فیلتر


فدورا | خاخامی | شهرزادی | کابویی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
کلاه سرتخت فدورا زرد/ زنانه و مردانه
کلاه لبه دار گرد در سبک کلاسیک که به کلاه اسپانیایی یا کلاه اسپانیش معروف است. این مدل کلاه فدورا گزینه مناسبی برای عکاسی و مدلینگ در سبک های مختلفی مانند: کژوال، هیپ هاپ، رپری و ... می باشد.
کلاه سر تخت فدورا زنانه و مردانه مدل کلاسیک
کلاه سبز فدورایی مدل نمدی ضخیم با لبه تخت 8 سانتیمتری و نخ کم کردن دور سر در داخل کلاه، این کلاه جدید برای استفاده با انواع استایل های کژوال، اسپرت، خیابانی، مجلسی و همچنین عکاسی گزینه ایده آلی محسوب می شود.
کلاه نمدی لبه دار مدل فدورایی رنگ آجری
کلاه فرنگی دخترانه و رنانه مدل سرتخت با رنگ خاص آجری، از این کلاه فدورا رنگی در ست کردن با استایل های مختلف، عکاسی و مدلینگ استفاده می شود.
کلاه خاخامی سفید (برفی) مردانه و زنانه
کلاه شاپویی سفید با طراحی کلاسیک، مناسب برای استایل های مدرن و رسمی. این مدل کلاه از جنس نمدی ضخیم و مناسب برای استفاده دخترام و پسران از نوجوانی تا بزرگسالی می باشد.
کلاه خاخامی زرشکی/ نمدی زنانه مردانه
کلاه شاپویی لبه تخت مدل کلاسیک از کلاه های گرد فدورایی دخترانه و پسرانه است که در استایل های رسمی، جشن ها، مهمانی ها و همچنین در رقص نیز استفاده می شود.
کلاه طرح شاپو رنگ شتری/ زنانه مردانه
کلاه شاپو لبه دار که با نام کلاه خاخامی شناخته می شود و از دسته کلاه های گرد و لبه تخت فدورا محسوب می شود. این مدل کلاه شاپو دارای تو رفتگی روی تاج است و با بند کمربندی تزئین شده است.
کلاه شاپو (کلاسیک) مشکی/ لبه تخت
کلاه تمام لبه خاخامی با کمربند تزئینی چرمی در دور کلاه مناسب برای مردان و زنان از سنین نوجوانی تا بزرگسال و قابل استفاده در استایل های رسمی و کلاسیک
کلاه نمدی پسرانه دخترانه مدل خاخامی جدید
کلاه کمربند دار فدورایی از جنس پشم مصنوعی کوبیده شده، مناسب برای مردان و زنان بزرگسال و همچنین دارای نخ کم کردن دور سر برای استفاده کودکان و نوجوانان
کلاه وسترن امریکایی/ کلاه لبه دار کابوی
کلاه کابویی زنانه و مردانه از جنس جیر مصنوعی بسیار سبک، همراه با بند قابل تنظیم برای زیر چانه، مناسب برای دختران و پسران نوجوان و بزرگسال و گزینه ای ایده آل برای استفاده در طبیعت گردی، اسب سواری، کشاورزی، عکاسی و ...
کلاه وسترنی کابوی مردانه زنانه (کلاه آمریکایی)
کلاه گنگ لبه دار معروف به کلاه گاوچران ها که از دسته کلاه های فدورا محسوب می شود و مناسب برای مد و استایلینگ، عکاسی، اسب سواری، کوهنوردی، طبیعت گردی و... می باشد.
کلاه کابویی دخترانه پسرانه مدل وسترنی/ بند دار
کلاه مدل کابوی که به کلاه گاوچران ها نیز معروف است، از دسته کلاه های ترند برای اسب سواری، عکاسی، طبیعت گردی،کوهنوردی، مدلینگ و هماهنگ با استایل های هیپ هاپ، اسپرت و کلاسیک می باشد.
کلاه شهرزادی لبه بلند مدل شاپویی بند دار دخترانه زنانه
کلاه شاپو شهرزادی خاکستری مناسب چهار فصل سال و قابل استفاده برای نوجوان تا بزرگسال همراه با نخ کم کردن دور سر
کلاه شاپویی دخترانه پسرانه دور تا دور لبه دار (فدورا)
کلاه گرد زنانه و مردانه سرتخت و لبه ثابت از جنس نمدی (پشم کوبیده شده)
کلاه نمدی مدل شهرزاد جدید صورتی دخترانه و زنانه
نام این مدل کلاه های دخترانه شهرزادی برگرفته از فیلم شهرزاد است. از این کلاه لبه پهن در عکاسی طبیعت، آتلیه و شرکت در مراسم ، مهمانی ها، جشن ها و دورهمی ها استفاده می شود. برای استفاده دختران نوجوان، در داخل کلاه یک بند جهت کم کردن دور سر وجود دارد.
کلاه خاخامی سرتخت مدل اسپانیش آبی کاربنی
کلاه لب تخت نمدی معروف به کلاه اسپانیشی که از دسته کلاه های فدورا بوده و مناسب استفاده با استایل های کلاسیک و اسپرت برای مردان و زنان می باشد.
کلاه نمدی شهرزادی/ شاپویی گرد و لبه دار زنانه دخترانه
اسم این مدل کلاه لبه دار زنانه برگرفته از فیلم شهرزاد به نام کلاه شهرزادی نامیده می شود که در اصل از دسته کلاه شاپویی ها می باشد. با توجه به نخی که جهت کم کردن دور سر داخل کلاه قرار دارد می توان برای سنین نوجوانی و بالای 8 سال نیز استفاده کرد.
کلاه خاخامی پسرانه و دخترانه مدل دایره ای سر تخت زرشکی
کلاه فدورا که به کلاه شابگاهی یا کلاه شاپویی نیز معروف است با لبه 8 سانتیمتری و دور سر 57 به همراه نخ تنظیم دور سر برای سایز های کوچکتر. جنس این مدل کلاه دایره ای از نمد و پشم متراکم و کوبیده است و نقاب دور تا دور کلاه ثابت و تخت می باشد.
کلاه فدورا لبه بلند دخترانه و زنانه مدل سرتخت کلاسیک
کلاه فدورا دخترانه صورتی با طراحی ساده و لبه استاندارد 8 سانتیمتری و دور کلاه 57 سانتیمتر که مناسب بزرگسال و تینیجر می باشد. جنس این کلاه سر تخت از نمد (پشم مصنوعی کوبیده) بوده و لبه دور کلاه ثابت می باشد.
فدورا کلاه شهرزادی لبه پهن گرد | مدل شاپویی زنانه دخترانه
کلاه شهرزادی جدید رنگ قرمز با کیفیت و ضخامت مناسب که به کلاه خاتون نیز معروف است. کلاه های لبه دار دخترانه را می توان در چهار فصل سال و با استایل های مختلف ست کرد که با توجه به رنگ قرمزی که این کلاه دارد می توان برای عکاسی یلدا و کریسمس هم استفاده کرد.
کلاه فدورا مشکی لبه دار مدل اسپنیش مردانه و زنانه لبه 8سانتی
کلاه دور دار دخترانه پسرانه کلاسیک که به کلاه فرنگی معروف است و با نخ تنظیم دور کلاه برای سنین 10 سال تا بزرگسال مناسب می باشد. این کلاه مشکی لبه دار از دسته کلاه های فدورایی با استایل مدرن است که علاوه بر تیپ های اسپرت برای مجالس رسمی نیز مناسب می باشد.
کلاه شاپو شهرزادی لبه بلند | نمدی ضخیم زنانه و تینیجر
کلاه فرنگی زنانه لبه دار و گرد مدل بند دار که به کلاه شاپو شهرزادی معروف است . در این مدل کلاه لبه دار دخترانه می توان لبه ها را خم و حالت دار کرد و یکی از بهترین گزینه ها برای عکاسی با استایل های مختلف می باشد.
کلاه شاپویی شهرزادی زنانه/ دخترانه بدون لبه کلاسیک
مدل کلاه نمدی زنانه جدید با دیواره های نسبتا بلند و لبه ی کوتاه که به زیبایی بر روی سر می نشیند و ایستایی و فرم خوبی دارد.در این کلاه مدل شهرزادی، دو بند به شکل پاپیون گره خورده و با استایل های مجلسی و رسمی هماهنگی دارد و برای عکاسی نیز ایده آل می باشد.
کلاه گرد لبه دار دخترانه/زنانه رنگ صورتی مدل RT-SP1
کلاه شاپو زنانه رنگ صورتی شاد، یک کلاه ساده و شیک برای دختران و بانوان جوان که با لبه پهن و تاج گرد و کوتاه نمای صورت رامتعادل می کند و کشیدگی پیشانی را می پوشاند، از این کلاه شاپویی زنانه در مهمانی ، تولد ، جشن ها میتوان استفاده کرد.
کلاه خاخامی مشکی نمدی مدل کلاسیک (زنانه و مردانه)
کلاه شاپویی ساده مشکی از دسته کلاه های خوش فرم و زیبایی است که از گذشته تاکنون مورد استفاده قرار می گرفته و با انواع لباس های رسمی و اسپرت ست می شود.این کلاه دور گردِ فدورایی با دو فرورفتگی در قسمت بالا و لبه کاملا تخت ایستایی مناسبی روی سر دارد.
کلاه کابویی زنانه و دخترانه مدل فدوار رنگ گلبهی
کلاه لبه دار کلاسیک مدل سر گرد، که یک اکسسوری کاربردی برای استفاده در تولد، پارتی، تفریح، عکاسی و ... می باشد.ظاهر شیک و مدرن این کلاهِ دوره دار، در کنار کیفیت بالا و ضخامت مناسب نمای زیبایی را روی سر و در مراسم مختلف ایجاد خواهد کرد.
کلاه دور لبه دار مدل سرتخت رنگ آبی کاربنی
کلاه لبه گرد مردانه و زنانه از سری کلاه شاپو های جدید، با رنگ پرکنتراست و زیبای آبی کاربنی، یک آیتم عالی برای اضافه شدن به استایل های خاص است، این کلاه لبه پهن مورد توجه بسیاری افراد برای عکس های هنری می باشد.
مدل جدید کلاه لبه دار شهرزادی طرح بند دار
کلاه دور دار گنبدی شکل از جنس پشم کوبیده فشرده شده با لبه 10 سانتی متری و قابل خم و کنگره دار کردن به دلخواه می باشد.این کلاه ها معروف به کلاه های شهرزادی نیز می باشند و از آنها در عکاسی، ساحل، تفریح و ... می توان استفاده کرد.
کلاه فدورا صورتی (دخترانه و زنانه) کد RT-712
کلاه شاپو دخترانه جدید از جدیدترین مدل های کلاه Fedora و از جمله کلاه های ترند دنیای مد است که عکس های هنری زیبایی در مراسم و مکان های مختلف و با ژست های متفاوت گرفته می شود، همچنین با توجه به رنگ خاص کلاه مناسب مراسم تولد و رقص نیز می باشد.
کلاه ایندیانا جونز رنگ گلبهی مدل RT-705
کلاه خاخامی زنانه با رنگ زیبای گلبهی مناسب دختران 8سال تا بزرگسال که از دسته کلاه های شاپویی لبه صاف است که به کلاه شاپو آمریکایی نیز شهرت دارد، از موارد استفاده این کلاه ها در مراسم تولد، چشن ها، عکاسی در مسافرت (جنگل، کوه و...) و آتلیه اشاره کرد.
کلاه مدل گرد دخترانه طرح ساده فدورا RT-706
کلاه لبه دار اصل دخترانه با لبه 7 سانتی و جنس مرغوب علاوه بر محافظت در برابر آفتاب می تواند گزینه ای عالی برای ثبت خاطرات، عکاسی و استفاده با تیپ های رسمی، نیمه رسمی و اسپرت باشد، و با توجه به داشتن نخ تنظیم برای دختران 8سال به بالا قابل استفاده می باشد.
کلاه سرتخت لبه دار/ دایره ای دخترانه پسرانه رنگ شتری
کلاه دور تا دور لبه دار که با نام های کلاه پهلوی، کلاه دایره ای، کلاه فرنگی، کلاه شاپو کلاه فدورا و...استفاده می شود و با استایل های کلاسیک و مدرن هماهنگی خوبی ایجاد می کند.این مدل کلاه نمدی دارای بند تنظیم برای کم کردن دور سر نیز می باشد.
کلاه فدورا قرمز دخترانه پسرانه نمدی مدل ساده تخت
کلاه فدورا زنانه سر تخت کلاسیک (دوردوخت) با لبه تخت و ثابت از جنس نمد ضخیم
کلاه سر تخت فدورایی رنگ شتری طرح مدرن/ مردانه و زنانه
کلاه فدورا دخترونه و پسرونه مدل اسپانیش که به آن کلاه خاخامی نیز گفته می شود. بخش گنبدی این کلاه به صورت تخت و لبه ها نیز ثابت و استایل کلاسیکی دارند. جنس کلاه از پشم متراکم با ضخامت نسبتا زیاد است و برای تمام فصول قابل استفاده می باشد.
کلاه کابویی پسرانه و دخترانه | وسترنی بند دار
کلاه کابوی معروف به کلاه وسترن که با نام کلاه گاوچرانی نیز شناخته می شود. جنس کلاه از جیر همراه با دوخت های درشت دورتا دور کلاه است و دارای سوراخ هایی در دو طرف کلاه برای گردش هوای بهتر می باشد.
کلاه فدورا خاخامی سفید برفی تخت پسرانه دخترانه
کلاه فدورا سفید سر تخت که به کلاه خاخامی یا کلاه شاپویی نیز معروف است. کلاهی کلاسیک و مدرن با ضخامت زیاد و لبه های ثابت که علاوه بر ست شدن با استایل و لباس های مختلف برای مردان و زنان، می توان به عنوان کلاه فدورا عروس نیز استفاده کرد.
کلاه کابویی زنانه | مردانه (Cowboy Hat 2022)
کلاه کابویی یا وسترنی دخترانه و پسرانه با دوخت های تزئینی درشت روی بدنه و بند نگهدارنده از جمله شیک ترین کلاه های لبه دار می باشد. جنس این مدل کلاه کابویی مردانه از جیر بوده و وزن بسیار کمی دارد.
کلاه شاپو مدل خاخامی دخترانه و پسرانه مشکی
کلاه شاپو لبه تخت موسوم به کلاه خاخامی با الیاف ثابت پشم مصنوعی مناسب استایل های شیک و رسمی و همچنین تیپ های خیابانی،معمولا هنرمندان و چهره های خاص و سلبریتی ها عموما با استفاده از این مدل کلاه های فدورایی در مراسم مختلف ظاهر می شوند.
کلاه لبه دار مدل خاخامی فدورایی (ضخیم درجه یک)
از طبقه کلاه شاپو ها اما با لبه پهن تر و فرورفتگی در قسمت بالای کلاه که مناسب بانوان و آقایان بوده و با نام کلاه فدورا یا خاخامی شناخته می شود.این کلاه مناسب استایل های رسمی و نیمه رسمی بوده و بسیاری از هنرمندان نیز از این سبک کلاه ها استفاده می کنند
کلاه مدل خاخامی سر تخت (مردانه و زنانه) زرد/خردلی
کلاه شاپو اسپرت مدل فدورا با لبه تخت، از جمله کلاه های گرد دایره ای که با نخ تنظیم سایزی که دارد برای سنین 8 سال تا بزرگسال قابل استفاده است. جنس این کلاه شاپو جدید، نمدی است و با انواع استایل ها در 4 فصل سال پوشیده می شود.
مدل کلاه خاخامی دخترانه /پسرانه طرح اسپانیش لبه کوتاه
از انواع کلاه فدورایی مشکی با جنس پشم کوبیده و با لبه های صاف، بخش بالایی این کلاه از نوع سر تخت (بدون خمیدگی) است که به کلاه اسپانیش معروف است. کلاه گرد دخترانه و پسرانه ای که با توجه به نخ تنظیم سایز از 8 سال تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
کلاه عروس فرانسوی بزرگ مدل توری (کلاه ساحلی عروس)
کلاه عروس سفید تزئین شده با یک پاپیون ساتن و مرواید که یک لایه تور حالت دار فانتزی در اطراف آن دوخته شده ؛این کلاه انگلیسی عروس گزینه ای عالی برای مراسم عروسی و عکاسی فرمالیته در باغ، ساحل و آتلیه می باشد که استایل رویایی و بی نظیری را به شما می دهد.
کلاه نمدی شاپویی دخترانه و زنانه مدل RT-711
کلاه زنانه و دخترانه خاخامی برای تولد و مراسمِ مختلفی مثل رقص، مجالس و دورهمی ها استفاده می شود و انتخاب ایده آلی به عنوان یک کلاه گرد لبه دار در تفریح، طبیعت گردی و مسافرت می باشد، همچنین از کلاه های شیک و لاکچری در میان هنرمندان و بازیگران است.
کلاه فدورا صورتی مدل خاخامی زنانه
کلاه فدورا صورتی مدل خاخامی زنانه
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه زنانه دورگرد مدل fedora با رنگ زمینه ی ملایم صورتی ؛ این کلاه ساده گرد با نوار مشکی رنگ، قسمت بالایی تخت و لبه های دوردوزی شده، در عین سادگی فوق العاده لاکچری و جذاب بوده و استفاده از آن در رقص، پارتی، عکاسی و ... کاربرد دارد.
کلاه فیدورا دخترانه و زنانه (کلاه پاناما نمدی)
کلاه لبه دار زنانه شیک با رنگ جذاب و پر کنتراست سرخابی گزینه ای عالی برای عکاسی از طبیعت و مهمانی ؛این کلاه شاپوری لبه دار با بند تنظیم سایز، مناسب نوجوان و بزرگسال بوده و با توجه به جنس نمدی آن، مناسب استفاده در چهارفصل سال است.
کلاه لبه گرد مردانه /زنانه رنگ سورمه ای مدل خاخامی
این کلاه لبه دار شیک مردانه دارای قابلیت تنظیم اندازه دور سر کلاه می باشد که با کشیدن دو بند داخلی کلاه، اندازه دور سر آن کوچکتر می شود؛ از این رو افراد نوجوان نیز می توانند از آن استفاده کنند که با استایل های رسمی، اسپرت، کژوال و ... هماهنگی خوبی دارد.
کلاه کلاسیک زنانه /مردانه رنگ سبز تیره مدل خاخامی
شیک ترین مدل کلاه لبه دار دخترانه_پسرانه، با رنگ سبز تیره (کله غازی) که حس آرامش و وقار را القا می کند.این کلاه با رنگ لباس های روشن مثل کرم، طوسی، سفید و زرد به خوبی ست می شود و از آن به عنوان کلاه لبه دار تولد، کلاه عکاسی، کلاه مافیا ... استفاده می شود.
کلاه فدورا رنگ سفید صدفی مدل نوار دار
کلاه شاپو سفید مدل لبه دار و دور دوزی شده با بند تنظیم سایز داخلی، انتخابی خاص برای افراد شیک پوش؛ این کلاه گرد مناسب استفاده در مراسم مختلف و عکاسی و همچنین با توجه به رنگ آن به عنوان کلاه عروس نیز بسیار ایده آل می باشد.
کلاه شاپو لبه صاف رنگ کرمی (4فصل)
کلاه شاپو لبه صاف رنگ کرمی (4فصل)
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه گردِ لبه دار نمدی که با نوار مشکی تزئین شده و از دسته کلا ه های شاپوییِ گرد با لبه تخت است، استفاده از این مدل کلاه ها که به خاخامی یا فدورا معروف هستند در میان افراد معروف و هنرمندان و همچنین جوانان با تیپ های کلاسیک و اسپرت به وفور یافت می شود.
کلاه شاپو گرد (طرح اسپانیش) رنگ زرد مدل RT-H05
کلاه زرد فدورا از انواع کلاه های شاپویی رنگی، با لبه های نسبتا پهن و رنگ شاد و جذاب که برای ست کردنِ لباس هایی با رنگ های سفید و مشکی ایده آل می باشد، برای استفاده سنین پایین تر از این کلاه نخ تنظیم اندازه در داخل کلاه در نظر گرفته شده است.(8سال به بالا)
کلاه دور دار زنانه/مردانه مدل لبه دار کلاسیک RT-H04
کلاه شاپو فدورا از اکسسوری محبوب بین جوانان و هنرمندان، کلاهِ ماهوتی لبه دار با رنگ قرمز شاد مناسب جشن ها، تولد، عکاسی و هدیه ای ویژه برای عزیزانتان در مناسبت های مختلف مانند ولنتاین، روز تولد و ...
کلاه مدل فدورایی صورتی پررنگ مدل RT-H02
کلاه شاپو لبه بلند با استایل زیبا و نخ قابل تنظیم که به زیبایی روی سر قرار گرفته و جزء کلاه هایی است که برای ژست های عکاسی نیز استفاده می شود، این مدل کلاه های شاپویی از نمد با ضخامت نسبتا زیاد تولید می شوند که لبه ها کاملا صاف بوده و حالت خمیدگی ندارند.
کلاه فدورا رنگ شتری (کلاه گرد نمدی) مدل RT-H01
کلاه شاپوی کلاسیک با لبه های صاف و پهن بدون خمیدگی و جنس نمدی (پشم کوبیده) معروف به کلاه فیدورا؛ از جذابترین کلاه های گرد که هم با استایل های کلاسیک و هم غیررسمی قابل استفاده است و از انواع کلاه های فدورا محسوب می شود.
کلاه شاپو لبه پهن قرمز کد RT-714
کلاه شاپو لبه پهن قرمز کد RT-714
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه شهرزادی نمدی از زیباترین کلاه های دخترانه است که می توان آن را در مراسم های خاصی مانند جشن تولد، یلدا، کریسمس و دورهمی ها استفاده کرد.عکاسی با این نوع کلاه خاخامی در ژست های مختلف تجربه به یادماندنی را برای شما رقم خواهد زد.
کلاه شاپو کلاسیک رنگ سورمه ای تیره مدل RT-704
کلاه فدورا سر تخت، بزرگسال از جنس پشم مصنوعی کوبیده با بند جادویی که دورِ کلاه را کم کرده و برای 8سال به بالا قابل استفاده است خوش فرم روی سر با رنگ سورمه ای که با بازه زیادی از رنگ ها قابل ست شدن است و نمونه ای مدرن از کلاه های لبه دار پهلوی می باشد
کلاه شاپو مردانه-زنانه لبه صاف رنگ زرد مدل RT-710
کلاهی ساده از انواع کلاه های فدورا و مناسب افراد شیک پوش؛ رنگ زرد از پرانرژی ترین رنگها است که در روانشناسی برای بهبود روحیه و افزایش هیجان توصیه می شود.این کلاه نمدی هنرمندی با رنگهای خنثی و ملایم طوسی، مشکی و سرمه ای هماهنگی خوبی دارد.
کلاه مدل فیدورا لبه دار مدل RT-707 رنگ کرمی
از انواع پر طرفدار کلاه خاخامی است با فرورفتگی هایی در بغل و روی کلاه با لبه هایی بدون خمیدگی، که در ژست های عکاسی، فیلم ها، نمایش و مراسم خاص و رسمی بسیار پر استفاده است.کلاه های دور گرد نمدی که مناسب استفاده در 4فصل به ویژه بهار، پاییز و زمستان می باشد.
کلاه شاپو ماهوتی دخترانه /پسرانه مدل RT-709
کلاه شاپو فدورا، رنگ خردلی که بعنوان یک رنگ بسیار گرم و نشاط آور شناخته می شود، از این مدل کلاه های کلاسیک برای ست کردن با رنگ های بژ، سفید، مشکی و... میتوان استفاده کرد و عکس های زیبایی را با استایل های مختلف ثبت کرد.
کلاه شاپو خاخامی زنانه رنگ صورتی روشن مدل RT-708
کلاه خاخامی صورتی از جنس نمدی ضخیم، رنگ صورتی از رمانتیک ترین و پر استفاده ترین رنگها برای اکسسوری در میان بانوان است؛ این کلاه خاخامی گرد در ترکیب با رنگ های طوسی، کرم و مشکی هارمونی بینظیری ایجاد می کند و یک کلاه شیک برای عکاسی می باشد.
کلاه شاپو نمدی لبه دار مدل فدورا نوار دار
کلاه خاخامی گرد معروف به فدورا؛ این کلاه نمدی زنانه مردانه با لبه های خوش فرم و صاف به خوبی بر روی سر می نشیند و با استایل های اسپرت و رسمی ست میشود.و از این سبک کلاه های لبه دار میان افراد مشهور و خوانندگان به وفور استفاده می شود.
کلاه شهرزادی مشکی تسمه دار
کلاه شهرزادی مشکی تسمه دار
ــــــ ناموجود ــــــ
آیا به دنبال کلاهی خاص برای عکاسی در طبیعت و مناظر هستید تا عکس های لاکچری و شیک از خود داشته باشید؟ اکنون پاسخ این سوال پیش روی شماست؛ این کلاه دخترانه و زنانه جدید دارای لبه ی پهن با قابلیت خم کردن که استایل یونیک و منحصر به فردی را به شما هدیه می دهد.
کلاه لبه دار مدل خاخامی a3
کلاه لبه دار مدل خاخامی a3
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه شاپوری تزئین شده با یک تسمه براق در اطراف کلاه و برگ فلزی طلایی رنگ در کنار آن که قابلیت جدا شدن از کلاه را نیز دارد و از آن به عنوان یک کلاه کلاسیک مردانه در محافل رسمی و یا یک کلاه اسپرت زنانه و مردانه در دورهمی ها ، مهمانی ها و تفریح استفاده نمود.
کلاه لبه دار شهرزادی طرح 2
کلاه لبه دار شهرزادی طرح 2
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه شهرزادی لبه بلند دخترانه و زنانه با قابلیت خم شدن لبه ها به شکل دلخواه تزئین شده با تسمه ی چرمی براق در دور کلاه و رنگ های خاص و شاد که می توانید آن را با استایل خود هماهنگ کنید و از آن در مراسم های خاص ، فرمالیته ، تفریح ، ساحل و ... استفاده کنید.
کلاه لبه دار شهرزادی گل ساتن طرح 2
کلاه لبه دار شهرزادی گل ساتن طرح 2
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه مجلسی مشکی تزئین شده با دو گل ساتن براق در کنار کلاه مناسب برای عکاسی ، مسافرت و ...
کلاه لبه دار شهرزادی گل ساتن طرح 1
کلاه لبه دار شهرزادی گل ساتن طرح 1
ــــــ ناموجود ــــــ
یک کلاه فوق العاده شیک و مطابق با مد روز برای استفاده در مجالس،عکاسی و مسافرت قابل تغییر سایز
کلاه لبه دار شهرزادی مدل بغل پاپیون
کلاه لبه دار شهرزادی مدل بغل پاپیون
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه لبه گرد شهرزادی تهیه شده از پشم کوبیده متراکم تزئین شده با یک پاپیون مشکی رنگ در کنار کلاه مناسب استفاده در عکاسی ، مسافرت ، تفریح و ...
کلاه لبه دار شهرزادی طرح 4
کلاه لبه دار شهرزادی طرح 4
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه لبه دار و بدون پرزدهی، مدل شهرزادی نمدی با قابلیت خم شدن لبه ها و کم کردن اندازه دور سر برای استفاده کودکان 6 سال به بالا انتخاب عالی برای عکاسی در زمینه مدلینگ، عکاسی در طبیعت،مسافرت،آتلیه و...
کلاه لبه دار شهرزادی طرح 3
کلاه لبه دار شهرزادی طرح 3
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه شهرزادی لبه دار، دور دوزی شده و تزئین شده با زنجیر و پارچه ای که دور کلاه گره زده شده، دارای نخ تنظیم در داخل کلاه
کلاه نمدی دخترانه طرح سوسن
کلاه نمدی دخترانه طرح سوسن
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه شهرزادی شیک دخترانه با لبه های موج دار و تزئین شده با دو گل کوچک نمدی
کلاه شاپو چریکی
کلاه شاپو چریکی
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه شاپو یکی از کلاه های سنتی ایران و از زیباترین کلاه های اسپرت که استایل فوق العاده شیک و خاصی را به شما می دهد
کلاه شاپو ساده
کلاه شاپو ساده
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه شاپو (فدورا) یکی از کلاه هایی ست که با ظاهری ساده و شیک قابلیت استفاده در تمامی استایل های رسمی ،اسپرت،کلاسیک و ... را دارد

کلاه های ساحلی و حصیری

تفاوت کلاه خاخامی و فدورا چیست؟

از لحاظ شکل ظاهری تا حدودی نزدیک به هم هستند اما کلاه خاخامی را می توان یک زیر دسته از کلاه های فدورا دانست که امروزه اغلب از جنس پشم متراکم و نمد ساخته می شود.

عکس با کلاه خاخامی

استایل با کلاه خاخامی

کلاه پهلوی چیست؟

کلاه شاپو در تاریخ گذشته ایران جایگاه ویژه‌ای داشته و در زمان پهلوی استفاده از این کلاه مرسوم بوده است. در سال 1306 طبق دستور رضا شاه، مدیران و کارمندان دولتی ملزم به استفاده از کلاه پهلوی شدند و سپس دانش‌آموزان مجبور به استفاده از کلاه شاپو شدند. پس از تصویب قانونِ لباس متحدالشکل؛ مردم عادی نیز باید از کلاه پهلوی استفاده می‌کردند.

رضا خان علاقه زیادی به تجددگرایی و مشابه کردن پوشش ایرانیان به کشورهای اروپایی داشت. طبق قوانینی که رضا خان وضع کرد تا حدودی تغییر ظاهر و پوشش در ایران ایجاد شد و کلاه فدورا یکی از این پوشش ها بود.

استایل با کلاه شاپو قرمز

مردان غالبا کلاه شاپو یا کلاه فدورای کلاسیک را با کت و شلوار و گاهی همراه با جلیقه می‌پوشند. استفاده از کت و شلوار، سبک رسمی و شیک در اشخاص ایجاد می‌کند و بهتر است از انواع غیر فانتزی شاپو برای این سبک استفاده شود.

عکس با کلاه فدورا

کلاه خاخامی مردانه دیجی کالا

کلاه شاپو را با شلوار جین نیز می‌توان استفاده نمود. اگر از شلوار جین و لباس‌های اسپرت استفاده می‌کنید بهتر است از انواع امروزی‌تر کلاه شاپویی استفاده کنید تا سبک غیررسمی مناسبی داشته باشید.

کلاه خاخامی به انگلیسی

عکس کلاه خاخامی

کلاه شهرزادی

به علت اینکه از کلاه شاپو در سریال خانگی شهرزاد استفاده شده بود و شخصیت شهرزاد از این کلاه استفاده می‌کرد در سال‌های اخیر کلاه شاپویی به نام کلاه شهرزادی نیز شناخته می‌شود.

کلاه خاخامی مشهد

تولیدی کلاه خاخامی و فدورا

ویدئو زیر شامل تمامی مراحل تولید کلاه های فدورایی از پشم تا قالب گیری و آماده سازی می باشد.

کلاه پانامایی

همان کلاه فدورا است با این تفاوت که جنس نمونه های اصلی آن از برگ گیاهان خاصی تولید می شود و اولین بار در شهر پاناما به معروفیت و استفاده عمومی رسید و از آنجا به دیگر کشور ها منتقل شد.