فیلتر


کلاه فیس

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کلاه فیس تمام صورت رنگ فسفری دخترانه و پسرانه طرح گلدوزی
کلاه صورت پوش بافتنی زمستانی که به عنوان یک کلاه گنگ و فانتزی در تمام فصول سال نیز قابل استفاده است. این ماسک کلاه دزدی، فری سایز است و سوراخ هایی برای تنفس و دید بهتر روی آن قرار دارد.
فیس ماسک خفن/ ماسک صورت دزدی طرح سیم خاردار
کلاه چشمی پسرانه و دخترانه گنگ که علاوه بر استفاده های فانتزی در مراسم، جشن ها، هالووین، نمایش ها، عکاسی به عنوان یک کلاه پوشِ دوچشمی در کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری و... نیز استفاده می شود.
ماسک کلاه اسکی بافتنی مدل چشمی گنگستری طرح NOT NICE
فیس ماسک اسکی و فانتزی تمام صورت، رنگ زغالی تیره با گلدوزی سیم خاردار و جنس بافتنی/ کشی مناسب نوجوان و بزرگسالان دختر و پسر.
کلاه دو چشمی سفید | فیس ماسک گنگ ساده تمام صورت
ماسک دزدی سفید بافتنی، فری سایز و کشی برای دختران و پسران نوجوان و بزرگسال، سه سوراخه استاندارد برای تنفس و دید مناسب
کلاه کل صورت بافتنی سفید | ماسک فیس دزدی گلدوزی
فیس ماسک جدید، پوشاننده کل صورت که به کلاه دزدی سفید شهرت دارد با طرح صلیب در وسط پیشانی و قطرات اشک گلدوزی شده در زیر سوراخ چشم. این کلاه گنگ فری سایز بوده و برای سنین نوجوانی و بزرگسال مناسب می باشد.
کلاه فیس بافتنی تمام سر و صورت ضد باد و بوران رنگ زغالی تیره
کلاه دزدی یا همان فیس کلاه های کوهنوردیِ طوفان که پوشاننده کامل صورت و سر در مقابل باد و سرما می باشند. این مدل کلاه های ماسکی دارای سوراخ هایی دقیق برای چشم ها و دهان بوده و برای استفاده در ورزش هایی مانند اسکی در زمستان گزینه ایده آلی محسوب می شود.
کلاه پوشاننده صورت قرمز گلدوزی دار زنانه و مردانه
کلاه صورت پوش بافتنی ریز بافت سه سوراخه مناسب پوشاندن سر و صورت در مهمانی ها، نمایش و جشن ها و همچنین به عنوان محافظ صورت در برابر باد، طوفان و سرما در ورزش هایی مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری و اسکی.
کلاه فیس رنگی دخترانه و زنانه مدل چشمی get money
کلاه زمستانی گنگ دخترانه مدل سه سوراخه صورت پوش. لبه های این مدل کلاه دخترانه چشمی را می توان تا زد و به عنوان کلاه لئونی بافتنی ساده نیز استفاده کرد. همچنین در ورزش هایی مانند کوهنوردی و اسکی نیز به عنوان یک ماسک کامل سر و صورت کاربرد دارد.
نقاب اسکی و کلاه بافتنی دزدی رنگ سبز چریکی
کلاه های صورت پوشِ کامل معروف به کلاه بالاکلاوا، دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها که به عنوان نقاب اسکی و کلاه طوفان در کوهنوردی استفاده می شود. از دیگر کاربرد های این مدل کلاه های ماسکی علاوه بر ورزش، استفاده فانتزی در مهمانی ها و نمایش های خاص می باشد.
کلاه دو چشمی بافتنی مردانه و زنانه رنگ زرد
کلاه پوشاننده صورت سر و گردن، با طرح گلدوزی و سوراخ های دقیقی که برای دید و تنفس در نظر گرفته شده است. این مدل فیس ماسک صورت برای عکاسی, شرکت در مهمانی و مجالس خاص, هالووین, بالماسکه و همچنین در ورزش هایی مانند کوهنوردی و اسکی استفاده می شود.
کلاه دو چشمی بافتنی مدل صورت پوش (کلاه دزدی)
کلاه طوفان کوهنوردی بافتنی که سر و گردن را بصورت کامل پوشش داده به نحوی که تنها 3 حفره دقیق و استاندارد برای دهان و چشم ها تعبیه شده است.از این کلاه فیس مشکی در ورزشهایی مانند اسکی، موتورسواری و ... و حتی برای پوشاندن و مخفی کردن چهره نیز استفاده می شود.
ماسک فیس نظامی استتار (کلاه صورت پوش ارتشی) مردانه و زنانه
کلاه چشمی گنگ از جنس بافتنی متراکم و دولایه، سه حفره مجزا جهت تنفس و دیدن. محافظ سر، صورت و گردن در برابر باد،طوفان و سرما. مناسب انواع ورزش های زمستانی مثل اسکی و موتور سواری. از این کلاه تمام صورت برای ناشناس بودن چهره نیز استفاده می شود.
نقاب فیس دزدی و اسکی | کلاه بافتنی چشمی طرح صلیب
کلاه های چشمی دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها که به فیس ماسک دزدی شهرت دارند و با اسم ماسک دزدی نیز شناخته می شوند. این مدل ماسک صورت گنگ دارای طرح گلدوزی صلیب و اشک روی کلاه می باشد.
کلاه ماسکی پسرانه و دخترانه سیاه گلدوزی شده
کلاه بافتنی اسکی، کوهنوردی، موتور سواری که به کلاه مدل دزدی معروف است و سر و صورت را کامل می پوشاند. این مدل کلاهِ فیسِ گنگ دارای طرح گلدوزی شده بوده و برای مراسم و جشن های فانتزی، نمایش، هالووین و بالماسکه نیز استفاده می شود.
کلاه فیس سفید بافتنی گلدوزی مردانه و زنانه
کلاه تمام صورت سفید معروف به کلاه چشمی سفید با کاربردهای مختلفی در مد و ورزش. از این کلاه که سر و صورت را کامل می پوشاند در مراسم و نمایش هایی که نیاز به ناشناس بودن چهره است استفاده می شود و با تا زدن لبه کلاه تبدیل به یک کلاه لئونی بافتنی ساده می شود.
کلاه کامل صورت دو چشمی (فیس ماسک دزدی)
مدل کلاه دزدی بافتنی جدید با رنگ سبز فسفری و درخشان، که با کنتراست رنگی بالایی که دارد باعث جلب توجه زیادی می شود. از این ماسک صورت پوش در ورزش هایی که در معرض سرما و باد هستند و همچنین در کارناوال ها و جشن ها استفاده می شود.
کلاه صورت پوش دخترانه صورتی طرح Money
کلاه صورت پوش دخترانه صورتی طرح Money
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه بافتنی چشمی دخترانه معروف به کلاه دزدی که از دسته کلاه های تمام صورت است و برای شرکت در جشن ها، پارتی ها و ناشناس ماندن صورت استفاده می شود. کاربرد دیگر این کلاه گنگِ دزدی، استفاده در ورزش هایی است که سر و صورت در برابر باد، سرما و بوران قرار دارد.
فیس ماسک/ کلاه دزدی رنگ فسفری مردانه و زنانه
کلاه گنگ دخترانه و پسرانه با عملکردی چندکاره که در کوهنوردی, اسکی, پارتی و هالووین استفاده می شود. این کلاه فیس با کنتراست رنگ بسیار بالا، گزینه ای خاص و کاربردی در فصلهای سرد سال بوده و برای عکاسی های ویژه نیز استفاده می شود.
کلاه چشمی رنگی سه سوراخه فسفری نارنجی
کلاه بافت چشمی معروف به کلاه دزدی دخترانه و پسرانه با درخشان و کنتراست رنگ بالا که در هنگام شب به خوبی جلب توجه می کند. از این فیس ماسک گنگ علاوه بر استفاده در انواع ورزش هایی مانند اسکی در جشن های هالوین، پارتی، رقص و ... نیز استفاده می شود.
کلاه سه سوراخه /کلاه فیس مشکی زنانه و مردانه/ مدل Get Money
فیس ماسک پلیسی/ نظامی، از کلاه های کاربردی برای ورزشهایی مانند اسکی، کوهنوردی، موتورسواری و همچنین از اکسسوری های گنگ و خفن برای استفاده در مراسم هالووین، پارتی ها و فعالیت های نظامی (کماندویی و نینجایی) به شمار می آید.
کلاه برای صورت (کلاه فیس) بافتنی دو لایه/ رنگ نارنجی
کلاه چشمی دخترانه/ پسرانه گلدوزی دار که صورت، سر و گردن را پوشش می دهد. با حفره هایی جهت تنفس و دید بهتر. این مدل کلاه چشمی گنگ انتخابی عالی برای دختران و پسران جوان است. که علاوه بر کاربرد فانتزی در بسیاری از ورزش ها نیز استفاده می شود.
کلاه چشمی نقاب دار پلار
کلاه چشمی نقاب دار پلار
ــــــ ناموجود ــــــ
این کلاه چشمی (فیس) زنانه و مردانه از جنس پارچه نرم پلار نوعی دستمال گردن و دستمال سر مناسب باد و بوران است و در هنگام ورزش، کوهنوردی، کمپینگ، اسکی، اسنوبورد و... از سر، صورت و گردن شما در برابر سرما و وزش باد محافظت می‌کند.

سوالات پرتکرار در مورد کلاه و ماسک های صورت پوش (بالاکلاوا)

 بالاکلاوا چیست؟

Balaclava نوعی سرپوش است که سر، صورت، گردن و گوش ها را در برابر سرما و باد و طوفان می پوشاند و سوراخ هایی نیز برای چشم ها، بینی و دهان نیز در آن تعبیه شده است.

 بیشترین کاربرد فیس ماسک دزدی مشکی چیست؟

از این مدل کلاه چشمی بافتنی و پلار در انواع ورزش ها به ویژه کوهنوردی اسکی برف، موتور سواری، دوچرخه سواری و در هنگام طوفان و آب و هوای خشن استفاده می شود.

آیا استفاده از کلاه فیس نظامی در مکان های عمومی غیر قانونی است؟

خیر، برای پوشیدن کلاه چشم دار که صورت را می پوشاند هیچ منع قانونی وجود ندارد اما خودداری از برداشتن آن در برابر نیروهای نظامی غیر قانونی است.

 آیا به عنوان کلاه و نقاب اسکی حرفه ای استفاده می شود؟

بله، این کلاه ها به عنوان نقاب اسکی در پیست ها و در بدترین شرایط و آب و هوای زمستانی، یخبندان و بارش برف از صورت و سر و گردن محافظت می کنند.

ماسک دزدی سیاه را در چه مراسم و مجالسی می توان استفاده می شود؟

کلاه دزدی گنگ را می توان در رنگ های مختلف در مراسم هالووین و بالماسکه به عنوان ماسک سارق و نینجا استفاده کرد.

بهترین ماسک بافتنی برای اسکی چیست؟

چون اسکی ورزش پر تحرک با تنفس بالایی می باشد بهتر است از ماسک هایی استفاده شود که از مواد نخی و طبیعی در آن استفاه شده که علاوه بر تنفس راحت ضد حساسیت و ضد باکتری نیز باشد.

اسم کلاه دزدی یا معنی بالاکلاوا چیست؟

کلمه بالاکلاوا از جنگ کریمه در سال 1854 گرفته شده، جایی که نیروهای انگلیسی برای گرم نگه داشتن از سرپوش هایی بافتنی استفاده می کردند که در برابر سرمای شدید از آن ها محافظت می کرد.

قیمت انواع اسکارف های دخترانه و پسرانه

با توجه به متغیر بودن قیمت نخ و پارچه قیمت اسکارف نیز متغیر می باشد. همچنین هزینه حمل و نقل نیز تاثیر مستقیمی روی قیمت تمام شده اسکارف دارد.

ماسک بافتنی دزدی از کجا بخریم؟

فروشگاه آرتینا نمونه های متنوعی از کلاه نینجایی، کلاه کماندویی، ماسک طوفان و کلاه فیس پلیسی را ارائه می کند که علاوه بر خرید اینترنتی در این صفحه، امکان خرید حضوری از فروشگاه مرکزی یزد نیز وجود دارد.

مطلب پیشنهادی: خرید نقاب صورت