فیلتر


کیف، جعبه و استند جواهرات

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
جعبه/کیف جواهرات، بدلیجات و اکسسوری جدید
جعبه جواهرات مسافرتی، نظم دهنده و نگهدارنده طلا و زیورآلات با پارتیشن داخلی و تعبیه جای مخصوص انگشتر و گوشواره. این جعبه اکسسوری دخترانه گزینه ای مناسب برای هدیه دادن می باشد.
کیف زیورآلات و طلا/ چرمی فانتزی دخترانه و زنانه
جعبه جواهرات چرمی با طراحی لاکچری، گزینه ای ایده آل برای نگهداری طلا و بدلیجات. جنس داخل این کیف از مخمل نرم است و برای هدیه دادن در مناسبت های مختلف نیز توصیه می شود.
کیف مخصوص حمل طلا زیورآلات بدلیجات/ مشکی
جعبه جواهرات جدید با تقسیم بندی و پارتیشن های مجزا برای جای دادن اکسسوری و زیورآلات مختلف که جنس لایه بیرونی از چرم مصنوعی و لایه داخلی از مخمل نرم می باشد. این جعبه طلا و جواهر را می توان به عنوان یک وسیله کاربردی و با ارزش در مناسبت های مختلف هدیه داد.
جعبه جواهرات لاکچری/ کیف نگهداری طلا و بدلیجات
جا جواهراتی فانتزی و شیک با قسمت های مختلف شامل: جا انگشتری، جای دستبند، جای پیرسینگ و سایر اکسسوری های کوچک.قسمتی از پارتیش های این کیف جواهر مسافرتی قابل برداشتن برای گذاشتن وسایل بزرگتر نیز می باشد.
جا جواهراتی دخترانه زنانه | کیف مسافرتی طلا و جواهرات
جعبه طلا، بدلیجات و اکسسوری لاکچری با بخش های مختلف جهت قرار دادن گردنبند، دستبند، جا انگشتری، جیب و پارتیشن های تقسیم که می توان برای جای دادن لوازم بزرگتر آن را بیرون آورد. ابعاد این کیف طلا و جواهرِ شیک، کوچک و مناسب قرار دادن در کیف و چمدان می باشد.
کیف/ جعبه جواهرات فانتزی دخترانه زنانه (طلا و زیورآلات)
کیف جواهرات جدید شامل جا انگشتری، جای گردنبند، دستبند و النگو و پارتیشن هایی که قابل جدا شدن و بیرون آوردن را دارد. این کیف جای جواهرات مخصوص طلا، نقره، بدلیجات و سایر اکسسوری ها و زیورآلات می باشد.
کیف جواهرات لاکچری فانتزی زیپ دار و مسافرتی
جعبه جواهرات دخترانه شیک از چرم مصنوعی با فضای داخلی پارتیشن بندی شده مناسب انگشتر، دستبند، گردنبند و سایر جواهرات. این مدل کیف جواهرات مسافرتی ابعاد مناسبی داشته و وزن آن حدود 100 گرم است که حمل راحتی داشته و می توان داخل کیف دستی و چمدان جای داد.