فیلتر


شبرنگ

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
پلاک گردنبند صلیب شبرنگ/  دخترانه و پسرانه +بند 60 سانتی رایگان
گردنبند بلک لایت صلیب که با جذب نور، در محیط تاریکی درخشان و به حالت فلورسنت خواهد بود. این گردنبند صلیب سنگی با توجه به ابعاد و وزن مناسبی که دارد برای دختران و پسران در تمام سنین قابل استفاده می باشد.
گردنبند شبرنگی, استوانه شیشه ای, سنگی فلورسنت با بند رایگان
گردنبند سنگ سبز شبتاب که از سنگ ریزه هایی با خاصیت شب نما بودن داخل یک استوانه تشکیل شده که با جذب نور، در تاریکی درخشش زیبایی خواهند داشت. این مدل گردنبند سنگ اسپرت همراه با یک بند چرمی رایگان ارائه می شود.
گردنبند شب نمای رزینی مدل گویِ کهکشان
مدل جدیدی از گردنبند های فلورسنت که نور تابیده شده به خود را ذخیره و در فضای تاریک از خود ساطع می کنند؛ این گردنبند اسپرت طرح کهکشان شامل دو نیم شیشه ای است که مانند یک گوی سه بعدی به نظر می آید و در تاریکی به حالت شبرنگ در می آید.
گردنبند شبرنگ سنگ طبیعی مدل بلک لایت +بند رایگان
گردنبند سنگ نورانی 6ضلعی تراش خورده با خاصیت فلورسنت (شبتاب) که در تاریکی از خود نور ساطع می کند، فقط کافیست مدتی این گردنبند شب نما را در معرض یک منبع نور قرار دهید تا نور را در خود ذخیره کرده و سپس در تاریکی، شاهد درخشش زیبای این گردنبند خاص باشید.
گردنبند رزینی شب تاب مدل کهکشان همراه با بند چرمی
گردنبند رزینی کهکشانی دخترانه و زنانه از دسته گردنبند های شب تابی است که زیبایی دو چندانی در تاریکی دارند. این نوع گردنبند های فانتزی از دو نیمکره شیشه ای متصل به هم تشکیل شده و هدیه ای مناسب برای دوستان در مناسبت های مختلف می باشد.
گردنبند شبتاب پسرانه اژدها طرح فلورسنت و بلک لایت
گردنبند نورانی و شبنمای جدید با طرح دراگون و حالت بلاک لایت. این مدل گردنبندها با قرار گرفتن در معرض منبع نور می توانند تا مدت کوتاهی حالت شب تابی را در خود حفظ کنند. از این گردنبند ها در مراسم و جشن های مختلفی مثل هالووین نیز استفاده می شود.
گردنبند شب تاب کهکشانی (فلورسنت)
گردنبند شب تاب کهکشانی (فلورسنت)
ــــــ ناموجود ــــــ
گردنبند شب رنگ دخترانه و پسرانه مدل کروی، شامل یک تصویر کهکشانی دو رو که از دو طرف توسط نیم کره های شیشه ای احاطه شده و به صورت سه بعدی به نظر می آید. این گردنبند فلورسنت بعد از قرار گرفتن در معرض نور از خود نور ساطع می کند.
گردنبند شب تاب پسرانه و دخترانه مدل moon
با تاباندن نور طبیعی یا مصنوعی به این گردنبندِ کهکشانی و قرار دادن آن در فضای تاریک، شاهد درخشش نور از سطح آن خواهید بود.این گردنبند فانتزی با الهام از کهکشان و سیارات، به شکل کروی و دو جهته طراحی شده است.
گردنبند شبنما (فلورسنت) طرح دراگون
گردنبند شبنما (فلورسنت) طرح دراگون
ــــــ ناموجود ــــــ
گردنبند شبتاب که با نوری که در خود ذخیره می کند در هنگام شب و در محیط های تاریک نور سبز رنگ زیبایی از خود ساطع می کند، هر چه قدر این مدل گردنبند بلکلایت در معرض نور بیشتری قرار بگیرد در محیط های تاریک درخشندگی بیشتری خواهد داشت.
گردنبند با طرح اسکلت مدل شب تاب (مردانه و زنانه)
این گردنبند پسرانه اسکلتی با مدلسازی سه بعدی جمجمه با جزئیات زیاد و چشم های بلک لایت (شب نما)، بعد از در معرض نور قرار گرفتن، در تاریکی به رنگ سبزآبی در می آید؛ عموما جمجمه یادآور گذر زمان و زندگی، و امید به جاودانه بودن می باشد.
گردنبند نورانی شب نما مدل EARTH
گردنبند نورانی شب نما مدل EARTH
ــــــ ناموجود ــــــ
گردنبند شیک و اسپرت طرح دریا و کره زمین که حس آرامش بخشی را به شما هدیه می دهد این گردنبند فانتزی خاصیت شب رنگی (فلورسنت) داشته و یک گردنبند رو لباسی زیبا برای دخترانه و پسران است که جلوه زیبایی در هنگام شب و تاریکی به استایل شما می دهد.
گردنبند گل  خشک طبیعی مدل بلک لایت
گردنبند گل خشک طبیعی مدل بلک لایت
ــــــ ناموجود ــــــ
گردنبند رزینی شب تاب شبدر، که درون محفظه ای شفاف قرار گرفته و رنگدانه های شبرنگی در اطراف گل پراکنده هستند که در محیط تاریک درخشش جادویی خواهند داشت،این مدل گردنبند دخترانه فانتزی وزن سبکی داشته و به عنوان یک گردنبند روتین روزانه قابل استفاده می باشد
گردنبند شب نما بلک لایت مدل دراگون
گردنبند شب نما بلک لایت مدل دراگون
ــــــ ناموجود ــــــ
گردنبند دست ساز مردانه و زنانه شیک، ترکیبی از فلز و سنگ نورانی با طرحی بسیار خاص و پرطرفدار از یک اژدها در حال پرواز,این گردنبند در شب و با نور سبز رنگی که از خود ساطع می کند بسیار زیبا جلوه می کند و از گردنبند های جدید و پرطرفدار میان دختران و پسران است.