فیلتر


اسکارف چهار فصل

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
اسکارف ورزشی و کوهنوردی پارچه ای/ کشی
دستمال سر برای باشگاه، محیط کار، ورزش های مختلف مانند دوچرخه سواری، کوهنوردی و پیاده روی، تولید شده از الیاف نرم و لطیف با کشسانی بسیار بالا که برای هر سنی و هر سایز سری قابل استفاده می باشد.
دستمال سر کشی اسکارف (فری سایز)
اسکارف دستمال سر کوهنوردی و ورزشی از جمله اکسسوری های کاربردی برای همه افراد در هر سنی و هر فعالیتی می باشد، این نوع اسکارف ها حالت کششی زیادی دارند و به حالت های مختلفی می توان استفاده کرد.
دستمال سر و گردن مدل اسکارف اسپرت
سربند ورزشی زنانه و مردانه با حالت های متنوع استفاده و بستن به دست، سر، صورت و گردن. این مدل دستمال سر ها گزینه مناسبی برای استفاده در باشگاه های ورزشی، طبیعت گردی و استفاده روزمره بوده و با داشتن وزن کم و حالت کششی زیاد برای همه سنین قابل استفاده است.
دستمال سر و گردن ساده خاکستری/فری سایز و کشی
اسکارف بدون طرح پارچه ای با ضخامت متوسط مناسب استفاده در چهار فصل سال به ویژه تابستان و بهار. خرید اسکارف ساده برای اکثر افراد به دلیل خنثی بودن رنگ و استایل گزینه مناسبی می باشد.
دستمال صورت پسرانه و دخترانه شب نما/ فلورسنت
ماسک اسکارف پارچه ای شبرنگ، کشی و فری سایز، مناسب نوجوان و بزرگسال و از دسته دستمال سر و گردن های فشن با قابلیت فلورسنت و درخشان بودن در شب و تاریکی
دستمال سر و صورت و گردن ورزشی طرح گیتار
اسکارف ترند و چند کاره برای انواع رشته های ورزشی مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری، اسکیت، و... با کاربردهای مختلفی از جمله: هدبند، مچ بند، دستمال گردن، دستمال سر، کلاه و ...
دستمال اسکارف چند کاره اسپرت طرح اسکلتی/ فری سایز
دستمال ورزشی که با نام مولتی اسکارف یا دستمال سر و گردن چند منظوره شناخته می شود. این نوع اسکارف های کشی و نازک برای ورزش هایی مانند بدنسازی، کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیاده روی و فعالیت های روزمره استفاده می شوند.
دستمال سر و گردن فلورسنت/ شبرنگ
اسکارف چند کاره جدید با پارچه ضخیم و کشی که به صورت فری سایز برای همه افراد با هر سایزی قابل استفاده می باشد. طرح اسکلتی روی این دستمال سر حالت شبرنگ دارد و در تاریکی نور سبز درخشانی خواهد داشت.
اسکارف جدید پسرانه و دخترانه شبرنگ طرح دلقک
اسکارف شب تاب پارچه ای ضخیم مناسب استفاده در چهار فصل سال و قابل استفاده برای سنین کودکی تا بزرگسال(7سال به بالا). این اسکارف شبنما در تاریکی نمای زیبایی به رنگ سبز فلورسنت خواهد داشت.
دستمال صورت شبرنگ جدید فلورسنت (پارچه ای)
اسکارف شب نما پسرانه و دخترانه، فری سایز و مناسب برای استفاده کودکان 7 سال به بالا تا بزرگسال،قسمت های چاپ شده این دستمال در تاریکی به صورت شبتاب با رنگ سبز رنگ درخشان خواهد بود.
اسکارف سر پسرانه دخترانه طرح اسکلت جدید
دستمال صورت و گردن با کاربردهای فراوان برای دختران و پسران در فعالیت های مختلف و انواع رشته های ورزشی. این مدل سربند های ورزشی کشی و فری سایز هستند و برای تمام سنین با هر سایزی قابل استفاده می باشند.
اسکارف مشکی ساده/کشی با ضخامت متوسط
دستمال سر مشکی ساده چند کاره، مناسب برای تمام سنین با حالت کشی زیاد و با کاربردهای متنوع در فعالیت های روزمره و رشته های مختلف ورزشی
دستمال سر وگردن ورزشی طرح جدید فانتزی
دستمال چند کاره اسپرت در نقش پوشش گردن، عرق گیر سر و پیشانی، لچک ورزشی، هدبند و مچ بند پارچه ای، ماسک اسکارف و ... مناسب برای تمام افراد کودک تا بزرگسال( فری سایز)
دستمال سر و گردن اسکلتی طرح جدید اسپرت
اسکارف اسکلتی ارزان و پر کاربرد برای تمام سنین (3 سال به بالا) با استفاده راحت به عنوان دستمال سر، کلاه اسکارفی، پوشش گردن، بستن دور مچ دست به عنوان مچ بند، عرق گیر و هد بند پیشانی و...
باندانا اسکارف پسرانه دخترانه اسپرت مدل دور گردنی
دستمال سر برای ورزش، پیاده روی، محیط کار و فعالیت های روزمره، فری سایز و کشی مناسب سه سال تا بزرگسال.جنس پارچه استفاده شده در این اسکارف از نوع سبک با خشک شوندگی سریع است و می توان برای بستن به قسمت های مختلف بدن مانند دست، گردن، سر، بازو و... استفاده کرد
دستمال سر مردانه ورزشی پارچه ای /کشی
سربند ورزشی چند کاره با کاربرد های مختلف برای تمام سنین و در رشته های ورزشی مختلف. این مدل اسکارف ها به عنوان دستمال سر بدنسازی و باشگاهی بسیار مورد توجه قرار گرفته و نقش عرق گیر و پیشانی بند را نیز انجام می دهد.
دستمال سر و گردن شبرنگ اسکلتی
اسکارف ماسک اسکلتی نظامی مدل شب نما از جنس پارچه ای ضخیم و قابل شستشو که می توان در تمام فصول استفاده کرد.این مدل اسکارف به عنوان اسکارفیس نیز برای پوشاندن صورت استفاده می شود.
اسکارف دستمال سر دخترانه پسرانه اسپرت
دور گردنی پارچه ای چند کاره با کاربردهای های گوناگون در ورزش ها و فعالیت های روزمره. از این اکسسوری جذاب به عنوان سربند ورزشی، روسری دوچرخه سواری، لچک ورزشی و... استفاده می شود.
اسکارف کشی چند کاره طرح جمجمه اسپرت (دخترانه پسرانه)
پارچه این مدل اسکارف از ترکیب نخ و لایکرا تولید شده و در تمام جهات قابلیت کشیده شدن را دارد و می توان برای تمام سنین (سه سال به بالا) با استایل های مختلف و در حین فعالیت روزمره و ورزش استفاده کرد.
دستمال سر و دستمال گردن همه کاره | اسکارفیس کوهنوردی
گردن پوش کشی که به عنوان کلاه، ماسک کوهنوردی، ماسک پارچه ای دوچرخه سواری، عرق گیر پیشانی، هدبند اسکارفی و ... کاربردهای گوناگونی دارد. از این مدل اسکارف اسپرتی، همه سنین از کودکی تا بزرگسال و زن و مرد می توانند استفاده کنند.
اسکارف کوهنوردی زنانه مردانه رنگی مدل چند منظوره فری سایز
دستمال سر و گردن جدید و اسپرت با طرح پرکنتراست رنگی و شاد. از این مدل دستمال همه کاره استفاده های متنوعی در ورزش های مختلف مثل کوهنوردی، تنیس، دوچرخه سواری و... می شود و می تواند نقش یک دستمال گردن، بالاکلاوا یا هدبند ورزشی را ایفا کند.
دستمال سر گردن | دستمال مچ بند پارچه ای ورزشی پسرانه دخترانه
اسم دستمال سر کوهنوردی یا سربند کوهنوردی که با نام اسکارف یا باف شناخته می شود. این مدل دستمال مچ بندها کاربرد های زیادی دارند از کلاه گرفته تا هد بند و چشم بند و ماسک که بیشتر حین فعالیت های ورزشی استفاده می شوند.
دستمال سر و گردن باندانا طرح بازی مرکب Squid Game
دستمال سر چند منظوره با طرح اسکلتی و شخصیت های سریال بازی مرکب. مدل های فانتزی و گنگ از انواع دستمال سر و گردن جزء پرطرفدارترین مدل ها هستند و کاربرد و نحوه استفاده متنوعی برای دختران و پسران دارند.
اسکارف شبرنگ صورت طرح اسکلت چاقو فلورسنت
ماسک اسکارف شبرنگ اسکلتی با طرح خفن و ترسناک و خاصیت شب تاب بودن. قسمت های سفید در این مدل دستمال سر و گردن خاصیت فلورسنت داشته و بعد از جذب نور، در تاریکی نور سبز رنگ زیبایی خواهند داشت.
دستمال سر و گردن ارزان اسکلتی سبک هیپ هاپ
دستمال سر و گردن 11 کاره که به اسکارف های ورزشی شهرت دارند و می توان استفاده های گوناگونی را در ورزش و مکان های مختلف از آن ها داشت. از مهتمرین کاربردها: دستمال گردنی، پیشانی بند، سر بند و مو بند، کلاه، مچ بند ورزشی و...
دستمال سر و گردن کوهنوردی دوچرخه سواری و ورزشی
سربند پارچه ای اسپرت از انواع دستمال گردن مردانه و زنانه ورزشی با کاربردهای گوناگون روی سر، دست و گردن. این نوع دستمال سر و گردن های جدید با نام اسکارف 12 کاره نیز شناخته می شوند.
دستمال سر و گردن  دخترانه و پسرانه چند کاره طرح ترمه
دستمال سر و گردن چند کاره کوهنوردی دوچرخه سواری نخی با کشسانی زیاد از تمام جهات، وزن بسیار کم، شستشوی راحت با خشک شدن سریع . از این مدل اسکارف برای تمام سنین زن و مرد قابل استفاده می باشد. (3سال به بالا)
اسکارف طرح ساده تک رنگ دخترانه و پسرانه تمام سنین
اسکارف ورزشی ساده نخی از سری دستمال سر و گردن های لوله ای که دور گردن قرار گرفته و به حالت های مختلفی استفاده می شود. از این مدل اسکارف گردن ها در ورزش های فضای باز مانند اسکی، کوهنوردی، تنیس و همچنین در باشگاه های بدنسازی استفاده می شود.
دستمال سر اسکارفی پسرانه طرح نظامی/ چریکی
دستمال سر و گردن دوچرخه سواری، کوهنوردی، طبیعت گردی و قابل استفاده در همه رشته های ورزشی با طرح استتاری و ارتشی سبز رنگ. این مدل دستمال سر و گردن مردانه برای تمام سنین قابل استفاده است و خاصیت کششی زیاد و خشک شوندگی سریعی دارد.
دستمال سر و گردن اسکارف پسرانه دخترانه اسکلت
دستمال سروگردن اسکلت از دسته اسکارف های چند کاره که با کاربردهای زیاد در انواع رشته های ورزشی مانند کوه نوردی و دوچرخه سواری و همچنین باشگاه های ورزشی. این نوع دستمال های ورزشی را می توان به عنوان مچ بند روی دست نیز استفاده کرد.
اسکارف طرح اسکلت اسپرت (سر صورت و گردن)
دستمال سر و گردن مردانه و پسرانه جدید با طرح فیس اسکلتی و پارچه کشی، مناسب استفاده در چهار فصل سال از کودکی تا بزرگسال. روش های متنوعی برای بستن این نوع اسکارفیس ها وجود دارد که می توان در هر فعالیت و ورزشی از آن استفاده کرد.
دستمال گردن و اسکارف سر پارچه ای کشی
دستمال گردن کوهنوردی و ورزشی با کاربردهای متنوعی مانند: سربند، گردنبند، کلاه بدون لبه، کلاه مدل دزدان دریایی، کش مو و... با قابلیت تطبیق پذیری برای انواع شرایط آب هوایی مانند: طوفان، آفتاب تابستان، ورزش و پیاده روی شبانه، اسکی در زمستان و...
دستمال سر و گردن مردانه زنانه طرح HIGHWAY
دستمال سر و گردن همه کاره، بدون دوخت و درز ،پارچه کشی با شستشوی راحت و خشک شوندگی سریع، وزن سبک و جنس نرم، مقاوم در برابر باد،گرد و خاک و آلودگی. این دستمال سر و گردن پسرانه قابل استفاده برای تمام سنین در انواع رشته های ورزشی و فعالیت های روزمره را دارد.
دستمال سر اسکارف ورزشی دخترانه و پسرانه
اسکارف طرح دار کشی از جدیدترین انواع دستمال سر کوهنوردی که به عنوان اسکارف اسکی، اسکارف دوچرخه سواری و بسیاری از ورزش ها و فعالیت های ورزشی و روزمره کاربرد دارد. همچنین می توان به عنوان سربند ورزشی دخترانه و پسرانه نیز استفاده کرد.
اسکارف دستمال گردن اسپرت رنگی طرح دار
اسکارف تابستانی و چهار فصل پارچه ای، سبک با کشسانی بالا با کاربردهای فراوانی مانند دستمال صورت، دستمال گردنی ورزشی، سربند ورزشی و... این مدل اسکارف رنگی جدید از لوازم ضروری در ورزش هایی مانند کوهنوردی طبیعت گردی و بادی بیلدینگ می باشد.
دستمال سر دخترانه ورزشی رنگی (اسکارف گردنی)
دستمال کوهنوردی یا همان اسکارف سر و گردن چند کاره با قابلیت های فراوان و حالت های مختلف بستن روی سر، گردن و دست. از این مدل دستمال سر و گردن ها در امور مختلف روزانه و رشته های مختلف ورزشی به خصوص باشگاه های ورزشی استفاده می شود.
اسکارف طرح ساده زرشکی پسرانه و دخترانه
ماسک اسکارف ساده ورزشی با انواع مدل بستن و استفاده های گوناگون در محیط های مختلف ورزشی. کاربرد اصلی این نوع دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه به عنوان دستمال گردن است که می توان با بالاتر آوردن آن تا روی دهان و بینی را هم پوشاند.
روسری مخصوص ورزش مردانه و زنانه طرح بته جقه
دستمال سر برای کوهنوردی و انواع ورزش های تابستانی و چهار فصل با حالت کششی زیاد، وزن کم و کاربرد و روش های بستن فراوان. یکی از کاربردهای این مدل اسکارف دخترونه و پسرونه بستن دور مچ دست است که به عنوان مچ بند اسپرت استفاده می شود.
دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه (اسکارف ورزشی) طرح چهارخونه قرمز
دستمال سروگردن کوهنوردی طرح جدید اسپرت قابل استفاده برای تمام فصول و همه سنین که با توجه به کشی و فری سایز بودن کاربردهای متنوعی در انواع ورزش ها مانند کوهنوردی دوچرخه سواری طبیعت گردی کویر نوردی ... دارد.
فیس ماسک اسکارفی شب نما نخی مردانه و پسرانه
اسکارف فلورسنت یا شبرنگ که بعد از قرار گرفتن در معرض نور، درخشش زیبایی در تاریکی با نور سبز خواهد داشت. این مدل اسکارف های شب نما کشی و فری ساز بوده و برای نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده است
کلاه اسکارف زنانه و مردانه (ماسک سر و گردن 11 کاره)
اسکارف ورزشی زنانه جدید مناسب تمام فصول و قابل استفاده در انواع ورزش های تابستانی و زمستانی. این اسکارف های کلاه شونده قابل شستشو، قابل تنفس با خشک شوندگی سریع و کاربردهای فراوانی مانند ماسک طوفان و باد، دستمال گردن، هدبند ورزشی ... را دارند.
اسکارف فیس اسکلت سیگاری پسرانه دخترانه
اسکارف گیمینگ و ورزشی طرح اسکلتِ خفن از جدیدترین نمونه های اسکارف سر و صورت پسرانه است که با وزن کمی که دارد برای استفاده در ورزش و همچنین به عنوان ماسک دهان و بینی برای آلودگی و گرد و غبار نیز استفاده می شود.
اسکارف طرح اسکلت اسپرت زنانه مردانه بچه گانه (بدون درز)
اسکارف فیس اسکلتی جدید با طرح شلوغ جمجمه ای که یک دستمال سر همه کاره محسوب می شود. این مدل اسکارف اسکلت سبک، کشی و بدون دوخت می باشد و در انواع ورزش ها مانند اسکیت، باشگاه بدنسازی، دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهنوردی استفاده می شود.
اسکارف دست سر صورت و گردن طرح اسکلتی پانیشر
اسکارف اسکلتی پارچه ای، نسبتا ضخیم و بلند با طول 48 و پهنای 25 سانتیمتر که به خوبی سر و گردن و صورت را پوشش می دهد. این مدل اسکارف طرح دار برای چهار فصل سال و در ورزش ها و فعالیت های مختلف از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
اسکارف گردن سر و صورت طرح nasa
اسکارف نخی ضخیم که به اسکارف 11 کاره شهرت دارد و مناسب طبیعت گردی، کوهنوردی و انواع ورزش های داخل سالن و فضای باز است. این مدل دستمال سر و گردن ورزشی طرح ناسا کاملا کشی و مناسب دختران و پسران در تمام سنین می باشد.
اسکارف سر دخترانه و پسرانه طرح هری پاتر
اسکارف اسپرت یا همان دستمال گردن کوهنوردی و ورزشی از جمله دستمال سر های کاربردی و جذاب در میان ورزشکاران و طرفداران استایل های اسپرت است. یکی از موارد استفاده این مدل اسکارف ها به عنوان سربند ورزشی در ورزش هایی مانند بدنسازی، دوچرخه سواری و تنیس می باشد.
اسکارف روسری ورزشی دخترانه و پسرانه (سربند اسپرت)
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه از اکسسوری های کاربردی است که روی سر، گردن و دست بسته می شود. این اسکارف دخترانه چندکاره، با کشسانی زیاد و با الیاف سبکی که دارد هیچ گونه فشاری را روی سر و گردن وارد نمی کند. و از کودکی تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
اسکارف ورزشی زنانه و مردانه (دستمال سر و گردن ورزشی)
مدل جدید اسکارف که یک دستمال نخی به شکل استوانه ای و بدون درز و دوخت با کشسانی زیاد است که علاوه بر کاربردی بودن، جنبه ی تزئینی نیز داشته و به عنوان باندانا دست، دستمال سر تزئینی و ... در استایل های غیررسمی و ورزشی استفاده می شود.
دستمال سر و گردن پسرانه و دخترانه طرح بته جقه
بستن دستمال به سر از گذشته رواج داشته که امروزه شکل مدرن تری به خود گرفته است؛ این مدل اسکارف های جدید با جنس نخی و گردش هوای مناسب، از تعریق زیاد جلوگیری کرده و با توجه به کشی بودن، می توان مدلهای زیادی را با آن اجرا کرد.
دستمال گردنی ورزشی (مدل اسکارف اسکلتی)
دستمال گردن طرح دار با جنس لطیف و کشسانی زیاد، مناسب بستن به دست، گردن، مچ، سر و ... برای تمام سنی ،از این اسکارف به عنوان یک سربند ورزشی و عرق گیر در تمامی رشته های ورزشی می توان استفاده کرد.
دستمال سر ورزشی زنانه  /مردانه (اسکارف گردن و سر)
ترکیبی از رنگ های گرم و نسبتا تیره با طرح شاخ و برگ های درخت بر روی این اسکارف طرح دار استفاده شده است. کلاه اسکارف ورزشی از جدیدترین اکسسوری های تزئینی و کاربردی مناسب استفاده تمامی سنین بوده و با توجه به جنس خاصی که دارد به راحتی قابل شستشو می باشد.
اسکارف سر دخترانه چندکاره- کیسه ای طرح پلنگی
اسکارفِ اسپرت (باف) بدون درز و لوله ای شکل با طرح پلنگی؛ یکی از مهم ترین کاربردهای اسکارف نخی، محافظت از صورت، بینی و دهان در مقابل باد و سرما بوده و به علت جذب رطوبت بالا و کشسانی مناسب گزینه ای عالی برای انواع ورزش ها به ویژه کوهنوردی می باشد.
دستمال سر و گردن اسکلت (اسکارف ورزشی پسرانه و دخترانه)
اسکارف همه کاره (اسکارفیس اسکلت, دستمال سر, دستمال گردن,بستن دور دست, هدبند, کش مو و...) برای همه سنین قابل استفاده است و در تمامی رشته های ورزشی به ویژه کوهنوردی، اسکی، اسکیت، دوچرخه سواری، تنیس و... استفاده می شود.
اسکارف فیس شبرنگ هکر | ماسک آنونیموس پارچه ای
دستمال سر و گردن مردانه و زنانه اسپرت که به عنوان یک پوشش کامل سر و صورت و دهان بند نیز می توان استفاده نمود روش های مختلفی برای بستن دور دست و گردن و حتی کلاهی کردن این اسکارف ماسک وجود دارد که با توجه به جنس کاملا کشی آن به راحتی قابل اجرا می باشد
اسکارف کوهنوردی و اسپرت مدل بلک لایت
ماسک پارچه ای شب رنگ (چاپ بلاک لایت) با کشش بالا، با طرحی از صورت جوکر در حال خنده؛ این اسکارف شبرنگ جوکر با جنس پارچه ای با کشسانی بالا بوده و کاملا بر روی سر یا صورت فیکس می شود.
دستمال سر و گردن طرح جادوگر (بلک لایت)
دستمال سر با طرحی از چهره جادوگر و چاپ BLACK LIGHT که در تاریکی شب رنگ و درخشان است قابل فیکس شدن روی صورت به عنوان ماسک و دستما گردن را دارد.
دستمال ورزشی چند کاره/ فری سایز برای تمام سنین
دستمال های ورزشی چند منظوره با کاربردهای گوناگون و روش های بستن مختلف با کشسانی زیاد در تمام جهات که برای هر سایز و هر سنی قابل استفاده است. از مزیت های این اسکارف ها وزن کم، شستشوی راحت و خشک شوندگی سریع می باشد.
دستمال سر باشگاهی و ورزشی دخترانه و پسرانه (کودک و بزرگسال)
دستمال صورت زنانه و مردانه که کاربردهای متعددی حین ورزش، امور روزمره و کار دارد. از این اسکارف های لوله ای به عنوان عرق گیر سر، دورگردنی پارچه ای، مچ بند، سربند و... استفاده می شود.
اسکارف خارجی پارچه ای همه کاره زنانه و مردانه (4فصل)
دستمال سر و گردن زنانه و مردانه کشی یکی از بهترین اسکارف ها برای استفاده در ورزش هایی مانند: دوچرخه سواری، کوهنوردی، اسکی، پیاده روی و همچنین امور روزمره در فضای باز می باشد.
سربند مردانه زنانه | دورگردنی پارچه ای | دستمال مچ بند مدل EXO
اسکارف های دوچرخه سواری، کوهنوردی و به طور کلی ورزشی با کاربردهای زیاد در انواع فعالیت های بدنی و روزمره، تولید شده از پارچه کشی که به صورت لوله ای دور سر و گردن و صورت قرار می گیرد و می توان به عهوان مچ بند پارچه ای پسرانه و دخترانه نیز استفاده کرد.
اسکارف مدل اسکلت (اسکارفیس شبرنگ صورت)
اسکارف اسکلت مردانه و زنانه با بافت متراکم و کشسانی بالا به شکل لوله ای دوخته شده است و کاربرد های مختلفی مثل دستمال سر و گردن ،ماسک و... دارد. در هنگام شب طرحِ روی این اسکارف به دلیل خاصیت شبرنگی روشن میشود و جلو ویژه ای به استایل شما می دهد.
اسکارف و دستمال سر و گردن 11 کاره طرح کهکشانی
دستمال سر و گردن نخی با کشسانی بالا در تمام جهات و بدون درز مناسب پوشیدن در تمام فصول و در تمام رشته های ورزشی. با توجه به فری سایز بودن این مدل دستمال گردن های ورزشی، می توان برای کودکان تا بزرگسالان (دختر و پسر) استفاده کرد.
دستمال سر ورزشی ساده و تک رنگ زنانه و مردانه
دستمال صورت پسرانه و دخترانه رنگ سبز کلاسیک برای استفاده حین ورزش و فعالیت های روزمره که به عنوان سربند پارچه ای، مچ بند، صورت پوش، دستمال گردن و... کاربرد دارد.
اسکارف بدون طرح کشی ساده/ مشکی ضخیم
اسکارف بدون طرح کشی ساده/ مشکی ضخیم
ــــــ ناموجود ــــــ
دستمال سر و گردن ساده بدون طرح مناسب تمام سنین (سه سال به بالا)،کاملا کشی و لوله ای شکل که از یک طرف دوخت شده و مناسب انواع رشته های ورزشی مثل:اسکیت و اسکی، دوچرخه و موتور سواری،کوهنوردی و قابل استفاده در هنگام آلودگی و گردو غبار
اسکارف طرح ساده طوسی | ورزشی و کوهنوردی
دستمال سر و گردن زنانه مردانه مدل ساده تک رنگ قابل استفاده به عنوان مچ بند، اسکارف کلاهی، ماسک ورزشی، هدبند و بسیاری کاربردهای دیگر. این مدل اسکارف ورزشی ساده تا حد زیادی کشسانی دارد و برای بازه سنی 3 سال تا بزرگسال قابل استفاده است.
دستمال صورت ورزشی | اسکارف همه کاره اسپرت
دستمال سر دوچرخه سواری، کوهنوردی ،اسکی و قابل استفاده در بسیاری از ورزش ها و فعالیت های کاری و تفریحی. از این اسکارف ها با عنوان دستمال پیشانی و مچ بند پارچه ای نیز استفاده می شود و برای همه سنین و دختر و پسر قابل استفاده می باشد.
دستمال سر برای باشگاه و انواع ورزش ها طرح رنگی جدید
روسری کوهنوردی زنانه مردانه پوشش سر، گردن و صورت. مناسب برای فعالیت های فضای باز مانند دوچرخه سواری ، کوهنوردی ، پیاده روی و... اسکارف ماسک کشی بدون دوخت، قابل استفاده در حالت های مختلف با کاربردهای گوناگون مانند کلاه، ماسک، هدبند، موبند، سربند، و..
اسکارف اسکلت پسرانه و دخترانه پارچه ای طرح خفن جمجمه ای
ماسک اسکارف اسکلت جادویی چند کاره که به عنوان دستمال سروگردن اسپرت در ورزش هایی مانند اسکی، تنیس، کوهنوردی، دوچرخه سواری و... استفاده می شود. از این طرح اسکارف ورزشی پسرانه و دخترانه به عنوان پوشش صورت و دهان در هالووین نیز استفاده می شود.
اسکارف رنگی صورت سر و گردن مردانه زنانه طرح ستاره ای
اسکارف دوچرخه سواری کوهنوردی و به طور کلی ورزشی، که قابل استفاده در تمامی رشته های ورزشی می باشد و به دستمال سر و گردن شهرت دارد. این مدل اسکارف لوله ای، کشی و فری سایز بوده و در تمام فصول و برای همه سنین قابل استفاده می باشد.
دستمال گردن و سر طرح کهکشانی چند کاره دخترانه و پسرانه
دستمال سر و گردن دخترانه و پسرانه جدید اسپرت، مناسب کوهنوردی و انواع ورزش های مختلف و فعالیت های روزمره در محیط کار. این مدل دستمال صورت و سر ها کشی بوده با قابلیت های و روش های فراوان بستن روی سر و صورت و گردن و دست و از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
اسکارف دخترانه ورزشی شیک و اسپرت مدل pink-black
اسکارف صورت سر و گردن زنانه و دخترانه پارچه ای، از جدیدترین اسکارف های تابستانی و چهار فصل تولید شده توسط آرتینا است که حالت کشی و فری سایز داشته و از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
اسکارف دستمال گردن پسرانه و دخترانه مدل لوله ای طرح فشن
دستمال گردنی پسرانه و دخترانه پارچه ای با طرح ترکیبی جمجمه و نماد های ترند با زمینه مشکی که علاوه بر جنیه تزئینی در مد، به عنوان اسکارف موتورسواری، اسکارف کوه، اسکارف طبیعت گردی و دیگر رشته های ورزشی استفاده می شود.
اسکارف فلورسنت شبرنگ دخترانه و پسرانه چهار فصل
اسکارف شبرنگ طرح جدید و اسپرت که به صورت گردنی استفاده می شود و با حالت کشی که دارد از کودک تا بزرگسال (8سال به بالا) قابل استفاده است.این مدل دستمال سروگردن های شبنما در تاریکی حالت بلک لایت زیبایی دارد و در مراسم و جشن ها، هالووین و... پرکاربرد می باشد.
اسکارف طرح ارتشی چریکی (دستمال سر و گردن کامپیوتری)
اسکارف چریک مردانه و زنانه طرح کامپیوتری که در طبیعت گردی، شکار، کوهنوردی و دیگر ورزش ها کاربرد های زیادی دارد. از این نمونه اسکارف ارتشی برای استتار و هم رنگ شدن با طبیعت در فعالیت های نظامی و شکار استفاده می شود.
اسکارف سر دخترانه صورتی ساده (کوهنوردی، ورزشی، اسپرت)
روسری اسکارف ورزشی زنانه و دخترانه بدون طرح و ساده قابل استفاده به عنوان سربند دخترانه، هدبند، دستمال گردن ورزشی، روسری کوهنوردی ... از این مدل اسکارف های پارچه ای در 4 فصل سال و از سنین کودکی تا بزرگسالی استفاده می شود.
اسکارف بی تی اس bts زنانه و مردانه (روسری ورزشی)
اسکارف دخترانه ورزشی طرح گروه بی تی اس فری سایز و کشی مناسب همه افراد با هر سن و جنسیتی. از این مدل اسکارف bts برای پوشاندن سر و صورت و همچنین با تغییر شکل به عنوان کلاه، دستمال سر، هد بند، مچ بند... استفاده می شود.
اسکارف دخترانه فانتزی طرح love (دستمال سر ورزشی)
اسکارف زنانه ورزشی با طراح های زیبای دخترانه مناسب استفاده به عنوان دستمال گردن اسپرت و همچنین به عنوان کلاه توربان ورزشی در باشگاه، کوهنوردی، دوچرخه سواری که می توان با حالت های مختلفی مثل کش مو، هدبند و سربند ورزشی نیز استفاده کرد.
دستمال سر ورزشی مردانه و زنانه طرح اسپرتی فشن lobster
دستمال اسکارف با طراحی جدید مناسب دختران و پسران جوان و گزینه ای ایده آل برای استفاده در ورزش هایی مانند کوهنوردی صخره نوردی اسکی تنیس و سایر ورزش ها که از کاربردهای آن می توان به عرق گیر، محافظ در برابر باد، سرما، گرما و نور خورشید اشاره کرد.
روسری ورزشی زنانه و مردانه (دستمال سر ورزشی) طرح کهکشانی
کلاه روسری ورزشی دخترانه و پسرانه که یک دستمال اسپرت همه کاره برای انواع رشته های مختلف ورزشی محسوب می شود. این مدل اسکارف ها فقط مخصوص ورزش نیستند و می توان به عنوان دستمال گردن، مچ بند یا دستمال سر در همه مکان ها و با اکثر لباس های روزمره استفاده کرد.
اسکارف طرح اسکلت و جمجمه پارچه ای چند کاره اسپرت
دستمال گردن مردانه اسپرت مدل اسکارفیس اسکلتی با قابلیت تغییر کاربردهای متنوع از جمله کلاه، دستمال سر، ماسک، چشم بند، هدبند، تل مو، کش مو، مچ بند... همراه با روش های مختلف بستن که هم برای مردان و هم زنان در همه فعالیت های روزمره و ورزشی استفاده می شود.
دستمال سر ورزشی زنانه و مردانه (اسکارف سر و صورت و گردن)
دستمال سر و گردن کوهنوردی که به دستمال های باف نیز معروف است و از دسته اسکارف های همه کاره ورزشی است که مناسب تمام سنین در هر رشته ورزشی می باشد. یکی از کاربرد های این محصول استفاده به عنوان صورت بند پسرانه و دخترانه می باشد.
دستمال سر کشی دخترانه و پسرانه اسپرت طرح بیلی ایلیش
اسکارف بیلی آیلیش از مدل های ترندِ دستمال سر ورزشی دخترانه و پسرانه است که از پارچه مقام و بادوام در برابر شستشو با کشسانی مناسب تولید شده است. این دستمال های همه کاره مناسب استایل های اسپرت و خیابانی و هم چنین استفاده در رشته های مختلف ورزشی می باشد.
اسکارف صورت و سر و گردن طرح جدید فانتزی دخترانه
دستمال گردن زنانه اسپرت که با نام های روسری کوهنوردی و اسکارف شناخته می شود. دستمال سر اسپرتی که روش های بستن زیادی به اعضای مختلف بدن دارد و از پرکاربردترین لوازم ورزشی برای مردان و زنان در فصول و مکان های مختلف می باشد.
دستمال سر فانتزی دخترانه و زنانه و بچه گانه طرح کارتونی (4فصل)
اسکارف بچه گانه و بزرگسال با طرح های انیمیشنی و شادِ فانتزی که برای تمام سنین دخترانه و پسرانه قابل استفاده است. این مدل دستمال سر برای ورزش، تفریح، کوهنوری و ست کردن با لیاس و استایل های خیابانی مناسب می باشد.
اسکارف bts دخترانه و پسرانه طرح جدید اسپرت
اسکارف لاکچری با طرحی از اسامی و لوگو بی تی اس که جزء دستمال سر های 11 کاره ای است که به حالت های مختلف روی سر و صورت و دست بسته می شود. از این دستمال سر برای باشگاه ها و سالن های ورزشی و ورزش هایی که در معرض آفتاب، باد و سرما قرار دارند استفاده می شود.
اسکارف سر و صورت و گردن اسپرت طرح رنگی جدید
اسکارف ورزشی زنانه و مردانه بدون درز و کشی که به اسکارف 11 کاره معروف است و کاربردهای زیادی در ورزش، کار، فعالیت روزانه و دنیای مد دارد. این مدل هد اسکارف ها در ورزش هایی مانند موتور سواری، کوهنوردی و باشگاه های ورزشی پرکاربرد می باشد.
اسکارف جدید دخترانه و پسرانه طرح گاوی
اسکارف برای باشگاه، کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیاده روی و بسیاری از ورزش ها و فعالیت های روزمره کاربرد دارد که می توان آن را با حالات و کاربردهای مختلفی استفاده کرد. این مدل اسکارف با تم سفید مشکی از جدیدترین مدل های اسکارف ورزشی دخترانه و پسرانه می باشد.
اسکارف ماسک صورت طرح پرچم آمریکا
اسکارف ماسک صورت طرح پرچم آمریکا
ــــــ ناموجود ــــــ
دستمال گردن دخترانه و پسرانه اسپرت مدل پرچم از جمله اسکارف های گردنی همه کاره ای است که کاربرد های فراوانی در ورزش و کارهای روزمره دارد. این مدل اسكارف ورزشي را می توان به عنوان کلاه، بستن دور دست (مچ بند)، عرق گیر و همچنین ماسک صورت استفاده کرد.
اسکارف دوچرخه سواری، کوهنوردی ورزشی، فانتزی طرح نقاشی آبرنگ
اسکارف ماسک صورت پارچه ای طرح آبرنگی با کاربردهای فراوانی مانند بستن دور دست، سر و گردن و استفاده به عنوان هد بند ورزشی دستمال گردن و کلاه ورزشی. از این اسکارف ها در باشگاه های ورزشی به عنوان عرق گیر سر و صورت نیز استفاده می شود.
اسکارف اسپرت دخترانه و زنانه طرح دار نخی
دستمال سر کشی همه کاره با طرح فانتزی دخترانه مناسب بستن دور گردن، مچ دست، سر و صورت که در همه ورزش های سالنی و محیط بیرون کاربرد دارد. این مدل اسکارف ورزشی زنانه را می توان به عنوان سربند ورزشی و تل مو حین ورزش استفاده کرد.
اسکارف طرح چریکی/ کامپیوتری سورمه ای (چهار فصل)
باندانا ورزشی یا همان اسکارف سر دخترانه و پسرانه با کاربردهای فراوان در ورزش و فعالیت های روزمره. همچنین به عنوان یک اکسسوری همه کاره در استایل های اسپرت نیز استفاده می شود. از این مدل اسکارف پسرانه می توان به عنوان سربند و هد بند ورزشی استفاده کرد.
دستمال سر اسپرت دخترانه و پسرانه طرح الین
جدیدترین مدل اسکارف طرح دار معروف به اسکارف 11 کاره ورزشی، از این مدل اسکارف دخترانه و پسرانه به دلیل خاصیت کشی و ابعاد مناسبی که دارد می توان به عنوان اسکارف بچه گانه برای کودکان نیز استفاده کرد.
دستمال سر و گردن اسکارف ساده صورتی
دستمال سر و گردن اسکارف ساده صورتی
ــــــ ناموجود ــــــ
اسکارف زنانه ساده و خام رنگ صورتی، بدون درز، دوخت و کاملا کشی. این مدل اسکارف های ساده مناسب اکثر سلیقه ها بوده و با بیشتر استایل های ورزشی و اسپرت ست می شود. کاربرد این اسکارف های جادویی بسیار متنوع است و در اکثر ورزش ها استفاده می شود.
اسکارفیس ورزشی چند کاره, اسکارف سر دخترانه و پسرانه
دستمال سر کوهنوردی زنانه و مردانه که در اکثر رشته های ورزشی مانند تنیس، دوچرخه سواری و همچنین در حین حرکات بدنسازی در باشگاه ها نیز قابل استفاده است. کاربرد این مدل دستمال سر های ورزشی بسیار متنوع و استفاده از آن ها برای تمام سنین ساده و راحت می باشد.
اسکارف چند کاره طرح دالی (مانی هیست)
اسکارف چند کاره طرح دالی (مانی هیست)
ــــــ ناموجود ــــــ
اسکارف گردن، دست و سر با کاربردهای متنوعی مانند دستمال گردن، هدبند، چشم بند خواب، مچ بند، ماسک و کش مو. از این دستمال سر برای کوهنوردی و انواع ورزش ها و همچنین به عنوان اسکارف فانتزی دخترانه و پسرانه استفاده می شود.
اسکارف روی صورت، سر و گردن طرح کهکشانی
اسکارف فشن و زیبای اسپرت بدون آبرفت، درز و دوخت و کاملا کشی که محافظی برای گرد و غبار، باد، سرما و نور خورشید می باشد. از این اسکارف کشی به عنوان هدبند برای مردان و زنان در باشگاه ها و فعالیت های ورزشی استفاده می شود.
اسکارف دستمال سر پسرانه و دخترانه (دستمال سروگردن اسکلت)
دستمال گردن ورزشی پارچه ای با قابلیت خشک شوندگی سریع، کشسانی زیاد و چاپ و رنگ ثابت که می توان آن را به ده ها حالت مختلف بست؛ از این مدل اسکارف فانتزی به عنوان دستمال سر دوچرخه سواری، موتورسواری، کوهنوردی و ... استفاده می شود.
دستمال سر و گردن کوهنوردی و ورزشی پسرانه و دخترانه
سربند اسپرت چند کاره با کشسانی زیاد که می توان آن را به شکل های مختلفی روی سر، گردن ، مچ و بازو استفاده کرد. این اسکارف پسرانه ورزشی به صورت کیسه ای، دو طرف باز و بدون درز می باشد.
اسکارف و سربند ورزشی مردانه و زنانه رنگ زرد
کلاه اسکارف پسرانه و دخترانه با زمینه ساده زرد که حس هیجان را منتقل کرده و از بهترین انتخاب ها برای ورزش، تفریح، کوهنوردی و طبیعت گردی است. این دستمال سر کشی با قابلیت تنفس، بدون درز و دو رو بوده و قابلیت استفاده از تمامی جهات را دارد.
اسکارف ورزشی مردانه و زنانه مدل بته جقه
ست اسکارف که به عنوان روسری کوهنوردی، طبیعت گردی، دوچرخه سواری و به عنوان دستمال سر برای باشگاه و انواع ورزش ها استفاده می شود. این مدل دستمال سر دخترانه اسپرت، کشسانی بالایی دارد و فری سایز بوده و برای دختر و پسر از 3 سال به بالا قابل استفاده است.
اسکارف ساده رنگ قرمز (دستمال سر و گردن دخترانه و پسرانه)
اسکارف خام کشی با زمینه ساده و یکدست قرمز از جنس پلی استر که به علت قدرت جذب رطوبت بالا و خشک شوندگی سریعی که دارد به عنوان دستمال سر ورزشی دخترانه و پسرانه کاربرد دارد؛ از دیگر موارد استفاده می توان به دستمال گردن، اسکارف کلاهی ، مچ بند و ... اشاره کرد.
دستمال سر و گردن نظامی (اسکارف چریکی تاکتیکال)
دستمال سر و گردن اسکارف, پسرانه/دخترانه فری سایز با کشسانی زیاد؛ روش های بستن این دستمال گردن ارتشی بسیار متنوع است که از پرکاربردترین آن ها استفاده به عنوان هدبند و عرق گیر پیشانی، دستمال گردن، دستمال سر، ماسک فیس و ...می باشد.
اسکارف رنگی پارچه ای (دستمال گردن و سر) مدل Rick & Morty
اسکارف تابستانه و 4فصل که به دستمال سر و گردن معروف است، به صورت کیسه ای/ دو طرف باز می باشد، با خاصیت کششی که دارد فری سایز بوده و برای تمامی سنین قابل استفاده است. این اسکارف پسرونه و دخترونه برای دوچرخه سواری، موتورسواری،کوهنوردی و ... استفاده می شود.
اسکارف ست پسرانه/ دخترانه طرح BTS (ورزشی، فانتزی)
اسکارف دست، سر، صورت و گردن با جنس نخی و قابلیت تنفس و کشسانی زیاد؛ این اسکارف بی تی اس دخترونه و پسرونه، مناسب استفاده در ورزش های مختلفی مانند کوهنوردی، دوچرخه و موتور سواری، باشگاه های ورزشی و ... می باشد.
اسکارف دستمال سر کوهنوردی (ورزشی) مدل بته جقه آبی
اسکارف دخترانه شیک بدون درز که به علت خاصیت کشی زیادی که دارد با حالات مختلفی استفاده می شود. این باندانا اسکارف دخترانه عرق را به خوبی جذب می کند و علاوه بر استفاده تزئینی، در کوهنوردی، دوچرخه سواری، طبیعت گردی و... پر کاربرد است.
مدل اسکارف دخترانه اسپرت طرح لبخند Nirvana
کلاه اسکارف دخترانه/ پسرانه طرح Nirvana (گروه موسیقی راک خارجی) که به حالت های مختلفی مانند: سربند ورزشی، دستمال گردن، مچ بند و ... استفاده می شود. این اسکارف جدید اسپرت در بسیاری ورزش ها مانند بدنسازی، دوچرخه سواری، طبیعت گردی و ... پرکاربرد است.
اسکارف همه کاره (هدبند، مچ بند، کلاه، دستمال گردن، ماسک، عرق گیر) Pink Floyd
اسکارف طبیعت گردی، کوهنوردی، تنیس، اسکی، دوچرخه سواری و انواع ورزش ها، با طرحی از گروه موسیقی پینک فلوید. بستن این مدل اسکارف های ورزشی روش های گوناگونی دارد که بر حسب کاربرد، محیط و رشته ورزشی متفاوت است.
اسکارف سر و گردن پارچه ای مدل چریکی کامپیوتری
دستمال سر تاکتیکال مدل پیکسلی که به عنوان دستمال گردن کوه نوردی، دوچرخه سواری و ... کاربرد دارد. از مزایای این اسکارف ارتشی میتوان به کشسانی زیاد، جذب تعریق و نداشتن درز اشاره کرد که می توان آن را به حالتهای مختلفی بست.
1 2