فیلتر


هدبند و پیشانی بند

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
پیشانی بند مردانه سورمه ای طرح جدید
سربند زمستانی یا همان هد بند که برای محافظت پیشانی و گوش ها در برابر باد و سرمای زمستان استفاده می شود. این هدبند مردانه زمستانی از جنس مخمل، با کیفیت با دوخت بالا و به صورت فری سایز برای پسران نوجوان تا افراد بزرگسال مناسب می باشد.
هدبند زمستانی مردانه مخمل دولایه
هد سر مردانه پهن از جنس مخمل طرح دار با لایه داخلی فوتر که بسیار نرم و گرم است. این مدل هدبند مردانه برای استفاده در محل کار، خیابان، فعالیت های روزمره و همچنین هنگام ورزش هایی مانند پیاده روی، دوچرخه سواری، موتورسواری و ... از بهترین گزینه ها می باشد.
هدبند روگوشی مخمل مردانه و زنانه طرح ساده/ کلاسیک
پشانی بند سرما با ضخامت زیاد و پهنای مناسب برای پوشاندن پیشانی و گوش ها. این هدبند جدید از اکسسوری های کاربردی به ویژه برای آقایان هنگام موتور سواری، ورزش، پیاده روی و کوهنوردی می باشد، و از مزیت های آن نرمی و گرم نگه داشتن کامل گوش ها می باشد.
هدبند مردانه شیک سورمه ای/ داخل فوتر
هدبند گرم و مخملی پسرانه و مردانه که در بخش روگوشی پهن تر شده و تمام گوش و پیشانی را در برابر سرما و باد محافظت می کند. این هد زمستانی مردانه را می توان به عنوان یک هدیه مناسب برای دوستان و عزیزان کادو داد.
هدبند برای زمستان، مردانه و پسرانه دولایه
هدبند مخملی جدید و طرح دار با بخش پهن برای پوشاندن کامل گوش ها و لایه داخلی گرم و نرم از جنس فوتر. از این هدبند به عنوان هدبند موتور سواری، دوچرخه سواری و کوهنوردی نیز استفاده می شود.
هدبند مردانه طرح دار مخمل مشکی/ دولایه
هدبند مردانه شیک با روگوشی های پهن و لایه داخلی نرم از جنس فوتر، این پیشانی بند مردانه زمستانی به صورت کشی و فری سایز برای نوجوان و بزرگسال قابل پوشیدن است و به دلیل طراحی اسپرتی که دارد علاوه بر پسران دختران نیز می توانند از آن استفاده کنند.
هد بند مردانه زمستانی مخمل/ داخل فوتر
هدبند گوش دار مردانه از جنس رویه مخمل و لایه داخلی از جنس فوتر که علاوه بر نرمی و گرمی در استفاده طولانی مدت روی گوش بسیار راحت خواهد بود. این هد مردانه گزینه مناسبی برای استفاده در هنگام موتور سواری، دوچرخه سواری، پیاده روی و فعالیت های روزمره می باشد.
هدبند بافت روگوش پسرانه و دخترانه رنگ مشکی اسپرت
هد مردانه بافتنی با طرح زمینه ساده مشکی و کاملا کشی که به راحتی پوشیده می شود. این هدبند اسپرت دولایه است و در قسمت گوش ها عریض تر شده و به خوبی گوش ها و پیشانی را در برابر باد و سرما می پوشاند.
روگوشی/ گوش گیر مردانه پسرانه زمستانی (قطر 12cm)
گوش بند مردانه مشکی با لایه داخلی خز، سبک با استفاده راحت، بدون مزاحمت برای موها و فری سایز قابل استفاده برای پسران 8 سال تا بزرگسال با هر سایزی. از این روگوشی مردانه برای موتور و دوچرخه سواری، پیاده روی و فعالیت های روزمره در بیرون منزل استفاده می شود.
پیشانی بند روگوشی زمستانه/ پسرانه و مردانه مشکی
هدبند زمستانی روگوشی با رویه مخمل و لایه داخلی از جنس فوتر که به خوبی پیشانی و گوش ها را از باد و سرما محافظت می کند. این گوش گیر زمستانی مردانه در بخش گوش ها پهن تر شده و با ضخامت و تراکم زیادی که دارد برای دوچرخه، موتور سواری و پیاده روی مناسب می باشد.
هدبند زمستانی دخترانه و پسرانه مدل روگوشی مخمل
هدبند روگوشی با لایه بیرونی مخمل و لایه داخلی فوتر که علاوه بر گرم بودن، حس راحتی و نرمی را روی گوش ها و پیشانی ایجاد می کند و با پهنای مناسب به خوبی تمام پیشانی و گوش ها را در بر می گیرد.
روگوشی هدبند ضخیم مخمل/ دولایه
پیشانی بند گوش گیر دار مناسب مردان و زنان برای پوشاندن گوش ها و پیشانی در برابر باد و سرما که با توجه به دولایه بودن و پهنای مناسب گزینه مناسبی برای استفاده هنگام دوچرخه و موتور سواری، کوهنوردی و سایر فعالیت های فضای باز می باشد.
پیشانی بند زمستانی/ هد سر مردانه زنانه
هدبند ساده مردانه زنانه با ضخامت زیاد و بخش روگوشی پهن، لایه داخلی از فوتر (نرم و گرم) و لایه بیرونی مخمل اعلا
هدبند زمستانی زنانه مردانه حوله ای/ مخمل
پیشانی بند ساده و پهن، پرکاربرد برای محافظت پیشانی در برابر سرما و باد هنگام ورزش، پیاده روی، موتور سواری، امور روزمره و کاری در فضای باز. در طراحی این هد زمستانی، بخش های روگوشی پهنای بیشتری داشته و به خوبی گوش ها را در بر می گیرد.
هدبند گوش گیر دار مخمل ضخیم (دولایه) مردانه زنانه
هد زمستانی با لایه داخلی فوتر و لایه بیرونی مخمل، از کاربردی ترین اکسسوری های زمستانی برای مردان و زنان برای استفاده در ورزش، موتورسواری، پیاده روی، کار روزمره و...
هدبند بافتنی زنانه دخترانه جدید مشکی
هدبند زمستانی دخترانه و زنانه، بافتنی، تک لایه، مناسب استفاده در زیر و روی شال و روسری، فری سایز و پوشاننده پیشانی و گوش ها برای سنین 8 سال به بالا
هدبند مردانه چسبی اسپرت (مخمل و بدون پرزدهی)
هدبند مردانه مشکی، دو لایه (لایه بیرونی مخمل-لایه داخلی فوتر) که در قسمت گوش ها کمی پهن تر شده و در فصول سرد سال گوش ها و پیشانی را می پوشاند. از این هدبند مردانه زمستانی می توان در دوچرخه سواری ، ورزش ، موتور سواری و ... استفاده کرد.
هدبند زمستانی ساده (بوکله) مدل سپهر
هدبند بافتنی دولایه با طرح زمینه ساده یکی از ملزومات ضروری در فصول سرد؛ این هدبند ساده با پهنای مناسب پیشانی و گوش ها را از سرما محافظت کرده و به علت خاصیت کشسانی زیاد مناسب تمامی افراد می باشد و بانوان نیز می توانند از آن در زیر شال و روسری استفاده کنند.
هدبند گوش دار بافتنی مردانه, پسرانه, زنانه رنگ خاکستری (پیشانی بند زمستانی)
هدبند اسپرت بافت, متراکم و مناسب استفاده آقایان و بانوان در فصلهای سرد, کشی و فری سایز, از ویژگی مهم این هدبند روگوشی زمستانه دو لایه بودن آن است و اینکه در قسمت گوش ها عریض شده و بصورت کامل آنها را پوشش می دهد.
هدبند گوش دار مردانه و زنانه مشکی بافت ساده
هدبند بافتنی زمستانی اسپرت دارای قسمت روگوشی پهن و لایه داخلی فوتر که پیشانی و گوش ها را در برابر سرما و باد به خوبی محافظت می کند. با توجه به ظاهر کلاسیکی که این هدبند دارد هم برای پسران و هم دختران قابل استفاده است.
هدبند روگوشی مردانه دولایه اسپرت/ چسبی
هدبند و گوش گیر مردانه، جنس لایه بیرونی بافت ریز و لایه داخلی پلار، نحوه بستن این هدبند به وسیله بخش چسبی پهنی که در پشت آن قرار دارد انجام می شود و برای بانوان نیز قابل استفاده می باشد.
هدبند پهن مردانه و زنانه مخمل طرح گلدوزی NY
هدبند روگوشی دار اسپرت دو لایه که جنس لایه بیرونی از مخمل و لایه داخلی فوتر می باشد. این هدبند مردانه شیک در قسمت گوش ها پهن تر شده و به خوبی پیشانی و گوش ها را پوشش می دهد.
شال گردن اسپرت مردانه و زنانه مدل A1
شال گردن اسپرت مردانه و زنانه مدل A1
ــــــ ناموجود ــــــ
شالگردن کاموایی دو رویه زنانه مردانه با بافت طرح دار شیک و طول بلند مناسب استفاده در ایام سرد سال که محافظ خوبی برای گردن شما در مقابل هوای سرد بوده و نقش ریز و رنگ های اسپرت و ملایم استفاده شده در این محصول شما می توانید آن را با اکثر لباس ها هماهنگ کنید

خرید هدبند مردانه از فروشگاه اینترنتی آرتینا

اگر در جستجوی هدبند مردانه با کیفیت و مد روز هستید، ما در فروشگاه اینترنتی آرتینا این خواسته شما را برآورده خواهیم کرد.

هدبندها از ابزارهای بسیار مهم و ضروری برای مردان هنگام ورزش و فعالیت‌های روزانه هستند، هدبند علاوه بر محافظت گوش ها و پیشانی در برابر باد و سرما به کاهش سر درد و دیگر علائم خستگی نیز کمک می کند.

در آرتینا بهترین مجموعه ای از بهترین هدبند های مردانه را برای شما فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید بین طیف گسترده ای از طرح‌ها و رنگ‌ها انتخاب کنید.

گارانتی کیفیت همیشه یک اولویت برای فروشگاه آرتینا بوده و هدف ما ارائه آیتم هایی با کیفیت و بادوام برای مشتریان است.

مدیریت آسان سفارشات یکی از ویژگی های جذاب آرتینا است. با چند کلیک ساده، شما می‌توانید محصول موردنظر خود را از میان تنوع برتری که در وبسایت ما وجود دارد، انتخاب کرده و درب منزل تحویل بگیرید.

هدبند زمستانه مردانه چیست؟

گوش گیر هایی که معمولا از جنس نخ بافتنی و یا مخمل تولید می شوند و وظیفه پوشاندن و گرم نگه داشتن گوش ها و پیشانی را دارد.

انواع هدبند مردانه:

هدبند بافتنی
هدبند چسبی
هدبند روگوشی
هدبند مخمل