Loading...
فیلتر


فروشگاه انواع کلاه های شهرزادی-فدورا-خاخامی-کلاه ساحلی و پاناما

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

تفاوت کلاه خاخامی و فدورا چیست؟

از لحاظ شکل ظاهری تا حدودی نزدیک به هم هستند اما کلاه خاخامی را می توان یک زیر دسته از کلاه های فدورا دانست که امروزه اغلب از جنس پشم متراکم و نمد ساخته می شود.

عکس با کلاه خاخامی

استایل با کلاه خاخامی

کلاه پهلوی چیست؟

کلاه شاپو در تاریخ گذشته ایران جایگاه ویژه‌ای داشته و در زمان پهلوی استفاده از این کلاه مرسوم بوده است. در سال 1306 طبق دستور رضا شاه، مدیران و کارمندان دولتی ملزم به استفاده از کلاه پهلوی شدند و سپس دانش‌آموزان مجبور به استفاده از کلاه شاپو شدند. پس از تصویب قانونِ لباس متحدالشکل؛ مردم عادی نیز باید از کلاه پهلوی استفاده می‌کردند.

رضا خان علاقه زیادی به تجددگرایی و مشابه کردن پوشش ایرانیان به کشورهای اروپایی داشت. طبق قوانینی که رضا خان وضع کرد تا حدودی تغییر ظاهر و پوشش در ایران ایجاد شد و کلاه فدورا یکی از این پوشش ها بود.

استایل با کلاه شاپو قرمز

مردان غالبا کلاه شاپو یا کلاه فدورای کلاسیک را با کت و شلوار و گاهی همراه با جلیقه می‌پوشند. استفاده از کت و شلوار، سبک رسمی و شیک در اشخاص ایجاد می‌کند و بهتر است از انواع غیر فانتزی شاپو برای این سبک استفاده شود.

عکس با کلاه فدورا

کلاه خاخامی مردانه دیجی کالا

کلاه شاپو را با شلوار جین نیز می‌توان استفاده نمود. اگر از شلوار جین و لباس‌های اسپرت استفاده می‌کنید بهتر است از انواع امروزی‌تر کلاه شاپویی استفاده کنید تا سبک غیررسمی مناسبی داشته باشید.

کلاه خاخامی به انگلیسی

عکس کلاه خاخامی

کلاه شهرزادی

به علت اینکه از کلاه شاپو در سریال خانگی شهرزاد استفاده شده بود و شخصیت شهرزاد از این کلاه استفاده می‌کرد در سال‌های اخیر کلاه شاپویی به نام کلاه شهرزادی نیز شناخته می‌شود.

کلاه خاخامی مشهد

تولیدی کلاه خاخامی و فدورا

ویدئو زیر شامل تمامی مراحل تولید کلاه های فدورایی از پشم تا قالب گیری و آماده سازی می باشد.

کلاه پانامایی

همان کلاه فدورا است با این تفاوت که جنس نمونه های اصلی آن از برگ گیاهان خاصی تولید می شود و اولین بار در شهر پاناما به معروفیت و استفاده عمومی رسید و از آنجا به دیگر کشور ها منتقل شد.

از کجا کلاه شاپو بخریم؟
لینک دیگر سایت های فروش کلاه خاخامی

خرید و قیمت کلاه خاخامی / ترب

کلاه کلاسیک خاخامی / کلاه فرنگ

سفارش کلاه خاخامی/ با سلام

فروشگاه کلاه خاخامی /بوتیک

قیمت کلاه های خاخامی / سایت کلاه شاپو

برگشت به بالا