گردنبند های صلیب جدید
گردنبند فروهر نقره ای/ طلایی استیل (اصلی) +زنجیر رایگان
گردنبند طرح اهورا مزدا با رنگ ثابت و ضد زنگ، (طرح دوطرفه) قابلیت استفاده از هر دو طرف این گردنبند وجود دارد. یکی از گردنبند های محبوب در میان جوانان و از نماد های تمدن ایران باستان است.
گردنبند صلیب جدید طلایی دخترانه و پسرانه (تاشو)
این مدل گردنبند صلیب از زیباترین گردنبند های صلیب با نوشته کتاب مقدس است که روی تمام سطح پلاک حک شده است. طراحی این پلاک به گونه ای است که از وسط قابلیت تا شدن را داشته و همچنین به همراه یک بند فلزی با کیفیت ارائه می شود.
گردنبند صلیب پسرانه و دخترانه طرح اسکلتی +زنجیر رایگان
گردن بند گنگ و اسپرت با طرحِ تلفیقی از اسکلت و صلیب که به صورت سه بعدی طراحی شده و نمای جذاب و لاکچری دارد. این گردنبند خفن همراه با زنجیر 70 سانتیمتری است که می توان هم روی لباس و هم زیر لباس استفاده کرد.
گردنبند تابوت درب باز شو مدل اسکلتی با طرح صلیب
گردنبند صلیب اسکلتی مردانه با طراحی ویژه به شکل تابوت که درب آن باز شده و داخل آن یک اسکلت قرار گرفته است. این گردنبند پسرانه اسپرت از دسته گردنبند های پانکی و فشن محسوب می شود و گزینه مناسبی برای استایل های اسپرت و رپری نیز می باشد.
گردنبند صلیب زنانه /مردانه مهره ای +زنجیر ساده طلایی رایگان
گردنبند صلیب اسپرت از گردنبند هایی است که همیشه به عنوان مد روز مطرح بوده و استفاده از آن محدود به سن و جنسیت خاصی نیست. این گردنبند صلیب استیل یک حلقه در وسط داشته و متن های انگلیسی روی آن وجود دارد که زیبایی آن را بیشتر و از حالت سادگی خارج می کند.
گردنبند مدل صلیب ساده با حلقه (بند 72سانتیمتری) مردانه و زنانه
گردنبند صلیب و حلقه اسپرت، با بند بلندِ ترکیبی زنجیر و نخ، و صلیب بلند 9 سانتیمتری که از جدیدترین مدل های گردنبند های صلیبی می باشد. امکان بیرون آوردن حلقه داخل صلیب، و تبدیل شدن به گردنبند صلیب ساده نیز وجود دارد.
گردنبند صلیب با حلقه دخترانه/پسرانه مدل RT-Z02
گردنبند پسرانه طرح صلیب، از جنس استیل و آبکاری شده، مقاوم دربرابر زنگ زدگی و تغییر رنگ، این مدل گردنبند اسپرت همراه با حلقه ای است که داخل صلیب قرار گرفته و رنگ نقره ای آن با اکثریت لباس، استایل، و ست های دختر و پسری (زن و شوهری) هماهنگ است.
گردنبند صلیب حلقه دار اسپرت پسرانه و دخترانه نقره ای
گردنبند طرح صلیب زنانه و مردانه مدل جدید دو حلقه ای، از جمله گردنبند هایی است که علاوه بر زیبایی و مد برای برخی افراد جنبه مذهبی و مقدس بودن را هم دارد. این مدل گردنبند صلیب با مهره برای دختران و پسران در روی لباس استفاده می شود.
گردنبند صلیب نگین دار سبک گوتینگ مردانه و زنانه
گردنبند طرح صلیب دخترانه و پسرانه جدید، از سری گردنبند های لاکچری و اسپرت با زنجیر همراه 70 سانتیمتری که برای انداختن روی لباس و مانتو مناسب می باشد. این گردنبند زیبای صلیب ضد حساسیت و ضد زنگ بوده و از نوجوانی تا بزرگسال قابل استفاده است.
سوالات پرتکرار
صلیب یک نماد مسیحی و نشانه ایمان، خوش شانسی و ثروت است. برخی معتقد هستند که پوشیدن گردنبند صلیب انسان را از آسیب محافظت می کند و دفع کننده ارواح شیطانی است.
برخی اعتقاد دارند که انداخت گردنبند صلیب آن ها را از بدی ها و شر محافظت می کند. اما بیشتر مردم گردنبند صلیب را از جهت مد و زیبایی می پوشند.
صلیب یک نماد مسیحی است اما امروزه همه افراد از هر دین و مذهبی از این گردنبند ها استفاده می کنند و نمی توان گردنبند هایی با نماد صلیب را مخصوص دین مسیحیت دانست.
صلیب نشانه اصلی دین مسیحیت است و یادآور به صلیب کشیدن حضرت عیسی می باشد.

انواع گردنبند های صلیب

گردنبند صلیب مردانه/ آرتینا

صلیب لاتین:متداولترین گردنبند های صلیب محسوب می شوند که معمولا شکل ساده ای دارند

صلیب بیزانس: به صلیب ارتودکس معروف است و ریشه آن امپراتوری بیزانس ششم می باشد.

صلیب سلنیک: این صلیب ایرلندی نشانه زندگی ابدی است.

صلیب آنخ: در میان مسیحیان مصری و شمال افریقا رواج دارد.

صلیب سنت توماس: از قدیمی ترین صلیب هاست و به عنوان صلیب ایران شناخته می شود.

محصولات ناموجود
گردنبند اسپرت طرح فروهر
گردنبند اسپرت طرح فروهر
ــــــ ناموجود ــــــ
گردنبند مهره سنگی پسرانه طرح فروهر یک انتخاب فوق العاده برای ست کردن با استایل های اسپورت می باشد
گردنبند استیل صلیب و تاج مدل king
گردنبند استیل صلیب و تاج مدل king
ــــــ ناموجود ــــــ
گردنبند پلاک صلیب ظریف با حکاکی دقیق اجزا و تم نقره ای-مشکی که چهار انتهای آن، به شکل تاج ختم شده است.این گردنبند طرح صلیب از جنس استیل ضد زنگ بوده و گزینه ای عالی برای ست دختر_پسری نیز می باشد که نماد عشق، وفاداری، ایمان و ... می باشد
گردنبند صلیب دخترانه و پسرانه مدل AS22
یکی از پرطرفدارترین علامت ها در زیورآلات علامت صلیب می باشد،گردنبند صلیب نماد آزادگی و از دید بعضی نماد شانس است، رنگ براق و صیقل داده شده این گردنبند جلوه زیبایی داشته و با توجه به اسپرت بودن مناسب دختران و پسران در تمام سنین می باشد
گردنبند صلیب اصل استیل با آیه کتاب مقدس
گردنبند صلیب استیل. گردنبند صلیب حکاکی شده زیبا همراه با آیه ای الهام بخش از انجیل. گردنبند صلیب نشانه ایمان، قدرت و استقامت و جزء گردنبند های الهام بخش می باشد. زنجیر همراه آن از جنس استیل با دوام است. اندازه آویز: 5.0cm x 2.8cm
گردن بند صلیب اورجینال طرح مسیح به صلیب کشیده شده
گردنبند صلیب اسپرت طرح اصلی از جدیدترین مدل های گردنبند های صلیبی است که طرح حضرت عیسی که به صلیب کشیده شده را نشان می دهد. این گردنبند مسیحی دخترانه و پسرانه از استیل رنگ ثابت و ضد آلرژی تولید شده است.
گردنبند صلیب طرح دار و جدید دخترانه و پسرانه + زنجیر رایگان 70 سانتیمتری
گردنبند صلیب بزرگ که نقوش ریزی به صورت برجسته بر روی بدنه آن حکاکی شده و به عنوان گردنبند رومانتویی و رو لباسی استفاده می شود. این گردنبند زیبای صلیب طرح پشت و روی یکسانی داشته و می توان از هر دو طرف آن استفاده کرد.
گردنبند صلیب مردانه و زنانه استیل (ضد زنگ)
پلاک صلیب بزرگ از جنس استیلِ رنگ ثابت همراه با زنجیر بلند که مناسب استفاده در روی لباس و مانتو می باشد و از جدیدترین گردنبند های صلیبی با طراحی مدرن می باشد. این گرنبند ضد حساسیت بوده و قابلیت شستشو را دارد.