فیلتر

محصولات برند کوالا

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
نایلون طرح دار گل سایز 35 × 25 (100 تایی)
مشما فانتزی سایز متوسط و در بسته 100 عددی مناسب استفاده اصناف مختلف به ویژه بوتیکی ها، مغازه های شال و روسری، خرازی ها و ... که با قیمت مقرون به صرفه ای که دارد از پرکاربردترین پلاستیک ها برای اجناس سبک وزن به شمار می آید.
نایلکس چاپی دسته دار سایز 35× 25 (100 عددی)
نایلون دسته موزی طرح دار از انواع کیسه و پلاستیک های فانتزی طرح دار که بیشتر در مغازه ها، فروشگاه ها و آنلاین شاپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد مناسب در کنار قیمت اقتصادی از مهمترین مزیت های این نوع کیسه ها می باشد.
نایلون طرح دار فانتزی دسته موزی/ بسته 100 عددی
کیسه پلاستیکی طرح دار جدید و رنگی در ابعاد 22 در 32 سانتیمتر از برند کوالا و تولید شده از مواد دوست دار محیط زیست. این نوع مشماهای دسته دار که نازک بوده و وزن کمی دارند از بهترین انتخاب ها برای بسیاری از مشاغل و مغازه ها می باشند.
پلاستیک کیسه ای دسته موزی (یک بسته 100 عددی)
خرید پلاستیک دسته دار در ابعاد متوسط برای اکثر مغازه ها و فروشگاه ها از ضروریات است، این پلاستیک از محصولات کوآلا جزء پلاستیک های اقتصادی و شیک برای قرار دادن کالا و اجناس در صنف های مختلف است که البته می تواند استفاده های روزمره و خانگی نیز داشته باشد.
پلاستیک طرح دار دسته دار طرح کاپ کیک سایز (100 عددی)
کیسه های نایلونی فانتزیِ کوچک و کاربردی برای استفاده در مصارف خانگی و به ویژه در مغازه ها و فروشگاه ها. با توجه به قیمت مقرون به صرفه و حجم و وزن کمی که این مدل کیسه ها دارند از مناسب ترین انتخاب ها برای مشاغل مختلف می باشد.
کیسه طرح دار سایز 28×20 سانتیمتر کوالا (100تایی)
کیسه خرید پلاستیک مناسب استفاده های فروشگاهی و همچنین استفاده در منزل با طراحی فانتزی و شیک. قیمت این مدل کیسه پلاستیکی دسته دار با توجه به ضخامت و وزنی که دارد و در بسته های 100 عددی از با صرفه ترین انتخاب ها برای مغازه ها و فروشگاه ها می باشد.
کیسه نایلونی دسته دار طرح BIRTHDAY سایز 28×20 (100 عددی)
نایلون نیمه شفاف طرح دار با طول 20 و ارتفاع 28 سانتیمتر. این کیسه پلاستیکی جدید بسیار سبک است و با ضخامت کمی که دارد مناسب استفاده برای وسایل و اجناس غیر نوک تیز و با وزن کم می باشد. کاربرد اصلی این نایلکس ها در مغازه و فروشگاه ها می باشد.
کیسه پلاستیکی طرح دار جدید سایز 26*18 سانتیمتر
نایلون کوچک فانتزی با ضخامت کم و نیمه شفاف که به عنوان پلاستیک مغازه در فروشگاه ها، هایپر مارکت ها، مغازه های شال و روسری و... استفاده می شود. با توجه به تعداد 100 عددی که در هر بسته آن وجود دارد جزء کیسه های مقرون به صرفه و اقتصادی محسوب می شود.
نایلون نازک دسته دار طرح آبرنگی سایز 35×25
نایلکس دسته موزی چاپی در ابعاد پرکاربرد 25 در 35 سانتیمتر که از مواد دوستدار و قابل برگشت به طبیعت تولید شده است. این مدل پلاستیک با ضخامت نسبتا کمی که دارد مناسب برای استفاده های خانگی و تجاری (فروشگاهی) برای کالا و اجسام با وزن متوسط رو به پایین می باشد
نایلون کوچک طرح دار سایز 26*18 دسته دار/ 100 تایی
پلاستیک فانتزی کوچک و کاربردی برای مغازه ها و فروشگاه ها، منازل و ... از برند کوالا و تولید شده از مواد قابل بازیافت و دوست دار طبیعت
کیسه پلاستیک طرح دار سایز 26*18 بسته 100 عددی
کیسه پلاستیک فانتزی طرح صدف دریایی، از انواع کیسه پلاستیکی های فانتزی و پرکاربرد در فروشگاه ها و مغازه ها و همچنین برای مصارف خانگی. با توجه به ضخامت نسبتا کمی که این کیسه ها دارد بیشتر برای قرار دادن وسایل و کالا های سبک و نیمه سبک استفاده می شود.
کیسه پلاستیک نیمه شفاف طرح دار 26*18 (پک 100 عددی)
نایلون دسته دار ارزان و به صرفه، مناسب برای مصارف خانگی و تجاری (اجسام و وسایل با وزن کم) با ضخامت کم و تولید شده از مواد دوست دار طبیعت و قابل بازیافت
نایلکس دسته دار/ نازک و شفاف ( 100 عددی سایز 45*30)
کیسه خرید طرح دار با دسته موزی در بسته بندی 100 عددی مناسب برای استفاده های تجاری و خانگی (مغازه ها، فروشگاه ها و...) این نوع کیسه ها از مواد دوست دار محیط زیست تولید شده و از برند کوآلا می باشد.
کیسه پلاستیک طرح دار/  دسته دار (45*30)
نایلون طرح دار فانتزی، سایز نسبتا بزرگ (30 سانتیمتر در 45 سانتیمتر )، دسته موزی از برند معتبر کوالا و تولید شده از مواد دوست دار محیط زیست
نایلون دسته دار بسته بندی  سایز 32×22 طرح اسلیمی
نایلون های دسته دار جدید مناسب برای استفاده های تجاری و خانگی، وزن این نایلون کم و به عنوان نایلون دسته دار فروشگاهی در ابعاد نسبتا کوچک گزینه بسیار مناسبی می باشد.
پلاستیک دسته دار طرح دار مدل طناب کوآلا سایز 22×32 (بسته 100 عددی)
کیسه طرح دار رنگی پلاستیکی عمده، نیمه شفاف و فانتزی و با توجه به ابعاد متوسط آن قابل استفاده برای منزل و مشاغل مختلفی مثل مغازه و فروشگاه ها می باشد. این مدل نایلکس طرح دار در بسته های مقرون به صرفه 100 عددی و با دسته موزی ارائه می شود.
پلاستیک کوچک فانتزی دسته دار چاپی 100تایی ابعاد 18×26
پلاستیک دسته دار عمده در ابعاد کوچک و بسته های به صرفه 100 عددی. از این مدل نایلون دسته دار در خانه و محیط های کاری نیز استفاده می شود. ضخامت آن کم و مناسب وسایل و اجسام سبک می باشد. این کیسه برای مغازه های خرازی بدلیجات مواد عذایی و.. پرکاربرد می باشد.
نایلون طرح دار و دسته دار سایز 45×30 سانتیمتر (100تایی)
کیسه پلاستیکی دسته دار و نیمه شفاف با طرح گچ های رنگی در سایزی نسبتا بزرگ با طول 30 و ارتفاع 45 سانتیمتر. این کیسه پلاستیکی از دسته نایلون های اقتصادی با ضخامت کم و مناسب برای استفاده در آنلاین شاپ ها، فروشگاه ها، مراکز تولیدی و تجاری و ... می باشد.
نایلون دسته دار چاپی سایز 45×30 طرح گل رز
نایلون های دسته دار در بسته بندی 100 عددی با سایز نسبتا بزرگ مناسب برای مغازه ها و فروشگاه ها (پوشاک، مواد غذایی، بهداشتی، کفش و ...)
پلاستیک کیسه ای سایز 45×30 طرح قلبی
پلاستیک کیسه ای سایز 45×30 طرح قلبی
ــــــ ناموجود ــــــ
کیسه پلاستیک کوالا با طرح فانتزی و زیبا و سایز نسبتا بزرگ، مناسب استفاده در فروشگاه ها و مغازه ها با کاربردهای مختلفی مانند لباس فروشی، مواد غذایی، داروخانه ها و...
نایلون دسته دار طرح دار چاپی سایز متوسط 32×22 (100عددی)
پلاستیک دسته دار با طراحی شیک مناسب استفاده های فروشگاهی و منزل، در پک های 100 عددی و دسته طرح موزی
نایلون دسته دار کوچک سایز 18×26 بسته 100 عددی
پلاستیک کوچک طرح دار در اندازه 18در 26 سانتیمتر با طرح سنتی ایرانی، مناسب استفاده در فروشگاه ها، مغازه ها، محیط کار و منزل
پلاستیک دسته دار فانتزی بسته 100 عددی سایز 18*26
کیسه دسته دار رنگی طرح تولد سایز کوچک با ضخامت کم مناسب استفاده در اکثر شغل ها و فروشگاه ها و همچنین پرکاربرد در مصارف خانگی. این مدل کیسه دسته دار کوالا از جدیدترین و پرکاربردترین کیسه ها برای لوازم کوچک می باشد.
کیسه پلاستیک دسته دار سایز متوسط (22*32) بسته 100 عددی
نایلون دسته دار فانتزی با دسته موزی و طرح سنتی گلیم، این نایلون طرح دار در بسته های 100 تایی عرضه می شود و گزینه ای مقرون به صرفه برای مصارف خانگی و فروشگاه ها می باشد.
کیسه پلاستیک طرح دار مدل دسته موزی (بسته 100 عددی) 18×26
نایلون دسته دار/ طرح دار با طرح پروانه های رنگی مناسب اقلام و لوازم کوچک. از این نایلکس طرح دار در منزل جهت استفاده شخصی و در فروشگاه ها و مراکز تجاری نیز استفاده می شود.

برند کوالا در سال ۱۳۸۷ زیر نظر توسط شرکت صنایع لفاف زرین راه اندازی شد.
در شروع کار کوالا با تولید انواع کیسه های دسته دار (دسته تقویتی، دسته موزی و دسته رکابی ) تولید را آغاز کرد.
در ادامه کیسه های فریزر، کیسه های زباله و انواع سفره، را با هدف رفع نیازهای مصرف کنندگان به سبد تولیدات خود اضافه نمود.
و هم اکنون نیز کوالا محصولات تجزیه پذیر (سبز) را که در طبیعت تجزیه می شوند را در دست تولید دارد.

یکی از پرفروش ترین محصولاتی که توسط این برند به تولید شد سفره یکبار مصرف بود که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

محصولات پلاستیکی شرکت کوالا از وسایل پرکاربرد در مهمانی و مسافرت ها می باشند. و رنگ و طرح های تولیدی متناسب با سلیقه ایرانیان می باشد.