فیلتر


اسکارف

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
دستمال سر و دستمال گردن نخی مدل BS9
باندانا، دستمال پارچه ای مربعی شکلی که امروزه جایگاه ویژه ای در بین ورزشکاران و همچنین دوستداران مد و فشن باز کرده است،علاوه بر زیبایی و استفاده های روزمره، در رشته های مختلف ورزشی مثل کوهنوردی،طبیعت گردی ، دوچرخه سواری و.. قابل استفاده می باشد
باندانا طرح اسکلت و جمجمه مدل be8
دستمال سر و گردن پارچه ای نخی به شکل مربع با رنگ و چاپ ثابت دارای تصویر اسکلت های انتزاعی که می توان از آن به بیش از 12 مدل شامل دستمال سر ،سر بند،آویز کیف ، بازو بند و ...استفاده نمود.طرفداران این بانداناهای اسکلتی ،جوانانی با استایل های رپری و فشن هستند
دستمال سر پسرانه دخترانه اسپرت طرح جوکر و اسکلت
بستن دستمال سر در میان خانم ها و آقایان به ویژه جوانانی که علاقه مند به مد و استایل های روز هستند بیشتر رواج داشته و در این میان دستمال سر های چهار گوش معروف به باندانا که با چاپ های مختلف و طرح های گوناگونی ارائه می شوند از پرطرفدارترین ها محسوب می شوند.
دستمال سر گردن | دستمال مچ بند پارچه ای ورزشی پسرانه دخترانه
اسم دستمال سر کوهنوردی یا سربند کوهنوردی که با نام اسکارف یا باف شناخته می شود. این مدل دستمال مچ بندها کاربرد های زیادی دارند از کلاه گرفته تا هد بند و چشم بند و ماسک که بیشتر حین فعالیت های ورزشی استفاده می شوند.
دستمال سر و گردن باندانا طرح بازی مرکب Squid Game
دستمال سر چند منظوره با طرح اسکلتی و شخصیت های سریال بازی مرکب. مدل های فانتزی و گنگ از انواع دستمال سر و گردن جزء پرطرفدارترین مدل ها هستند و کاربرد و نحوه استفاده متنوعی برای دختران و پسران دارند.
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت چاقو فلورسنت
ماسک اسکارف شبرنگ اسکلتی با طرح خفن و ترسناک و خاصیت شب تاب بودن. قسمت های سفید در این مدل دستمال سر و گردن خاصیت فلورسنت داشته و بعد از جذب نور، در تاریکی نور سبز رنگ زیبایی خواهند داشت.
اسکارف مدل اسکلت (اسکارفیس شبرنگ صورت)
اسکارف اسکلت مردانه و زنانه با بافت متراکم و کشسانی بالا به شکل لوله ای دوخته شده است و کاربرد های مختلفی مثل دستمال سر و گردن ،ماسک و... دارد. در هنگام شب طرحِ روی این اسکارف به دلیل خاصیت شبرنگی روشن میشود و جلو ویژه ای به استایل شما می دهد.
دستمال سر و گردن ارزان اسکلتی سبک هیپ هاپ
دستمال سر و گردن 11 کاره که به اسکارف های ورزشی شهرت دارند و می توان استفاده های گوناگونی را در ورزش و مکان های مختلف از آن ها داشت. از مهتمرین کاربردها: دستمال گردنی، پیشانی بند، سر بند و مو بند، کلاه، مچ بند ورزشی و...
دستمال سر ورزشی ساده و تک رنگ زنانه و مردانه
دستمال صورت پسرانه و دخترانه رنگ سبز کلاسیک برای استفاده حین ورزش و فعالیت های روزمره که به عنوان سربند پارچه ای، مچ بند، صورت پوش، دستمال گردن و... کاربرد دارد.
دستمال سر و گردن کوهنوردی دوچرخه سواری و ورزشی
سربند پارچه ای اسپرت از انواع دستمال گردن مردانه و زنانه ورزشی با کاربردهای گوناگون روی سر، دست و گردن. این نوع دستمال سر و گردن های جدید با نام اسکارف 12 کاره نیز شناخته می شوند.
دستمال سر و گردن  دخترانه و پسرانه چند کاره طرح ترمه
دستمال سر و گردن چند کاره کوهنوردی دوچرخه سواری نخی با کشسانی زیاد از تمام جهات، وزن بسیار کم، شستشوی راحت با خشک شدن سریع . از این مدل اسکارف برای تمام سنین زن و مرد قابل استفاده می باشد. (3سال به بالا)
اسکارف طرح ساده تک رنگ دخترانه و پسرانه تمام سنین
اسکارف ورزشی ساده نخی از سری دستمال سر و گردن های لوله ای که دور گردن قرار گرفته و به حالت های مختلفی استفاده می شود. از این مدل اسکارف گردن ها در ورزش های فضای باز مانند اسکی، کوهنوردی، تنیس و همچنین در باشگاه های بدنسازی استفاده می شود.
دستمال سر اسکارفی پسرانه طرح نظامی/ چریکی
دستمال سر و گردن دوچرخه سواری، کوهنوردی، طبیعت گردی و قابل استفاده در همه رشته های ورزشی با طرح استتاری و ارتشی سبز رنگ. این مدل دستمال سر و گردن مردانه برای تمام سنین قابل استفاده است و خاصیت کششی زیاد و خشک شوندگی سریعی دارد.
دستمال سر و گردن اسکارف پسرانه دخترانه اسکلت
دستمال سروگردن اسکلت از دسته اسکارف های چند کاره که با کاربردهای زیاد در انواع رشته های ورزشی مانند کوه نوردی و دوچرخه سواری و همچنین باشگاه های ورزشی. این نوع دستمال های ورزشی را می توان به عنوان مچ بند روی دست نیز استفاده کرد.
اسکارف بدون طرح اسپرت ساده مشکی ضخیم
دستمال سر و گردن ساده بدون طرح مناسب تمام سنین (سه سال به بالا)،کاملا کشی و لوله ای شکل که از یک طرف دوخت شده و مناسب انواع رشته های ورزشی مثل:اسکیت و اسکی،دوچرخه و موتور سواری،کوهنوردی و قابل استفاده در هنگام آلودگی و گردو غبار
اسکارف طرح ساده طوسی | ورزشی و کوهنوردی
دستمال سر و گردن زنانه مردانه مدل ساده تک رنگ قابل استفاده به عنوان مچ بند، اسکارف کلاهی، ماسک ورزشی، هدبند و بسیاری کاربردهای دیگر. این مدل اسکارف ورزشی ساده تا حد زیادی کشسانی دارد و برای بازه سنی 3 سال تا بزرگسال قابل استفاده است.
دستمال صورت ورزشی | اسکارف همه کاره اسپرت
دستمال سر دوچرخه سواری، کوهنوردی ،اسکی و قابل استفاده در بسیاری از ورزش ها و فعالیت های کاری و تفریحی. از این اسکارف ها با عنوان دستمال پیشانی و مچ بند پارچه ای نیز استفاده می شود و برای همه سنین و دختر و پسر قابل استفاده می باشد.
اسکارف طرح اسکلت اسپرت (سر صورت و گردن)
دستمال سر و گردن مردانه و پسرانه جدید با طرح فیس اسکلتی و پارچه کشی، مناسب استفاده در چهار فصل سال از کودکی تا بزرگسال. روش های متنوعی برای بستن این نوع اسکارفیس ها وجود دارد که می توان در هر فعالیت و ورزشی از آن استفاده کرد.
دستمال سر برای باشگاه و انواع ورزش ها طرح رنگی جدید
روسری کوهنوردی زنانه مردانه پوشش سر، گردن و صورت. مناسب برای فعالیت های فضای باز مانند دوچرخه سواری ، کوهنوردی ، پیاده روی و... اسکارف ماسک کشی بدون دوخت، قابل استفاده در حالت های مختلف با کاربردهای گوناگون مانند کلاه، ماسک، هدبند، موبند، سربند، و..
دستمال گردن و اسکارف سر پارچه ای کشی
دستمال گردن کوهنوردی و ورزشی با کاربردهای متنوعی مانند: سربند، گردنبند، کلاه بدون لبه، کلاه مدل دزدان دریایی، کش مو و... با قابلیت تطبیق پذیری برای انواع شرایط آب هوایی مانند: طوفان، آفتاب تابستان، ورزش و پیاده روی شبانه، اسکی در زمستان و...
دستمال سر و گردن مردانه زنانه طرح HIGHWAY
دستمال سر و گردن همه کاره، بدون دوخت و درز ،پارچه کشی با شستشوی راحت و خشک شوندگی سریع، وزن سبک و جنس نرم، مقاوم در برابر باد،گرد و خاک و آلودگی. این دستمال سر و گردن پسرانه قابل استفاده برای تمام سنین در انواع رشته های ورزشی و فعالیت های روزمره را دارد.
دستمال سر اسکارف ورزشی دخترانه و پسرانه
اسکارف طرح دار کشی از جدیدترین انواع دستمال سر کوهنوردی که به عنوان اسکارف اسکی، اسکارف دوچرخه سواری و بسیاری از ورزش ها و فعالیت های ورزشی و روزمره کاربرد دارد. همچنین می توان به عنوان سربند ورزشی دخترانه و پسرانه نیز استفاده کرد.
کلاه اسکارف زمستانی مردانه و زنانه طرح چریکی اسپرت
اسکارف گرم زمستانه با لایه داخلی فوتر و بند کشی که می توان در حالت اسکارف دور گردن قرار داد و همچنین با کشیدن بند آن به کلاه تبدیل کرد و با توجه به کشی بودن برای سنین 6 ساال تا بزرگسال برای دختر و پسر قابل استفاده است.
باندانا دستمال سر دخترانه پسرانه اسپرت طرح بته جقه
باندانا مشکی جدید با طرح پرطرفدار بته جقه مناسب استفاده در 4 فصل سال با کاربردهای گوناگون به عنوان دستمال گردن، دستمال سر، مچ بند، هدبند و... این مدل دستمال سرهای چهار گوش به عنوان روسری بچه گانه نیز استفاده می شود.
اسکارف اسکلت پسرانه و دخترانه پارچه ای طرح خفن جمجمه ای
ماسک اسکارف اسکلت جادویی چند کاره که به عنوان دستمال سروگردن اسپرت در ورزش هایی مانند اسکی، تنیس، کوهنوردی، دوچرخه سواری و... استفاده می شود. از این طرح اسکارف ورزشی پسرانه و دخترانه به عنوان پوشش صورت و دهان در هالووین نیز استفاده می شود.
اسکارف رنگی صورت سر و گردن مردانه زنانه طرح ستاره ای
اسکارف دوچرخه سواری کوهنوردی و به طور کلی ورزشی، که قابل استفاده در تمامی رشته های ورزشی می باشد و به دستمال سر و گردن شهرت دارد. این مدل اسکارف لوله ای، کشی و فری سایز بوده و در تمام فصول و برای همه سنین قابل استفاده می باشد.
دستمال گردن و سر طرح کهکشانی چند کاره دخترانه و پسرانه
دستمال سر و گردن دخترانه و پسرانه جدید اسپرت، مناسب کوهنوردی و انواع ورزش های مختلف و فعالیت های روزمره در محیط کار. این مدل دستمال صورت و سر ها کشی بوده با قابلیت های و روش های فراوان بستن روی سر و صورت و گردن و دست و از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
اسکارف دستمال گردن اسپرت رنگی طرح دار
اسکارف تابستانی و چهار فصل پارچه ای، سبک با کشسانی بالا با کاربردهای فراوانی مانند دستمال صورت، دستمال گردنی ورزشی، سربند ورزشی و... این مدل اسکارف رنگی جدید از لوازم ضروری در ورزش هایی مانند کوهنوردی طبیعت گردی و بادی بیلدینگ می باشد.
اسکارف دستمال گردن پسرانه و دخترانه مدل لوله ای طرح فشن
دستمال گردنی پسرانه و دخترانه پارچه ای با طرح ترکیبی جمجمه و نماد های ترند با زمینه مشکی که علاوه بر جنیه تزئینی در مد، به عنوان اسکارف موتورسواری، اسکارف کوه، اسکارف طبیعت گردی و دیگر رشته های ورزشی استفاده می شود.
دستمال سر دخترانه ورزشی رنگی (اسکارف گردنی)
دستمال کوهنوردی یا همان اسکارف سر و گردن چند کاره با قابلیت های فراوان و حالت های مختلف بستن روی سر، گردن و دست. از این مدل دستمال سر و گردن ها در امور مختلف روزانه و رشته های مختلف ورزشی به خصوص باشگاه های ورزشی استفاده می شود.
اسکارف فلورسنت شبرنگ دخترانه و پسرانه چهار فصل
اسکارف شبرنگ طرح جدید و اسپرت که به صورت گردنی استفاده می شود و با حالت کشی که دارد از کودک تا بزرگسال (8سال به بالا) قابل استفاده است.این مدل دستمال سروگردن های شبنما در تاریکی حالت بلک لایت زیبایی دارد و در مراسم و جشن ها، هالووین و... پرکاربرد می باشد.
اسکارف طرح ارتشی چریکی (دستمال سر و گردن کامپیوتری)
اسکارف چریک مردانه و زنانه طرح کامپیوتری که در طبیعت گردی، شکار، کوهنوردی و دیگر ورزش ها کاربرد های زیادی دارد. از این نمونه اسکارف ارتشی برای استتار و هم رنگ شدن با طبیعت در فعالیت های نظامی و شکار استفاده می شود.
اسکارف طرح ساده زرشکی پسرانه و دخترانه
ماسک اسکارف ساده ورزشی با انواع مدل بستن و استفاده های گوناگون در محیط های مختلف ورزشی. کاربرد اصلی این نوع دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه به عنوان دستمال گردن است که می توان با بالاتر آوردن آن تا روی دهان و بینی را هم پوشاند.
روسری مخصوص ورزش مردانه و زنانه طرح بته جقه
دستمال سر برای کوهنوردی و انواع ورزش های تابستانی و چهار فصل با حالت کششی زیاد، وزن کم و کاربرد و روش های بستن فراوان. یکی از کاربردهای این مدل اسکارف دخترونه و پسرونه بستن دور مچ دست است که به عنوان مچ بند اسپرت استفاده می شود.
کلاه اسکارف زنانه و پسرانه مشکی طرح لویی ویتون
کلاه مدل اسکارف ،اسپرت و بند دار که از بچه گانه تا بزرگسال قابل استفاده بوده، دو لایه و مناسب پاییز و زمستان می باشد. این مدل کلاه های اسکارف که به اسکارف کلاه شو معروف هستند به عنوان شال گردن رینگی نیز کاربرد دارند.
دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه (اسکارف ورزشی) طرح چهارخونه قرمز
دستمال سروگردن کوهنوردی طرح جدید اسپرت قابل استفاده برای تمام فصول و همه سنین که با توجه به کشی و فری سایز بودن کاربردهای متنوعی در انواع ورزش ها مانند کوهنوردی دوچرخه سواری طبیعت گردی کویر نوردی ... دارد.
فیس ماسک اسکارفی شب نما نخی مردانه و پسرانه
اسکارف فلورسنت یا شبرنگ که بعد از قرار گرفتن در معرض نور، درخشش زیبایی در تاریکی با نور سبز خواهد داشت. این مدل اسکارف های شب نما کشی و فری ساز بوده و برای نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده است
اسکارف سر دخترانه صورتی ساده (کوهنوردی، ورزشی، اسپرت)
روسری اسکارف ورزشی زنانه و دخترانه بدون طرح و ساده قابل استفاده به عنوان سربند دخترانه، هدبند، دستمال گردن ورزشی، روسری کوهنوردی ... از این مدل اسکارف های پارچه ای در 4 فصل سال و از سنین کودکی تا بزرگسالی استفاده می شود.
کلاه اسکارف زنانه و مردانه (ماسک سر و گردن 11 کاره)
اسکارف ورزشی زنانه جدید مناسب تمام فصول و قابل استفاده در انواع ورزش های تابستانی و زمستانی. این اسکارف های کلاه شونده قابل شستشو، قابل تنفس با خشک شوندگی سریع و کاربردهای فراوانی مانند ماسک طوفان و باد، دستمال گردن، هدبند ورزشی ... را دارند.
اسکارف فیس اسکلت سیگاری پسرانه دخترانه
اسکارف گیمینگ و ورزشی طرح اسکلتِ خفن از جدیدترین نمونه های اسکارف سر و صورت پسرانه است که با وزن کمی که دارد برای استفاده در ورزش و همچنین به عنوان ماسک دهان و بینی برای آلودگی و گرد و غبار نیز استفاده می شود.
اسکارف دخترانه فانتزی طرح love (دستمال سر ورزشی)
اسکارف زنانه ورزشی با طراح های زیبای دخترانه مناسب استفاده به عنوان دستمال گردن اسپرت و همچنین به عنوان کلاه توربان ورزشی در باشگاه، کوهنوردی، دوچرخه سواری که می توان با حالت های مختلفی مثل کش مو، هدبند و سربند ورزشی نیز استفاده کرد.
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه طرح اسپرتی فشن lobster
دستمال اسکارف با طراحی جدید مناسب دختران و پسران جوان و گزینه ای ایده آل برای استفاده در ورزش هایی مانند کوهنوردی صخره نوردی اسکی تنیس و سایر ورزش ها که از کاربردهای آن می توان به عرق گیر، محافظ در برابر باد، سرما، گرما و نور خورشید اشاره کرد.
روسری ورزشی زنانه و مردانه (دستمال سر ورزشی) طرح کهکشانی
کلاه روسری ورزشی دخترانه و پسرانه که یک دستمال اسپرت همه کاره برای انواع رشته های مختلف ورزشی محسوب می شود. این مدل اسکارف ها فقط مخصوص ورزش نیستند و می توان به عنوان دستمال گردن، مچ بند یا دستمال سر در همه مکان ها و با اکثر لباس های روزمره استفاده کرد.
اسکارف طرح اسکلت و جمجمه پارچه ای چند کاره اسپرت
دستمال گردن مردانه اسپرت مدل اسکارفیس اسکلتی با قابلیت تغییر کاربردهای متنوع از جمله کلاه، دستمال سر، ماسک، چشم بند، هدبند، تل مو، کش مو، مچ بند... همراه با روش های مختلف بستن که هم برای مردان و هم زنان در همه فعالیت های روزمره و ورزشی استفاده می شود.
دستمال سر ورزشی زنانه و مردانه (اسکارف سر و صورت و گردن)
دستمال سر و گردن کوهنوردی که به دستمال های باف نیز معروف است و از دسته اسکارف های همه کاره ورزشی است که مناسب تمام سنین در هر رشته ورزشی می باشد. یکی از کاربرد های این محصول استفاده به عنوان صورت بند پسرانه و دخترانه می باشد.
دستمال سر کشی دخترانه و پسرانه اسپرت طرح بیلی ایلیش
اسکارف بیلی آیلیش از مدل های ترندِ دستمال سر ورزشی دخترانه و پسرانه است که از پارچه مقام و بادوام در برابر شستشو با کشسانی مناسب تولید شده است. این دستمال های همه کاره مناسب استایل های اسپرت و خیابانی و هم چنین استفاده در رشته های مختلف ورزشی می باشد.
اسکارف صورت و سر و گردن طرح جدید فانتزی دخترانه
دستمال گردن زنانه اسپرت که با نام های روسری کوهنوردی و اسکارف شناخته می شود. دستمال سر اسپرتی که روش های بستن زیادی به اعضای مختلف بدن دارد و از پرکاربردترین لوازم ورزشی برای مردان و زنان در فصول و مکان های مختلف می باشد.
دستمال سر فانتزی دخترانه و زنانه و بچه گانه طرح کارتونی (4فصل)
اسکارف بچه گانه و بزرگسال با طرح های انیمیشنی و شادِ فانتزی که برای تمام سنین دخترانه و پسرانه قابل استفاده است. این مدل دستمال سر برای ورزش، تفریح، کوهنوری و ست کردن با لیاس و استایل های خیابانی مناسب می باشد.
اسکارف طرح اسکلت اسپرت زنانه مردانه بچه گانه (بدون درز)
اسکارف فیس اسکلتی جدید با طرح شلوغ جمجمه ای که یک دستمال سر همه کاره محسوب می شود. این مدل اسکارف اسکلت سبک، کشی و بدون دوخت می باشد و در انواع ورزش ها مانند اسکیت، باشگاه بدنسازی، دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهنوردی استفاده می شود.
اسکارف bts دخترانه و پسرانه طرح جدید اسپرت
اسکارف لاکچری با طرحی از اسامی و لوگو بی تی اس که جزء دستمال سر های 11 کاره ای است که به حالت های مختلف روی سر و صورت و دست بسته می شود. از این دستمال سر برای باشگاه ها و سالن های ورزشی و ورزش هایی که در معرض آفتاب، باد و سرما قرار دارند استفاده می شود.
کلاه سه کاره اسکارفی زمستانی دخترانه و پسرانه مدل ستاره
کلاه گردنی زنانه و مردانه لب خز با قابلیت استفاده به عنوان اسکارف، شال گردن و ماسکِ صورت که با بستن بندِ کشی آن به کلاه تبدیل می شود. این مدل کلاه شیطونی با توجه به فری سایز بودن آن برای کودکان از 6 سال تا بزرگسال (زن و مرد) قابل استفاده می باشد.
اسکارف جدید دخترانه و پسرانه طرح گاوی
اسکارف برای باشگاه، کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیاده روی و بسیاری از ورزش ها و فعالیت های روزمره کاربرد دارد که می توان آن را با حالات و کاربردهای مختلفی استفاده کرد. این مدل اسکارف با تم سفید مشکی از جدیدترین مدل های اسکارف ورزشی دخترانه و پسرانه می باشد.
اسکارف ماسک صورت طرح پرچم آمریکا
دستمال گردن دخترانه و پسرانه اسپرت مدل پرچم از جمله اسکارف های گردنی همه کاره ای است که کاربرد های فراوانی در ورزش و کارهای روزمره دارد. این مدل اسكارف ورزشي را می توان به عنوان کلاه، بستن دور دست (مچ بند)، عرق گیر و همچنین ماسک صورت استفاده کرد.
کلاه اسکارف پسرانه و دخترانه لب خز طرح ستاره
اسکارف زمستانی دو لایه خز دار که با بستن بند کشی انتهای آن تبدیل به کلاه اسپرت شده و به کلاه چند کاره معروف است. این مدل اسکارف های پشمی کاربرد شال گردن، کلاه، اسکارف و دستمال گردن زمستانی را به صورت یک جا دارند.
اسکارف دوچرخه سواری، کوهنوردی ورزشی، فانتزی طرح نقاشی آبرنگ
اسکارف ماسک صورت پارچه ای طرح آبرنگی با کاربردهای فراوانی مانند بستن دور دست، سر و گردن و استفاده به عنوان هد بند ورزشی دستمال گردن و کلاه ورزشی. از این اسکارف ها در باشگاه های ورزشی به عنوان عرق گیر سر و صورت نیز استفاده می شود.
اسکارف اسپرت دخترانه و زنانه طرح دار نخی
دستمال سر کشی همه کاره با طرح فانتزی دخترانه مناسب بستن دور گردن، مچ دست، سر و صورت که در همه ورزش های سالنی و محیط بیرون کاربرد دارد. این مدل اسکارف ورزشی زنانه را می توان به عنوان سربند ورزشی و تل مو حین ورزش استفاده کرد.
اسکارف دست سر صورت و گردن طرح اسکلتی پانیشر
اسکارف اسکلتی پارچه ای، نسبتا ضخیم و بلند با طول 48 و پهنای 25 سانتیمتر که به خوبی سر و گردن و صورت را پوشش می دهد. این مدل اسکارف طرح دار برای چهار فصل سال و در ورزش ها و فعالیت های مختلف از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
دستمال سر اسپرت دخترانه و پسرانه طرح الین
جدیدترین مدل اسکارف طرح دار معروف به اسکارف 11 کاره ورزشی، از این مدل اسکارف دخترانه و پسرانه به دلیل خاصیت کشی و ابعاد مناسبی که دارد می توان به عنوان اسکارف بچه گانه برای کودکان نیز استفاده کرد.
دستمال سر و گردن اسکارف ساده صورتی
اسکارف زنانه ساده و خام رنگ صورتی، بدون درز، دوخت و کاملا کشی. این مدل اسکارف های ساده مناسب اکثر سلیقه ها بوده و با بیشتر استایل های ورزشی و اسپرت ست می شود. کاربرد این اسکارف های جادویی بسیار متنوع است و در اکثر ورزش ها استفاده می شود.
اسکارف گردن سر و صورت طرح nasa
اسکارف نخی ضخیم که به اسکارف 11 کاره شهرت دارد و مناسب طبیعت گردی، کوهنوردی و انواع ورزش های داخل سالن و فضای باز است. این مدل دستمال سر و گردن ورزشی طرح ناسا کاملا کشی و مناسب دختران و پسران در تمام سنین می باشد.
اسکارفیس ورزشی چند کاره, اسکارف سر دخترانه و پسرانه
دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه که در اکثر رشته های ورزشی مانند تنیس، دوچرخه سواری و همچنین در حین حرکات بدنسازی در باشگاه ها نیز قابل استفاده است. کاربرد این مدل دستمال سر های ورزشی بسیار متنوع و استفاده از آن ها برای تمام سنین ساده و راحت می باشد.
اسکارف سر دخترانه و پسرانه طرح هری پاتر
اسکارف اسپرت یا همان دستمال گردن کوهنوردی و ورزشی از جمله دستمال سر های کاربردی و جذاب در میان ورزشکاران و طرفداران استایل های اسپرت است. یکی از موارد استفاده این مدل اسکارف ها به عنوان سربند ورزشی در ورزش هایی مانند بدنسازی، دوچرخه سواری و تنیس می باشد.
اسکارف چند کاره طرح دالی (مانی هیست)
اسکارف گردن، دست و سر با کاربردهای متنوعی مانند دستمال گردن، هدبند، چشم بند خواب، مچ بند، ماسک و کش مو. از این دستمال سر برای کوهنوردی و انواع ورزش ها و همچنین به عنوان اسکارف فانتزی دخترانه و پسرانه استفاده می شود.
اسکارف دستمال سر پسرانه و دخترانه (دستمال سروگردن اسکلت)
دستمال گردن ورزشی پارچه ای با قابلیت خشک شوندگی سریع، کشسانی زیاد و چاپ و رنگ ثابت که می توان آن را به ده ها حالت مختلف بست؛ از این مدل اسکارف فانتزی به عنوان دستمال سر دوچرخه سواری، موتورسواری، کوهنوردی و ... استفاده می شود.
اسکارف ورزشی مردانه و زنانه مدل بته جقه
ست اسکارف که به عنوان روسری کوهنوردی، طبیعت گردی، دوچرخه سواری و به عنوان دستمال سر برای باشگاه و انواع ورزش ها استفاده می شود. این مدل دستمال سر دخترانه اسپرت، کشسانی بالایی دارد و فری سایز بوده و برای دختر و پسر از 3 سال به بالا قابل استفاده است.
اسکارف روسری ورزشی دخترانه و پسرانه (سربند اسپرت)
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه از اکسسوری های کاربردی است که روی سر، گردن و دست بسته می شود. این اسکارف دخترانه چندکاره، با کشسانی زیاد و با الیاف سبکی که دارد هیچ گونه فشاری را روی سر و گردن وارد نمی کند. و از کودکی تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
اسکارف ست پسرانه/ دخترانه طرح BTS (ورزشی، فانتزی)
اسکارف دست، سر، صورت و گردن با جنس نخی و قابلیت تنفس و کشسانی زیاد؛ این اسکارف بی تی اس دخترونه و پسرونه، مناسب استفاده در ورزش های مختلفی مانند کوهنوردی، دوچرخه و موتور سواری، باشگاه های ورزشی و ... می باشد.
مدل اسکارف دخترانه اسپرت طرح لبخند Nirvana
کلاه اسکارف دخترانه/ پسرانه طرح Nirvana (گروه موسیقی راک خارجی) که به حالت های مختلفی مانند: سربند ورزشی، دستمال گردن، مچ بند و ... استفاده می شود. این اسکارف جدید اسپرت در بسیاری ورزش ها مانند بدنسازی، دوچرخه سواری، طبیعت گردی و ... پرکاربرد است.
اسکارف جوکر (دستمال سر و گردن مدل JOKER)
کلاه اسکارف جوکر بدون داشتن هیچ درز و دوخت اضافی، پوست را در هنگام استفاده آزار نمی دهد و استفاده از آن به عنوان سربند، مچ بند، دستمال گردن و ... کاربرد دارد.این دستمال سرِ طرح جوکر قابلیت تنفس و جذب عرق بالایی دارد.
اسکارف ورزشی زنانه و مردانه (دستمال سر و گردن ورزشی)
مدل جدید اسکارف که یک دستمال نخی به شکل استوانه ای و بدون درز و دوخت با کشسانی زیاد است که علاوه بر کاربردی بودن، جنبه ی تزئینی نیز داشته و به عنوان باندانا دست، دستمال سر تزئینی و ... در استایل های غیررسمی و ورزشی استفاده می شود.
دستمال سر و گردن پسرانه و دخترانه طرح بته جقه
بستن دستمال به سر از گذشته رواج داشته که امروزه شکل مدرن تری به خود گرفته است؛ این مدل اسکارف های جدید با جنس نخی و گردش هوای مناسب، از تعریق زیاد جلوگیری کرده و با توجه به کشی بودن، می توان مدلهای زیادی را با آن اجرا کرد.
دستمال گردنی ورزشی (مدل اسکارف اسکلتی)
دستمال گردن طرح دار با جنس لطیف و کشسانی زیاد، مناسب بستن به دست، گردن، مچ، سر و ... برای تمام سنی ،از این اسکارف به عنوان یک سربند ورزشی و عرق گیر در تمامی رشته های ورزشی می توان استفاده کرد.
دستمال سر ورزشی زنانه  /مردانه (اسکارف گردن و سر)
ترکیبی از رنگ های گرم و نسبتا تیره با طرح شاخ و برگ های درخت بر روی این اسکارف طرح دار استفاده شده است. کلاه اسکارف ورزشی از جدیدترین اکسسوری های تزئینی و کاربردی مناسب استفاده تمامی سنین بوده و با توجه به جنس خاصی که دارد به راحتی قابل شستشو می باشد.
اسکارف سر دخترانه چندکاره- کیسه ای طرح پلنگی
اسکارفِ اسپرت (باف) بدون درز و لوله ای شکل با طرح پلنگی؛ یکی از مهم ترین کاربردهای اسکارف نخی، محافظت از صورت، بینی و دهان در مقابل باد و سرما بوده و به علت جذب رطوبت بالا و کشسانی مناسب گزینه ای عالی برای انواع ورزش ها به ویژه کوهنوردی می باشد.
دستمال سر و گردن اسکلت (اسکارف ورزشی پسرانه و دخترانه)
اسکارف همه کاره (اسکارفیس اسکلت, دستمال سر, دستمال گردن,بستن دور دست, هدبند, کش مو و...) برای همه سنین قابل استفاده است و در تمامی رشته های ورزشی به ویژه کوهنوردی، اسکی، اسکیت، دوچرخه سواری، تنیس و... استفاده می شود.
دستمال سر قرمز طرح جمجمه مدل 4 گوش
دستمال سر پارچه ای یکی از به روزترین اکسسوری های تزئینی چندکاره مناسب دختران و پسران ؛ این دستمال سر اسکلت دار 50 *50 را می توان بسته به سلیقه ی خود به سر، گردن، بازو، مچ و ... گره زده و استایل و تیپ خود را به راحتی جذاب تر کنید.
ماسک اسکارف شب تاب طرح جمجمه- اسکلت
اسکارف پارچه ای شبنما با بافتی متراکم و کشسان مناسب برای ورزش های کوهنوردی ،دوچرخه سواری ،اسکی و... که به شکل دستمال سر بر روی موها و یا دستمال گردن می توان از آن استفاده کرد .در شب، این اسکارف جمجمه ای جلوه ویژه ای خواهد داشت.
دستمال سر قرمز نخی مدل ALIEN
دستمال سر قرمز نخی مدل ALIEN
%10 50,000
45,000 تومان
باندانا اسکارف دخترانه و پسرانه ؛ این باندانا با طرح منظم صورتک های فضایی دو چشمی پوشانده شده که می توان با تا زدن به روشهای مختلف از آن به عنوان دستمال سر، هدبند، مچ بند، بازوبند و حتی به عنوان آویز کیف و کوله نیز استفاده کرد.
دستمال سر و گردن اسپرت (ورزشی-کوهنوردی) مدل RT-B03
اسکارف طرح اسکلت، یک اکسسوری غیر رسمی و ساده اما پرکاربرد که از سر، صورت و گردن شما در برابر آفتاب و آلودگی هوا محافظت می کند این مدل اسکارفِ پارچه ای خفن بسیار راحت و سبک بوده و برای فعالیت های ورزشی،کوهنوردی، اسکیت و بدنسازی مناسب می باشد.
باندانا سیاه - سفید (دستمال گردن و سر زنانه) مدل RT-STAR02
دستمال سر و گردن نخی مشکی با طرح زیبای بته جقه و ستاره های کوچکی که یادآور آسمانی پر ستاره هستند. باندانا روی سر کاربرد های متفاوتی از جمله دستمال عرق گیر، پیشانی بند، ماسک و... و همچنین کاربردهای فانتزی برای عکاسی و حوزه مد و زیبایی دارد.
دستمال سر اسکلتی طرح جمجمه مدل RT-B02
دستمال سر از اکسسوری خاص در دنیای مد و لباس بوده که به شکل های مختلفی بسته می شود و در استایلینگ اسپرت می توان از آن به عنوان باندانای سر، باندانا حجاب، باندانا دست و کاربردهای فراوان دیگر استفاده کرد.
دستمال سر و گردن طرح گرین ماسک
باندانا دخترانه و پسرانه اسپرت با طرح آدمک فضایی سبز که بصورت منظمی بر روی این دستمال سر مربعی چاپ شده اند.جنس تماما نخ این باندانا اسپرت سبب شده که رطوبت را به خوبی جذب نموده و مناسب استفاده به عنوان دستمال سر، اکسسوری مو، دستمال گردن و ... می باشد
دستمال سر مردانه و زنانه چهارگوش مدل harry potter
باندانا زرد و مشکی، طرح عینک و مثلث الهام گرفته از فیلم هری پاتر؛ ترکیب رنگ زرد مشکی در این باندانا هارمونی جذابی ایجاد کرده است. این مدل دستمال سرها از کودک تا بزرگسال قابل استفاده می باشد، و یکی از اصلی ترین کاربردهای آن بستن دور دهان و گردن می باشد.
دستمال سر اسکارف مدل RT22
دستمال سر اسکارف مدل RT22
%6 50,000
47,000 تومان
باندانا یا دستمال سر همه کاره که برای بستن دور دست، گردن، سر و استفاده به عنوان دستمال تزئینی برای گره زدن به کیف، کوله پشتی و کلاه استفاده می شود. و از اکسسوری های کاربردی در انواع ورزش ها و رقص نیز می باشد.
مدل جدید باندانا طرح اسکلت T4
از کاربردهای اصلی دستمال سر بستن به دور سر، گردن و صورت می باشد که عمدتا جهت جلوگیری از ورود گرد و خاک، محافظت سر و صورت در برابر اشعه آفتاب و همچنین به عنوان عرق گیر استفاده می شود،امروزه از دستمال سر به عنوان یک اکسسوری تزئینی نیز استفاده می شود
باندانا(دستمال سر و گردن) طرح ستاره ای
باندانا از جمله اکسسوری های پرکاربرد در دنیای مد و فشن به شمار می رود که البته کاربردهای فراوان و روش های بستن متنوعی نیز دارد،از این مدل دستمال سر ها در فعالیت های روزمره و ورزشی مانند کوهنوردی و دوچرخه سواری نیز استفاده می شود
دستمال سر و گردن طرح اسکلت
باندانا اسپرت مردانه و زنانه با چاپ زیبا و پرحجم اسکلت دار
باندانا دستمال سر طرح پرچم امریکا
دستمال سر آمریکایی مربعی با طرح جذاب پرچم آمریکا با ترکیب رنگهای قرمز ، آبی کاربنی و سفید که میتوان آن را به حالت های مختلفی به دور مچ ، بازو ، سر و گردن گره زد. دستمال سر پرچم امریکا یک اکسسوری پرطرفدار برای جوانان طرفدار مد و فشن محسوب می شود.
باندانا دست و سر جدید طرح تک چشم
دستمال سر از جمله اکسسوری های کاربردی و متداول میان جوانان و ورزشکاران است که با روش های بسیار متنوعی قابل استفاده است،دستمالی با ابعاد 50در50 سانتیمتر که به عنوان دستمال گردن ،اسکارف،عرق گیر،بازو بند،مچ بند و هدبند نیز استفاده می شود
اسکارف فیس شبرنگ هکر | ماسک آنونیموس پارچه ای
دستمال سر و گردن مردانه و زنانه اسپرت که به عنوان یک پوشش کامل سر و صورت و دهان بند نیز می توان استفاده نمود روش های مختلفی برای بستن دور دست و گردن و حتی کلاهی کردن این اسکارف ماسک وجود دارد که با توجه به جنس کاملا کشی آن به راحتی قابل اجرا می باشد
باندانا نخی سفید شیری طرح star
استفاده ار رنگ مشکی در تولید دستمال سر امری مرسوم است و اکثر اسکارف ها نیز با پس زمینه رنگ تیره تولید می شوند، اما جدیدا استفاده از باندانا با رنگ روشن و شاد در بین جوانان و حتی کودکان مرسوم شده ،به ویژه وقتی پای ست کردن با لباس، کیف و کفش هم در میان باشد
باندانا دستمال سر جدید pink floyd the wall
دیوار آجری که اسم آلبوم گروه موسیقی پینگ فلوید با نام دیوار روی آن نقش بسته، باندانایی که می توان روی سر، دست و پا گره زد و حتی زیر مقعنه و زیر شال نیز از آن استفاده کرد.استایل رپ این دستمال سر مشکی برای بسته شدن روی صورت به عنوان اسکارفیس نیز عالی است.
باندانا طرح اسکلت و جمجمه be9
این دستمال سر جنس نخی، سایز مربع و رنگ ثابت با طرح اسکلت دارد. این باندانا اسکلتی از آن دسته محصولاتی است که غالبا پسران نوجوان و جوان طرفدار آن هستند و مطابق مد طراحی شده است و آن را به 12 روش می‌توان بست. طرح اسکلت طرفداران زیادی در دنیا فشن دارد.
اسکارف شبرنگ مردانه/زنانه طرح Skelton
دستمال سر طرح اسکلت شب رنگ قابل استفاده به عنوان ماسک صورت، دستمال گردن، هدبند و ... ؛ طرح روی این اسکارف در تاریکی، از خود نور سبز رنگی را ساطع می کند و سبب جلب توجه افراد به شما می شود و گزینه ای عالی برای استفاده در پیاده روی و دوچرخه سواری شبانه است.
اسکارف شب نما مدل اسکلتی (دستمال سر و گردن اسپرت )
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت با چاپ ثابت و خاصیت کشسانی زیاد که می توان آن را به عنوان دستمال گردن، ماسک صورت، هدبند و ... استفاده کرد.به واسطه خاصیت فلورسنت این اسکارف پسرانه، در شب نور سبز رنگی را از خود ساطع می کند که جلوه ویژه ای خواهد داشت.
دستمال سر و گردن شب نما جوکری
دستمال سر و گردن شبرنگ با طرح و چاپ ثابت صورت جوکری خونی که با برخورد نور به آن، در تاریکی حالت فلورسنت خواهد داشت.
1 2 3