فیلتر


کلاه فیس

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کلاه دو چشمی بافتنی مدل صورت پوش (کلاه دزدی مشکی)
کلاه طوفان کوهنوردی بافتنی که سر و گردن را بصورت کامل پوشش داده به نحوی که تنها 3 حفره دقیق و استاندارد برای دهان و چشم ها تعبیه شده است.از این کلاه فیس مشکی در ورزشهایی مانند اسکی، موتورسواری و ... و حتی برای پوشاندن و مخفی کردن چهره نیز استفاده می شود.
کلاه فیس بافتنی تمام سر و صورت ضد باد و بوران رنگ زغالی تیره
کلاه دزدی یا همان فیس کلاه های کوهنوردیِ طوفان که پوشاننده کامل صورت و سر در مقابل باد و سرما می باشند. این مدل کلاه های ماسکی دارای سوراخ هایی دقیق برای چشم ها و دهان بوده و برای استفاده در ورزش هایی مانند اسکی در زمستان گزینه ایده آلی محسوب می شود.
فیس ماسک/ کلاه دزدی رنگ فسفری مردانه و زنانه
کلاه گنگ دخترانه و پسرانه با عملکردی چندکاره که در کوهنوردی, اسکی, پارتی و هالووین استفاده می شود. این کلاه فیس با کنتراست رنگ بسیار بالا، گزینه ای خاص و کاربردی در فصلهای سرد سال بوده و برای عکاسی های ویژه نیز استفاده می شود.
نقاب فیس دزدی و اسکی | کلاه بافتنی چشمی طرح صلیب
کلاه های چشمی دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها که به فیس ماسک دزدی شهرت دارند و با اسم ماسک دزدی نیز شناخته می شوند. این مدل ماسک صورت گنگ دارای طرح گلدوزی صلیب و اشک روی کلاه می باشد.
کلاه کل صورت بافتنی سفید- شیری | ماسک فیس دزدی گلدوزی
فیس ماسک جدید، پوشاننده کل صورت که به کلاه دزدی سفید شهرت دارد با طرح صلیب در وسط پیشانی و قطرات اشک گلدوزی شده در زیر سوراخ چشم. این کلاه گنگ فری سایز بوده و برای سنین نوجوانی و بزرگسال مناسب می باشد.
کلاه دو چشمی سفید | فیس ماسک گنگ ساده تمام صورت
ماسک دزدی سفید بافتنی، فری سایز و کشی برای دختران و پسران نوجوان و بزرگسال، سه سوراخه استاندارد برای تنفس و دید مناسب
فیس ماسک خفن/ ماسک صورت دزدی طرح سیم خاردار
کلاه چشمی پسرانه و دخترانه گنگ که علاوه بر استفاده های فانتزی در مراسم، جشن ها، هالووین، نمایش ها، عکاسی به عنوان یک کلاه پوشِ دوچشمی در کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری و... نیز استفاده می شود.
کلاه تمام فیس بافت گلدوزی دار دخترانه زنانه
کلاه بافتنی تمام صورت که با نام کلاه دزدی شناخته می شود. کاربرد این نوع ماسک های چشمی در مهمانی ها و جشن هایی مانند هالووین، نمایش و تئاتر و همچنین به عنوان کلاه اسکی و طوفان در کوهنوردی و انواع ورزش ها می باشد.
کلاه سفید چشمی گنگ مدل گلدوزی دار بافت
کلاه جدید چشمی از دسته کلاه های صورت پوش، دارای سوراخ های چشم و دهان. این کلاه گنگ سفید دو لایه با تراکم بالا است و برای سنین نوجوان و بزرگسال مناسب می باشد.
فیس ماسک کلاه بافتنی قرمز کلاسیک/ دخترانه و پسرانه
ماسک فول فیس ساده، پوشاننده کل صورت و سر، قابلیت تا زدن لبه ها و استفاده به عنوان کلاه بافتنی ساده. از این فیس ماسک ها به عنوان کلاه اسکی، کلاه موتور سواری، کوهنوردی و همچنین به عنوان ماسک صورت گنگ نیز استفاده می شود.
ماسک فیس صورتی/ فول فیس بافتنی چشمی
کلاه چشمی دخترانه مدل فیس ماسک رنگی از دسته کلاه های سوراخ دار و چند کاره که علاوه بر استفاده های ورزشی و محافظتی سر و صورت در برابر باد و سرما، کاربردهای فانتزی در زمینه مد، پوشاک، تفریحی و عکاسی نیز دارد.
کلاه ماسک پوشاننده صورت پسرانه دخترانه طرح سیم خاردار
کلاه چشمی/ دزدی گنگ از مدل های ترند کلاه ماسکی است که کاربردهای گوناگونی در: اسکی، کوهنوردی، طبیعت گردی، عکاسی، دوچرخه و موتور سواری و ... دارد.
کلاه / اسکارف تمام پلار زمستانی چند کاره TCM/ ضخامت متوسط
دستمال سر پلار با کاربردهای مختلف برای محافظت سر، صورت و گردن به همراه بند کشی که می توان انتهای کلاه را بست و به عنوان کلاه استفاده کرد. این اسکارف برای کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری، موتورسواری، فعالیت های فضای باز و در مواقع باد و طوفان استفاده می شود.
کلاه صورت پوش زنانه و دخترانه فانتزی بافتنی
ماسک دزدی صورتی که به کلاه چشمی معروف است و از دسته کلاه های کاربردی در ورزش، مد و استایل می باشد.این کلاه دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها بوده و با حالت کشی که دارد از نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
کلاه سر و صورت دو چشمی فانتزی طرح گلدوزی
صورت پوش مردانه و زنانه معروف به ماسک دزدی از کلاه های ترند برای استفاده های فانتزی و ورزشی مانند اسکی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... در مواقع لزوم می توان لبه های این کلاه را می توان تا زدو به عنوان یک کلاه ساده بافت لئونی نیز استفاده کرد.
کلاه چشمی مشکی/ کلاه بافتنی صورت پوش
صورت پوش مردانه و زنانه با طرح گنگستری و گلدوزی شده که به کلاه سرقت نیز معروف است. این مدل کلاه دارای سه سوراخ با ابعاد استاندارد برای دید و تنفس بهتر بوده و بافت آن ظریف و نرم است و می توان با برگرداندن لبه های آن به عنوان کلاه لئونی نیز استفاده کرد.
کلاه طرح دزدی سفید (شیری) مدل کماندویی
کلاه دزدی پسرانه و دخترانه که به کلاه سرقت یا کلاه چشمی هم معروف است. این نوع کلاه های گنگ قابلیت لب برگرد کردن و تبدیل شدن به کلاه لئونی را نیز دارند.
فیس ماسک مشکی بافتنی گنگ طرح یوزی
کلاه گنگ پسرانه و دخترانه (فری سایز)، کلاهی که صورت را می پوشاند و به نقاب دزدها معروف است. این مدل کلاه فیس سیاه را می توان با برگردان کردن لبه ها به عنوان کلاه لئونی بافتنی نیز استفاده کرد.
کلاه دزدی گنگ صورتی جدید طرح اسلحه یوزی
کلاه و ماسک صورت دزدی رنگی از جمله کلاه های تمام صورت که کاربردهای گوناگونی از جمله استفاده در دورهمی ها، جشن ها و مهمانی ها، استفاده به عنوان ماسک اسکی و کوهنوردی و همچنین به عنوان یک کلاه ویژه برای عکاسی نیز استفاده می شود.
کلاه صورت پوش نظامی طرح  I DONT CARE
کلاه ماسک صورت که به کلاه فیس دزدی نیز معروف است و به طور کامل سر و صورت را می پوشاند. این کلاه ماسک دزدی فری سایز و کشی است و از 10 سال تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
کلاه فیس سبز نظامی  مدل دو چشمی
ماسک کلاه دزدی گنگ که به آن ماسک گنگستری نیز گفته می شود ودارای دو سوراخ برای چشم ها و یک سوراخ برای دهان و تنفس می باشد.این کلاه کشی و فری سایز است و از 10 سال تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
کلاه بافت فیس جدید طرح تفنگ یوزی (گلدوزی)
کلاه صورت پوشیده که به ماسک بالاکلاوا شهرت دارد و تمام صورت و سر را پوشانده و دارای سه سوراخ برای چشم ها و دهان می باشد. این مدل نقاب بافتنی کشی و فری سایز است و از نوجوان تا بزرگسال (زن و مرد) قابل استفاده می باشد.
کلاه بافتنی دزدی سفید دخترانه پسرانه طرح i dont care
جدیدترین مدل کلاه گنگ سفید دو چشمی، پوشاننده تمام سر و صورت، فری سایز و کشی، قابل استفاده برای استفاده عکاسی، مهمانی ها، دورهمی ها و همچنین استفاده هنگام دوچرخه سواری، اسکی، کوهنوردی و ...
کلاه ماسکی پسرانه و دخترانه سیاه گلدوزی شده
کلاه بافتنی اسکی، کوهنوردی، موتور سواری که به کلاه مدل دزدی معروف است و سر و صورت را کامل می پوشاند. این مدل کلاهِ فیسِ گنگ دارای طرح گلدوزی شده بوده و برای مراسم و جشن های فانتزی، نمایش، هالووین و بالماسکه نیز استفاده می شود.
کلاه فیس سفید بافتنی گلدوزی مردانه و زنانه
کلاه تمام صورت سفید معروف به کلاه چشمی سفید با کاربردهای مختلفی در مد و ورزش. از این کلاه که سر و صورت را کامل می پوشاند در مراسم و نمایش هایی که نیاز به ناشناس بودن چهره است استفاده می شود و با تا زدن لبه کلاه تبدیل به یک کلاه لئونی بافتنی ساده می شود.
کلاه سه سوراخه /کلاه فیس مشکی زنانه و مردانه/ مدل Get Money
فیس ماسک پلیسی/ نظامی، از کلاه های کاربردی برای ورزشهایی مانند اسکی، کوهنوردی، موتورسواری و همچنین از اکسسوری های گنگ و خفن برای استفاده در مراسم هالووین، پارتی ها و فعالیت های نظامی (کماندویی و نینجایی) به شمار می آید.
کلاه فیس رنگی دخترانه و زنانه مدل چشمی get money
کلاه زمستانی گنگ دخترانه مدل سه سوراخه صورت پوش. لبه های این مدل کلاه دخترانه چشمی را می توان تا زد و به عنوان کلاه لئونی بافتنی ساده نیز استفاده کرد. همچنین در ورزش هایی مانند کوهنوردی و اسکی نیز به عنوان یک ماسک کامل سر و صورت کاربرد دارد.
نقاب اسکی و کلاه بافتنی دزدی رنگ سبز چریکی
کلاه های صورت پوشِ کامل معروف به کلاه بالاکلاوا، دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها که به عنوان نقاب اسکی و کلاه طوفان در کوهنوردی استفاده می شود. از دیگر کاربرد های این مدل کلاه های ماسکی علاوه بر ورزش، استفاده فانتزی در مهمانی ها و نمایش های خاص می باشد.
کلاه کامل صورت دو چشمی (فیس ماسک دزدی)
مدل کلاه دزدی بافتنی جدید با رنگ سبز فسفری و درخشان، که با کنتراست رنگی بالایی که دارد باعث جلب توجه زیادی می شود. از این ماسک صورت پوش در ورزش هایی که در معرض سرما و باد هستند و همچنین در کارناوال ها و جشن ها استفاده می شود.
کلاه پوشاننده صورت قرمز گلدوزی دار زنانه و مردانه
کلاه صورت پوش بافتنی ریز بافت سه سوراخه مناسب پوشاندن سر و صورت در مهمانی ها، نمایش و جشن ها و همچنین به عنوان محافظ صورت در برابر باد، طوفان و سرما در ورزش هایی مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری و اسکی.
کلاه دو چشمی بافتنی مردانه و زنانه رنگ زرد
کلاه پوشاننده صورت سر و گردن، با طرح گلدوزی و سوراخ های دقیقی که برای دید و تنفس در نظر گرفته شده است. این مدل فیس ماسک صورت برای عکاسی, شرکت در مهمانی و مجالس خاص, هالووین, بالماسکه و همچنین در ورزش هایی مانند کوهنوردی و اسکی استفاده می شود.
کلاه برای صورت (کلاه فیس) بافتنی دو لایه/ رنگ نارنجی
کلاه چشمی دخترانه/ پسرانه گلدوزی دار که صورت، سر و گردن را پوشش می دهد. با حفره هایی جهت تنفس و دید بهتر. این مدل کلاه چشمی گنگ انتخابی عالی برای دختران و پسران جوان است. که علاوه بر کاربرد فانتزی در بسیاری از ورزش ها نیز استفاده می شود.
ماسک فیس نظامی استتار (کلاه صورت پوش ارتشی) مردانه و زنانه
کلاه چشمی گنگ از جنس بافتنی متراکم و دولایه، سه حفره مجزا جهت تنفس و دیدن. محافظ سر، صورت و گردن در برابر باد،طوفان و سرما. مناسب انواع ورزش های زمستانی مثل اسکی و موتور سواری. از این کلاه تمام صورت برای ناشناس بودن چهره نیز استفاده می شود.
کلاه چشمی رنگی سه سوراخه فسفری نارنجی
کلاه بافت چشمی معروف به کلاه دزدی دخترانه و پسرانه با درخشان و کنتراست رنگ بالا که در هنگام شب به خوبی جلب توجه می کند. از این فیس ماسک گنگ علاوه بر استفاده در انواع ورزش هایی مانند اسکی در جشن های هالوین، پارتی، رقص و ... نیز استفاده می شود.
کلاه صورت پوش دخترانه صورتی طرح Money
کلاه صورت پوش دخترانه صورتی طرح Money
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه بافتنی چشمی دخترانه معروف به کلاه دزدی که از دسته کلاه های تمام صورت است و برای شرکت در جشن ها، پارتی ها و ناشناس ماندن صورت استفاده می شود. کاربرد دیگر این کلاه گنگِ دزدی، استفاده در ورزش هایی است که سر و صورت در برابر باد، سرما و بوران قرار دارد.
کلاه چشمی نقاب دار پلار
کلاه چشمی نقاب دار پلار
ــــــ ناموجود ــــــ
این کلاه چشمی (فیس) زنانه و مردانه از جنس پارچه نرم پلار نوعی دستمال گردن و دستمال سر مناسب باد و بوران است و در هنگام ورزش، کوهنوردی، کمپینگ، اسکی، اسنوبورد و... از سر، صورت و گردن شما در برابر سرما و وزش باد محافظت می‌کند.
ماسک کلاه اسکی بافتنی مدل چشمی گنگستری طرح NOT NICE
فیس ماسک اسکی و فانتزی تمام صورت، رنگ زغالی تیره با گلدوزی سیم خاردار و جنس بافتنی/ کشی مناسب نوجوان و بزرگسالان دختر و پسر.
کلاه فیس تمام صورت رنگ فسفری دخترانه و پسرانه طرح گلدوزی
کلاه صورت پوش بافتنی زمستانی که به عنوان یک کلاه گنگ و فانتزی در تمام فصول سال نیز قابل استفاده است. این ماسک کلاه دزدی، فری سایز است و سوراخ هایی برای تنفس و دید بهتر روی آن قرار دارد.
کلاه صورت پوش زمستانی بافتنی SPORT
کلاه صورت پوش زمستانی بافتنی SPORT
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه فیس زمستانی، پوشاننده کامل سر، صورت و گردن با لایه ضخیم داخلی خزدار، از این کلاه بافتنی صورت به عنوان کلاه طوفان در کوهنوردی، دوچرخه سواری،موتور سواری و اسکی استفاده می شود.
کلاه پوشش صورت کامل | کلاه اسکی زمستانی سورمه ای
مدل کلاه بافتنی مردانه و زنانه که علاوه بر استفاده روزمره در پاییز و زمستان به عنوان کلاه ورزشی زمستانی در ورزش هایی مانند کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری، موتورسواری و پیاده روی نیز استفاده می شود.
کلاه فیس صورت | کلاه کوهنوردی زمستانی مشکی
کلاه روی صورت بافتنی با آستر داخلی خز دار، مناسب برای استفاده در هنگام باد، طوفان و بوران، برای استفاده های روزمره و همچنین ورزشی مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری، موتورسواری
کلاه فول فیس برای کل صورت/ زنانه و مردانه
کلاه فیس ماسک بافتنی از مدل های کلاه زمستانی چشم دار است که مناسب پوشیدن در آب و هوای طوفانی و سرد و در حین ورزش هایی مانند اسکی روی برف، دوچرخه سواری و کوهنوردی است.
فیس ماسک طرح دار گلدوزی/ فسفری دخترانه پسرانه
ماسک فیس گنگ طرح not nice، چند کاره که با برگرداندن لبه های آن تبدیل به کلاه بافت ساده می شود. اسم کلاه های دزدی بالاکلاوا نام دارد که به طورکامل سر و صورت را پوشانده و علاوه بر کاربردهای فانتزی به عنوان کلاه زمستانه نیز استفاده می شود.

سوالات پرتکرار در مورد کلاه و ماسک های صورت پوش (بالاکلاوا)

 بالاکلاوا چیست؟

Balaclava نوعی سرپوش است که سر، صورت، گردن و گوش ها را در برابر سرما و باد و طوفان می پوشاند و سوراخ هایی نیز برای چشم ها، بینی و دهان نیز در آن تعبیه شده است.

 بیشترین کاربرد فیس ماسک دزدی مشکی چیست؟

از این مدل کلاه چشمی بافتنی و پلار در انواع ورزش ها به ویژه کوهنوردی اسکی برف، موتور سواری، دوچرخه سواری و در هنگام طوفان و آب و هوای خشن استفاده می شود.

آیا استفاده از کلاه فیس نظامی در مکان های عمومی غیر قانونی است؟

خیر، برای پوشیدن کلاه چشم دار که صورت را می پوشاند هیچ منع قانونی وجود ندارد اما خودداری از برداشتن آن در برابر نیروهای نظامی غیر قانونی است.

 آیا به عنوان کلاه و نقاب اسکی حرفه ای استفاده می شود؟

بله، این کلاه ها به عنوان نقاب اسکی در پیست ها و در بدترین شرایط و آب و هوای زمستانی، یخبندان و بارش برف از صورت و سر و گردن محافظت می کنند.

ماسک دزدی سیاه را در چه مراسم و مجالسی می توان استفاده می شود؟

کلاه دزدی گنگ را می توان در رنگ های مختلف در مراسم هالووین و بالماسکه به عنوان ماسک سارق و نینجا استفاده کرد.

بهترین ماسک بافتنی برای اسکی چیست؟

چون اسکی ورزش پر تحرک با تنفس بالایی می باشد بهتر است از ماسک هایی استفاده شود که از مواد نخی و طبیعی در آن استفاه شده که علاوه بر تنفس راحت ضد حساسیت و ضد باکتری نیز باشد.

اسم کلاه دزدی یا معنی بالاکلاوا چیست؟

کلمه بالاکلاوا از جنگ کریمه در سال 1854 گرفته شده، جایی که نیروهای انگلیسی برای گرم نگه داشتن از سرپوش هایی بافتنی استفاده می کردند که در برابر سرمای شدید از آن ها محافظت می کرد.

قیمت انواع اسکارف های دخترانه و پسرانه

با توجه به متغیر بودن قیمت نخ و پارچه قیمت اسکارف نیز متغیر می باشد. همچنین هزینه حمل و نقل نیز تاثیر مستقیمی روی قیمت تمام شده اسکارف دارد.

ماسک بافتنی دزدی از کجا بخریم؟

فروشگاه آرتینا نمونه های متنوعی از کلاه نینجایی، کلاه کماندویی، ماسک طوفان و کلاه فیس پلیسی را ارائه می کند که علاوه بر خرید اینترنتی در این صفحه، امکان خرید حضوری از فروشگاه مرکزی یزد نیز وجود دارد.

مطلب پیشنهادی: خرید نقاب صورت