فیلتر


ملوانی کاپیتانی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
کلاه زنانه چرمی هشت تیکه مدل نیوز بوی
کلاه چرمی نقاب کوتاه از دسته کلاه های هشت ترک با طراحی مدرن سگگ دار و مناسب برای استایل های رسمی، نیمه رسمی و اسپرت. این کلاه لاکچری زنانه از بهترین اکسسوری ها برای هدیه دادن نیز می باشد.
کلاه چرم زنانه لاکچری و شیک/ نقاب کوتاه
کلاه جدید چرمی با استایل مدرن، مناسب استفاده های رسمی، نیمه رسمی و اسپرت که گزینه مناسبی برای ست های پاییزه و زمستانی محسوب می شود. این کلاه چرمی دخترانه از با کیفیت ترین مدل های کلاه چرمی هشت تکه با آستر داخلی می باشد.
کلاه نیوز بوی چرم زنانه رنگ شتری
کلاه شیک چرمی از دسته کلاه های نقاب کوتاه، مناسب استفاده در چهار فصل سال. این مدل کلاه چرم قابل ست کردن با استایل های رسمی، نیمه رسمی، استایل های خیابانی و همچنین گزینه ای عالی برای ست کردن با لباس های چرمی و جین می باشد.
کلاه زنانه جدید چرمی سگگ دار رنگ قهوه ای سوخته
کلاه لاکچری چرمی دخترانه و زنانه از دسته کلاه های نیوز بوی، مناسب استایل های اسپرت و کلاسیک، تولید شده از چرم با کیفیت با ماندگاری بالا. از این کلاه چرم در تابستان و چهار فصل سال می توان استفاده کرد.
کلاه چرمی جدید لبه کوتاه مدل نیوز بوی/ رنگ جگری
کلاه چرم لبه دار زنانه از دسته کلاه های چرمی newsboy تولید شده از چرم مصنوعی بسیار با کیفیت که با داشتن آستر داخلی و لبه چند لایه استایل و فرم زیبایی روی سر دارد.
کلاه کپ کاپیتانی پارچه ای زنانه دخترانه newsboy
کلاه میلیتاری زنانه یا کلاه نیوز بوی، که از دسته کلاه های برت محسوب می شود. این مدل کلاه کلاسیک زنانه دارای یک لایه آستر پارچه ای در داخل و همچنین لبه های ثابت و محکم دور تا دور کلاه می باشد که به دوام و خوش فرم تر شدن کلاه روی سر کمک می کند.
کلاه چرم قهوه ای زنانه دخترانه مدل نیوز بوی
کلاه چرمی زمستانی و چهار فصله مناسب دختران تینیجر و بزرگسال از جدیدترین انواع کلاه چرم با نقاب کوتاه است که برای ست کردن با استایل های فشن، چرم، پاییزه و زمستانی گزینه مناسبی محسوب می شود.
کلاه چرم نیوز بوی زنانه دخترانه مدل هشت تکه
کلاه زنانه کلاسیک نقاب دار مناسب برای استفاده در همه فصول به ویژه پاییز و زمستان و از دسته کلاه های هشت ترک و مدرن که دارای لبه چند لایه و نخ کم کردن دور سر نیز می باشد.
کلاه چرم دخترانه و زنانه نقاب دار/ کلاسیک زرشکی
کلاه چرم جدید با طراحی مینیمال از دسته کلاه های هشت پر، مناسب برای استفاده مجلسی و روزمره زنانه و مردانه از نوجوانی تا بزرگسال. جنس این کلاه از چرم مصنوعی با کیفیت و دارای آستر داخلی پارچه ای و نخ کم کردن دور سر در داخل کلاه می باشد.
کلاه هشت پر چرم مصنوعی سفید زنانه
کلاه گپ چرمی جدید، نقابدار و کلاسیک، فری سایز قابل پوشیدن برای تینیجر ها و بزرگسالان، از دسته کلاه های اروپایی زنانه و هدیه ای مناسب برای مناسبت های مختلف
کلاه هشت ترک چرم مدل نیوز بوی/ کلاسیک
کلاه نقاب کوتاه چرم زنانه، لایه داخلی آستر دار و لبه دار، دارای نخ کم کردن دور سر و طراحی ساده و مدرن به صورت هشت تکه ای، مناسب برای دختران و پسران از سنین نوجوانی تا بزرگسال
کلاه نیوز بوی دخترانه زنانه/ کتان طرح کبریتی ریز
کلاه نقاب کوتاه زنانه مدل هشت ترک با آستر داخلی، نخ کم کردن دور سر و لبه های فریم دار که باعث قرار گیری خوش فرم تر روی سر می شود. این کلاه با یک سگگ چرمی و فلزی نیز تزئین شده و استایل آن به گونه ای است که هم برای مردان و هم زنان قابل استفاده می باشد.
کلاه چرمی زنانه مردانه نقاب کوتاه جدید
کلاه چرم دخترانه و پسرانه لبه دار تولید شده از چرم مصنوعی درجه یک، سگک دار با نقاب چرمی. این مدل کلاه چرم لبه دار دارای آستری پارچه ای در داخل بوده و با توجه به تک و فری سایز بودن از نوجوان تا بزرگسال برای مردان و زنان قابل استفاده می باشد.
کلاه مدل 8 ترک مشکی کتان (نیوز بوی)
کلاه مدل 8 ترک مشکی کتان (نیوز بوی)
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه نیوز بوی زنانه و مردانه با طراحی هشت تکه که با نام کلاه میلیتاری نیز شناخته می شود. این مدل کلاه ها به عنوان کلاه کلاسیک همراه با استایل های کژوال، اسپرت و مجلسی مردانه و زنانه استفاده می شود.
کلاه هشت ترک فرانسوی زنانه و مردانه مدل کاپیتانی
کلاه نقاب دار کوتاه و اسپرت به سبک کلاه های ملوانی از جنس کتان درجه یک و مناسب برای دختران و پسران از نوجوانی تا بزرگسالی (فری سایز). برای کم کردن دور سر و استفاده برای دور سر های کوچکتر می توان با کشیدن نخ داخل کلاه دور سر را تا اندازه دلخواه کاهش داد.
کلاه چرم زنانه دخترانه مدل هشت تکه ای نقاب چرمی
کلاه چرمی لبه دار شیک و کلاسیک با سگک فلزی و نقاب کوتاه و لایه پارچه ای داخلی همراه با نخ تنظیم. این مدل کلاه چرمی فرانسوی از هشت تکه مجزا دوخت شده و به کلاه های هشت ترک معروف می باشند.
کلاه کاپیتانی دخترانه چرم طرح جدید هشت ترک
کلاه مدل کاپیتانی/ ملوانی زنانه و دخترانه از جنس چرم با کیفیت مصنوعی با نقاب کوتاه و طراحی کلاسیک. رنگ سفید در این کلاه دخترانه چرم باعث ست شدن راحت با بسیاری از لباس ها شده و می توان از این کلاه در مجالس رسمی و عکاسی در آتلیه و طبیعت نیز استفاده کرد.
کلاه فرانسوی چرم دخترانه مدل هشت ضلعی نقاب کوتاه
کلاه باراتا چرمی جدید و شیک از دسته کلاه های برت نقابدار با آستر داخلی و نخ تنظیم دور سر. این مدل کلاه چرم زنانه را می توان به عنوان یک کلاه کلاسیک و رسمی و یا همراه با استایل های خیابانی، مجلسی، پانک، راک و فشن استفاده کرد.
کلاه چرم دخترانه زنانه مدل  هشت ترک نقابدار
کلاه چرمی لبه دار جدید مناسب زنانه و مردانه با نخ تنظیم دور سر در داخل کلاه و آستر پارچه ای. این مدل کلاه چرم مشکی جزء کلاه های هشت ترک و برت محسوب می شود ک علاوه بر کاربرد روزمره و خیابانی، در مراسم و مجالس رسمی نیز استفاده می شود.
کلاه کاپیتانی دخترانه و زنانه جدید پارچه ای +چرم
کلاه کاپیتانی پارچه ای کتان ضخیم، آستر دار و نقاب پشت چرم. این مدل کلاه ملوانی دخترانه از دسته کلاه های برت و باراتا نیز محسوب می شود و دارای نقاب کوتاه و ثابت بوده و می توان در چهار فصل سال و در مراسم مختلف رسمی و روزمره استفاده کرد.
کلاه مدل کاپیتانی جدید دخترانه زنانه مردانه پارچه کتان
کلاه ملوانی جدید، آستر دار با نخ تنظیم دور سر، این مدل کلاه نقاب کوتاه استایل بسیار شیکی داشته و از جدیدترین مدل کلاه های کاپیتانی پارچه ای است. فرم ثابت و زیبایی روی سر دارد و گزینه ایده آلی برای عکاسی نیز می باشد.
کلاه مدل ملوانی نقابدار زنانه و دخترانه /کتان چهار فصل
کلاه ملوانی جدید، پارچه ای ضخیم که به کلاه ملوانی یا کاپیتانی هم معروف است.با توجه به جنس کتان و کبریتی ریزی که این مدل کلاه تخت نقاب کوتاه دارد گزینه ای عالی برای چهار فصل سال و ست کردن با انواع استایل های مجلسی، رسمی و خیابانی می باشد.
کلاه کاپیتانی زنانه چرمی مشکی زنجیر طلایی
کلاه کاپیتانی زنجیردارِ جدید از مدل های ترند است که امروزه در صفحات افراد معروف، سلبریتی ها هنرمندان و... زیاد به چشم می خورد. این مدل کلاه کاپیتانی چرم دارای نقاب کوتاه و آستر داخلی بوده و گزینه خوبی برای عکاسی در تمام فصول سال می باشد.
کلاه ملوانی دخترانه و زنانه نقابدار پارچه ای کتان خارجی
کلاه ملوانی زنانه پارچه ای نقاب کوتاه با حالت گیری زیبا روی سر مناسب استایل های خیابانی و مجلسی. این مدل کلاه ملوانی دخترانه دارای آستر داخلی، نخ تنظیم و نقاب با آستر چرم است و مناسب بازه سنی نوجوان تا بزرگسال می باشد.
کلاه فرانسوی چرم مدل باراتا زنانه و دخترانه
کلاه برت چرم، نقاب کوتاه و مناسب استفاده در چهار فصل سال. این مدل کلاه چرمی دخترانه مناسب استایل های فشن و اسپرت است و همچنین به عنوان یک کلاه فرانسوی مجلسی در مراسم و مجالس رسمی نیز قابل استفاده است.
کلاه چرم نقاب کوتاه مدل Barata1
کلاه چرم نقاب کوتاه مدل Barata1
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه کپ مردانه و زنانه نقاب دار با لبه ی کوتاه چرمی یک اکسسوری خاص و ویژه ؛ این کلاه گرد مشکی دارای بند تنظیم اندازه و یک تسمه با سگک تزئینی در کنار کلاه می باشد که میتواند استایل شما را بی نهایت کلاسیک و شیک جلوه دهد.
کلاه کپ اسپرت چرم مشکی مدل Barata
کلاه کپ اسپرت چرم مشکی مدل Barata
ــــــ ناموجود ــــــ
کلاه دخترانه چرم لاکچری معروف به کلاه باراتا یا هنرمندی؛ این مدل کلاه با تن خور عالی مناسب ست کردن با انواع پوشاک و اکسسوری های چرمی در استایل های رسمی و اسپرت بوده و برای عکاسی نیز انتخابی مناسبی محسوب میشود.

انواع کلاه نظامی کاپیتانی

کلاه ملوانی چیست؟

به کلاه های نقاب کوتاه و شبیه کلاه هایِ کاپیتان های کشتی و هواپیما کلاه میلیتاری یا ملوانی گفته می شود.

تفاوت کلاه ملوانی با کلاه برت چیست؟

در اصل کلاه های تخت و برت زیر مجموعه ای از کلاه های کاپیتانی یا ملوانی هستند. و ریشه همه این نوع کلاه ها از کلاه های نظامی است که با تغییرات زیاد وارد دنیای مد شده اند.

کلاه ملوانی مخصوص چه فصلی است؟

کلاه های ملوانی نقابدار چهار فصل هستند و در همه فصول پوشیده می شوند. اما نمونه های پشمی و کرک دار مخصوص زمستان نیز تولید می شوند.

لیست قیمت کلاه کاپیتانی را از کجا دریافت کنیم؟

مشاهده قیمت طرح های جدید کلاه میلیتاری پسرانه و دخترانه را روزانه در همین صفحه می توانید چک کنید تمامی قیمت های فروشگاه آرتینا به روز هستند.