فیلتر


انگشتر اسکلت و جمجمه

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
انگشتر فول فینگر پسرانه و دخترانه مدل اسکلت مفصلی
انگشتر اسپرت با طراحی نوک تیز و گنگ به سبک انگشتر های گلادیاتور مناسب استفاده در تمام انگشتان برای پسران و دختران تینجر . این مدل فول انگشتر مفصلی در سبک پانکی و برای تیپ های اسپرت گزینه ایده آلی می باشد.
رینگ انگشتر سر اسکلت جدید پسرانه و دخترانه فری سایز
حلقه اسکلت خفن مردانه و زنانه با دهانه باز شو که می توان در تمامی 5 انگشت و با هر سایز انگشتی استفاده کرد. این انگشتر جمجمه ای در سبک اسپرت پانک تولید شده و در طراحی آن به جزئیات دقت شده و نمای جمجمه به زیبایی مدل سازی شده است.
انگشتر بلند پسرانه دخترانه مفصلی با طرح اسکلتی نوک تیز (پانک رینگ)
انگشتر خفن اسکلت مفصلی با دو حلقه که امکان تغییر سایز را برای اندازه های مختلف انگشت ایجاد می کند. این مدل انگشتر پسرانه اسکلت همراه با سه بخش لولایی است که امکان خم کردن راحت تر انگشتان را فراهم کرده و مناسب استایل های راک، متال،گوتیک و اسپرت می باشد.
انگشتر بلند و دراز دخترانه و پسرانه مفصلی نوک تیز طرح دراگون
انگشتر کامل انگشتِ اسپرت و گنگ در سبک پانک گوتیک که به صورت مفصلی در انگشت قرار می گیرد .جنس این مدل انگشتر دخترانه گنگ از استیل و تیتانیوم بوده و کاملا ضد حساسیت است و بسته با سایز انگشتان هر فرد، می توان در یک یا چند تا از انگشتان استفاده کرد.
انگشتر مفصلی مردانه و زنانه, انگشتر اسکلت اسپرت بزرگ
انگشتر اسکلت جمجمه، مدل کامل انگشتِ مفصل دار، از جمله انگشتر های طرح اسکلت جدیدی است که به شکل نوک تیز بوده، با قابلیت خم شدن و تزئینات نگینی با طراحی خفن و در سبک گوتیک و پانک مناسب دختران و پسران
انگشتر فلزی پسرانه/ دخترانه/ زنانه بلند مدل اسکلتی
انگشتر اسپرت با طرح خفن و خاص اسکلتی و طول نسبتا بلند که تمام سطح انگشت را در بر می گیرد. طراحی نوک تیز و ساختار فلزی آن، مشابه یک زره و محافظ برای انگشتان است که با تیپ های رپری همخوانی دارد.
انگشتر مدل اسکلت (جمجمه) مردانه و پسرانه
انگشتر شکلِ اسکلت طرح قدیمی، با مدلسازی دقیق از جمله انگشتر های گنگ و پرطرفدار در میان جوانان است که می توان آن را با گردنبند و یا دستبند های اسکلتی نیز ست کرد.