سوالات پرتکرار
آرتینا دارای نماد اعتماد با سابقه 4 ساله و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال به شماره 1-1-809654-65-0-1 می باشد که از طریق کلیک روی لینک پایین سایت قابل رویت می باشد، همچنین امکان خرید از شعبه حضوری آرتینا نیز وجود دارد.( از لینک پایین سایت قابل دسترسی می باشد.)
در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش، مرسولات پردازش و در نوبت ارسال به پست قرار می گیرند. بعد از ارسال توسط پست، ارسالی ها با پست پیشتاز بین 2 تا 5 روز کاری و با پست سفارشی 3 تا 7 روز کاری به دست شما خواهند رسید. (در بعضی موارد امکان تاخیر توسط پست وجود دارد.)
هزینه ارسال با پست پیشتاز 25هزار تومان و برای سفارشات بالای 300 هزار تومان رایگان می باشد. (تعداد محدودی از کالا های حجیم هزینه ارسال بیشتری خواهند داشت که در هنگام سفارش محاسبه می شود)
بله می توانید بعد از تایید سفارش با شماره ثابت 03537307140 تماس گرفته (در ساعات اداری) و شماره کارت را دریافت نمایید و از طریق دستگاه های خودپرداز واریز را انجام دهید
برای لغو سفارش با واحد خدمات آرتینا تماس بگیرید، همکاران ما راهنمایی‌ ها و اقدامات لازم را انجام می دهند.
بله،تمامی سفارشاتی که مجموع مبلغ آن ها بیش از300 هزار تومان باشد به صورت رایگان ارسال می گردد
بسته به تعداد دفعات خرید و مناسبت ها و جشنواره های مختلف کد تخفیف به صورت اتوماتیک برای مشتری ارسال می گردد
بله در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌توانید سفارش خود را ثبت‌نمایید، توجه داشته باشید سفارش‌هایی که در ساعات و روز‌های غیر‌کاری ثبت می‌شوند، در اولین روز کاری بر اساس الویت مورد پردازش قرار می‌گیرند.
بله، تا 7 روز پس از دریافت سفارش می‌توانید کالا را باز گردانید. (در بعضی کالا های خاص به دلیل ملاحظات بهداشتی امکان بازگشت کالا بعد از باز کردن بسته بندی وجود ندارد) در مواردی مانند: اشتباه در ارسال، عدم تطابق کالای ارسالی با سایت، آسیب در حین حمل و نقل و کلیه مواردی که در آن کوتاهی از طرف آرتینا باشد هزینه ارسال به حساب کاربر واریز خواهد شد. و مواردی که کوتاهی از طرف کاربر باشد مانند اشتباه در انتخاب کالا، آسیب به کالا در حین باز کردن مرسوله، تعویض رنگ و مدل و مواردی از این قبیل. هزینه ارسال به عهده کاربر خواهد بود
برای عودت وجه ابتدا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را اعلام نمایید، راهنمایی‌های لازم از طرف تیم پشتیبانی به شما داده خواهد‌شد. در صورت لغو سفارش قبل از ارسال، طی 1 تا 2 روز کاری پول به حساب شما واریز خواهد شد در صورت مرجوع کردن کالا، 2 تا 5 روز پس از دریافت کالا توسط فروشگاه ، مبلغ سفارش به حساب شما برگردانده خواهد‌شد.
پس از تکمیل سفارش و دریافت کد خرید، سفارش در نوبت ارسال قرار خواهد گرفت یک روز پس از ثبت سفارش و دریافت کد خرید، با مراجه به منو پیگیری سفارش و وارد کردن کد خرید میتوان به کد رهگیری مرسوله پستی که در بخش "وضعیت سبد" اضافه شده، دسترسی داشت. با وارد کردن کد رهگیری در سایت پست، میتوان وضعیت مرسوله را پیگیری کرد.
کد پستی رو از روی پلاک منزل و یا قبوض آب برق گاز تلفن و یا مراجعه به دفاتر پستی می توانید دریافت کنید.
در صورت داشتن کد پستی صحیح و منطبق با آدرس فرایند پیدا کردن نشانی و دریافت سفارش سریعتر انجام می گیرد .اما الزامی نیست و در صورت نداشتن کدپستی می توانید از0تا9 وارد کنید.
امکان خرید حضوری در شعبه یک واقع در شهر یزد-بلوار شهید محمد کاظم واعظ-نرسیده به فلکه اول-فروشگاه آرتینا امکان پذیر می باشد.
این سرویس به دلیل متعهد نبودن اداره پست در توزیع، تاخیر زیاد و برگشت زدن مرسولات بدون توزیع کردن غیر فعال گردید.
در صورتی که کالایی در فروشگاه ناموجود باشد با کلیک روی گزینه "موجود شد به من اطلاع بده" و ورود شماره تماس به محض موجود شدن کالا با پیامک شما را مطلع می کنیم
در صورتی که سوال شما در مورد یکی از محصولات آرتینا است در پایین صفحه محصول سوال خود را مطرح نمایید به تمامی سوالات تا حداکثر 24ساعت پاسخ داده میشود