فیلتر


انواع انگشتر پسرانه و مردانه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
انگشتر مدل اسکلت/ جمجمه vintage
انگشتر اسکول طرح اسکلت قدیمی، با مدلسازی جذاب و گنگ، از جمله انگشتر های پرطرفدار در میان جوانان است که می توان آن را با گردنبند و یا دستبند های اسکلتی و اسپرت ست کرد.
انگشتر مفصلی دخترانه و پسرانه طرح اژدها
انگشتر دراز و سر تیز در سبک انگشتر های پانکی از مدل های ترند برای دختران و پسران است که دارای دو حلقه و یک مفصل می باشد. آلیاژ این انگشتر فول ضد زنگ و دارای جزئیات بالا و تزئینات نگینی می باشد.
انگشتر مفصلی اژدها/ فول فینگر نوک تیز
انگشتر فول انگشت جدید از دسته انگشتر های مفصلی دارای دو حلقه و جنس فولادی بسیار بادوام. این انگشتر پسرانه خفن فری سایز بوده و بسته به سایز انگشتان هر فرد می توان در هر کدام از انگشتان استفاده کرد.
انگشتر پانک مدل سر تیز بلند/ فول انگشت
انگشتر فلزی متالیک هفت رنگ دخترانه زنانه، قابل استفاده برای همه انگشتان، دارای دو مفصل برای خم کردن انگشت، فری سایز برای نوجوانان و بزرگسال، با قابلیت باز کردن هر کدام از قطعات
انگشتر فول فینگر پسرانه و دخترانه مدل اسکلت مفصلی
انگشتر اسپرت با طراحی نوک تیز و گنگ به سبک انگشتر های گلادیاتور مناسب استفاده در تمام انگشتان برای پسران و دختران تینجر . این مدل فول انگشتر مفصلی در سبک پانکی و برای تیپ های اسپرت گزینه ایده آلی می باشد.
انگشتر جغد دخترانه و پسرانه برجسته سه بعدی | قابل تغییر سایز
انگشتر طرح جغد با طراحی زیبا، در سبک پانک و هیپ هاپ مناسب تمام انگشتان. در این مدل انگشتر چشم جغد، دهانه انگشتر باز است و می توان برای هر سایز انگشتی قطر آن را کم و زیاد کرد که مزیت مهمی بوده و می توان به عنوان یک هدیه شیک برای هر فردی استفاده کرد.
انگشتر مار کبری اسپرت مدل مارپیچی پسرانه دخترانه (قابل تغییر سایز)
انگشتر مار بدل رنگ نقره ای که می توان اندازه دور حلقه را به دلخواه کم و زیاد کرد و در تمام انگشتان استفاده کرد. این مدل انگشتر مردانه مار در سبک پانکی بوده و مناسب استایل های اسپرتی و خیابانی می باشد.
رینگ انگشتر سر اسکلت جدید پسرانه و دخترانه فری سایز
حلقه اسکلت خفن مردانه و زنانه با دهانه باز شو که می توان در تمامی 5 انگشت و با هر سایز انگشتی استفاده کرد. این انگشتر جمجمه ای در سبک اسپرت پانک تولید شده و در طراحی آن به جزئیات دقت شده و نمای جمجمه به زیبایی مدل سازی شده است.
انگشتر بلند پسرانه دخترانه مفصلی با طرح اسکلتی نوک تیز (پانک رینگ)
انگشتر خفن اسکلت مفصلی با دو حلقه که امکان تغییر سایز را برای اندازه های مختلف انگشت ایجاد می کند. این مدل انگشتر پسرانه اسکلت همراه با سه بخش لولایی است که امکان خم کردن راحت تر انگشتان را فراهم کرده و مناسب استایل های راک، متال،گوتیک و اسپرت می باشد.
انگشتر صلیب مشکی مردانه و زنانه فری سایز (نوجوان تا بزرگسال)
انگشتر مشکی پسرانه و دخترانه با طرح صلیب ساده و کلاسیک از مدل های ترند و اسپرت برای جوانان می باشد. انتهای این انگشتر صلیب باز است و می توان دهانه آن را به اندازه دلخواه باز و بسته کرد و بنابراین برای تمام انگشتان قابل استفاده می باشد.
انگشتر اسپرت دخترانه و پسرانه طرح جغد چشم آبی
انگشتر جغد زنانه و مردانه، قابل تغییر سایز و مناسب بازه سنی نوجوان تا بزرگسال. با توجه به اینکه قطر این مدل انگشترِ فانتزی را می توان به هر سایزی تغییر داد بنابراین قابل استفاده در تمامی انگشتان حتی انگشت شصت نیز می باشد.
انگشتر ماری مردانه زنانه جدید قابل تنظیم سایز نوجوان تا بزرگسال
انگشتر دخترانه ماری جدید و اسپرت، از دسته انگشتر های خفن دخترانه و پسرانه با طرح مارپیچ روی انگشت که با توجه به قابلیت تغییر سایز، برای اکثریت افراد از 10 سال به بالا قابل پوشیدن است.
انگشتر مار دخترانه/پسرانه ورشو (مارپیچ دور انگشت)
انگشتر اسپرت پسرانه و دخترانه با شبیه سازی ماری که به دور انگشتان پیچیده و در حال خزیدن می باشد؛ این مدل انگشترِ شکل مار با استایلهای اسپرت و مجلسی قابل استفاده بوده و به علت طراحی خاص و ترند، در بین جوانان پر طرفدار است.
انگشتر مار مردانه و زنانه فری (قابل تغییر سایز) نقره ای
انگشتر طرح مار زنانه و پسرانه اسپرت که قابلیت خم شدن و استفاده برای تمام سنین از کودک تا بزرگسال را دارد. این مدل انگشتر سرِ مار قابل پوشیدن در مهمانی ها جشن ها و همچنین به عنوان حلقه اسپرت روزانه می باشد.
انگشتر صلیب زنانه دخترانه پسرانه طرح جدید (قابل تغییر سایز)
انگشتر با طرح صلیبی فری سایز (دهانه انگشتر قابل باز شدن) مناسب همه افراد از نوجوان تا بزرگسال (مرد و زن) این مدل حلقه صلیب در برابر خط و خش و زنگ زدگی مقاوم است و کاملا ضد حساسیت بوده و برای افراد با پوست های حساس نیز مناسب می باشد.
انگشتر ماری مشکی اسپرت مردانه و زنانه (قابل تغییر سایز)
انگشتر ماری دخترانه و پسرانه از دسته انگشتر های اسپرتی که با توجه به متغیر بودن سایز آن، برای نوجوان تا بزرگسال و برای همه انگشتان قابل استفاده است. این انگشتر طرح مار، ضد حساسیتT قابل شستشو و ضد زنگ می باشد.
انگشتر مشکی دخترانه و پسرانه ساده طرح مار
انگشتر ماری دخترانه و پسرانه جدید، طرح جدیدِ سه ردیفه که قابل تغییر سایز و ضد حساسیت می باشد. این مدل انگشتر خفن مشکی را می توان در همه انگشتان استفاده کرد و از انگشتر های کیوت و ترند می باشد.
انگشتر مارپیچ اسپرت مشکی دخترانه و پسرانه
انگشتر گنگ پسرانه و دخترانه طرح مار, فری سایز که با باز کردن دهانه آن برای هر انگشتی و هر سنی مناسب می باشد. این مدل انگشتر ماری شکل مناسب استایل های اسپرت و راک بوده و کاملا ضد حساسیت و قابل شستشو می باشد.
انگشتر طرح مار مردانه و زنانه مشکی اسپرت
انگشتر مدل ماری فلزی، که با باز کردن دهانه آن قابل تنظیم برای تمام انگشتان و همه سنین می باشد. این مدل انگشتر خفن دخترانه و پسرانه ضد حساسیت و مناسب تمامی استایل های اسپرت می باشد.
انگشتر طرح مار دخترانه و پسرانه مدل مارپیچی جدید
انگشتر مار مشکی فلزی مات، ضد زنگ و ضد حساسیت، با باز کردن دهانه انگشتر سایز را می توان برای هر کدام از انگشتان و یا هر سنی تغییر داد. استفاده از اکسسوری مار در زیورآلات نماد سلطنت، برتری، سیاست و قدرت است که استفاده از آن قدمت طولانی دارد.
انگشتر مار دو سر مردانه و زنانه (فری سایز)
انگشتر مشکی اسپرت دخترانه و پسرانه با طرحی از دو مار در هم تنیده مناسب استفاده نوجوان تا بزرگسال. این مدل انگشتر اسپرت پسرانه به صورت پشت باز بوده و برای تغییر سایز آن می توان قطر دهانه آن را بزرگتر یا کوچکتر کرد.
انگشتر فلزی پسرانه/ دخترانه/ زنانه بلند مدل اسکلتی
انگشتر اسپرت با طرح خفن و خاص اسکلتی و طول نسبتا بلند که تمام سطح انگشت را در بر می گیرد. طراحی نوک تیز و ساختار فلزی آن، مشابه یک زره و محافظ برای انگشتان است که با تیپ های رپری همخوانی دارد.
حلقه انگشتر مار (پسر و دختر) رنگ مشکی مات
انگشتر طرح مار زنانه، اسپرت و ساده به صورت حلقه مشکی مارپیچ دور انگشت قرار می گیرد. این مدل انگشتر اسپرت و شیک پسرانه به صورت فری سایز است و در بیشتر انگشتان دست قابل استفاده است.
انگشتر مار افعی/ استیل طرح ساده/دخترانه و پسرانه/ رنگ دودی براق
انگشتر به شکل مار مناسب استفاده به عنوان انگشتر اسپرت و بند انگشتی، انگشترهای طرح ماری از گذشته توسط پادشاهان و افراد ثروتمند استفاده می شده و نماد تسلط، برتری، تجمل گرایی و زیرکی می باشد.
انگشتر مفصلی زنانه پسرانه مدل گوتینگ نوک تیز/ زغالی
انگشتر کل انگشت جدید، سه تکه جدا شونده، رنگ زغالی براق، از دسته انگشتر های خفن پسرانه و دخترانه در سبک پانک و هیپ هاپ
انگشتر بلند و دراز دخترانه و پسرانه مفصلی نوک تیز طرح دراگون
انگشتر کامل انگشتِ اسپرت و گنگ در سبک پانک گوتیک که به صورت مفصلی در انگشت قرار می گیرد .جنس این مدل انگشتر دخترانه گنگ از استیل و تیتانیوم بوده و کاملا ضد حساسیت است و بسته با سایز انگشتان هر فرد، می توان در یک یا چند تا از انگشتان استفاده کرد.
انگشتر مدل مار مردانه و زنانه (فری سایز)
مدل انگشترِ مار که به طور مارپیچ دور انگشت پیچیده شده است. این انگشترِ استیل طرح مار با ظاهر لوکس نمادی از تجمل گرایی و قدرت می باشد که دارای آبکاری دودی رنگ و براق می باشد.
انگشتر مفصلی مردانه و زنانه, انگشتر اسکلت اسپرت بزرگ
انگشتر اسکلت جمجمه، مدل کامل انگشتِ مفصل دار، از جمله انگشتر های طرح اسکلت جدیدی است که به شکل نوک تیز بوده، با قابلیت خم شدن و تزئینات نگینی با طراحی خفن و در سبک گوتیک و پانک مناسب دختران و پسران
انگشتر ماری جدید فلزی ضد زنگ قابل تغییر سایز
انگشتر مار زنانه و مردانه شیک که با توجه به قابلیت خم شدن، برای همه افراد قابل استفاده بوده و یک حلقه اسپرت در سبک پانک گوتیک می باشد. طراحی این مدل انگشتر شکل مار به گونه ای است که هم به عنوان حلقه روزمره و هم به عنوان انگشتر رسمی و مجلسی استفاده می شود.
انگشتر مفصلی تمام انگشت اسپرت دخترانه و پسرانه
انگشتر نوک تیز و بلند 4 تکه که به صورت مفصلی در هم چفت می شوند، هر کدام از مفصل ها قابلیت تنگ و گشاد شدن و تنظیم اندازه را دارند. این انگشتر تمام انگشتیِ خفن را می توان برای تمام انگشتان به جز انگشت شصت استفاده کرد و قابلیت خم و راست کردن انگشت وجود دارد.
انگشتر مدل مار دو سر دخترانه و پسرانه رنگ مشکی
حلقه مارِ انگشتری با دو سر، که با توجه به اندازه قابل تغییر، می توان برای همه انگشتان از جمله انگشت شصت استفاده کرد. این مدل انگشتر خفن پسرانه، ضد حساسیت و ضد زنگ بوده و به دلیل طراحی نسبتا ساده و رنگ مشکی با اکثریت استایل ها قابل ست شدن است.
فول انگشتر فلزی/ زرهی بلند/ فری سایز / دخترانه و پسرانه
از خاص ترین انگشتر های اسپرت که با الهام از پنجه ی اژدها ساخته شده و مناسب تمامی انگشتان می باشد.این انگشتر با دلیل مفاصل قابل انعطافی که دارد هنگام خم شدن انگشتان به راحتی جا به جا می شود و با سر تیزی که دارد نوعی زره و محافظ نیز محسوب می شود.