فیلتر


انگشتر های مدل مار

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

انگشتر مار کبری اسپرت مدل مارپیچی پسرانه دخترانه (قابل تغییر سایز)
انگشتر مار بدل رنگ نقره ای که می توان اندازه دور حلقه را به دلخواه کم و زیاد کرد و در تمام انگشتان استفاده کرد. این مدل انگشتر مردانه مار در سبک پانکی بوده و مناسب استایل های اسپرتی و خیابانی می باشد.
انگشتر مدل مار مردانه و زنانه (فری سایز)
مدل انگشترِ مار که به طور مارپیچ دور انگشت پیچیده شده است. این انگشترِ استیل طرح مار با ظاهر لوکس نمادی از تجمل گرایی و قدرت می باشد که دارای آبکاری دودی رنگ و براق می باشد.
انگشتر ماری مردانه زنانه جدید قابل تنظیم سایز نوجوان تا بزرگسال
انگشتر دخترانه ماری جدید و اسپرت، از دسته انگشتر های خفن دخترانه و پسرانه با طرح مارپیچ روی انگشت که با توجه به قابلیت تغییر سایز، برای اکثریت افراد از 10 سال به بالا قابل پوشیدن است.
انگشتر مار دخترانه/پسرانه ورشو (مارپیچ دور انگشت)
انگشتر اسپرت پسرانه و دخترانه با شبیه سازی ماری که به دور انگشتان پیچیده و در حال خزیدن می باشد؛ این مدل انگشترِ شکل مار با استایلهای اسپرت و مجلسی قابل استفاده بوده و به علت طراحی خاص و ترند، در بین جوانان پر طرفدار است.
انگشتر ماری جدید فلزی ضد زنگ قابل تغییر سایز
انگشتر مار زنانه و مردانه شیک که با توجه به قابلیت خم شدن، برای همه افراد قابل استفاده بوده و یک حلقه اسپرت در سبک پانک گوتیک می باشد. طراحی این مدل انگشتر شکل مار به گونه ای است که هم به عنوان حلقه روزمره و هم به عنوان انگشتر رسمی و مجلسی استفاده می شود.
انگشتر مار مردانه و زنانه فری (قابل تغییر سایز) نقره ای
انگشتر طرح مار زنانه و پسرانه اسپرت که قابلیت خم شدن و استفاده برای تمام سنین از کودک تا بزرگسال را دارد. این مدل انگشتر سرِ مار قابل پوشیدن در مهمانی ها جشن ها و همچنین به عنوان حلقه اسپرت روزانه می باشد.
انگشتر ماری مشکی اسپرت مردانه و زنانه (قابل تغییر سایز)
انگشتر ماری دخترانه و پسرانه از دسته انگشتر های اسپرتی که با توجه به متغیر بودن سایز آن، برای نوجوان تا بزرگسال و برای همه انگشتان قابل استفاده است. این انگشتر طرح مار، ضد حساسیتT قابل شستشو و ضد زنگ می باشد.
انگشتر مار دخترانه مدل دو انگشتی فری سایز
انگشتر دخترانه مارپیچی مناسب انگشتان وسط دست که همزمان دورِ دو انگشت قرار می گیرد و بر حسب سایز انگشتان می توان اندازه دهانه آن را کم و زیاد کرد. این مدل انگشتر اسپرت دخترانه را می توان از هر دو جهت (سر مار رو به بیرون یا داخلِ دست) استفاده کرد.
انگشتر مدل مار دو سر دخترانه و پسرانه رنگ مشکی
حلقه مارِ انگشتری با دو سر، که با توجه به اندازه قابل تغییر، می توان برای همه انگشتان از جمله انگشت شصت استفاده کرد. این مدل انگشتر خفن پسرانه، ضد حساسیت و ضد زنگ بوده و به دلیل طراحی نسبتا ساده و رنگ مشکی با اکثریت استایل ها قابل ست شدن است.
انگشتر مشکی دخترانه و پسرانه ساده طرح مار
انگشتر ماری دخترانه و پسرانه جدید، طرح جدیدِ سه ردیفه که قابل تغییر سایز و ضد حساسیت می باشد. این مدل انگشتر خفن مشکی را می توان در همه انگشتان استفاده کرد و از انگشتر های کیوت و ترند می باشد.
انگشتر مارپیچ اسپرت مشکی دخترانه و پسرانه
انگشتر گنگ پسرانه و دخترانه طرح مار, فری سایز که با باز کردن دهانه آن برای هر انگشتی و هر سنی مناسب می باشد. این مدل انگشتر ماری شکل مناسب استایل های اسپرت و راک بوده و کاملا ضد حساسیت و قابل شستشو می باشد.
انگشتر طرح مار مردانه و زنانه مشکی اسپرت
انگشتر مدل ماری فلزی، که با باز کردن دهانه آن قابل تنظیم برای تمام انگشتان و همه سنین می باشد. این مدل انگشتر خفن دخترانه و پسرانه ضد حساسیت و مناسب تمامی استایل های اسپرت می باشد.
انگشتر طرح مار دخترانه و پسرانه مدل مارپیچی جدید
انگشتر مار مشکی فلزی مات، ضد زنگ و ضد حساسیت، با باز کردن دهانه انگشتر سایز را می توان برای هر کدام از انگشتان و یا هر سنی تغییر داد. استفاده از اکسسوری مار در زیورآلات نماد سلطنت، برتری، سیاست و قدرت است که استفاده از آن قدمت طولانی دارد.
انگشتر مار دو سر مردانه و زنانه (فری سایز)
انگشتر مشکی اسپرت دخترانه و پسرانه با طرحی از دو مار در هم تنیده مناسب استفاده نوجوان تا بزرگسال. این مدل انگشتر اسپرت پسرانه به صورت پشت باز بوده و برای تغییر سایز آن می توان قطر دهانه آن را بزرگتر یا کوچکتر کرد.
حلقه انگشتر مار (پسر و دختر) رنگ مشکی مات
انگشتر طرح مار زنانه، اسپرت و ساده به صورت حلقه مشکی مارپیچ دور انگشت قرار می گیرد. این مدل انگشتر اسپرت و شیک پسرانه به صورت فری سایز است و در بیشتر انگشتان دست قابل استفاده است.
انگشتر مار افعی/ استیل طرح ساده/دخترانه و پسرانه/ رنگ دودی براق
انگشتر به شکل مار مناسب استفاده به عنوان انگشتر اسپرت و بند انگشتی، انگشترهای طرح ماری از گذشته توسط پادشاهان و افراد ثروتمند استفاده می شده و نماد تسلط، برتری، تجمل گرایی و زیرکی می باشد.

انگشتر مار نماد چیست؟

مار از قدیمیترین نماد های اساطیری است و حلقه و انگشتر های مار نماد ابدیت، جاودانگی، شوکت و عظمت هستند.

انگشتر مار را روی چه انگشتی بپوشیم؟

بهتر است حلقه مار را در یکی از انگشتان دست چپ بپوشیم و سر مار نیز رو به بالا باشد.

هدیه دادن انگشتر مار نشانه چیست؟

حلقه مار به عنوان نمادی از خوشبختی و سلامتی، هدیه ای عاشقانه به شریک زندگی و دوستان است که نشان دهنده اتحاد زوجین و عشق ابدی و همیشگی آنها به یکدیگر است.