستمال سر و گردن کوهنوردی دوچرخه سواری و ورزشی
سربند پارچه ای اسپرت از انواع دستمال گردن مردانه و زنانه ورزشی با کاربردهای گوناگون روی سر، دست و گردن. این نوع دستمال سر و گردن های جدید با نام اسکارف 12 کاره نیز شناخته می شوند.
دستمال سر و گردن ارزان اسکلتی سبک هیپ هاپ
دستمال سر و گردن 11 کاره که به اسکارف های ورزشی شهرت دارند و می توان استفاده های گوناگونی را در ورزش و مکان های مختلف از آن ها داشت. از مهتمرین کاربردها: دستمال گردنی، پیشانی بند، سر بند و مو بند، کلاه، مچ بند ورزشی و...
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت چاقو فلورسنت
ماسک اسکارف شبرنگ اسکلتی با طرح خفن و ترسناک و خاصیت شب تاب بودن. قسمت های سفید در این مدل دستمال سر و گردن خاصیت فلورسنت داشته و بعد از جذب نور، در تاریکی نور سبز رنگ زیبایی خواهند داشت.
دستمال سر و گردن باندانا طرح بازی مرکب Squid Game
دستمال سر چند منظوره با طرح اسکلتی و شخصیت های سریال بازی مرکب. مدل های فانتزی و گنگ از انواع دستمال سر و گردن جزء پرطرفدارترین مدل ها هستند و کاربرد و نحوه استفاده متنوعی برای دختران و پسران دارند.
دستمال سر گردن | دستمال مچ بند پارچه ای ورزشی پسرانه دخترانه
اسم دستمال سر کوهنوردی یا سربند کوهنوردی که با نام اسکارف یا باف شناخته می شود. این مدل دستمال مچ بندها کاربرد های زیادی دارند از کلاه گرفته تا هد بند و چشم بند و ماسک که بیشتر حین فعالیت های ورزشی استفاده می شوند.
اسکارف کوهنوردی زنانه مردانه رنگی مدل چند منظوره فری سایز
دستمال سر و گردن جدید و اسپرت با طرح پرکنتراست رنگی و شاد. از این مدل دستمال همه کاره استفاده های متنوعی در ورزش های مختلف مثل کوهنوردی، تنیس، دوچرخه سواری و... می شود و می تواند نقش یک دستمال گردن، بالاکلاوا یا هدبند ورزشی را ایفا کند.
دستمال سر و دستمال گردن همه کاره | اسکارفیس کوهنوردی
گردن پوش کشی که به عنوان کلاه، ماسک کوهنوردی، ماسک پارچه ای دوچرخه سواری، عرق گیر پیشانی، هدبند اسکارفی و ... کاربردهای گوناگونی دارد. از این مدل اسکارف اسپرتی، همه سنین از کودکی تا بزرگسال و زن و مرد می توانند استفاده کنند.
اسکارف کشی چند کاره طرح جمجمه اسپرت (دخترانه پسرانه)
پارچه این مدل اسکارف از ترکیب نخ و لایکرا تولید شده و در تمام جهات قابلیت کشیده شدن را دارد و می توان برای تمام سنین (سه سال به بالا) با استایل های مختلف و در حین فعالیت روزمره و ورزش استفاده کرد.
اسکارف دستمال سر دخترانه پسرانه اسپرت
دور گردنی پارچه ای چند کاره با کاربردهای های گوناگون در ورزش ها و فعالیت های روزمره. از این اکسسوری جذاب به عنوان سربند ورزشی، روسری دوچرخه سواری، لچک ورزشی و... استفاده می شود.
دستمال سر مردانه ورزشی پارچه ای /کشی
سربند ورزشی چند کاره با کاربرد های مختلف برای تمام سنین و در رشته های ورزشی مختلف. این مدل اسکارف ها به عنوان دستمال سر بدنسازی و باشگاهی بسیار مورد توجه قرار گرفته و نقش عرق گیر و پیشانی بند را نیز انجام می دهد.
باندانا اسکارف پسرانه دخترانه اسپرت مدل دور گردنی
دستمال سر برای ورزش، پیاده روی، محیط کار و فعالیت های روزمره، فری سایز و کشی مناسب سه سال تا بزرگسال.جنس پارچه استفاده شده در این اسکارف از نوع سبک با خشک شوندگی سریع است و می توان برای بستن به قسمت های مختلف بدن مانند دست، گردن، سر، بازو و... استفاده کرد
اسکارف زمستانه طرح دار زنانه مردانه (دو لایه)
دستمال سر زمستانی چند کاره با لایه داخلی خز دار، مناسب برای استفاده در دوچرخه سواری،موتور سواری کوهنوردی، پیاده روی و فعالیت های روزمره در زمستان و هنگام باد و طوفان.
اسکارف چند کاره خز دار پاییزه و زمستانی  طرح Roma city
اسکارف جدید زمستانی/ داخل خز، ایده آل برای دوچرخه سواری، کوهنوردی، کمپینگ، طبیعت گردی، پیاده روی با کاربردهای متنوعی مانند: دستمال گردن، کلاه اسکارف، ماسک، هدبند و ...
دستمال سر و گردن اسکلتی طرح جدید اسپرت
اسکارف اسکلتی ارزان و پر کاربرد برای تمام سنین (3 سال به بالا) با استفاده راحت به عنوان دستمال سر، کلاه اسکارفی، پوشش گردن، بستن دور مچ دست به عنوان مچ بند، عرق گیر و هد بند پیشانی و...
دستمال سر وگردن ورزشی طرح جدید فانتزی
دستمال چند کاره اسپرت در نقش پوشش گردن، عرق گیر سر و پیشانی، لچک ورزشی، هدبند و مچ بند پارچه ای، ماسک اسکارف و ... مناسب برای تمام افراد کودک تا بزرگسال( فری سایز)
اسکارف اسکلتی زمستانه فانتزی و پلار دار
دستمال سر و گردن پلار، طرح فشن اسکلتی با کاربردهای مختلفی ماننند کلاه، دستمال گردن، اسکارف کوهنوردی، اسکارف دوچرخه سواری و ... لایه داخلی این اسکارف از پلارِ نرم است و مناسب استفاده در هنگام باد، طوفان و سرما می باشد.
اسکارف فانتزی زمستانی پسرانه دخترانه پلار طرح دلقک
اسکارف تو کرک پاییزه و زمستانی، بسیار لطیف و نرم، مناسب برای سنین کودکی تا بزرگسالی (فری سایز). این دستمال سر پلار گزینه ای عالی برای دوچرخه سواری، موتورسواری، کوهنوردی، طبیعت گردی و استایل های خیابانی و هالووین می باشد.
کلاه نخی پسرانه و دخترانه پاییزه و زمستانه مدل اسکارفی/ سورمه ای
کلاه اسکارف شو با حالت های مختلف استفاده به عنوان: ماسک اسکارف، اسکارفیس، کلاه، دستمال گردن و... که با بستن انتهای آن به وسیله بند کشی تبدیل به کلاه شده و برای استفاده در ورزش، تفریح، امور و کار روزمره کاربرد دارد.
کلاه اسپرت پارچه ای مردانه و زنانه /کشی و فری سایز
کلاه جدید اسپرت مردانه و زنانه بند دار که می توان با بستن یک طرف آن از حالت اسکارف به کلاه تبدیل کرد و یا با انداختن دور گردن به عنوان شال گردنی و همچنین با کشیدن روی دهان و صورت به عنوان ماسک اسکارف نیز استفاده کرد.
کلاه پاییزه و زمستانه اسکارفی پسرانه و دخترانه بند دار
کلاه زمستانی اسپرت با طرح فانتزی مناسب دختران و پسران با حالت های مختلف استفاده مانند اسکارف گردنی، کلاه شیطونی، ماسک جلوی صورت و همچنین به عنوان شال گردن رینگی
اسکارف مشکی ساده/کشی با ضخامت متوسط
دستمال سر مشکی ساده چند کاره، مناسب برای تمام سنین با حالت کشی زیاد و با کاربردهای متنوع در فعالیت های روزمره و رشته های مختلف ورزشی
اسکارف سر پسرانه دخترانه طرح اسکلت جدید
دستمال صورت و گردن با کاربردهای فراوان برای دختران و پسران در فعالیت های مختلف و انواع رشته های ورزشی. این مدل سربند های ورزشی کشی و فری سایز هستند و برای تمام سنین با هر سایزی قابل استفاده می باشند.
دستمال صورت شبرنگ جدید فلورسنت (پارچه ای)
اسکارف شب نما پسرانه و دخترانه، فری سایز و مناسب برای استفاده کودکان 7 سال به بالا تا بزرگسال،قسمت های چاپ شده این دستمال در تاریکی به صورت شبتاب با رنگ سبز رنگ درخشان خواهد بود.
اسکارف جدید پسرانه و دخترانه شبرنگ طرح دلقک
اسکارف شب تاب پارچه ای ضخیم مناسب استفاده در چهار فصل سال و قابل استفاده برای سنین کودکی تا بزرگسال(7سال به بالا). این اسکارف شبنما در تاریکی نمای زیبایی به رنگ سبز فلورسنت خواهد داشت.
دستمال سر و گردن فلورسنت/ شبرنگ
اسکارف چند کاره جدید با پارچه ضخیم و کشی که به صورت فری سایز برای همه افراد با هر سایزی قابل استفاده می باشد. طرح اسکلتی روی این دستمال سر حالت شبرنگ دارد و در تاریکی نور سبز درخشانی خواهد داشت.
دستمال اسکارف چند کاره اسپرت طرح اسکلتی/ فری سایز
دستمال ورزشی که با نام مولتی اسکارف یا دستمال سر و گردن چند منظوره شناخته می شود. این نوع اسکارف های کشی و نازک برای ورزش هایی مانند بدنسازی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیاده روی و فعالیت های روزمره استفاده می شوند.
دستمال سر و صورت و گردن ورزشی طرح گیتار
اسکارف ترند و چند کاره برای انواع رشته های ورزشی مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری، اسکیت، و... با کاربردهای مختلفی از جمله: هدبند، مچ بند، دستمال گردن، دستمال سر، کلاه و ...
دستمال صورت پسرانه و دخترانه شب نما/ فلورسنت
ماسک اسکارف پارچه ای شبرنگ، کشی و فری سایز، مناسب نوجوان و بزرگسال و از دسته دستمال سر و گردن های فشن با قابلیت فلورسنت و درخشان بودن در شب و تاریکی
کلاه اسکارفی پسرانه و دخترانه مشکی (چند کاره)
کلاه تو خز اسکارفی چند منظوره با کاربردهای کلاه، اسکارف، شال گردن، دهان بند، فری سایز و کشی برای سنین 8 سال تا بزرگسال، زنانه و مردانه. این کلاه کیسه ای از جنس مخمل و خز بسیار لطیف تولید شده و دارای بند کشی برای تبدیل شده به کلاه یا اسکارف می باشد.
کلاه گردنی اسکارفی چند کاره/ بند دار مدل FENDI
کلاه گردنی طرح دار از جنس بسیار لطیف و راحت مخمل، با زمینه مشکی و طرح پرطرفدار فندی، که با بند کشی که دارد می توان از اسکارف به کلاه تبدیل کرد. این مدل اسکارف کلاه شونده کشی و فری سایز است و از کودک 8 سال تا افراد بزرگسال دختر و پسر قابل استفاده می باشد.
دستمال سر و گردن مخمل/ پاییزه و زمستانه
اسکارف مخمل چند کاره مناسب برای استفاده در پاییز و زمستان، حالت کششی بسیار زیاد و فری سایز برای استفاده تمام سنین (5 سال تا بزرگسال). این اسکارف جنس بسیار نرم و لطیفی دارد و برای استفاده هنگام کار، ورزش و تفریحات زمستانی گزینه ایده آلی می باشد.
دستمال سر و گردن زمستانی ضخیم (کلاه شو)
کلاه اسکارفی جدید و فشن طرح هالووین، جنس تمام نخ و کشی، فری سایز و مناسب برای هر سایز سری از نوجوان تا بزرگسال. این کلاه گردنی شیک از اکسسوری های کاربردی برای پاییز و زمستان بوده و هم برای دختران و پسران قابل استفاده می باشد.
اسکارف جدید کلاهی چند کاره/ فری سایز و کشی
اسکارف کلاهی مردانه و زنانه بند دار، مختص استفاده در زمستان و پاییز و از بهترین اسکارف های کلاه شو با کاربردهای متنوع در ورزش هایی مانند (دوچرخه و موتورسواری، کوهنوردی) مدرسه، محل کار، تفریحات زمستانی و...
اسکارف پارچه ای جدید دو لایه (زمستانه و پاییزه)
کلاه بند دار اسکارفی با طراحی مینیمال و جنس کشی که برای دختران و پسران 7 سال تا مردان و زنان بزرگسال با هر سایز سری قابل استفاده می باشد. از این اسکارف کلاه شونده به عنوان صورت بند پسرانه و اسکارفیس نیز می توان استفاده کرد.
اسکارف زمستانه مخمل طرح دار/کوهنوردی و اسپرت
دستمال سر اسکارف مخملی جدید مردانه و زنانه با کشسانی زیاد و فری سایز برای تمام سنین. این اسکارف زمستانی مولتی فانکشن کاربردهای متنوعی در استفاده های روزمره، محل کار و رشته های مختلف ورزشی مانند کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری و ... دارد.
کلاه اسپرت اسکارفی چند کاره  (دخترانه و پسرانه)
کلاه پارچه ای بند دار مردانه و زنانه، دو لایه و کشی مناسب استفاده در زمستان و پاییز، فری سایز همراه با بند کشی که کاربردهای متنوعی مانند کلاه، اسکارف سر و گردن، صورت بند و شال گردن دارد.
اسکارف زمستانی زنانه دخترانه مخملی/ چندکاره
اسکارف کشی زنانه، فری سایز برای تمام سنین و پرکاربرد برای فصول پاییز و زمستان. این دستمال سر زمستانی که به آن باندانا کشی هم گفته می شود در کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیاده روی و امور روزمره استفاده می شود.
کلاه مدل اسکارف شو اسپرت/ پسرانه و دخترانه
کلاه دور گردنی چند منظوره، با بند کشی در انتهای اسکارف برای تبدیل شدن به کلاه با استفاده راحت. این کلاه گردنی جدید با پارچه ضخیم کشی که دارد برای هر سایز سری قابل استفاده می باشد.
کلاه اسپرت اسکارف شو جدید طرح ICON
اسکارف زمستانه چند کاره با طراحی مینیمال و مناسب برای دختران و پسران که جنس آن کاملا کشی و مناسب تمام سنین می باشد. این اسکارف جدید کلاه شو را می توان به عنوان دهان بند، ماسک فیس و شال گردنی نیز استفاده کرد.
اسکارف پارچه ای ضخیم زمستانه فری سایز (کودک و بزرگسال)
اسکارف کشی زمستانی که هم نقش اسکارف و هم کلاه را ایفا می کند و همچنین به عنوان دهان بند و شال گردن نیز قابل استفاده است. این کلاه و اسکارف اسپرت از پرطرفدارترین اسکارف های پاییزه و زمستانه برای دختران و پسران محسوب می شود.
اسکارف پلار دار زمستانی زنانه و دخترانه
اسکارف زمستانی طرح دار با لایه داخلی پلار و ابعاد مناسب جهت استفاده در کوهنوردی و انواع ورزش ها و تفریحات زمستانی. این اسکارف با وزن کم و پارچه نرمی که دارد گزینه ایده آلی برای محافظت سر و صورت در برابر سرما و باد می باشد.
کلاه اسکارف ساده و کشی رنگ خاکستری/ بند دار
اسکارف کلاه شونده ساده از پرکاربردترین کلاه های اسکارفی برای فصول پاییز و زمستان است که با توجه به استایل کلاسیک و خنثایی که دارد هم برای دختران و هم پسران قابل استفاده است. انتهای اسکارف را می توان با بند کشی بست و به عنوان کلاه استفاده کرد.
دستمال سر اسکارف ضخیم دو لایه رنگ سورمه ای تیره
کلاه اسکارف زمستانی و پاییزه مردانه و زنانه با حالت کشسانی و فری سایز که از کودک 7 سال تا افراد بزرگسال قابل پوشیدن است. از این اسکارف چند کاره به عنوان کلاه گردنی ورزشی در رشته های مختلف نیز استفاده می شود.
فول اسکارف پلار زمستانی فری سایز (مردانه و زنانه)
کلاه ضد باد و طوفان کوهنوردی و ورزشی ، با بند کشی جهت فیکس شدن روی سر و صورت، دو لایه و به صورت فری سایز مناسب نوجوان و افراد بزرگسال با هر سایزی. از این اسکارف طوفان به عنوان اسکارف اسکی، دوچرخه سواری، موتور سواری و طبیعت گردی نیز استفاده می شود.
اسکارف طرح اسکلت دو لایه زمستانی (داخل فوتر)
اسکارف گرم زمستانی پسرانه و دخترانه با لایه بیرونی پارچه استریج و لایه داخلی فوتر. این اسکارف دارای بند کشی جهت بسته شدن و تبدیل شده به کلاه می باشد و به صورت فری سایز از کودک تا بزرگسال می توانند از این کله اسکارف استفاده کنند.
اسکارف دو لایه تو کرک زمستانی مدل کلاه شو
اسکارف بند دار مشکی با طرح اسکلتی که لایه داخلی آن از فوتر بوده و برای فصل زمستان گزینه ایده آلی است. این اسکارفِ زمستانهِ چند کاره که قابلیت تبدیل شدن به کلاه را دارد فری سایز بوده و از کودک تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
اسکارف سر ضخیم زمستانی مدل بند دار و کلاه شونده
اسکارف پلی استر زمستانی بالایه بیرونی استریج پارچه ای و لایه داخلی فوتر برای گرمی و نرمی بیشتر. از این اسکارف جدید در استایل های روزمره، خیابانی و همچنین هنگام ورزش های مختلفی مانند کوهنوردی و دوچرخه سواری استفاده می شود.
اسکارف زمستانی پلار دار طرح کهکشانی
اسکارف داخل پلار مردانه و زنانه مخصوص کوهنوردی، دوچرخه سواری و انواع رشته های ورزشی در فصل زمستان. لایه داخلی در این دستمال سر زمستانی میکرو پلار است که حرارت بدن را به خوبی حفظ کرده و از کاربردی ترین اکسسور ی های زمسستانی می باشد.
فول کلاه ضد باد و ضد آب زمستانی حرفه ای
کلاه طوفان با لایه داخلی خز و پلار و لایه بیرونی شمعی از بهترین کلاه های زمستانی برای کوهنوردی، اسکی، دوچرخه، موتور سواری و تفریحات و فعالیت های فضای باز می باشد. این کلاه به طور کامل سر، صورت و گردن را پوشانده و با بند کشی روی صورت فیکس می شود.
اسکارف حوله ای ورزشی (حرفه ای) کشی و فری سایز
خرید اسکارف زمستانی با پارچه ضخیم و فوق العاده نرم و لطیف با کشسانی زیاد که برای هر سنی از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است این اسکارف از لوازم پرکاربرد و ضروری در فعالیت های ورزشی و روزمره زمستانی می باشد.
اسکارف ساده ضخیم دو لایه مشکی
اسکارف زمستانی تو کرکی، بند دار و کشی مناسب نوجوان تا بزرگسال به صورت فری سایز. این اسکارف مشکی را می توان به عنوان کلاه، شال گردن، اسکارف، و ماسک صورت استفاده کرد.
دستمال سر و گردن ضخیم مشکی طرح اسکلتی
اسکارف زمستانی اسکلتی با طراحی فانتزی، دو لایه با لایه داخلی نرم فوتر و بند کشی جهت کلاه شدن اسکارف. از این مدل دستمال اسکارف به عنوان یک اکسسوری کاربردی زمستانه در امور روزمره و هنگام ورزش استفاده می شود.
دستمال سر و گردن کلاه شو تو کرکی طرح نایکی
اسکارف کلاه شو زمستانی با طراحی اسپرت که هم مناسب پسران و هم دختران از سنین کودکی (7سال) تا بزرگسالی می باشد. این اسکارف های دو لایه با لایه داخلی گرم مناسب استفاده در هنگام ورزش و همچنین استایل های روزمره و خیابانی می باشد.
اسکارف مشکی زمستانی اسپرت طرح GAP
کلاه اسکارف ضخیم و زمستانی با لایه بیرونی پلی استر و لایه داخلی گرم از جنس فوتر. از این مدل اسکارف های کلاه شو و چند کاره برای زمستان هنگام پیاده روی و ورزش های مختلفی مانند دوچرخه سواری و اسکیت استفاده می شود.
اسکارف/ کلاه کیسه ای دخترانه و پسرانه bts
اسکارف مشکی پسرانه و دخترانه طرح بی تی اس که مناسب فصل پاییز و زمستان است. کلاه اسکارف برای ورزش، مدرسه، تفریح، استایل های اسپرت و ... از کاربردی ترین اکسسوری ها محسوب می شود و به دلیل استفاده راحت و ابعاد و اندازه مناسب در میان جوانان پرطرفدار می باشد.
اسکارف طرح آف وایت دولایه گرم زمستانی
دستمال سر و گردن دو لایه استریج با لایه داخلی فوتر که برای استفاده در فصل زمستان و محافظت از سر و صورت در برابر سرما و باد گزینه مناسبی می باشد.این اسکارف فری سایز است و از 7 سال تا افراد بزرگسال می توانند در فعالیت های مختلف و ورزش از آن استفاده کنند.
کلاه اسکارف جدید طرح اسپرت jordan
کلاه اسکارفی زمستانه مارک جردن با لبه های کشی به صورت فری سایز قابل استفاده برای نوجوان تا بزرگسال، لایه داخلی این اسکارف کلاهی از فوتر و لایه بیرونی پارچه ای که از نفوذ باد و سرما جلوگیری می کند.
اسکارف مشکی بند دار زمستانه دو لایه طرح FILA
کلاه اسکارف اسپرت با بند کشی برای باز و بسته کردن و تبدیل شدن به کلاه یا اسکارف، از این اسکارف کلاه شو برای موتور سواری، کوهنوردی، پیاده روی و امور روزمره استفاده می شود و با توجه به فری سایز بودن از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
اسکارف جدید اسکلتی زمستانی رنگ مشکی
کلاه مدل اسکارف شو طرح اسکلت که با کشیدن بندِ آن از حالت اسکارف به کلاه اسپرت یا کلاه شیطونی تبدیل می شود. داخل این اسکارف یک لایه ضخیم از جنس فوتر وجود دارد که در زمستان برای موتور و دوچرخه سواری، کوهنوردی، پیاده روی و ... مناسب می باشد.
دستمال سر و گردن ساده خاکستری/فری سایز و کشی
اسکارف بدون طرح پارچه ای با ضخامت متوسط مناسب استفاده در چهار فصل سال به ویژه تابستان و بهار. خرید اسکارف ساده برای اکثر افراد به دلیل خنثی بودن رنگ و استایل گزینه مناسبی می باشد.
اسکارف چند کاره زمستانی طرح آدیداس
کلاه اسکارف اسپرت دخترانه و پسرانه مدل بند دار که با کشیدن بند تبدیل به کلاه شده و با باز کردن آن به یک اسکارفِ چند منظوره تبدیل می شود که می توان از آن به عنوان شال گردن رینگی نیز استفاده کرد.
اسکارف کلاه گردنی پسرانه و دخترانه طرح پوما
کلاه اسکارف ورزشی زمستانی برای استفاده روزمره، محیط کار، مدرسه، کوهنوردی، پیاده روی، دوچرخه و موتور سواری و ... این مدل اسکارف گردنی کلاه شو را می توان با حجم کمی که دارد در کیف و جیب جای داد و با توجه به فری سایز بودن از کودک تا بزرگسال استفاده کرد.
دستمال سر کشی اسکارف (فری سایز)
اسکارف دستمال سر کوهنوردی و ورزشی از جمله اکسسوری های کاربردی برای همه افراد در هر سنی و هر فعالیتی می باشد، این نوع اسکارف ها حالت کششی زیادی دارند و به حالت های مختلفی می توان استفاده کرد.
اسکارف ورزشی و کوهنوردی پارچه ای/ کشی
دستمال سر برای باشگاه، محیط کار، ورزش های مختلف مانند دوچرخه سواری، کوهنوردی و پیاده روی، تولید شده از الیاف نرم و لطیف با کشسانی بسیار بالا که برای هر سنی و هر سایز سری قابل استفاده می باشد.
اسکارف اسکلتی کلاه شو طرح جدید فشن
اسکارف کلاهی اسکلتی مشکی، بند دار و فری سایز، از دسته اسکارف های چند کاره که با کشیدن بند، به کلاه تبدیل می شود. این مدل اسکارف دارای لایه داخلی کرک (فوتر) بوده که باعث گرمی و محافظت سر و صورت از سرما و باد می شود.
اسکارف تو کرک مشکی اسپرت طرح اسکلتی
کلاه چند کاره زمستانی، بند دار و قابل تبدیل شدن به اسکارف و شال گردنی که به صورت فری سایز مناسب دختران و پسران نوجوان تا بزرگسال می باشد. لایه داخلی این اسکارف از فوتر پشمی بوده و برای فصل پاییز و زمستان گزینه مناسبی می باشد.
کلاه اسکارف نایک مشکی داخل کرکی
اسکارف برای زمستان و پاییز پسرانه و دخترانه، با بند کشی به صورت فری سایز که می توان با کشیدن بند به عنوان کلاه نیز استفاده کرد. داخل این اسکارف یک لایه کرکی ریز وجود دارد و از جمله اکسسوری های پر کاربرد زمستانی محسوب می شود.
اسکارف بند دار اسکلتی مشکی طرح جمجمه
کلاه اسکارفی اسکلتی که علاوه بر اسکارف قابلیت تبدیل شدن به کلاه شیطونی اسپرت را دارد. این کلاه اسکلتی زمستانه در داخل دارای لاینر از جنس فوتر است که باعث گرمی بیشتر و جلوگیری از نفوذ باد و طوفان می شود.
اسکارف اسپرت پسرانه طرح فیس گنگ
دستمال سر و گردن طرح چهره، پارچه ای و بسیار سبک با کاربردهای گوناگون و روش های بستن مختلف روی سر، گردن و دست. این نوع اسکارف های گردنی فری سایز بوده و برای تمام سنین قابل استفاده است.
سوالات پرتکرار در مورد اسکارف
کلمه اسکارف به معنای روسری و شال است اما در میان عموم به دستمال های کیسه ای/ پارچه ای با خاصیت کشی گفته می شود که از دو طرف باز است و در انواع فعالیت ها و ورزش ها قابل استفاده می باشد.
یکی از همه کارترین اکسسوری ها است که به شکل لوله ای بوده و به طور کلی وظیفه اصلی آن گرم نگه داشتن و محافظت از صورت و سر در برابر آفتاب و باد می باشد.
علاوه بر خرید اینترنتی در همین صفحه، فروشگاه آرتینا دارای شعبه حضوری نیز می باشد که می توانید مدل های مختلف را از نزدیک مشاهده و خرید نمایید.
در عموم ورزش ها و فعالیت های روزمره قابل استفاده است اما در ورزش هایی مانند کوهنوردی, دوچرخه سواری, تنیس,اسکی, اسکیت و بدنسازی بسیار پر استفاده است.
خیر، تنها تفاوت می تواند در انتخاب طرح و رنگ باشد و از لحاظ سایز و جنس تفاوتی ندارد.
در ایران کلمه اسکارف در مورد دستمال سر های ورزشی و اسپرت به کار برده می شود. اما در دنیا کلمه اسکارف به معنی روسری و شال می باشد.
همواره به روزترین و بهترین مدل های اسکارف را با تنوع بالا در سایت آرتینا می توانید مشاهده و خرید نمایید.
تمامی اسکارف های لوله ای یا استوانه ای قابلیت تبدیل شدن به کلاه را دارند، اما عموما به اسکارف هایی که دارای بند یا کش هستند و قابلیت بسته شدن در یک طرف را دارند اسکارف های کلاهی یا کلاه اسکارف نامیده می شوند.
بسته به جنس پارچه، نوع و تکنولوژی تولید پارچه، طرح و چاپ آن و همچنین سایز و ضخامت، قیمت اسکارف تعیین می شود.
معنای تحت الفظی آن روسری یا شال است اما عموما به دستمال سر و گردن های ورزشی با کاربردهای فراوان گفته می شود و از معروفترین برند های آن نیز Buff می باشد.
برای بانوان اسکارف ها علاوه بر جنبه های تخصصی، به عنوان یک توربان یا روسری ورزشی نیز کاربرد دارند. در محیط های ورزشی برای پوشاندن موها اسکارف گزینه ایده آلی محسوب می شود.
جهت همکاری در فروش و دریافت لیست قیمت عمده اسکارف، با پشتیبانی سایت آرتینا در ارتباط باشید.
با توجه به متغیر بودن قیمت نخ و پارچه قیمت اسکارف نیز متغیر می باشد. همچنین هزینه حمل و نقل نیز تاثیر مستقیمی روی قیمت تمام شده اسکارف دارد.
خیر، تنها تفاوت می تواند در انتخاب طرح و رنگ باشد و از لحاظ سایز و جنس تفاوتی ندارد.
وبلاگ