پرفروش ترین بانداناها
دستمال سر باندانا طرح بته جقه
دستمال گردن و سر مردانه و زنانه مدل بته چقه، که از نماد های اصیل ایرانی در صنعت پوشاک و از قدیم در لباس افراد ثروتمند و درباریان استفاده می شده،.برای بستن دستمال سر روش های بسیار متنوعی است،در بخش ویدئو نحوه بستن باندانا به کیف را می توانید مشاهده نمایید
باندانا(دستمال سر و گردن) طرح ستاره ای
باندانا از جمله اکسسوری های پرکاربرد در دنیای مد و فشن به شمار می رود که البته کاربردهای فراوان و روش های بستن متنوعی نیز دارد،از این مدل دستمال سر ها در فعالیت های روزمره و ورزشی مانند کوهنوردی و دوچرخه سواری نیز استفاده می شود
دستمال سر جدید اسکلتی مدل Skeletal
باندانا یا همان دستمال مربعی پارچه ای با جنس تمام نخی که با چاپ یکطرفه طرح های مختلف بر روی پارچه یک اکسسوری فشن و کاربردی به حساب می آید.این دستمال سر و گردن تزئینی به عنوان آویز کیف، سربند_هدبند، مچ بند، بازوبند و ... استفاده می شود تا شما را خاص تر کند
باندانا فشن و اسپرت قرمز طرح ستاره ای
یکی از جدیدترین ترند های روز، استفاده از باندانا با روسری به صورت هد بند و دستمال سر می باشد؛ همچنین گره زدن باندانا به عنوان دستمال گردن، آویز کیف و کوله، مچ بند و ... یک اکسسوری ترند و خاص در بین جوانان می باشد که طرفداران زیادی دارد.
دستمال سر اسکارف مدل RT22
دستمال سر اسکارف مدل RT22
%5 60,000
57,000 تومان
باندانا یا دستمال سر همه کاره که برای بستن دور دست، گردن، سر و استفاده به عنوان دستمال تزئینی برای گره زدن به کیف، کوله پشتی و کلاه استفاده می شود. و از اکسسوری های کاربردی در انواع ورزش ها و رقص نیز می باشد.
باندانا نخی طرح صلیب مشکی
باندانا نخی طرح صلیب مشکی
%11 62,000
55,000 تومان
باندانا سر و گردن مربعی 50 سانتی با طرح صلیب یا چلیپا که رنگ سیاه و جنس نخی قابل شستشو دارد مناسب مجالس غیررسمی و محافل دوستانه است. روش‌های مختلفی برای بستن آن وجود دارد که برای آگاهی بیشتر توضیحات محصول را ملاحظه نمایید.
دستمال سر طرح اسکلت نخی دخترانه و پسرانه
باندانا اسپرت مردانه و زنانه با چاپ زیبا و پرحجم اسکلت دار
باندانا طرح گربه فانتزی مشکی
باندانا دخترانه با طرحی از انبوه گربه ها در کنار هم،این مدل باندانا را می توانید به دور دست، گردن و یا سر ببندید و به دلیل طرح یک دست آن در تمام محیط پارچه، بدون در نظر داشتن اینکه طرح در کجا قرار می گیرد به راحتی می توانید تا بزنید
دستمال سر اسکلتی طرح جمجمه مدل RT-B02
دستمال سر از اکسسوری خاص در دنیای مد و لباس بوده که به شکل های مختلفی بسته می شود و در استایلینگ اسپرت می توان از آن به عنوان باندانای سر، باندانا حجاب، باندانا دست و کاربردهای فراوان دیگر استفاده کرد.
دستمال سر قرمز طرح جمجمه مدل 4 گوش
دستمال سر پارچه ای یکی از به روزترین اکسسوری های تزئینی چندکاره مناسب دختران و پسران ؛ این دستمال سر اسکلت دار 50 *50 را می توان بسته به سلیقه ی خود به سر، گردن، بازو، مچ و ... گره زده و استایل و تیپ خود را به راحتی جذاب تر کنید.
باندانا طرح بته جقه دخترانه پسرانه| باندانا قرمز تهیونگ
باندانا بته جقه تهیه شده از نخ با بهترین کیفیت و چاپ ثابت که از کاربردهای آن، استفاده در زیر شال و روسری و همچنین به عنوان مچ بند، دستمال سر و هدبند نیز کاربرد دارد.این نوع باندانا ها از ترندهای روز در پوشاک است.
باندانا طرح اسکلت و جمجمه be3
باندانا نخی با رنگ ثابت و چاپ ماندگار علاوه بر کاربردهای گوناگون قابلیت استفاده به عنوان عرق گیر و پوشاندن سر و صورت برای جلوگیری از تابش آفتاب به پوست را نیز دارد.
پرفروش ترین اسکارف ها
اسکارف بدون طرح اسپرت ساده مشکی ضخیم
دستمال سر و گردن ساده بدون طرح مناسب تمام سنین (سه سال به بالا)،کاملا کشی و لوله ای شکل که از یک طرف دوخت شده و مناسب انواع رشته های ورزشی مثل:اسکیت و اسکی،دوچرخه و موتور سواری،کوهنوردی و قابل استفاده در هنگام آلودگی و گردو غبار
اسکارف روی صورت، سر و گردن طرح کهکشانی
اسکارف فشن و زیبای اسپرت بدون آبرفت، درز و دوخت و کاملا کشی که محافظی برای گرد و غبار، باد، سرما و نور خورشید می باشد. از این اسکارف کشی به عنوان هدبند برای مردان و زنان در باشگاه ها و فعالیت های ورزشی استفاده می شود.
اسکارف روسری ورزشی دخترانه و پسرانه (سربند اسپرت)
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه از اکسسوری های کاربردی است که روی سر، گردن و دست بسته می شود. این اسکارف دخترانه چندکاره، با کشسانی زیاد و با الیاف سبکی که دارد هیچ گونه فشاری را روی سر و گردن وارد نمی کند. و از کودکی تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
دستمال سر ورزشی زنانه  /مردانه (اسکارف گردن و سر)
ترکیبی از رنگ های گرم و نسبتا تیره با طرح شاخ و برگ های درخت بر روی این اسکارف طرح دار استفاده شده است. کلاه اسکارف ورزشی از جدیدترین اکسسوری های تزئینی و کاربردی مناسب استفاده تمامی سنین بوده و با توجه به جنس خاصی که دارد به راحتی قابل شستشو می باشد.
اسکارف طرح چریکی/ کامپیوتری سورمه ای (چهار فصل)
باندانا ورزشی یا همان اسکارف سر دخترانه و پسرانه با کاربردهای فراوان در ورزش و فعالیت های روزمره. همچنین به عنوان یک اکسسوری همه کاره در استایل های اسپرت نیز استفاده می شود. از این مدل اسکارف پسرانه می توان به عنوان سربند و هد بند ورزشی استفاده کرد.
اسکارف شب نما مدل اسکلتی (دستمال سر و گردن اسپرت )
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت با چاپ ثابت و خاصیت کشسانی زیاد که می توان آن را به عنوان دستمال گردن، ماسک صورت، هدبند و ... استفاده کرد.به واسطه خاصیت فلورسنت این اسکارف پسرانه، در شب نور سبز رنگی را از خود ساطع می کند که جلوه ویژه ای خواهد داشت.
دستمال سر و گردن اسکارف ساده صورتی
اسکارف زنانه ساده و خام رنگ صورتی، بدون درز، دوخت و کاملا کشی. این مدل اسکارف های ساده مناسب اکثر سلیقه ها بوده و با بیشتر استایل های ورزشی و اسپرت ست می شود. کاربرد این اسکارف های جادویی بسیار متنوع است و در اکثر ورزش ها استفاده می شود.
اسکارفیس ورزشی چند کاره, اسکارف سر دخترانه و پسرانه
دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه که در اکثر رشته های ورزشی مانند تنیس، دوچرخه سواری و همچنین در حین حرکات بدنسازی در باشگاه ها نیز قابل استفاده است. کاربرد این مدل دستمال سر های ورزشی بسیار متنوع و استفاده از آن ها برای تمام سنین ساده و راحت می باشد.
اسکارف ماسک صورت طرح پرچم آمریکا
دستمال گردن دخترانه و پسرانه اسپرت مدل پرچم از جمله اسکارف های گردنی همه کاره ای است که کاربرد های فراوانی در ورزش و کارهای روزمره دارد. این مدل اسكارف ورزشي را می توان به عنوان کلاه، بستن دور دست (مچ بند)، عرق گیر و همچنین ماسک صورت استفاده کرد.
دستمال سر و گردن اسپرت (ورزشی-کوهنوردی) مدل RT-B03
اسکارف طرح اسکلت، یک اکسسوری غیر رسمی و ساده اما پرکاربرد که از سر، صورت و گردن شما در برابر آفتاب و آلودگی هوا محافظت می کند این مدل اسکارفِ پارچه ای خفن بسیار راحت و سبک بوده و برای فعالیت های ورزشی،کوهنوردی، اسکیت و بدنسازی مناسب می باشد.
دستمال سر و گردن شب نما جوکری
دستمال سر و گردن شبرنگ با طرح و چاپ ثابت صورت جوکری خونی که با برخورد نور به آن، در تاریکی حالت فلورسنت خواهد داشت.
دستمال گردن و اسکارف سر پارچه ای کشی
دستمال گردن کوهنوردی و ورزشی با کاربردهای متنوعی مانند: سربند، گردنبند، کلاه بدون لبه، کلاه مدل دزدان دریایی، کش مو و... با قابلیت تطبیق پذیری برای انواع شرایط آب هوایی مانند: طوفان، آفتاب تابستان، ورزش و پیاده روی شبانه، اسکی در زمستان و...