جدیدترین توربان ها
توربان دخترانه ساده مخملی خاکستری تیره
هدبند کلاهی جدید مدل گرهی، که به عنوان کلاه زیر روسری و شال، هد حجاب، کلاه مجلسی و کلاه نگه دارنده مو ها برای آرایش صورت نیز استفاده می شود. این توربان مخملی طراحی ساده ای دارد و با توجه به حالت کشی و فری سایز آن برای هر حجم مو و سنی قابل استفاده می باشد
کلاه سر مجلسی (توربان) دخترانه زنانه فری سایز
کلاه اسلامی زنانه مدل گل بغل رنگ نقره ای شیک، از جدیدترین مدل های حجاب مجلسی سر برای استفاده در عروسی، مهمانی و جشن ها
کلاه توربانی دخترانه زنانه طرح جدید ترمه
مدل جدید توربان زیبا، از جنس مخمل کوبیده با خاصیت کششی و فری سایز مناسب برای حجم مو و اندازه سر های مختلف. از این توربان به عنوان پوشش سر در زیر شال و روسری نیز استفاده می شود.
کلاه حجاب رنگی مخمل طرح گل بابونه
مدب توربان کلاهی جدید، جایگزین روسری و شال و قابل استفاده در مهمانی ها، مجالس، دورهمی ها و همچنین یک اکسسوری کاربردی برای پوشاندن مو ها هنگام آرایش صورت
کلاه حجاب طرح جلو گره ای مدل RTT22
کلاه حجاب ساده زنانه، پوششِ سری متفاوت و لاکچری برای بانوان، مناسب مهمانی ها و مجالس، توربان حجابی شیکی که می تواند سر، موها و تا روی گوش ها را نیز بپوشاند. جنس این توربان زیبا از مخمل اعلاء است و گزینه خوبی برای ست کردن با لباس های مجلسی محسوب می شود.
کلاه توربان لمه دخترانه مجلسی گل بغل
توربان طلایی لمه از به روزترین کلاه های مجلسی برای بانوان در مهمانی، مجالس و جشن ها می باشد. این مدل توربان لمه مجلسی دارای یک لایه پارچه داخلی برای ایستایی بهتر روی سر و مشخص نبودن موها بوده و گزینه مناسبی برای ست کردن با لباس های مجلسی و رسمی می باشد.
حجاب کلاهی/ مدل توربان جدید طرح پلنگی
توربان مخمل مجلسی و روزمره که به عنوان کلاه حجاب زیر چادر، روسری و شال نیز استفاده می شود. این مدل توربان دارای لایه آستر داخلی بوده و برای 4 فصل سال قابل پوشیدن می باشد و با توجه به فری سایز و کشی بودن برای دختران نوجوان تا بانوان بزرگسال مناسب می باشد.
توربان ساده مخمل مدل گرهی زنانه و دخترانه
توربان حجابی مجلسی کلاسیک مناسب استفاده در چهار فصل سال در زیر روسری و شال و همچنین به عنوان کلاه حجاب در مراسم مختلف، میهمانی ها، دورهمی ها. از این مدل توربان دخترانه در عکاسی، آرایش صورت و ورزش نیز استفاده می شود.
کلاه حجاب شیک زنانه دخترانه مخملی مدل پوست ماری
توربان رنگی از جنس مخمل کوبیده شده و طرح دار، فری سایز و مناسب برای استفاده دختران نوجوان تا بانوان بزرگسال. از این مدل توربان زنانه در مهمانی، مراسم، هنگام آرایش صورت، عکاسی و ... می توان استفاده کرد.
توربان کلاه حجاب طرح CHANEL/ زنانه و دخترانه
توربان پارچه ای مخمل، فری سایز و کشی مدل ضربه دری، با لایه آستر داخلی، خوش فرم روی سر. این سرپوش مخمل در چهار فصل سال پرکاربرد می باشد و برای استایل های مجلسی، روزمره، اسپرت و... قابل ست شدن می باشد.
توربان لمه ساده آبی کاربنی (کلاه لمه ای)
این مدل توربان با پارچه لمه، پوششی مناسب و شیکی برای بانوان می باشد که به علت پارچه با کیفیت و ضخامت نسبتا کمی که دارد، کاملا خنک و سبک بوده و در تمامی فصول قابل استفاده می باشد.
کلاه لمه مجلسی زنانه دخترانه | توربان لمه دار ساده
کلاه حجاب زیر روسری و شال از جدیدترین توربان های لمه ای با رنگ جذاب قرمز که می توان برای ست کردن با لباس های مجلسی و یا لباس هایی با تم قرمز مانند یلدا و کریسمس استفاده کرد. این مدل هدبند کلاهی دخترانه فری سایز و از نوجوان تا بزرگسال قابل پوشیدن می باشد.
کلاه توربان زنانه مشکی ساده مدل لمه ای جدید
کلاه حجاب یا توربان از اکسسوری های کاربردی برای حجاب و همچنین زیبایی و مد می باشد. از کلاه مدل توربان در مهمانی ها، مجالس، عروسی و جشن ها استفاده می شود و با توجه به دولایه بودن این توربان، مو ها از زیر توربان مشخص نمی باشند.
توربان مجلسی مشکی بغل گل دار دخترانه و زنانه شاین
توربان سر شیک و مجلسی لمه درجه یک، دو لایه (لایه داخلی نخی) و گل رز در بغل سر که از جدیدترین مدل های کلاه حجاب مجلسی است. این مدل توربان دخترانه مجلسی مناسب چهار فصل بوده و از نوجوان تا بزرگسال با حجم موهای مختلف قابل پوشیدن می باشد.
توربان طرح دار مشکی مدل لویی ویلتون
توربان از جمله اکسسوری های پر کاربرد و شیک برای استفاده تکی و یا با شال و روسری و چادر است که با نام کلاه هندی نیز شناخته می شود. از توربان برای مهمانی، جشن، دورهمی ها و ... استفاده می شود.
کلاه و توربان مجلسی زنانه دخترانه گلدار لمه
روسری کلاهی مجلسی که با نام توربان شناخته می شود و از جدیدترین مدل های پوشش سر برای مجالس، مهمانی ها، جشن ها و مراسم رسمی و نیمه رسمی می باشد. این مدل کلاه مجلسی توربان، دارای لایه داخلی پارچه ای و لایه بیرونی لمه و مناسب دختران نوجوان تا بزرگسال می باشد.
کلاه حجاب مجلسی شیک لمه دار ساده دخترانه و زنانه
مدل توربان دخترانه ساده لمه ای جدید با طراحی مدرن و کلاسیک مناسب استفاده به عنوان کلاه مجلسی و پوشش سر در مهمانی ها جشن ها و عکاسی. این توربان با حجاب از دو لایه پارچه دوخت شده که لایه خارجی از لمه درجه یک و لایه داخلی پارچه ساده مشکی می باشد.
توربان لمه مشکی ساده (دخترانه /زنانه)
نوعی جدیدی از کلاه حجابی لمه مدل پلیسه ای ریز، که بسیار سبک و راحت بوده و با لبه ی دوبل شده کاملا در سر فیکس می شود.از این کلاه حجاب دارِ مجلسی در آتلیه ها، سالن های آرایشی و مهمانی ها استفاده می شود که نوعی پوشش خاص برای پوشاندن موی سر می باشد.
توربان حجاب ساده لمه مجلسی دخترانه زنانه
توربان لمه مجلسی ساده و شیک با طراحی براق و شاینِ نقره ای رنگ که طراحی نسبتا ساده و کلاسیکی دارد. از این مدل کلاه های حجاب مجلسی می توان علاوه بر ست کردن با لباس های رسمی و مهمانی به عنوان توربان روزمره و هنگام آرایش صورت نیز می توان استفاده کرد.
توربان لمه دار مجلسی گل وسط (کلاه حجاب دخترانه زنانه)
مدل جدید توربان مجلسی از انواع توربان حجاب زنانه که از پوشش های سرِ ترند برای استفاده در میهمانی ها، دورهمی ها و جشن ها می باشد. این مدل توربان جدید را می توان هنگام عکاسی، هنگام آرایش صورت و همچنین به عنوان جایگزین شال و روسری نیز استفاده کرد.
کلاه حجاب ساده مشکی (روزمره و مجلسی) مدل SW-2
کلاه توربان دخترانه زنانه از جنس مخمل با الیاف بسیار نرم و لطیف که به خوبی بر روی سر می ایستد و مو و گوش ها را می پوشاند. از این کلاه حجاب زنانه در مهمانی ها و مجالس خاص و همچنین به عنوان هد حجاب مجلسی در زیر شال و روسری استفاده می شود.
سربند حجاب کلاهی مخمل (توربان) مدل برگ
روسری کلاهی زنانه و دخترانه جدید، از پرکاربردترین انواع اکسسوری حجاب که می توان زیر روسری و شال پوشید و یا به صورت تکی به عنوان جایگزین شال و روسری استفاده کرد.
کلاه لمه دخترانه زنانه مجلسی شیک | قرمز گل بغل
کلاه پوشیده مجلسی جدید و آستر دار با لبه های دوبل شده، فری سایز مناسب دختران و بانوان در مهمانی ها،مجالس، دورهمی ها و جشن ها. لمه از انواع کلاه حجاب مجلسی پرکاربرد برای ست کردن با استایل و لباس های مجلسی و همچنین تم های قرمز مانند یلدا و کریسمس می باشد.
توربان جدید طرح گوچی مخمل آستر دار
توربان گوچی از جدیدترین انواع توربان دخترانه و زنانه با طراحی کلاسیک و ساده که می توان برای زیر چادر، زیر مقنعه، روسری و شال نیز استفاده کرد. این مدل توربان زیبا برای استفاد های مجلسی و مهمانی نیز گزینه عالی محسوب می شود.
کلاه مجلسی توربان مشکی لمه زنانه و دخترانه
توربان مشکی مجلسی طرح جدید گلدار با لایه بیرونی لمه و یک لایه داخلی پارچه ای که نقش آستر جهت فرم گیری و پوشیدن بهتر را دارد. این مدل کلاه توربان مشکی به صورت فری سایز از دختران نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
توربان ساده سفید مخمل گرهی مجلسی
توربان مجلسی سفید که علاوه بر استفاده روزمره به عنوان توربان برای عروسی نیز قابل استفاده می باشد. این مدل کلاه حجاب مجلسی سفید را می توان در زیر کلاه، شال و روسری نیز پوشید و با توجه به ساده بودن آن قابلیت تزئین شدن آن با اکسسوری های مختلف وجود دارد.
توربان گره ای ساده زرشکی/ مخمل/ دخترانه و زنانه
توربان کلاهی کلاسیک مناسب استفاده در زیر روسری و شال که به عنوان یک پوشش سر مجلسی نیز استفاده می شود. این توربان زرشکی برای پنهان کردن موهای نامرتب نیز گزینه مناسبی است و در هنگام آرایش صورت برای جلوگیری از مزاحمت مو ها قابل استفاده می باشد.
توربان حجابی مخمل مدل گره دار مدل RTT23
توربان یا کلاه حجاب پوشش جدید اسلامی برای بانوان محسوب می شود که البته این روز ها برای عکاسی، شرکت در مجالس ، مزون ها و مدلینگ نیز پرکاربرد می باشد،جنس این توربان از مخمل سورمه ای رنگ است، با طرح گرهی که از پرفروش ترین مدل ها می باشد.
کلاه حجابِ توربان طرح گره -مدل RTT24
توربان یکی از جدیدترین ترندهای دنیای مد است که با نام کلاه حجابی شناخته می شود، توربان را می توان با شال و روسری نیز پوشید، کاربرد آن علاوه بر استایلِ عکاسی، در مراسم و مهمانی های رسمی نیز می باشد و معمولا با شال ساده و همرنگ با لباس ست می شود.
کلاه حجاب توربانی شیک و مجلسی زنانه (تابستانه و چهارفصل)
کلاه حجاب جدید لمه ای که به کلاه حجاب بازیگری یا توربان معروف است. این مدل کلاه مجلسی پارچه ای دو لایه بوده و موها از زیر آن مشخص نیست و گزینه مناسبی برای مهمانی و مجالس مختلف می باشد.
توربان مجلسی دخترانه و زنانه گل دار مدل لمه ای
توربان مجلسی جدید و شیک با طراحی گل در وسط و رنگ خاکستری روشن و براق. این مدل توربان حجاب برای عروسی، جشن ها و مهمانی ها بسیار پرکاربرد است و یک جایگزین مناسب برای شال و روسری می باشد.
توربان مجلسی قرمز لمه دخترانه زنانه جدید
کلاه مجلسی قرمز یا کلاه حجاب با کاربردهای مختلف جهت حجاب و زیبایی در مهمانی ها، مجالس، عروسی ها و عکاسی. از دیگر کاربردهای این مدل توربان قرمز، استفاده در تم های کریسمسی و سال نو و همچنین به عنوان کلاه توربان در شب یلدا می باشد.
توربان مدل گره ای مخمل زنانه و دخترانه خردلی
توربان زنانه و دخترانه طرح ساده و کلاسیک از جنس مخمل مناسب چهار فصل سال و قابل استفاده در مراسم، میهمانی ها، عکاسی، هنگام آرایش صورت و استفاده روزمره. لبه های این مدل توربان مخمل به صورت دوبل دوخت شده و حالت گیری مناسبی روی سر دارد.
کلاه حجاب مدل پلنگی مخمل/ زنانه دخترانه
کلاه حجاب مخمل کوبیده و با کیفیت، مناسب استفاده در مهمانی ها، دورهمی ها، جشن ها و همچنین قابل ست کردن با لباس های مجلسی. این توربان، فری سایز بوده و با توجه به خاصیت کشی که دارد برای سنین نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
توربان مخمل گلدار مدل کلاسیک لبه دار
توربان شیک زنانه و دخترانه از جنس مخمل کوبیده، با حالت کشسانی و فری سایز برای استفاده دختران نوجوان تا بزرگسال. از این مدل کلاه حجابی در چهار فصل سال و در مراسم، مهمانی ها، جشن ها و همچنین هنگام آرایش صورت می توان استفاده کرد.
کلاه توربان لمه رنگ سبز (زمینه ساده)
کلاه مجلسی لمه مدل گره ای ؛ این مدل توربان حجابیِ شیک، با جنس سبک، خنک، الیاف درخشان و لبه های دوبل شده، به راحتی بر روی سر قرار می گیرد و از جذاب ترین انتخاب ها برای بانوان خوش پوش در مهمانی ها و دورهمی هامی باشد.
توربان مدل گره ای رنگ قرمز (کلاه حجاب دخترانه و زنانه)
مدل کلاه توربان مخمل، مناسب استفاده های مجلسی و روزمره، کشی و فری سایز برای بازه سنی نوجوان و بزرگسال. از این مدل کلاه حجابی با توجه به رنگ قرمز آن می توان در دورهمی و مهمانی های شب یلدا و کریمس نیز استفاده کرد.
توربان جدید آبی طرح ساده  فری سایز دخترانه و زنانه
توربان سر زنانه قابل استفاده به عنوان توربانِ زیر شال و روسری و همچنین به عنوان کلاه حجابی ساده و شیک در مجالس رسمی، دورهمی های دوستانه، آرایشگاه، جشن تولد، عروسی و ...
کلاه حجاب دار زنانه سبزآبی مدل RT-ARTMIS2
توربان نوعی پوشش پارچه ای است که نیاز به بستن یا گره زدن ندارد (فری سایز) و به طور کامل سر و مو ها را می پوشاند، توربان ایده بسیار خوبی است برای مواقعی که به هر دلیلی تمایلی به نشان دادن مو های خود ندارید.(نامرتب بودن یا نامناسب بودن رنگ مو یا...)
توربان لمه  پلیسه جدید رنگ فیروزه ای
داشتن کلاه و یقه حجاب شیک در مهمانی ها و مجالس، برای بانوانی که به پوشش خود اهمیت می دهند بسیار ضروری است؛ یکی از جدیدترین مدل های توربان، سرپوش های لمه مجلسی هستند که جلوه و جذابیت ویژه ای دارند.
توربان پارچه ای مخمل زنانه دخترانه طرح فندی
کلاه روسری یا همان توربان یکی از انواع پوشش سر برای بانوان است که معمولا زیر شال و روسری و یا به عنوان یک کلاه به جای روسری استفاده می شود. امروزه استفاده از این اکسسوری حجاب در مجالس و مهمانی ها بسیار پرکاربرد می باشد.
سرپوش مجلسی /توربان گل وسط آبی کاربنی
از جدیدترین توربان های مجلسی زنانه و دخترانه لمه ای با طراحی فری سایز و مناسب دختران نوجوان تا بزرگسال. از این مدل سرپوش های مجلسی زنانه برای عکاسی، مدلینگ و همچنین شرکت در مراسم و دورهمی ها استفاده می شود.
کلاه حجابی مجلسی مدل لمه طلایی (گره ای پلیسه دار)
کلاه حجاب مجلسی لمه با طرح پلیسه ای ریز در زمینه با الیاف شاین و براق، که سبب درخشش و جذابیت بیشتر شما می شود. این توربان لمه جدید با پوشاندن موها، هم به عنوان هد در زیر شال و روسری و هم به صورت تکی، در مهمانی، عروسی و مجالس کاربرد دارد.
توربان لمه دخترانه و زنانه مجلسی لمه ای طرح گل جلو
مدل توربان لمه شیک با آستر داخلی پارچه ای که به فرم دهی و سر نخوردن روی سر کمک می کند. جنس این کلاه حجاب از لمه درجه یک با دوخت دوبل شده می باشد و با توجه به کشی بودن آن برای سنین نوجوان تا بزرگسال مناسب می باشد.
توربان حجاب مجلسی مدل لمه ای گره دار
یک کلاه پارچه ای زنانه دارای الیاف درخشان لمه ای مناسب افرادی که خواهان حجاب موهای خود هستند و به زیبایی استایل خود اهمیت می دهند.
توربان شیک و مجلسی زنانه گل بزرگ مدل لمه ای
مدل حجاب سر مجلسی دخترانه و زنانه، فری سایز و مناسب دختران نوجوان تا بانوان بزرگسال و از اکسسوری های کاربردی و جایگزین شال و روسری در مهمانی ها، مجالس و جشن ها
توربان با پارچه لمه دار رنگ زرد لیمویی
کلاه لمه زنانه با جنس پارچه لمه ی نازک که گردش هوای خوبی در آن صورت می گیرد؛ استفاده از این مدل کلاه لمه مجلسی با طرح گره ای، علاوه بر جنبه تزئینی در آتلیه ها و عکاسی، به عنوان هد و کلاه حجاب در زیر شال و روسری نیز کاربرد دارد.
کلاه توربان زنانه گلدار مجلسی مدل لمه ای جدید
کلاه حجاب یا توربان از اکسسوری های کاربردی برای حجاب و همچنین زیبایی و مد می باشد. از کلاه مدل توربان در مهمانی ها، مجالس، عروسی و جشن ها استفاده می شود و با توجه به دولایه بودن این توربان، مو ها از زیر توربان مشخص نمی باشند.
توربان ساده مجلسی لمه ای رنگ بنفش
هدبند کلاهی لمه اکسسوری جذاب و پرکاربرد و پوششی لاکچری برای بانوان است، در بسیاری از موارد و مکان ها می تواند جایگزین شال و روسری باشد، این مدل کلاه لمه از پارچه شاین بسیار مرغوب تولید شده و در استفاده های مکرر لمه ها ثابت بوده و هیچ ریزشی نخواهد داشت
توربان لمه پلیسه زنانه رنگ زرد خردلی
توربان لمه ای زنانه از جنس پارچه پلیسه دار مدل گره ای؛ دوخت این مدل توربان به صورت فری سایز است و از پارچه شاین بسیار با کیفیتی تهیه شده است. امکان پوشیدن این مدل کلاه حجاب با شال و روسری نیز وجود دارد.
سوالات پرتکرار
برای خرید مدل های جدید توربان به صورت اینترنتی با روش های پرداخت متنوع از جمله پرداخت در محل می توانید از همین صفحه اقدام کنید. آرتینا دارای فروش حضوری توربان نیز در شهر یزد می باشد.
توربان به کلاه های پارچه ای گفته می شود که روی سر و مو ها را می پوشاند و بر خلاف دستمال سر احتیاجی به گره زدن ندارد.
نام دیگر آن کلاه حجاب است و موارد استفاده آن بیشتر در مهمانی ها مجالس و جشن ها است اما نمونه های ساده آن به عنوان یک سرپوش در محیط خانه نیز استفاده می شود.
علاوه بر موارد حجاب و مد، استفاده از توربان هنگام آرایش نیز گزینه خوبی برای جلوگیری از مزاحمت مو ها روی صورت می باشد.
اندازه دقیق پارچه مورد استفاده در دوخت توربان بستگی به نوع توربان، نوع پارچه مورد استفاده و مقدار چین دادن و مدل دادن پارچه می باشد . به طور کلی اندازه پارچه برای دوخت توربان زنانه حدودا یک مربع با طول 35 تا 40 سانتیمتر می باشد.
در مهمانی های دوستانه و رسمی و مجالس جشن و شادی مانند تولد ها و عروسی ها و همچنین برای پوشاندن موها هنگام آرایش صورت
مطالب

برای خرید توربان، انتخاب های مختلفی از لحاظ نوع پارچه وجود دارد: نخی، ریون، ساتن، مخمل، لمه و...


چند سالی می شود که پارچه و لباس های لمه در دنیای مد جایگاه خاصی پیدا کرده اند‌ و به دنبال آن اکسسوریهای لمه متنوعی نیز از این نوع پارچه های براق تولید می شوند. توربان لمه به دلیل جذابیت ویژه و درخششی که روی سر دارد از پرطرفدارترین کلاه حجاب های زنانه محسوب می شود.


پر استفاده ترین کلاه حجاب در میان بانوان با اختلاف توربان های مخمل هستند. از مشخصه های توربان مخمل نرمی و راحتی روی سر، دِ ‌مده‌ نشدن بعد از گذشت سال ها و شستشو و نگهداری راحت می باشد.


توربان مجلسی 

وجه تمایز توربان های مجلسی با دیگر توربان ها را می توان در استفاده از لوازم تزئیناتی و کار بیشتر روی آن جهت زیباسازی و هماهنگی با لباس های مجلسی دانست.

قیمت توربان دخترانه

برای خرید اینترنتی توربان حجاب و مشاهده قیمت توربان مجلسی صفحه خرید توربان در فروشگاه ارتینا را دنبال کنید

قیمت توربان ساده با جنس و ضخامت های گوناگون متفاوت است.

قیمت توربان دیجی کالا در مدل هایی مانند توربان شال دار توربان عروس و توربان های بافتنی می توانید قیمت های متنوعی داشته باشد.

برای دیدن قیمت توربان لمه و سفارش مدل های جدید کلاه لمه ای به فروشگاه ارتینا مراجعه نمایید.

قیمت توربان مخمل از 49000 تومان در ارتینا به بالا است و نمون هایی که مخصوص عروسی یا عقد هستند قیمت های بیشتری خواهند داشت.

خرید اینترنتی توربان حجاب از همیشه راحت تر است کافی است از میان انواع توربان های مجلسی و عروس و ساده همه مدل های را مقایسه کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.