فیلتر


کلاه زمستانی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
فیس گنگ فسفری فری سایز (کلاه دزدی رنگی)
فیس ماسک کاموایی بافتنی با طراحی سه سوراخه برای دهان و چشم ها و مناسب برای هر سایزی از نوجوان تا بزرگسال. این مدل کلاه چشمی از جمله نقاب های ترند و پرکاربرد در زمینه های ورزشی و مد و استایل می باشد.
کلاه چشمی نظامی طرح کماندویی
فیس ماسک نظامی جدید با طرح گلدوزی شده و فری سایز برای استفاده نوجوان و بزرگسال. این کلاه صورت پوش گنگ برای استفاده در اسکی، دوچرخه و موتور سواری و همچنین عکاسی و تهیه ویدئو از بهترین گزینه ها محسوب می شود.
کلاه ماسکی چشمی رنگ فسفری طرح لاو- یوزی
کلاه صورت پوش گنگ، رنگ فسفری مدل سه سوراخه، از دسته کلاه فیس های پرطرفدار برای مصارف ورزشی، تفریحی و عکاسی که به صورت فری سایز از نوجوان تا بزرگسال قابل پوشیدن است.
کلاه دو چشمی گنگ پسرانه و دخترانه مدل صورت پوش
خرید فیس ماسک گنگ که تمام سر و صورت را پوشانده و فقط در بخش چشم ها و دهان دارای سوراخ است. این کلاه جدید گنگ فری سایز و کشی است و از سنین نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده است.
کلاه چشمی گنگ پسرانه و دخترانه طرحLOVE
کلاه چشم دار پسرانه بافت از دسته کلاه های صورت پوش که کاربردهای گوناگونی در ورزش، امور روزمره، محل کار و همچنین در تهیه عکس و کلیپ های ویدئویی دارد.
ماسک فیس زرد طرح سیم خاردار
ماسک مدل دزدی که با نام دریل ماسک نیز شناخته می شود و کل صورت و سر را می پوشاند و فقط در بخش چشم ها و دهان دارای سوراخ است. این مدل کلاه فول فیس جنس بافتنی دارد و به صورت فری سایز از نوجوان تا بزرگسال قابل پوشیدن است.
کلاه صورت پوش صورتی گنگ طرح I DONT CARE
ماسک گنگستری دخترانه و زنانه با طرح گلدوزی شده و بافت متراکم و با کیفیت. از این مدل ماسک دریل علاوه بر استفاده های ورزشی و زمستانی برای مهمانی ها و مجالس جشن و همچنین عکاسی و تهیه کلیپ و ویدئو استفاده می شود.
کلاه فیس طرح دار SUPREME (کشی و فری سایز)
کلاه چشمی قرمز سه سوراخه از دسته کلاه های پوشاننده سر و صورت که به کلاه بالاکلاوا نیز شهرت دارد. این کلاه کاربردهای متنعی در ورزش، تفریح، عکاسی، تهیه ویدئو و ... دارد.
کلاه فیس دریل ماسک طرح  گنگستری LOVE
کلاه چشمی جدید بافت با طرح ترند گلدوزی شده و اندازه فری سایز که برای هر سایز و هر سنی از 7 سال تا بزرگسال مناسب می باشد. از این ماسک فیس های سه سوراخه را برای عکاسی، ورزش های مختلف مانند موتورسواری ، کوهنوردی و اسکی استفاده می شود.
کلاه دو چشمی بافتنی مدل صورت پوش (کلاه دزدی مشکی)
کلاه طوفان کوهنوردی بافتنی که سر و گردن را بصورت کامل پوشش داده به نحوی که تنها 3 حفره دقیق و استاندارد برای دهان و چشم ها تعبیه شده است.از این کلاه فیس مشکی در ورزشهایی مانند اسکی، موتورسواری و ... و حتی برای پوشاندن و مخفی کردن چهره نیز استفاده می شود.
کلاه چشمی سفید/ ماسک فیس گنگ جدید
کلاه فول فیس به کلاه هایی گفته می شود که تمام صورت را پوشانده و فقط سوراخ هایی جهت دیدن و تنفس دارد،به این نوع کلاه ها کلاه دزدی یا کلاه چشمی هم گفته می شود.
کلاه فیس ماسک گنگستری طرح لاو
خرید فیس ماسک جدید با طراحی خلاقانه و خفن که به صورت فری سایز برای همه افراد از نوجوان تا بزرگسال مناسب می باشد. به این نوع کلاه ها که به طور کامل صورت و سر را می پوشاند و فقط سه سوراخ برای چشم ها و دهان دارد ماسکهای دزدی نیز گفته می شود.
کلاه ماسک پوشاندن صورت رنگ خاکستری کلاسیک
ماسک دریل رپ که به ماسک دزدها شهرت دارد، این کلاه بافتنی گنگ تمام صورت و سر را می پوشاند و برای چشم ها و دهان دارای سه سوراخ می باشد. از این مدل کلاه چشمی به عنوان یک ماسک فیس چند کاره در تمام فصول به ویژه پاییز و زمستان استفاده می شود.
ماسک دریل رپ مشکی طرح سیم خاردار جدید
کلاه بافتنی صورت پوش با طرح گلدوزی شده که به ماسک های دزدی شهرت دارد. این نوع کلاه های چشمی از اکسسوری های ترند و پرطرفدار است و به صورت فری سایز از نوجوان تا افراد بزرگسال با هر سایزی می توانند از ان استفاده کنند.
کلاه فیس مشکی بافت مدل دو چشمی
کلاه بافت دوچشمی مشکی با طرح جدید و گنگ که با توجه به فری سایز بودن از نوجوان تا افراد بزرگسال با هر سایزی می توانند از این کلاه استفاده کنند. این کلاه چشم دار مشکی از بهترین گزینه ها برای عکاسی، ساخت ویدئو کلیپ و همچنین استفاده در ورزش های مختلف می باشد.
کلاه بافت دو چشمی مشکی طرح OFF
کلاه چشمی سیاه از دسته کلاه های صورت پوش یا همان کلاه دزدی، از این کلاه فیس مشکی برای استایل های گنگ، اسپرت و همچنین به عنوان کلاه فیس نظامی و ورزشی استفاده می شود.
کلاه صورت پوش چشمی قرمز طرح یوزی
کلاه گنگ قرمز بافتنی با سه سوراخ که به کلاه دزدی نیز شهرت دارد. این کلاه فیس جدید فری سایز است و از نوجوان تا بزرگسال با هر سایزی می توانند استفاده کنند.
ماسک گنگستری بافت طرح سیم خاردار
ماسک فیس نظامی و گنگ رنگ سبز ارتشی، از مدل های ترند کلاه که تمام صورت و سر را می پوشاند و دارای سه سوراخ برای چشم ها و دهان می باشد. از این کلاه به عنوان اسکی ماسک نیز استفاده می شود.
کلاه لئونی بافت زمستانه و پاییزه/ حلقه و پیرسینگ دار
کلاه لئونی زخمی با حلقه های فلزی و سنجاق دار از دسته کلاه های گنگِ پاییزه و زمستانه، مناسب برای استایل های راک، پانک، رپری و اسپرت دختران و پسران می باشد. جنس کلاه بافت بسیار نرم با کشسانی بالا (فری سایز) است و برای کودک تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
فیس ماسک دریل طرح صلیب (نوجوان و بزرگسال)
کلاه دوچشمی بافت، با طرح گلدوزی شده، پسرانه و دخترانه با کشسانی زیاد مناسب برای هر سایزی. کلاهی که فقط چشم معلومه و برای عکاسی، ویدئو کلیپ، ورزش و ... استفاده می شود.
کلاه دریل رپ بافت، طرح سیم خاردار
ماسک پوشاننده صورت رنگ خاکستری مدل not nice از دسته فیس ماسک های چشمی دخترانه و پسرانه که دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها می باشد و کل صورت و سر را می پوشاند.
شال گردن و کلاه جدید خاکستری مخمل خزدار
شال گردن و کلاه مخمل لطیف و با کیفیت با لایه داخلی خز که علاوه بر ایجاد گرمی، حس لذت بخشی را روی سر و گردن ایجاد می کند. این مدل کلاه از جدیدترین مدل های شال و کلاه اسکارفی است که به صورت فری سایز برای دختر و پسر از کودک تا بزرگسال قابل استفاده است.
شال و کلاه دخترانه زمستانی مدل جدید مخمل درجه یک
ست شال گردن و کلاه، جنس رویه مخمل با تراکم بافت زیاد و لایه داخلی از خز نرم. این مدل ست بافتنی طنابی با شال گردن اسکارفی از جدیدترین مدل های شال گردن و کلاه دخترانه است که با توجه به فری سایز بودن از 6 سالگی تا بانوان بزرگسال به راحتی قابل پوشیدن می باشد.
کلاه چشمی گنگ و فشن طرح تفنگ یوزی
کلاه دو چشمی که به کلاه دریل نیز معروف است، از دسته کلاه های خفن پسرانه و دخترانه با طراحی صورت پوش که تمام سر و صورت را به طور کامل می پوشاند. از این ماسک پسرانه خفن برای تفریحات و همچنین ورزش استفاده می شود.
کلاه دزدی دخترانه و پسرانه بافت/ دریل ماسک
کلاه ماسکی پسرانه و دخترانه رنگ زرشکی از دسته کلاه فیس های گنگ با کاربردهای مختلف از جمله استفاده به عنوان کلاه اسکی، کلاه نمایشی، کلاه موتور و دوچرخه سواری، کلاه عکاسی، کلاه بالماسکه، کلاه هالووین و ...
ست شال گردن و کلاه بچه گانه SONG TING دختر و پسر
جدیدترین مدل شال و کلاه بافتنی بچه گانه پسرانه و دخترانه با طراحی اسپرت شامل یک کلاه و یک عدد شال دورگردنی که هر دو دارای لایه داخلی و لبه های خز دار هستند. از این مدل شال و کلاه کودک می توان به عنوان یک هدیه کاربردی در فصل زمستان و پاییز استفاده کرد.
کلاه بافت بی تی اس/ دولایه خز دار (دخترانه و پسرانه)
کلاه بی تی اس زمستانی رنگ مشکی، فری سایز و کشی، مناسب برای 8 سال تا بزرگسال. در این کلاه اسپرت، لوگوی بی تی اس به صورت گلدوزی شده روی لبه کلاه قرار دارد و لایه داخلی کلاه تمام خز می باشد.
شال و کلاه بچه گانه پسرانه و دخترانه طرح لبخند
مدل جدید شال و کلاه بافتنی دخترانه و پسرانه با شال گردن کرواتی که نیازی به گره زدن ندارد و به شکل زیبا و لاکچری دور گردن قرار می گیرد. این ست شال و کلاه، بافت تمیز و طرح زیبا و اسپرتی دارد و مناسب دختر و پسر از 2 سال تا 7 سال می باشد.
ست شال و کلاه بافت بچه گانه (پسر و دختر)  قهوه ای
شال و کلاه بچه گانه جدید با طراحی کلاسیک و بافت طرح دار که بخش داخلی و لبه ها تمام خز بوده و گرمی و نرمی مناسبی را ایجاد می کند. این مدل شال و کلاه اسپرت بچه گانه را می توان هم برای کودکِ پسر و هم دختر استفاده کرد.
کلاه و شال رینگی بچه گانه اسپرت/ دختر و پسر/ مشکی
شال و کلاه شیک بچه گانه با طراحی کلاسیک و ابعاد و اندازه مناسب و کم حجم. این کلاه و شال بافت بچه گانه دارای لایه داخلی و لبه های خز دار است و از بهترین گزینه ها برای استفاده روزمره، مدرسه، تفریحات زمستانی و ... می باشد.
کلاه بافت مشکی طرح آدیداس (دولایه خز دار)
کلاه زمستانی مشکی با آرم گلدوزی شده آدیداس، از دسته کلاه های اسپرت زمستانی مناسب دختران و پسران از 8 سال تا بزرگسال، به صورت فری سایز. این کلاه تو خز مردانه دارای بافت کشی و ریز بافت است و مناسب استایل های اسپرت و کلاسیک زمستانی می باشد.
کلاه و شال زمستانی بچه گانه/ پسر و دختر رنگ زرشکی
جدیدترین مدل شال و کلاه بافتنی بچه گانه، لب و داخل خز، با نرمی و گرمای مناسب برای پاییز و زمستان. این کلاه و شال بچگانه کشی و فری سایز است و برای بازه سنی 3 تا 10 سال یا حتی بالاتر تا 15 سال جوابگو خواهد بود.
ست کلاه و شال کودک  زمستانی(پسر و دختر) رنگ خاکی
کلاه ست دختر پسر با طراحی کلاسیک، شامل یک عدد کلاه و یک عدد اسکارف خزدار گردنی. این مدل شال و کلاه بچه گانه اسپرت، کشی و فری سایز است و برای پسر و دختر3 سال تا 10 سال مناسب می باشد.
کلاه بافت زنجیر دار و حلقه دار زمستانی / نخ  و بافت درجه یک
کلاه پیرسینگ دار دخترانه لب برگرد، بافتنی نرم و دولایه مناسب برای سنین 8 سال تا بزرگسال (فری و کشی)
کلاه و شال گردن کودک اسپرت (دختر و پسر) خاکستری تیره
ست شال و کلاه بچه گانه زمستانی شامل یک عدد کلاه دو لایه خز دار و یک عدد گردنی اسپرت خز دار که به صورت فری سایز از 3 تا 10 سال قابل استفاده می باشد. این کلاه و شال با توجه به اندازه و حجم مناسبی که دارد به راحتی قابل حمل و قرار دادن در کیف می باشد.
کلاه اسپرت مردانه زنانه بافتنی/ لایه داخلی خز
کلاه زمستانه ریز بافت و شیک دخترانه پسرانه مناسب برای استفاده روزمره، ورزش و محل کار. بافت این مدل کلاه زمستانی، بسیار لطیف بوده و هنگام پوشیدن احساس نرمی و راحتی بی نظیری را روی گوش ها ایجاد می کند.
کلاه اسپرت بافتنی پسرانه و دخترانه طرح PARIS
کلاه لب برگرد خارجی با لایه داخلی خز دار و طرح ریز بافت مناسب برای استفاده های روزمره، ورزش و محیط کار.این کلاه زمستانه اسپرت فری سایز بوده و برای دختران و پسران از 8 سالگی تا بزرگسالی مناسب می باشد.
کلاه اسپرت زمستانی (2 لایه تو خز) مدل balenciaga
کلاه زمستانی با لبه برگردان و لایه داخلی خز که به عنوان یک کلاه بسیار گرم و سبک برای زنان و مردان در فعالیت های روزانه و انواع ورزش های فضای باز مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری، تفریحات زمستانی و... کاربرد دارد.
کلاه ماسک تمام صورت قرمز طرح صلیب
فیس ماسک دریل که با نام های کلاه ماسکی و کلاه صورت پوش شناخته می شود. در جلوی پیشانی این کلاه علامت صلیب گلدوزی شده و می توان با تا زدن لبه های آن به عنوان کلاه بافت ساده نیز استفاده کرد.
ست شال و کلاه مردانه و زنانه طرح استار
ست شال کلاه بافتنی زنانه و مردانه شامل یک شال گردن رینگی کبریتی دو لایه + کلاه خز دار که یک ست زمستانی جدید برای آقایان و خانم ها با تیپ های اسپرت می باشد. از این شال و کلاه به عنوان یک ست کلاه زن و شوهری شیک نیز می توان استفاده کرد.
ست کلاه و شال گردن مردانه و زنانه اسپرت ( رنگبندی)
ست دو تکه: کلاه بافتنی به همراه شال گردن جدید (مدل گردنی) که به صورت رینگی و بدون نیاز به گره زدن دور گردن قرار می گیرد، لایه داخلی شال گردن و کلاه از خز مصنوعی با کیفیتی پوشانده شده و متناسب با قابلیت کششی که دارد برای سنین 7سال به بالا قابل استفاده است.
شال و کلاه ست مردانه و زنانه قهوه ای (اسکارف رینگی+ کلاه دو لایه خز دار)
کلاه شال گردن پسرانه جدید مناسب استفاده 10سال به بالا که قابل ست کردن برای مرد و زن می باشد؛ این مدل کلاه و شالِ دو لایه با لباس های زمستانی ترکیبی ایده آل و گرمی را برایتان فراهم می کند که با توجه به جنس دو لایه آن، نرمی و راحتی فوق العاده ای خواهد داشت.
ست کلاه و شال گردن بافتنی جدید دخترانه و پسرانه
کلاه شال گردن مردانه و زنانه، شامل یک عدد کلاه بافتنی + یک عدد شال گردن اسکارفی که هر دو دارای لایه داخلی خز می باشد. این مدل کلاه و شال گردنی گزینه ای ایده آل برای ست کردن دو نفره دختر- پسر و زن و شوهری می باشد.
کلاه دریل/ فیس ماسک پوشاننده سر و صورت
کلاه چشمی تمام صورت بافتنی، فری سایز و کشی برای سنین نوجوان و بزرگسال و از دسته کلاه های گنگ که با نام کلاه سرقت یا کلاه دزدی شناخته می شود. لبه های این کلاه را می توان تا زد و به عنوان یک کلاه بافت ساده نیز استفاده کرد.
ماسک پوشش صورت بافت/ کلاه چشمی
کلاه ماسک برای پوشاندن صورت از دسته کلاه فیس ها دارای سه سوراخ برای دید و تنفس بهتر. از این مدل کلاه ها به عنوان ماسک کوهنوردی و اسکی و همچنین در ورزش هایی مانند دوچرخه و موتور سواری، اسنو برد و ... استفاده می شود.
کلاه ماسکی دخترانه/ گنگ صورتی طرح صلیب
نقاب کلاهی که به ماسک سرقت نیز شهرت دارد و از دسته کلاه های صورت پوش و فری سایز محسوب می شود. این مدل نقاب گنگ را علاوه بر استفاده های فانتزی برای ورزش هایی مانند اسکی، موتور سواری، کوهنوردی و ... مناسب می باشد.
ماسک دزدی رنگی/ نقاب کلاهی تمام صورت طرح یوزی
کلاه دزدی زنانه فول فیس که به عنوان کلاه کوهنوردی دخترانه و همچنین کلاه اسکی صورت پوش نیز استفاده می شود. از دیگر کاربردهای های این نوع کلاه ها، جشن ها، دورهمی ها و همچنین هالووین می باشد.
نقاب صورت بافتنی رنگی تمام صورت طرح گلدوزی NOT NICE
ماسک تمام صورت بافت که با نام ماسک دزدی رنگی نیز شناخته می شود، از این مدل نقاب های کلاهی علاوه بر استفاده در زمینه سرگرمی، مد و فشن به عنوان یک کلاه تمام فیس در انواع رشته های ورزشی مانند کوهنوردی، موتور سواری، دوچرخه سواری و ... نیز استفاده می شود.
کلاه چشمی بافتنی پسرانه و دخترانه گنگ
کلاه پوشاننده کل صورت از دسته کلاه های سه سوراخه با کاربردهای فانتزی، مدلینگ، عکاسی و همچنین قابل استفاده برای موتورسواری، کوهنوردی، اسکی و ... که به صورت فری سایز از نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
کلاه بافتنی دزدی سفید دخترانه پسرانه طرح i dont care
جدیدترین مدل کلاه گنگ سفید دو چشمی، پوشاننده تمام سر و صورت، فری سایز و کشی، قابل استفاده برای استفاده عکاسی، مهمانی ها، دورهمی ها و همچنین استفاده هنگام دوچرخه سواری، اسکی، کوهنوردی و ...
فیس ماسک مشکی بافتنی گنگ طرح یوزی
کلاه گنگ پسرانه و دخترانه (فری سایز)، کلاهی که صورت را می پوشاند و به نقاب دزدها معروف است. این مدل کلاه فیس سیاه را می توان با برگردان کردن لبه ها به عنوان کلاه لئونی بافتنی نیز استفاده کرد.
کلاه طرح دزدی سفید (شیری) مدل کماندویی
کلاه دزدی پسرانه و دخترانه که به کلاه سرقت یا کلاه چشمی هم معروف است. این نوع کلاه های گنگ قابلیت لب برگرد کردن و تبدیل شدن به کلاه لئونی را نیز دارند.
کلاه چشمی مشکی/ کلاه بافتنی صورت پوش
صورت پوش مردانه و زنانه با طرح گنگستری و گلدوزی شده که به کلاه سرقت نیز معروف است. این مدل کلاه دارای سه سوراخ با ابعاد استاندارد برای دید و تنفس بهتر بوده و بافت آن ظریف و نرم است و می توان با برگرداندن لبه های آن به عنوان کلاه لئونی نیز استفاده کرد.
ست شال و کلاه گردنی مخمل زرشکی خز دار
شال گردن و کلاه پسرانه و دخترانه با ضخامت و تراکم زیاد . تولید شده ا ز مواد درجه یک با خاصیت کشسانی بالا که از کودک 6 ساله تا مرد و زن بزرگسال قابل پوشیدن می باشد.
کلاه صورت پوش زنانه و دخترانه فانتزی بافتنی
ماسک دزدی صورتی که به کلاه چشمی معروف است و از دسته کلاه های کاربردی در ورزش، مد و استایل می باشد.این کلاه دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها بوده و با حالت کشی که دارد از نوجوان تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
کلاه سر و صورت دو چشمی فانتزی طرح گلدوزی
صورت پوش مردانه و زنانه معروف به ماسک دزدی از کلاه های ترند برای استفاده های فانتزی و ورزشی مانند اسکی، کوهنوردی، دوچرخه سواری و ... در مواقع لزوم می توان لبه های این کلاه را می توان تا زدو به عنوان یک کلاه ساده بافت لئونی نیز استفاده کرد.
شال گردن +کلاه زمستانی جدید دخترانه و پسرانه/ مخمل مشکی
کلاه و شال گردن رینگی (دور گردنی)، جنس مخمل بسیار نرم و لطیف، از جدیدترین مدل های شال و کلاه بافتنی است که با استایل شیک و کلاسیکی که دارد هم برای آقایان و هم خانم ها به صورت تکی و یا ست قابل استفاده می باشد.
کلاه زمستانی پسرانه دخترانه اسپرت طرح گلدوزی نایک
کلاه مردانه زمستانی ریز بافت با طراحی ساده و شیک، دو لایه با لایه داخلی خز دار، فری سایز و قابل ست کردن زن و شوهری و مادر و فرزندی
ست کلاه و شال گردن مرد و زن جدید (شال رینگی و کلاه دو لایه)
شال و کلاه جدید زنانه و مردانه با طراحی قابل حمل و جمع و جور با پوشیدن آسان. این مدل کلاه و شال را می توان به عنوان ست کلاه مرد و زن یا خواهر برادری و یا زن و شوهری استفاده کرد. شال گردن رینگی این ست امکان استفاده تکی به عنوان اسکارف زمستانی را نیز دارد.
کلاه بافتنی نوزاد دخترانه مدل D44
بافت طرح دار طنابی فوق العاده لطیف، دو پوم خزدار، پاپیون قرمز رنگ مدل میکی موس روی لبه ی برگردان کلاه ، رنگ های شاد و کاراملی، لایه درونی خزدار بسیار مرغوب و لطیف داخل کلاه که در تماس مستقیم با سر نوزاد بوده و برای پوست حساس کودکان بهینه شده است
کلاه بافتنی نوزادی مدل کاسه ای T112
یک کلاه شیک و فانتزی نوزادی که علاوه بر بافت رویه کلاه،یک لایه نخی نیز درون آن کار شده تا با گرمی بیشتر در فصول سرد نقش عرق گیر را نیز انجام دهد،حالت دایره ای با لبه های کنگره ای و دو گوش فانتزی در بالای کلاه به زیبایی کلاه و جذاب شدن کودک کمک می کند
شال و کلاه بافتنی دخترانه پسرانه پوم دار مدل smile
ست شال و کلاه شیک کودک با طرح گلدوزی لبخند و با شال گردن پوم دار، (مدل گردنی) که بدون نیاز به گره زدن به دور گردن انداخته می شود بافت این مدل کلاه زمستانه با تراکم بالا و از مرغوبترین نخ و مواد اولیه بوده که از جدیدترین محصولات شرکت گرانز ترکیه می باشد.
کلاه و گردنی دخترانه و پسرانه (اسکارف گردنی + کلاه) ستاره ای
ست کلاه و شال گردن پسرانه و دخترانه جدید شامل یک عدد کلاه دو لایه + یک عدد شال گردن رینگی خز دار و کشی مناسب نوجوان تا بزرگسال. با توجه به استایل اسپرتی که این ست شال و کلاه گردنی دارد ست کردن آن با اکثر لباس ها برای دختران و پسران کار ساده ای است.
شال و کلاه بافتنی بچه گانه دو لایه مدل m
استفاده از اکسسوری های بافتنی نظیر شال و کلاه برای کودکان ضروری به نظر می آید چون نیاز به مراقبت بیشتری داشته و آسیب پذیرتر هستند.از این رو استفاده از یک ست شال و کلاه بافت می تواند علاوه برگرم نگه داشتن سر و گردن آنها ، استایل آنها را نیز جذاب تر میکند
کلاه و شال گردن رینگی/اسکارفی دخترانه و پسرانه/ رنگبندی
مدل جدید کلاه و شال گردن با کشسانی فوق العاده بالا ،تک سایز و مناسب کودک و نوجوان از 2تا14سال، شال و کلاه بافتنی شیک و مد روز با لایه داخلی پشمی که در عین لطافت، محافظی گرم برای سر، گوش، گردن و صورت در برابر باد و سرما می باشد.
شال و کلاه بچگانه پسرانه و دخترانه اسپرت/ سورمه ای تیره (3-1سال)
کلاه شال گردن بچه گانه پسرانه و دخترانه با طراحی جدید که برای پوشیدن کودک بسیار راحت و جمع و جور می باشد. از شال گردن حلقه ایِ خز دار در این مدل ستِ شال کلاه بچه گانه استفاده شده که می توان هنگام سرما و باد آن را تا روی دهان و بینی بالا آورد.
کلاه ماسک پوشاننده صورت پسرانه دخترانه طرح سیم خاردار
کلاه چشمی/ دزدی گنگ از مدل های ترند کلاه ماسکی است که کاربردهای گوناگونی در: اسکی، کوهنوردی، طبیعت گردی، عکاسی، دوچرخه و موتور سواری و ... دارد.
ماسک فیس صورتی/ فول فیس بافتنی چشمی
کلاه چشمی دخترانه مدل فیس ماسک رنگی از دسته کلاه های سوراخ دار و چند کاره که علاوه بر استفاده های ورزشی و محافظتی سر و صورت در برابر باد و سرما، کاربردهای فانتزی در زمینه مد، پوشاک، تفریحی و عکاسی نیز دارد.
فیس ماسک کلاه بافتنی قرمز کلاسیک/ دخترانه و پسرانه
ماسک فول فیس ساده، پوشاننده کل صورت و سر، قابلیت تا زدن لبه ها و استفاده به عنوان کلاه بافتنی ساده. از این فیس ماسک ها به عنوان کلاه اسکی، کلاه موتور سواری، کوهنوردی و همچنین به عنوان ماسک صورت گنگ نیز استفاده می شود.
کلاه بافت گوشگیر دار مردانه/ کلاه روگوشی دولایه مشکی
کلاه مردانه زمستانی دارای بافت ظریف با تراکم زیاد، دولایه که بصورت کامل روی سر فیکس می شود. از ویژگی های خوب این کلاه بافتنی مردانه داشتن بخش گوش گیر است که روی گوش ها را پوشانده و مانع نفوذ باد و سرما به گوش ها می شود.
کلاه زیر مقنعه ساده بافت ظریف/ کلاه بافتنی زیر مقنعه
کلاه بافتنی با ضخامت کم زنانه و مردانه مناسب استفاده به عنوان کلاه حجاب در زیر مقنعه، شال و روسری و همچنین ایده آل به عنوان کلاه پاییزه و بهاره. این کلاه زیر مقنعه ای دارای بافت ریز با خاصیت کشی، فری سایز و مناسب استفاده برای سنین 8 سال تا بزرگسال است.
کلاه سفید چشمی گنگ مدل گلدوزی دار بافت
کلاه جدید چشمی از دسته کلاه های صورت پوش، دارای سوراخ های چشم و دهان. این کلاه گنگ سفید دو لایه با تراکم بالا است و برای سنین نوجوان و بزرگسال مناسب می باشد.
فیس ماسک طرح دار گلدوزی/ فسفری دخترانه پسرانه
ماسک فیس گنگ طرح not nice، چند کاره که با برگرداندن لبه های آن تبدیل به کلاه بافت ساده می شود. اسم کلاه های دزدی بالاکلاوا نام دارد که به طورکامل سر و صورت را پوشانده و علاوه بر کاربردهای فانتزی به عنوان کلاه زمستانه نیز استفاده می شود.
کلاه تمام فیس بافت گلدوزی دار دخترانه زنانه
کلاه بافتنی تمام صورت که با نام کلاه دزدی شناخته می شود. کاربرد این نوع ماسک های چشمی در مهمانی ها و جشن هایی مانند هالووین، نمایش و تئاتر و همچنین به عنوان کلاه اسکی و طوفان در کوهنوردی و انواع ورزش ها می باشد.
فیس ماسک خفن/ ماسک صورت دزدی طرح سیم خاردار
کلاه چشمی پسرانه و دخترانه گنگ که علاوه بر استفاده های فانتزی در مراسم، جشن ها، هالووین، نمایش ها، عکاسی به عنوان یک کلاه پوشِ دوچشمی در کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری و... نیز استفاده می شود.
کلاه کل صورت بافتنی سفید- شیری | ماسک فیس دزدی گلدوزی
فیس ماسک جدید، پوشاننده کل صورت که به کلاه دزدی سفید شهرت دارد با طرح صلیب در وسط پیشانی و قطرات اشک گلدوزی شده در زیر سوراخ چشم. این کلاه گنگ فری سایز بوده و برای سنین نوجوانی و بزرگسال مناسب می باشد.
ماسک فیس نظامی استتار (کلاه صورت پوش ارتشی) مردانه و زنانه
کلاه چشمی گنگ از جنس بافتنی متراکم و دولایه، سه حفره مجزا جهت تنفس و دیدن. محافظ سر، صورت و گردن در برابر باد،طوفان و سرما. مناسب انواع ورزش های زمستانی مثل اسکی و موتور سواری. از این کلاه تمام صورت برای ناشناس بودن چهره نیز استفاده می شود.
کلاه بافت پشمی زمستانی مدل B2
کلاه زنانه پشمی یک کلاه لاکچری با بافت دو لایه از جنس کاموای موهر مرغوب، لبه های پوشیده شده از خز های خوش حالت و پوم خز دار نرم در بالای کلاه که شما را به یک پرنسس جذاب و خاص تبدیل می کند و در سردترین روزهای سال همراهی گرم و فانتزی برای شما خواهد بود.
ماسک فیس بافتنی صورت پوش گنگ
ماسک فیس بافتنی صورت پوش گنگ
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه صورت پوش با رنگ فانتزی و پرکنتراست، که از کلاه های پرکاربرد در ورزش های مختلف و همچنین مد، استایل، عکاسی، نمایش و تهیه ویدئو است.
کلاه مشکی چشمی گنگ/ فری سایز
کلاه مشکی چشمی گنگ/ فری سایز
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه جدید فیس بافتنی طرح سه صلیب از دسته کلاه های پوشاننده سر و صورت که علاوه بر محافظت در برابر باد و سرما، کاربردهای فانتزی و نمایشی نیز در عکس و ویدئو ها دارد.
فیس ماسک سفید طرح گلدوزی جدید
فیس ماسک سفید طرح گلدوزی جدید
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه دو چشمی سفید که به آن کلاه سرقت نیز گفته می شود و از کلاه های ترند این روزها محسوب می شود. این کلاه بافت سه سوراخه، کشی و فری سایز است و برای دختران و پسران از نوجوان تا بزرگسال قابل پوشیدن می باشد.
کلاه فیس ساده مشکی مدل چشمی (نوجوان و بزرگسال)
کلاه چشمی مشکی جدید، لبه گیری شده دور چشم ها و دهان با بافت ریز و متراکم که کشی و فری سایز است و در تمام فصول به ویژه پاییز و زمستان استفاده می شود. این فیس ماسک مشکی، تمام صورت را به طور کامل می پوشاند و از آن به عنوان ماسک فیس نظامی نیز استفاده می شود.
کلاه چشمی پسرانه و دخترانه طرح TRUST NO  ONE
ماسک کلاهی برای صورت که فقط چشم ها معلوم است، از جنس بافتنی و دارای سوراخ برای جشم ها و دهان. از این کلاه علاوه بر کاربردهای ورزشی، روزمره و عکاسی به عنوان ماسک رپری نیز استفاده می شود.
کلاه تمام صورت (ماسک دریل) طرح جدید OFF
کلاه چشمی طرح جدید پسرانه و دخترانه گلدوزی شده، فری سایز و کشی، قابل شستشو و استفاده مکرر. این کلاه کل صورت را می پوشاند و با نام کلاه سرقت نیز شناخته می شود که دارای سه سوراخ برای دهان و چشم ها می باشد.
کلاه فیس گنگ طرح لاو تفنگی (پسرانه و دخترانه)
دریل ماسک یا کلاه تمام صورت از دسته کلاه های ترند و پرکاربرد در زمینه های عکاسی، تولید ویدئو، بالماسکه، هالووین و مناسب استفاده در ورزش هایی مانند کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری، اسنو برد و ...
کلاه فیس چشمی صورتی با گلدوزی شاپرک
کلاه فیس چشمی صورتی با گلدوزی شاپرک
ــــــ ناموجود ــــــ
ماسک تمام صورت بافتنی که با نام کلاه دزدی صورتی شناخته می شود. این کلاه گنگ کشی و فری سایز است و از بهترین کلاه ها برای استفاده های فانتزی، ورزشی (کوهنوردی، اسکی) و همچنین عکاسی و ساخت کلیپ می باشد.
کلاه جدید دزدی مدل پوشاننده صورت طرح یوزی
کلاه چشمی روی صورت و سر با طرح گلدوزی شده و بافت متراکم که به صورت کشی و فری سایز مناسب سنین نوجوان و افراد بزرگسال می باشد. این کلاه بالاکلاوا که با نام کلاه بافت دزدی شناخته می شود را میتوان به عنوان کلاه اسکی و کوهنوردی نیز استفاده کرد.
کلاه بافت فیس جدید طرح تفنگ یوزی (گلدوزی)
کلاه صورت پوشیده که به ماسک بالاکلاوا شهرت دارد و تمام صورت و سر را پوشانده و دارای سه سوراخ برای چشم ها و دهان می باشد. این مدل نقاب بافتنی کشی و فری سایز است و از نوجوان تا بزرگسال (زن و مرد) قابل استفاده می باشد.
کلاه صورت پوش نظامی طرح  I DONT CARE
کلاه صورت پوش نظامی طرح I DONT CARE
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه ماسک صورت که به کلاه فیس دزدی نیز معروف است و به طور کامل سر و صورت را می پوشاند. این کلاه ماسک دزدی فری سایز و کشی است و از 10 سال تا بزرگسال قابل استفاده می باشد.
کلاه اسپرت بافت دخترانه پسرانه طرح  I LOVE YOU
کلاه بافت جدید اسپرت با طرح گلدوزی و فانتزی مناسب دختران و پسران از سنین نوجوانی تا بزرگسال، هماهنگ با استایل های اسپرتی، رپری، هیپ هاپ.
کلاه بافتنی سفید زنانه دخترانه مدل حلقه زنجیر دار
کلاه بافتنی حلقه دار زمستانی، شیک و فانتزی مناسب برای سنین 8 سال تا بزرگسال و مناسب ست کردن با لباس و استایل های زمستانی
شال و کلاه زنانه, دخترانه بافتنی مشکی/ مرواریدی (مدل کلاه بلند)
ست شال گردن و کلاه زنانه (کلاه شیطونی بلند+ شال گردن 160 سانتیمتری) طرح بافت لوزی. این ست شال و کلاه دخترانه، با مروارید های سفید رنگ پانچ شده ای تزئین شده است که بر روی سر بصورت افتاده (لش) قرار می گیرد.
کلاه و شال گردن سرهمی بافتنی دخترانه پوم دار مدل si12
محصول زمستانی دو کاره جدیدی که شامل یک شال گردن با بافت طنابی و متصل به کلاه می باشد، کلاه بافتنی پوم داری که با بافت خود طرح و آویزهای بلند با بافت زنجیری شکل که به دو طرف کلاه متصل شده گوش و گردن کودک را به خوبی در هوای سرد محافظت می کند
کلاه و شال بافتنی بچگانه رنگ زرشکی (شال گردن حلقه ای +کلاه) 3-1سال
ست شال گردن رینگی و کلاه زمستانی بچه گانه دخترانه و پسرانه که لایه داخلی هر دو از خز نرم پوشیده شده است. از شال گردن این ست می توان به صورت تکی و به عنوان اسکارف برای پوشش گردن، دهان و صورت نیز استفاده کرد.
ست کلاه شال گردن مردانه و زنانه اسپرت طرح ستاره ای (کلاه و گردنی)
شال و کلاه اسپرت دخترانه و پسرانه (کلاه دو لایه + شالگردن رینگی) از جدیدترین مدل های ست شال و کلاه بافتنی است که در کنار طراحی ساده و کاربردی بسیار کم حجم بوده و به راحتی در کیف جا می شود. این ست برای عکاسی ست مرد و زن گزینه مناسبی می باشد.
کلاه نوزادی بافتنی گیس دار طرح A31
کلاه نوزادی بافتنی گیس دار طرح A31
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه بافتنی بچه گانه بامزه که به شکل گوش دار و با نخ دو رنگ اکرلیک بافته شده و بند هایی به شکل موی بافته شده در دو طرف آن وجود دارد که نشانی از طراحی فوق فانتزی آن دارد و با تکان خوردن آنها در هنگام راه رفتن جذابیت زیادی به کودک دلبندتان می دهد
کلاه زمستانی دخترانه اسپرت, پوم دار آبی طرح برف, بچه گانه تا بزرگسال
کلاه دخترانه اسپرت زمستانی با تم برفی در زمینه آبی کاربنی، بافت ظریف و متراکم با کشسانی بالا که مناسب استفاده برای کودک 4سال تا بزرگسال می باشد. این کلاه ترک برای فصول پاییز و زمستان جهت استفاده روزمره، دانشگاه، مدرسه، ورزش و تفریح کاربرد دارد.
کلاه بافتنی سفید دخترانه و زنانه GRANZ ترکیه
کلاه سفید بافتنی زنانه با نوشته براق Butterfly در جلوی کلاه و یک پوم خزدار بزرگ روی سر، این کلاه سفید مایل به شیری رنگ، بافت دو لایه و متراکمی دارد و با توجه به کیفیت بالا و کشی بودن آن از سنین 4سال تا بزرگسال قابل استفاده است.
کلاه زمستونی پسرانه و دخترانه +شال گردن کرواتی
شال و کلاه بافتنی شیک بچگانه طرح لبخند تولید GRANZ ترکیه از زیباترین کلاه های زمستانی برای کودکان دختر و پسر می باشد. شالگردنِ این ست، نیازی به گره زدن نداشته و به شکل کرواتی دور گردن انداخته می شود که مانع بیرون آوردن و مزاحمت برای کودک می شود.
کلاه اسپرت زمستانی مردانه و زنانه (دو لایه خز دار) سورمه ای تیره
کلاه گرم زمستانی مردانه با لایه داخلی خز و لبه های دو حالته که می توان لبه کلاه را برگرداند و یا به صورت ساده استفاده کرد. از این کلاه بافتنی با توجه به ساده بودن آن می توان به عنوان کلاه رسمی و خیابانی و هم به عنوان کلاه اسپرت و ورزشی استفاده است.
شال و کلاه بلند بافتنی زنانه تک پوم مدل سنبل
این ست شال و کلاه بافتنی شامل شالگردن بلند با بافت ظریف و یک کلاه زنانه بافتنی پوم دار با لبه ی کشبافت و مدل شیطونی می باشد که کمی از پشت سر آویزان شده و استایل اسپرت و خاصی به شما می دهد.تنوع رنگی این محصول مناسب ست کردن با انواع لباس ها می باشد
کلاه و شال گردن بچه گانه پسرانه/ دخترانه رنگ خاکی
مدل شال و کلاه بافتنی پسرانه با آستر خزدار داخلی که به خوبی سر و گردن کودک را گرم نگه می دارد. شال گردنِ این ست به صورت اسکارفی بوده و می توان به صورت تکی نیز استفاده کرد، همچنین در مواقع سرما و باد امکان کشیدن اسکارف تا روی دهان و بینی وجود دارد.
ست شال و کلاه بافتنی زنانه مردانه خزدار رنگ زرشکی
ست کلاه و شال گردن زنانه/ مردانه، دو لایه (لایه بیرونی بافت و لایه داخلی خز). فری سایز و کشی مناسب افراد 10 سال به بالا. گزینه خوبی برای ست های زمستانی خواهر و برادری و زن و شوهری. شال گردنِ رینگی این ست را می توان به عنوان اسکارفیس نیز استفاده کرد.
کلاه و شال گردن بچه گانه دخترانه/ پسرانه رنگ خاکستری
این مدل کلاه و شال گردن پسرانه و دخترانه، انتخابی بسیار شیک با سبکی جدید برای فصل زمستان است. با داشتن شال گردن رینگی و لایه داخلی خز دار در این ست زمستانی، استفاده از آن برای کودک بسیار راحت و لذت بخش می باشد.
کلاه زمستانی بچه گانه پسرانه و دخترانه قهوه ای+ شال گردن حلقه ای
ست کلاه بچگانه زمستانی و شال رینگی با طراحی سبک، راحت و شیک با لایه خز داخلی که از نفوذ سرما به سر و گردن جلوگیری می کند. این مدل کلاه زمستانی کودکانه فوق العاده نرم و کشسان بوده و با رنگ های گرم به خوبی ست می شود.
کلاه فول فیس برای کل صورت/ زنانه و مردانه
کلاه فیس ماسک بافتنی از مدل های کلاه زمستانی چشم دار است که مناسب پوشیدن در آب و هوای طوفانی و سرد و در حین ورزش هایی مانند اسکی روی برف، دوچرخه سواری و کوهنوردی است.
کلاه فیس صورت | کلاه کوهنوردی زمستانی مشکی
کلاه روی صورت بافتنی با آستر داخلی خز دار، مناسب برای استفاده در هنگام باد، طوفان و بوران، برای استفاده های روزمره و همچنین ورزشی مانند کوهنوردی، دوچرخه سواری، موتورسواری
کلاه پوشش صورت کامل | کلاه اسکی زمستانی سورمه ای
مدل کلاه بافتنی مردانه و زنانه که علاوه بر استفاده روزمره در پاییز و زمستان به عنوان کلاه ورزشی زمستانی در ورزش هایی مانند کوهنوردی، اسکی، دوچرخه سواری، موتورسواری و پیاده روی نیز استفاده می شود.
1 2

شال و کلاه بافتنی یکی از پرطرفدار ترین و پرکاربردترین پوشاک در فصول سرد سال است. این تکه های لطیف و گرم که از طریق بافتندگی دست و ماشین ساخته می شوند، نه تنها به شما احساس راحتی و گرما می دهند، بلکه به استایل شما نیز جذابیت بیشتری می بخشند.

اگر شما به دنبال خرید شال و کلاه بافتنی هستید، باید در نظر داشته باشید که قیمت و کیفیت این محصولات ممکن است بسیار متفاوت باشد. قبل از خرید، می توانید با مقایسه قیمت ها و بررسی کیفیت محصولات، انتخاب بهتری داشته باشید.

برای خرید شال و کلاه بافتنی بچه گانه، بهتر است به فروشگاه های آنلاین متخصص در ارائه اکسسوری و پوشاک مراجعه کنید. این فروشگاه ها معمولا انواع و اقسام شال و کلاه بافتنی در سایزها و طرح های مختلف را ارائه می دهند. قیمت های این محصولات بسته به کیفیت بافت و طرح مورد نظر ممکن است متفاوت باشد.

در صورتی که به دنبال خرید شال و کلاه بافتنی بزرگسال هستید، می توانید به فروشگاه های اکسسوری و پوشاک زنانه و مردانه مراجعه کنید. این فروشگاه ها علاوه بر ارائه یک مجموعه ی بزرگ از شال و کلاه های بافتنی، می توانند براساس مدل و طرح دلخواهتان، قیمت های متفاوتی را ارائه کنند.

به طور کلی، قیمت شال و کلاه بافتنی ممکن است بسته به متراژ نخ بافت، کیفیت و طراحی محصول متفاوت باشد. همچنین عواملی مانند برند، مواد استفاده شده در بافت و همچنین هزینه ی تولید نیز می توانند تأثیر گذار باشند.

بنابراین، نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که هرچه قیمت این محصولات پایین تر باشد، احتمالا کیفیت آن ها نیز کمتر است. بنابراین، قبل از خرید همیشه بهتر است از نظرات مشتریان قبلی استفاده کنید و از کیفیت محصولات قبل از خرید اطمینان حاصل کنید.

در نهایت، باید به عنوان یک خریدار هوشمند به این نکته توجه کنید که همیشه قبل از خرید شال و کلاه بافتنی در فروشگاه اینترنتی، قیمت ها و کیفیت محصولات را مقایسه کنید و هنگام خرید، از روش های امن پرداخت استفاده کنید تا از خرید خود رضایت کامل داشته باشید.

آرتینا با سابقه بیش از 5 ساله در فروش اینترنتی اکسسوری و به طور تخصصی شال و کلاه بافتنی، جدیدترین مدل های شال گردن و کلاه بافت را برای همه سنین ارئه می کند که می توانید با صرف زمان و هزینه کم درب منزل دریافت کنید.