فیلتر
اسکارف شبرنگ

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
دستمال صورت پسرانه و دخترانه شب نما/ فلورسنت
ماسک اسکارف پارچه ای شبرنگ، کشی و فری سایز، مناسب نوجوان و بزرگسال و از دسته دستمال سر و گردن های فشن با قابلیت فلورسنت و درخشان بودن در شب و تاریکی
دستمال سر و گردن فلورسنت/ شبرنگ
اسکارف چند کاره جدید با پارچه ضخیم و کشی که به صورت فری سایز برای همه افراد با هر سایزی قابل استفاده می باشد. طرح اسکلتی روی این دستمال سر حالت شبرنگ دارد و در تاریکی نور سبز درخشانی خواهد داشت.
اسکارف جدید پسرانه و دخترانه شبرنگ طرح دلقک
اسکارف شب تاب پارچه ای ضخیم مناسب استفاده در چهار فصل سال و قابل استفاده برای سنین کودکی تا بزرگسال(7سال به بالا). این اسکارف شبنما در تاریکی نمای زیبایی به رنگ سبز فلورسنت خواهد داشت.
دستمال صورت شبرنگ جدید فلورسنت (پارچه ای)
اسکارف شب نما پسرانه و دخترانه، فری سایز و مناسب برای استفاده کودکان 7 سال به بالا تا بزرگسال،قسمت های چاپ شده این دستمال در تاریکی به صورت شبتاب با رنگ سبز رنگ درخشان خواهد بود.
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت چاقو فلورسنت
ماسک اسکارف شبرنگ اسکلتی با طرح خفن و ترسناک و خاصیت شب تاب بودن. قسمت های سفید در این مدل دستمال سر و گردن خاصیت فلورسنت داشته و بعد از جذب نور، در تاریکی نور سبز رنگ زیبایی خواهند داشت.
فیس ماسک اسکارفی شب نما نخی مردانه و پسرانه
اسکارف فلورسنت یا شبرنگ که بعد از قرار گرفتن در معرض نور، درخشش زیبایی در تاریکی با نور سبز خواهد داشت. این مدل اسکارف های شب نما کشی و فری ساز بوده و برای نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده است
اسکارف کوهنوردی و اسپرت مدل بلک لایت
ماسک پارچه ای شب رنگ (چاپ بلاک لایت) با کشش بالا، با طرحی از صورت جوکر در حال خنده؛ این اسکارف شبرنگ جوکر با جنس پارچه ای با کشسانی بالا بوده و کاملا بر روی سر یا صورت فیکس می شود.
دستمال سر و گردن طرح جادوگر (بلک لایت)
دستمال سر با طرحی از چهره جادوگر و چاپ BLACK LIGHT که در تاریکی شب رنگ و درخشان است قابل فیکس شدن روی صورت به عنوان ماسک و دستما گردن را دارد.
دستمال سر و گردن شبرنگ اسکلتی
دستمال سر و گردن شبرنگ اسکلتی
ــــــ ناموجود ــــــ
اسکارف ماسک اسکلتی نظامی مدل شب نما از جنس پارچه ای ضخیم و قابل شستشو که می توان در تمام فصول استفاده کرد.این مدل اسکارف به عنوان اسکارفیس نیز برای پوشاندن صورت استفاده می شود.
اسکارف مدل اسکلت (اسکارفیس شبرنگ صورت)
اسکارف اسکلت مردانه و زنانه با بافت متراکم و کشسانی بالا به شکل لوله ای دوخته شده است و کاربرد های مختلفی مثل دستمال سر و گردن ،ماسک و... دارد. در هنگام شب طرحِ روی این اسکارف به دلیل خاصیت شبرنگی روشن میشود و جلو ویژه ای به استایل شما می دهد.
اسکارف فلورسنت شبرنگ دخترانه و پسرانه چهار فصل
اسکارف شبرنگ طرح جدید و اسپرت که به صورت گردنی استفاده می شود و با حالت کشی که دارد از کودک تا بزرگسال (8سال به بالا) قابل استفاده است.این مدل دستمال سروگردن های شبنما در تاریکی حالت بلک لایت زیبایی دارد و در مراسم و جشن ها، هالووین و... پرکاربرد می باشد.
ماسک اسکارف شب تاب طرح جمجمه- اسکلت
ماسک اسکارف شب تاب طرح جمجمه- اسکلت
ــــــ ناموجود ــــــ
اسکارف پارچه ای شبنما با بافتی متراکم و کشسان مناسب برای ورزش های کوهنوردی ،دوچرخه سواری ،اسکی و... که به شکل دستمال سر بر روی موها و یا دستمال گردن می توان از آن استفاده کرد .در شب، این اسکارف جمجمه ای جلوه ویژه ای خواهد داشت.
اسکارف اسکلتی بلک لایت مدل skull
اسکارف اسکلتی بلک لایت مدل skull
ــــــ ناموجود ــــــ
دستمال سر و گردن اسکارف یک اکسسوری جذاب مناسب استایل های خاص؛ به علت وجود طرح شبرنگ در این اسکارف،استفاده از آنها در شب جلوه ویژه ای خواهد داشت و مناسب نمایش های خیابانی و ورزش هایی مثل موتور سواری و .. می باشد که محافظی برای صورت در برابر باد نیز می باشد
اسکارفیس دخترانه پسرانه مدل آنانیموس
اسکارف اسپرت نخی مثلثی شکل با قابلیت کشسانی زیاد بر روی صورت از پشت سر بسته گره می شود.این اسکارف بلک لایت دخترانه و پسرانه با چاپ ثابت و قابلیت تنفس و جذب رطوبت بالا که مناسب فعالیت های ورزشی ، دوچرخه سواری و هم به عنوان تزئینی مورداستفاده قرار می گیرد
اسکارف فیس شبرنگ هکر | ماسک آنونیموس پارچه ای
دستمال سر و گردن مردانه و زنانه اسپرت که به عنوان یک پوشش کامل سر و صورت و دهان بند نیز می توان استفاده نمود روش های مختلفی برای بستن دور دست و گردن و حتی کلاهی کردن این اسکارف ماسک وجود دارد که با توجه به جنس کاملا کشی آن به راحتی قابل اجرا می باشد
ماسک اسکارف فیس مثلثی مدل خون آشام
ماسک اسکارف فیس مثلثی مدل خون آشام
ــــــ ناموجود ــــــ
این مدل دستمال سر و گردن یک نوع اسکارف صورت شب نما طرح اسکلت می‌باشد. پارچه خوب عرق گیر با منافذ تنفسی دارد که برطبق مد روز طراحی شده است. در مدلهای مختلف بسته می‌شود و مناسب موتورسواری، دوچرخه سواری، اسکیت، اسنوبورد، برف بازی، کوهنوردی و... می‌باشد.
دستمال سر و گردن شب نما جوکری
دستمال سر و گردن شب نما جوکری
ــــــ ناموجود ــــــ
دستمال سر و گردن شبرنگ با طرح و چاپ ثابت صورت جوکری خونی که با برخورد نور به آن، در تاریکی حالت فلورسنت خواهد داشت.
باندانا شبرنگ اسکلتی (اسکارف سر و گردن مشکی)
دستمال سر و گردن نخی شب رنگ با قابلیت تنفس و گردش هوا که مناسب برای ورزش، دوچرخه سواری، کوهنوردی و ...است؛ این اسکارف دخترانه فانتزی یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در دوچرخه سواری و ورزش های شبانه می باشد که سبب جلب توجه افراد به شما می شود.
اسکارف شبرنگ مردانه/زنانه طرح Skelton
اسکارف شبرنگ مردانه/زنانه طرح Skelton
ــــــ ناموجود ــــــ
دستمال سر طرح اسکلت شب رنگ قابل استفاده به عنوان ماسک صورت، دستمال گردن، هدبند و ... ؛ طرح روی این اسکارف در تاریکی، از خود نور سبز رنگی را ساطع می کند و سبب جلب توجه افراد به شما می شود و گزینه ای عالی برای استفاده در پیاده روی و دوچرخه سواری شبانه است.
اسکارف شب نما مدل اسکلتی (دستمال سر و گردن اسپرت )
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت با چاپ ثابت و خاصیت کشسانی زیاد که می توان آن را به عنوان دستمال گردن، ماسک صورت، هدبند و ... استفاده کرد.به واسطه خاصیت فلورسنت این اسکارف پسرانه، در شب نور سبز رنگی را از خود ساطع می کند که جلوه ویژه ای خواهد داشت.
ماسک اسکارف شبرنگ دخترانه و پسرانه
ماسک اسکارف شبرنگ دخترانه و پسرانه
ــــــ ناموجود ــــــ
ماسک نخی صورت و دهان طرح خنده جوکر و خاصیت کشسانی زیاد با قابلیت فیکس شدن روی صورت که طرح آن به صورت شب نما می باشد. این مدل اسکارف ها برای هالووین نیز گزینه ایده آلی محسوب می شود.