فیلتر


تفنگ پول پاش

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
دستگاه پخش پول/ مانیگان Money Gun
دستگاه شاباش پول که در واقع یک تفنگ جادویی پول پاش است که می توان با قرار دادن اسکناس های فیک و یا واقعی در آن به صورت بارانی پول ها را شلیک کرد. به همراه بسته بندی این تفنگ یک بسته اسکناس دلاری رایگان نیز ارائه می شود.
تفنگ پول پاش طلایی +بسته 100تایی دلار جدید +3 عدد باتری قلمی
مانیگان طلایی که با نام تفنگ دلار پاش شناخته می شود که با قرار دادن اسکناس ها در داخل آن و شلیک کردن، با سرعت بالایی به طور مداوم اسکناس ها پرتاب می شوند. از مانیگان به عنوان دستگاه پول پاش عروسی، مراسم و جشن ها استفاده می شود.
تفنگ پول پاش صورتی +باتری و بسته  دلار فیک رایگان
دستگاه پول پخش کن یا همان پرتاب پول از برند supreme که به عنوان شاباش پاش در مهمانی ها و عروسی ها استفاده می شود. با قرار دادن پول داخل این مدل تفنگ پول پرت کن و فشار دادن ماشه تفنگ، اسکناس ها با سرعت زیاد از دهانه آن در هوا اسپری می شوند.
مانی گان supreme مشکی جدید | باتری و بسته دلار  رایگان
تفنگ سوپریم یا همان دستگاه شاباش پخش کن از وسایل پرطرفدار در مهمانی ها، جشن ها و عروسی ها است. در هنگام شلیک، اسکناس ها با سرعت به هوا اسپری شده و صحنه زیبا و هیجانی را ایجاد می کند. در این تفنگ به جای پول کاغذی می توان از اسکناس واقعی نیز استفاده کرد.
تفنگ پول پاش supreme | سه عدد باتری رایگان+ دلار 100 عددی
اسلحه پول پاش، (مانی گان) تفنگی جالب که با قرار دادن پول در آن شاهد شلیک زیبای اسکناس ها به صورت متوالی خواهید بود.به این تفنگ پرتاب پول، تفنگ شاباش پخش کن هم گفته می شود، و پای ثابت مهمانی ها، تولد ها، کلوپ های شبانه و دورهمی های دوستانه می باشد.

تفنگ پول پاش یا Money Gun وسیله‌ای است که برای پرتاب پول یا اسکناس استفاده می‌شود. این وسیله دارای ظاهری شبیه به یک تفنگ است.

در ابتدا، مخزن تفنگ پولپاش را با اسکناس‌ها پر می‌کنید. سپس با شلیک کردن، پول‌ها به صورت پراکنده و با سرعت بالا از دهانه آن پرتاب می شوند.

تفنگ پول پاش بیشتر برای جشن‌ها، عروسی ها،مهمانی‌ها، رویدادهای اجتماعی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.